Artemida - Wojownicy PBF

Pełna wersja: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Barwne Niebo i Leśna Jagoda:

[Obrazek: 8ul1STe.png]

Imię: Barwne Niebo
Płeć: Kotka
Wiek: 71

Wygląd: Barwne Niebo jest średniej wielkości kotką o stosunkowo drobnej budowie ciała, jednak okazałości zdecydowanie nadaje jej długie, zadbane futro. Jej sierść jest mieszaniną trzech różnych barw – przygaszonej szarości, piaskowego kremowego oraz bieli, która pokrywa ponad połowę ciała kocicy, ciągnąc się przez drobny pyszczek, gardło, pierś, brzuch oraz część boków. Na mordce widnieje para bursztynowych oczu oraz różowy nos, otoczony przez bujne wibrysy. Porusza się z naturalną gracja i elegancją, a otaczający ją świat obserwuje przymrużonymi ślepiami, w których można dostrzec błysk inteligencji.

Charakter: Nie tylko kolorowemu futerku zawdzięcza swoje imię – perfekcyjnie potrafi dobierać słowa, aby mogła osiągnąć swój cel. Wygląda na miłą i bardzo spokojną kotkę, która doskonale dała sobie radę w klanowym życiu i osiągnęła swój cel – otrzymała wojownicze imię. Pomimo ładnej zewnętrznej prezencji, wewnętrznie niezbyt często lubi osobę, z którą rozmawia, chociaż nie zdradza tego nawet drgnięciem kącika ust. Jest świadoma tego, że jeden gest może zdradzić jej prawdziwe nastawienie i zniweczyć wszystkie starania, jakie włożyła w wyrobienie sobie nienagannej opinii w klanie. Niezbyt wierzy w Gwiezdny Klan, chociaż tego nie pokazuje. Jest kocicą, która nie uwierzy, dopóki nie zobaczy, a tak się składa, że koty ze Srebrnej Skórki nie chciały odmieniać jej poglądów. Myśli przede wszystkim praktycznie i przede wszystkim… o sobie.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.

[Obrazek: TSjLoZD.png]
Imię: Leśna Jagoda
Płeć: Kocur
Wiek: 65

Wygląd: Syn Paprociowego Kwiatu, pomimo długiego pobytu w lecznicy, wyrósł i wrócił do treningów, przez co jego smukłe ciało nabrało masy mięśniowej. Pomimo, że nie jest zbyt wysoki, sięga dolnej granicy średniej wzrostu klanu Rzeki. Jest posiadaczem krótkiego, brązowego futerka poprzecinanego ciemniejszymi, tygrysimi pręgami, z białymi znaczeniami na podbródku oraz łapach, gdzie sięgają do nadgarstków oraz stawów skokowych. Bystre, zielone oczy uważnie badają wszystko, co go zainteresuje, a w stronę ciekawych dźwięków strzyże sporej wielkości uszami. Czasami jego głos staje się nieprzyjemnie zachrypnięty, chociaż kocur robi co może, aby nie brzmieć przerażająco dla innych.

Charakter: Leśna Jagoda jest bardzo ambitnym kocurem, jednak jego marzenia dotyczące szybkiego awansu na wojownika legły w gruzach przez częste i długie pobyty w lecznicy związane z powracającym kaszlem. Przez zbyt szybkie powroty do treningów choroba ponownie go łapała i musiał wrócić na następne księżyce do Królikarni. Nie zmieniło to jego przyjaznego nastawienia do wszystkich członków klanu, nigdy nie tracił pogody ducha i trzymał się kurczowo optymistycznych myśli, że uda mu się w końcu wyrwać z kajdan niemocy i… Udało mu się! Jest dodatkowo kotem bardzo pomysłowym oraz sprytnym, chociaż czasami zbyt mocno kombinuje, nie zauważając najprostszych rozwiązań pod nosem.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: Syn Paprociowego Kwiatu i Lodowej Skóry. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Leśna Jagoda był odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).


Historia: Nie planowali poprzednich kociąt, ale skoro już się zdarzyło, że kotka zaszła w ciążę… Starali się jak mogli, wychowywali kocięta na jak najlepszych przyszłych wojowników tego klanu. Ale widocznie nie dane im było tego dokonać. Żadne z ich kociąt nie doczekało się swojego mianowania. Niektóre zmarły, inne odeszły z klanu, lub zostały porwane - ale żadne nie doczekało swojego mianowania. I, choć dzięki temu, że te kocięta się narodziły, zarówno Barwne Niebo i Leśna Jagoda, wtedy jeszcze Łapa, zbliżyli się do siebie… Tak po księżycach nieco oddalili. Kto wie, co dokładnie było tego przyczyną. Niezadowolenie z potomstwa? Obawa kolorowej kocicy, że ktoś może na nią krzywo patrzeć, bo wychowała kocięta, które nigdy nie zostały wojownikami? Zdecydowanie była to jak najbardziej prawdopodobna opcja, choć z zewnątrz nic nie było widać, by wojowniczka jakoś bardziej przejmowała się utratą kociąt. Żyła jak wcześniej, nie płakała po kątach, ot, nic się nie zmieniło, a przynajmniej nikt nie mógłby powiedzieć, że zobaczył zmianę.
Minęło trochę czasu, nim Barwne Niebo postanowiła to zmienić. Nie mogła wszak pozwolić, by koty patrząc na nią myślały “o, to ta, co nie potrafiła żadnego z kociąt przypilnować, by zostali wojownikami”. Szylkretka bowiem musiała dbać o swoją reputację, choćby nie wiadomo co, prawda? Tak więc pewnego dnia oznajmiła buro-białemu, że… Chciałaby kocięta. Tym razem w pełni świadomie, że chciałaby wychować je lepiej. Leśna Jagoda nie był pozytywnie nastawiony od samego początku - ale ostatecznie zgodził się.
Tak więc kocica znów zaszła w ciążę, tym razem w pełni świadomą, zaplanowaną. Miała też więcej doświadczenia, jeśli o posiadanie kociąt chodzi, tak więc nawet nie wierzyła, że będzie lepiej - ona była tego pewna. Kociętami zajmuje się nieco twardą łapą - owszem, potrafi być miękka, opowiadać kociętom historie, bawić się z nimi, być po prostu dobrą matką - ale przede wszystkim pcha je w kierunku zdobywania wiedzy, bycia ambitnymi, często tłumaczy im różne, potrzebne im w przyszłości rzeczy, a także - jak poprzednio - wpaja dużo o reputacji w klanie. Leśna Jagoda jest mniej wymagającym ojcem. Bawi się z nimi, opowiada historie, oczywiście, gdy tylko może i nie jest akurat na polowaniu, czy patrolu.

Jest możliwość wcielenia się w piątkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec lipca: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się czwórkę rodzeństwa z miotu, oraz szóstkę starszego rodzeństwa (Rozmarynową Łapę, Byczą Łapę, Sarnią Łapę, Popiół, Suchą Łapę, oraz Migoczącą Łapę) a rodzicami są Barwne Niebo i Leśna Jagoda.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Koperek (już gra)
x Mrówka (już gra)
x Maczek → Szarotka (już gra)
x SosenekWarkot (NPC)
x Mętlik (już gra)Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń lub białe mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
ojej, dzieciaczki ;__; przygarnę wszystkie *rozkłada ramiona*
Dzieciaczki!
Omg, ciocia Wysoka weźmie na sesje i na nauki, ukocha wszystkie
A więc wezmę sobie tutaj miejsce ;>
Sure, już dopisuję cię na listę :
Zapraszamy kociątka :lgbt:
AAAA bąbelki nowe jak uroczo :ohnie:
ukradne na sesje i może jakieś dzieciątko na nauki :
Klepię miejsce!
Dopisuję cię na listę :lgbt:
Ok, to ja chętnie klepnę miejsce tu :>
W takim razie dopisuję do listy. :
:lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt:

Węgli!!!
WĘGLI!!! :lgbt: :lgbt: :lgbt:
polecam miot, będę brać bbinkiem na sesje
Chej chciałbym sie zgłosić do miotu✌️😗
Stron: 1 2