Artemida - Wojownicy PBF

Pełna wersja: Klan Gromu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Informacje przekazywane patrolom Klanu Gromu.
Koty na najwyższych stanowiskach - aktualny stan wiedzy Klanu Gromu:
 • KLAN CIENIA
  Przywódca: Polna Gwiazda
  Zastępca: Wirujące Pióro
  Medyk: -
  Terminator Medyka: Pochmurna Łapa, Rwąca Łapa, Huraganowa Łapa

  KLAN RZEKI
  Przywódca: Łabędzia Gwiazda
  Zastępca: Czereśniowa Gałązka
  Medyk: Barwna Woda, Cisowa Gałązka, Rybołowi Lot
  Terminator Medyka:

  KLAN WICHRU
  Przywódca: Lawendowa Gwiazda
  Zastępca: Biały Puch
  Medyk: Lśniąca Sadzawka, Krwawnikowy Liść
  Terminator Medyka: Mała Łapa
Patrole Wichru przekazały informacje o tym, jak dojść do Szepczącej Sadzawki (i jej nazwę) i nowe imię medyka.
Patrole Wichru przekazały Klanowi Gromu i Rzeki informacje o nowym Przywódcy, Zastępcy i Terminatorce Medyka. Ale dopiero dwie godziny po tym jak Cień się dowiedział, z jakiegoś powodu. Tak było.
Malinowa Gwiazda przekazała informacje o zaginięciu Szałwiowego Dymu. Gdyby ktoś zauważył go na granicy, proszony jest o niezwłoczne powiadomienie o tym patrol Klanu Wichru
Patrol przekazał, że Medykiem klanu Wichru oficjalnie już została Lśniąca Sadzawka.
Patrol (spóźniony, bo Łososiowa Łuska zapomniał o tym wspomnieć, kwik) przekazał informację o tym, że Księżycowa Łapa została oficjalnie pomocnicą medyka o imieniu Księżycowy Pył.
Patrol przekazał, że nowym zastępcą klanu Cienia jest Wiewiórczy Ogon.
Patrol Klanu Rzeki przekazał, że nową przywódczynią jest Czerwona Gwiazda, a zastępcą: Ognistopręga
Patrole klanu Cienia poinformowały o śmierci bo w sumie degradacja to była już dawno?? nie wiem Wiewiórczego Ogona i wyborze nowego zastępcy, Płomykówkowego Lotu.
Lśniąca Sadzawka przekazała najbliższemu patrolowi informacje o odrzuconym aspirancie do rangi terminatora Medyka - Żabiej Łapie, rudo-białym kocurze. Lśniąca prosi, by nie przekazywać mu żadnej wiedzy medycznej, gdyż wykorzysta ją w zły sposób. Ponadto, byłaby wdzięczna o poinformowanie jej, gdyby ów delikwent zjawił się na granicy aby go wyleczyć/opatrzyć.
Patrol przekazał informację o tym, że Księżycowy Pył została nową medyczką i nie posiada jeszcze terminatora ani pomocnika.
Patrol klanu Cienia przekazał informację o nowym przywódcy, Płomykówkowej Gwieździe, zastępcy, Krogulczym Szponie, oraz terminatorze medyka, Szczypiącej Łapie.
Patrol Klanu Rzeki przekazał informacje o zmianie zastępcy. Poprzednia zastępczyni, Ognistopręga, odeszła do starszyzny a jej miejsce zajęła Ćmi Zmierzch, czarna kotka z żółtymi oczami.
Patrol Klanu Rzeki przekazał informację o uciekinierze z Klanu Cienia - Byczej Łapie, który zgwałcił Rzeczniaczkę i próbował zgwałcić Gromiaczkę (bez podania imion tych kotek), został opisany wygląd kocura. Przekazana została również prośba, aby informacje o ewentualnej obecności takiego kota zgłosić patrolowi Klanu Rzeki.
Patrol przekazał informację na temat Iskry, zbiegłego z Klanu Wichru - najpewniej w kierunku Siedlisk Dwunożnych - który okazał się być gwałcicielem. Podano jego dokładny wygląd i ostrzeżono, by na niego uważać.
Stron: 1 2 3