Wojownicy Strona Główna
Grupy
Gwiezdny Klan Duchy zmarłych kotów, które za życia przestrzegały Kodeksu Wojownika. Wedle wierzeń zamieszkujące Srebrną Skórkę i sprawują opiekę nad Czterema Klanami.
Martwi Do tej grupy trafiają martwe koty, niewierzące w Gwiezdny Klan lub takie, które z jakichś powodów nie kwalifikują się do pozostałych grup.
Miejsce Gdzie Brak Gwiazd Należy do tych kotów, które żyły niezgodnie z Kodeksem i z tego powodu po śmierci nie trafiły do Gwiezdnego Klanu.
Klan Cienia Klan Cienia niegdyś ukrywał się głęboko w mroku lasu nie ufając innym Klanom i gardząc kotami nieposiadającymi w swych żyłach krwi wojownika. Teraz jednak Klan ten jest najbardziej gościnnym z Klanów, goszcząc w swych szeregach wszystkich potrzebujących i budując dzięki nim zupełnie inną, nową siłę.
Klan Gromu Klan Gromu zajmuje słoneczne, ciepłe tereny. Od dawna przyzwyczaili oni pozostałe Klany do swej wybuchowości, brutalności i uciekania się w wielu sytuacjach do agresji - przekroczenie granicy ich terytorium może skończyć się śmiercią. W tym Klanie urodzili się też najmasywniejsi Wojownicy, znani ze swoich umiejętności bojowych, którzy nie znają litości dla kotów wyjętych spod Kodeksu.
Klan Rzeki Koty z Klanu Rzeki jako jedyne za swoje podstawowe źródło pożywienia obrały ryby - ich treny obfitują w różnego rodzaju zbiorniki wodne. Są to też najlepsi pływacy. Klan ten nie miewa z reguły większych konfliktów z innymi - jego emocjonalni członkowie zawsze woleli ściśle trzymać się własnej społeczności. Nie są nastawieni agresywnie w stosunku do innych i w większości unikają przemocy, niemniej jednak lepiej nie testować ich cierpliwości.
Klan Wichru Klan Wichru znany był ze swej zaborczości i wysokich wymagań, jednakże większość tych wojowników zgubiła ich zachłanność. Nowe pokolenie wydaje się powoli odchodzić od tych tradycji, budując od nowa wizerunek Klanu co nie wszyscy przyjmują z równym entuzjazmem. Tereny należące do tej społeczności to w większości łąki, na których nie trudno spotkać główny przysmak wichrzaków - zające.
Klan Pożogi Klan Pożogi swe korzenie ma w żyjącym podług surowych zasad, samotniczym gangu. Założony przez Rojsta (niegdyś należącego do Klanu Cienia) dąży do wzniesienia się ponad barbarzyńską przeszłość i zbudowania silnej, zjednoczonej społeczności. Zajął tereny Kamiennych Pazurów, ruiny cmentarnej kaplicy i pobliskie lasy.
Samotnicy Koty nienależące do żadnego z Klanów, zdane na siebie. Poruszają się zwykle po ziemiach niczyich, nie są bowiem mile widziani na terenach łowieckich któregoś z czterech klanów.
Pieszczochy Dwunogów Koty mieszkające w siedzibach ludzi.
NPC Postaci, które kiedyś były rozgrywane, ale z pewnych powodów zostały porzucone i przemianowane na życzenie graczy w NPC - fabularnie uznaje się, że koty te nadal fizycznie znajdują się w obozie, chodzą na ceremonie, wykonują obowiązki przypisane randze, funkcjonują jak nigdy nieodgrywani NPC.
 

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengers


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7