Artemida - Wojownicy PBF

Pełna wersja: Adopcje porzuconych kont
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat służący do przejmowania kont urodzonych w Klanie, którymi nie zaczęto nawet grać lub zostały oddane do adopcji.
 • Jeśli interesuje Cię któraś z poniższych postaci, napisz w tym temacie.
 • Jeśli chcesz mimo zaniedbania zachować swoją postać, prosimy o szybkie powiadomienie o tym w tym temacie lub o napisanie do kogokolwiek z administracji przez PW.


Zasady adoptowania:
 • Postać adoptowana może mieć minimalnie zmieniony wygląd (dodane lub odjęte białe znaczenia, zmiana długości sierści czy koloru oczu) oraz charakter.
 • Po zaadoptowaniu postaci ma się tydzień na napisanie nowej karty postaci. W przeciwnym wypadku konto z powrotem wraca do puli.
 • Postać, która w adopcji jest krócej niż trzy miesiące (fabularne sześć księżyców) może zostać uznana za chorą w tym okresie, ale możliwy jest również powrót ze stopy samotnika lub pieszczocha (powrót do klanu odbywa się wtedy fabularnie, po rozmowie z przywódcą).
 • Po trzech miesiącach (fabularnych sześciu księżycach) powrót do klanu ze stopy samotnika lub pieszczocha jest jedyną możliwą opcją. Nie tyczy się to kont "od zera".
 • W przypadku kont "od zera" nie nalicza się czasu przebywania w adopcji. Postać stworzona na miejsce takiego konta zawsze może zostać uznana za chorą w okresie adopcyjnym, ale może też powrócić do gry ze stopy samotnika lub pieszczocha.


Kiedy adoptowanemu kontu/postaci przysługuje podwyższenie statystyk?
 • opcja 1. adopcja konta "od zera", które ma 20 lub 21 księżyców i adoptujący decyduje się zacząć grę ze stopy samotnika lub pieszczocha → na start przysługuje II lvl lub wyższy, wynikający z zasad rozpoczynania gry starszym samotnikiem lub pieszczochem.
 • opcja 2. adopcja konta "nie-od zera", które ma 20 księżyców lub więcej i jest w adopcji przynajmniej 6 miesięcy (adoptujący musi rozpocząć grę ze stopy samotnika lub pieszczocha) → przysługuje II lvl lub wyższy, wynikający z premii dla postaci powracającej.
Dalsze objaśnienia znajdują się w temacie Statystyki, poziomy i punkty doświadczenia, a legenda ułatwi Ci wyszukanie konta. Podany wiek jest zawsze wiekiem, jaki postać osiąga na koniec miesiąca. Po kliknięciu w imiona rodziców, otworzysz link z tematem miotu, który musi znaleźć się w odpowiednim polu w profilu, jeśli zaadoptujesz konto/postać.Kiedy postacie są usuwane z dostępnych do adopcji?
 • W przypadku kont od zera są one usuwane z tematu pod koniec miesiąca, w którym ich wiek dobił 20 księżyców (czyli w wieku 20 lub 21 księżyców).
 • W przypadku kont "nie-od zera" są one usuwane z tematu na koniec miesiąca w którym ich wiek dobił 30 księżyców (czyli w wieku 30 lub 31 księżyców).
Postaci/konta do adopcji, wiek: na koniec wrześniaLegenda:
 • ≈ - postać w trakcie adopcji
  x - postać do stworzenia od zera (możliwość zmiany imienia, płci, charakteru i/lub wyglądu)
  # - postać z miotu fabularnego, wymagana zgoda rodziców na adopcję
  * - postać w adopcji dłużej niż 3 miesiące; konieczny powrót ze stopy samotnika
  ≡ - postać w adopcji dłużej niż 6 miesięcy; przysługuje podwyższenie statystyk, wynikające z premii dla postaci powracającej
  + - przysługuje podwyższenie statystyk, wynikające z zasad rozpoczynania gry starszym samotnikiem lub pieszczochem (jeśli gracz wybierze taką opcję)

Kasztan

Jestem zainteresowana Świerszczem.
Mogłabym go zaadoptować? c:
Jasne, już wysyłam hasło do konta :3

Atramentówka

Witam,czy mogłabym zaadoptować konto w miejsce nieaktywnej Brzozy? :)
Jasne, masz tydzień na napisanie kp c:
Przydałoby się zaktualizować listę postaci do adopcji.

Prążka

Chce oddech
jaszka, wysłałem ci hasło na pw.

Tajemnica

Czy mogę adoptować Oddech ?
jasne, napisałem już pw z hasłem i instrukcjami c:
ja chce Ścieżkę ^^
Hasło już wysłane c:

Błąd

Można przejąć Popioła? :3
Zapraszamy :3

Rogacz

Czy mógł bym zaadoptować Jeża z Cienia?

I 2 pytania:
- czy ma teraz 21 księżyców?
- i czy mogę wytłumaczyć jego brak aktywności tym, że leżał od jakiegoś czasu u medyka ze względu na jakąś poważną chorobę?