Wojownicy Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Pszczela Łapa
Avatar

tętno


Podpis
<div class="tlopszczol">
<div class="pszczol1">o cała naturo odwieczna
me tętno budząca swym tętnem!
pozdrawia cię córa twa wdzięczna -


<span class="pszczol2">panienka z temperamentem</span>
</div></div>
<style>.tlopszczol{height:170px; width:352px;background:url('https://i.gifer.com/ICUA.gif');border-style: solid; border-width: 0.2px; border-left-width: 0.2px; border-right-width: 0.2px; border-color: #cdab7d; border-radius: 30px 30px 30px 30px} .pszczol1{height:60px; width: 344px; margin-top:55px; font-size:10px; text-align:center; line-height:11px; background-color: rgb(227, 175, 115, 0.6); padding:4;} .pszczol2 {font-family: 'Syne Tactile'; font-size: 30px; line-height:14px}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Syne+Tactile&display=swap" rel="stylesheet">
}
Dołączył:  2020-11-01, 16:54
Ostatnia wizyta:  Dzisiaj 11:07 (Minut: 16)
Wizyt: 89  Łączny czas wizyt Godzin: 28,9
Postów:  30,  tematów: 0,  załączników: 0,  ankiet: 0
Klan cien
Wygląd Na pierwszy rzut oka wydawać się może masywna - po chwili jednak oczywistym staje się fakt, że jej wielkość to iluzja, którą tworzy jej długa, niezwykle puszysta sierść w burym kolorze, na której wybijają się na niej ciemniejsze, tygrysie pręgi. Na brodzie oraz fragmencie pyszczka futro Pszczółki przybiera białą barwę, natomiast jej brzuch i wewnętrzna część ogona - kremową. Jest całkiem przeciętnego wzrostu, jak i budowy. Jej ślepia przybierają kolor jasnej zieleni, w których zawsze gości charakterystyczny dla niej błysk, za to jej nosek jest różowy, otulony cienką, czarną rameczką. Końcówki jej uszu zdobią krótkie, ciemne pędzelki.
Księżyce 18 [styczeń]
Mistrz Wirujące Pióro
Płeć kotka
Matka Złotooka [npc]
Ojciec Zwichrzony Ogon [npc]
Ciąża nie
Charakter:  Pszczółka zdecydowanie nie należy do skromnych kotek zamkniętych w sobie. Wręcz przeciwnie! Jest bardzo pewna siebie oraz swojej wartości, aczkolwiek nie wykazuje raczej z tego powodu arogancji, tak samo, jak nie po drodze jej z poniżaniem innych. Nie ma jednak żadnych problemów z głośnym skandowaniem swoich racji czy okazywania samouwielbienia. Z tego względu raczej niechętnie zmienia zdanie, uparcie broniąc nawet najmniejszej głupotki, nie dając się przegadać. Nie zamyka jej się buzia i jeśli nie ma akurat w pobliżu nikogo do rozmowy, mówi do siebie lub do elementów natury w pobliżu. Ma w sobie mnóstwo energii, ale raczej niechętnie pożytkuje je na obowiązki. Lubi być w centrum uwagi i wykorzystuje ku temu każdą możliwą okazję, przy tym sprawiając wrażenie bardzo lekkomyślnej i głupiutkiej.
Karta Postaci http://www.artemida.webd....ghlight=#448489
Multikonta Gronostajowa Łapa [KW]; Drobna Łapa [KRz]
Statystyki - lvl 1
| S 6
| Zr 4
| Sz 6
| Zm 4
| HP 55
| W 45
| EXP 20/100
Discord rahouse#3096
Interwencja MG tak
Kontakt z Pszczela Łapa
Adres email: Wyślij email
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość
Grupy: Klan Cienia

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengers


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11