Artemida - Wojownicy PBF

Pełna wersja: Problemy techniczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
W tym temacie można zgłaszać problemy związane tylko i wyłącznie z technicznymi aspektami działania forum, takie jak: problemy z logowaniem, potrzeba aktywacji konta, niedziałające obrazki, wygasłe linki, wyświetlająca się nieprawidłowa liczba nieprzeczytanych PW, wyskakujące błędy, itd.

1. Jak naprawić latające na forum czarne kwadraty? (Google Chrome)
Należy wejść w: Ustawienia -> Zaawansowane -> Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna -> wyłączyć tę opcję.

2. W prywatnych wiadomościach w "Do wysłania" mam wiadomość, której nie mogę usunąć, wyświetla się błąd "Could not update user pm counters DEBUG MODE". Co z tym zrobić?
Osoba, do której wysłałeś zbugowaną wiadomość, powinna ją jeszcze raz otworzyć u siebie. Wtedy wiadomość przeskoczy do "wysłanych" i powinno być możliwe jej usunięcie.
O, w takim razie na Cisowej Łapie mam 1 nieprzeczytaną wiadomość, chociaż wszystkie są przeczytane.
Chrząszczowa Łapa napisał(a):O, w takim razie na Cisowej Łapie mam 1 nieprzeczytaną wiadomość, chociaż wszystkie są przeczytane.
naprawione :D
Dzięki! :D
W dziale "Słoneczne Grzbiety" w Gromie chyba przestała działać rubryka Ostatni Post?

Edit: Wszystko już w porządku, najwyraźniej problemem był czyiś podwójnie wysłany post, a po usunięciu duplikatu wróciło do normy.
Nowy styl nie ma żadnych nagłówków dla działów, przez co problematyczne jest rozwijanie kategorii jeśli ktoś większość z nich ma na co dzień zwiniętą. Można to poprawić? :f
[Obrazek: Rp5tFTT.png]
Mroźny Nos napisał(a):Nowy styl nie ma żadnych nagłówków dla działów, przez co problematyczne jest rozwijanie kategorii jeśli ktoś większość z nich ma na co dzień zwiniętą. Można to poprawić? :f
Obrazek
Foka podesłała mi sugestię, żeby zwiększyć nieco te paski - teraz jest lepiej?
Nie.
Bo to nadal nie rozwiązuje problemu braku nagłówków i konieczności klikania na ślepo licząc na to, że kliknie się w dobry dział...
w takim razie pokombinuję z tym po wtorku, żeby przy okazji było w miarę estetycznie
Chrząszczowa Łapa napisał(a):O, w takim razie na Cisowej Łapie mam 1 nieprzeczytaną wiadomość, chociaż wszystkie są przeczytane.
Na Błyskotce też teraz tam mam.
Plus nie mogę usuwać postów z telefonu, niezależnie od tego ile razy odświeżam i próbuję
liczbę nieprzeczytanych wiadomości już naprawiłam, natomiast w drugiej sprawie mogę tylko zaproponować wyczyszczenie cookies lub wypróbowanie innej przeglądarki :o
Nie jestem w administracji, ale jeśli chodzi o usuwanie postów z telefonu, to próbowałaś robić to w oknie edycji wiadomości? Jeśli tam wejdziesz, to jest tam opcja "Usuń tę wiadomość" czy jakoś tak. Jak ją zaznaczysz i klikniesz wyślij to nie działa? (U mnie rozwiązało to problem)

Edit: "Usuń ten post"
Działa
Dzięki Zając i Piasek
Mam widmo pewuszkę na Dymku.
Mi widmo pewuszka wisi na Wich od.....kilku miesięcy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9