Znalezionych wyników: 64
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bylicowe Łąki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 8839

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-10-04, 12:02   Temat: Bylicowe Łąki
"Brawo." Mruknął głos w uszach Lotu, gdy ten poczuł w pysku ciepłą krew ptaka, którego upolował. Szybująca Łapa odłożył bażanta na ziemię, a następnie oblizał pysk z czerwonej cieczy i zaczął zakopywać ptaka przy jednej ze skał, tak, aby zapamiętał gdzie jest.
Gdy już to zrobił, ruszył dalej pod wiatr, powoli uginając łapy i równając ogon z grzbietem oraz łbem, rozglądając się za następną ofiarą. Jak wcześniej, uważnie obserwował otoczenie wokół siebie w poszukiwaniu kolejnej piszczki, jednak spoglądał co kilka chwil pod nogi, aby na nic nie nadepnąć. Oddech szybko spłycił i powolni się skradając przesuwał się w przód.
  Temat: Bylicowe Łąki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 8839

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-09-20, 15:53   Temat: Bylicowe Łąki
Jaszczurka uciekła, za to pojawił się ptak, który mógł być pierwszą (a może raczej drugą?) ofiarą jego dzisiejszego polowania. Kocur od razu sobie przypomniał regułkę, która to mówi, że ptak go zobaczy.
Niebieski Terminator ruszył pod wiatr w stronę, jak myślał, bażanta, starając się zachować jak najcichszej ze spłyconym oddechem i szybkim spoglądaniem pod łapy, aby nie nadepnąć na żadną gałązkę czy inną rzecz, która wydałaby z siebie jakiś dźwięk. Jego nogi były ugięte, ogon zrównany z głową i grzbietem, a jak tylko znalazł jakiś krzak bądź inny przedmiot, za którym mógł się ukryć, chował się, albo stawał w miejscu nieruchomo, aby ptak go nie zobaczył.
Gdy był już na odpowiedniej odległości, odbił się od ziemi i skoczył w stronę zwierzęcia, otwierając pysk aby zacisnąć szczęki na szyi bażanta. Gotowy był również na ewentualną gonitwę, gdyby ptak go zauważył i zaczął uciekać.
  Temat: Bylicowe Łąki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 8839

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-09-12, 23:31   Temat: Bylicowe Łąki
Było już tak blisko, aby dopadł jaszczurkę w swoje łapy. Jednak pech chciał, że ta go dostrzegła i w samą porę się ewakuowała, pozostawiając Terminatora z niczym. Kocur postawił łapy na kamieniu, na którym chwilę temu siedziała beztrosko piszczka i wbił wzrok w miejsce, w którym zniknęła z pola widzenia.
"Byliśmy za głośno?" Zapytał w myślach, marszcząc czoło i odsłaniając ostre kły zdenerwowany.
"Albo jesteś za gośny, albo Gwiezdni Cię nie lubią i nie pozwalają Ci na zapanie czegoś do zjedzenia." Odparł w odpowiedzi głos. "Albo nie umiesz polować." Dodał pod koniec, gdy Lot przewrócił oczyma i z powrotem opadł do pozycji łowieckiej, uginając nogi i spłycając oddech. Poruszając się pod prąd wiatru, zrównał ogon oraz głowę na wysokość grzbietu, a jego zielone ślepia wbite były przed siebie, zahaczając co trochę o łapy, aby na nic nie nadepnąć.
  Temat: Bylicowe Łąki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 8839

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-09-09, 19:08   Temat: Bylicowe Łąki
Może jaszczurka nie była jakąś największą zwierzyną na którą mógł natrafić, ale to lepiej niż nic, czyż nie?
Kocur ruszył więc powoli w stronę piszczki i poruszając się z ugiętymi łapami oraz zrównanym ogonem z głową i grzbietem, przeniósł ciężar na tylne łapy. Kierował się do jaszczurki pod wiatr i ze spłyconym oddechem, i uważaniem pod łapy, podszedł na odpowiednią odległość, aby po chwili odbić się od ziemi i wycelować pazurami w stronę zwierzaka, aby zakończyć jego żywot.
  Temat: Bylicowe Łąki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 8839

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-09-07, 20:01   Temat: Bylicowe Łąki
Czy Szybująca Łapa często polował? Tak. Czy wybierał się polowanie w samotności? Nie. Zawsze wybierał się a to z rodzicami, a to ze znajomymi mu kotami, jednak prawie nigdy nie polował samotnie. A jak już, to nigdy nie zapuszczał się tak daleko na Tereny. Ale... Raz grozi śmierć, czyż nie? Jest już dorosłym kocurem, który lada chwila może zostać Wojownikiem, więc prędzej czy później będzie musiał się przyzwyczaić do samotnych polowań.
Tak więc Terminator stąpał cicho po ziemi pod wiatr, z ugiętymi łapami i ze spłyconym oddechem spoglądał pod nie co kilka chwil, aby na nic nie nadepnąć. Jego ogon zrównany był z grzbietem i głową, a ten rozglądał się wokoło, w poszukiwaniu najmniejszego ruchu, podczas gdy do jego nozdrzy nadlatywała woń lasu połączona ze wzgórzami Klanu Wichru i zapachem zwierzyny. Niby Szyszkowy Ogon mu powiedziała, że nie musiał od samego początku się skradać, jednak wolał być przygotowany. Kto wie, czy jakaś potencjalna ofiara nie zdoła go wyczuć szybciej, niż ten zdąży przyjąć pozycję łowiecką, do niej podejść i ją ukatrupić.

:pajac: //
  Temat: Szare Topole
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 13231

PostForum: Topiołki   Wysłany: 2020-09-05, 13:26   Temat: Szare Topole
Nie wyglądało na to, aby Samotnik planował przekroczyć Granicę Klanu Wichru. Wobec tego Terminator owinął ogon wokół łap i przybrał spokojny wyraz pyska.
"I lepiej, żeby tak zostao." Mruknął do niego głos, na który zareagował lekkim poruszeniem wibrysami.
- Cóz, zapolowal-łem, więc postanowiłem tłochę odpocząć pzy Głanicy. - Odpowiedział ostatecznie, mrużąc delikatnie oczy. Samotnik wyglądał na młodszego od niego, więc raczej nie powinien go zaatakować ani ryzykować przekroczeniem Granicy. Chociaż skąd Samotnik mógł wiedzieć o istnieniu Granicy między Wichrem a Szarymi Topolami?
- Wybacz, pzejęzyczyłem się... - Mruknął cicho, odwracając wzrok na bok, aby kocur nie zdołał rozpoznać, że Wichrzak kłamie.
- Masz imię, jakbyś nalezał do Klanu... Czy moze wszyscy Samotnicy takie mają? - Zastanowił się na głos, kierując pytanie do Wieczoru i spoglądając na niego z lekko uniesioną brwią. - Szybująca Łapa. - Dodał po chwili, przytakując w przywitaniu łbem.
  Temat: Szare Topole
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 13231

PostForum: Topiołki   Wysłany: 2020-09-04, 21:41   Temat: Szare Topole
Terminator Szyszkowego Ogona wpatrywał się ze spokojem w Granice z Szarymi Topolami, gdy nagle zauważył na drzewie poruszający się, czarny kształt. Zjeżył futro na karku i ogonie, a pazury wbiły się w miękką ziemię, gdy lustrował wzrokiem długowłosego samotnika.
Jego futro jednak powoli opadło, a mięśnie się rozluźniły, gdy nieznajomy kocur zatrzymał się i nie przekroczył Granicy, jednak jego ogon delikatnie machał na boku.
- A co, az takie to intełesujące? - Miauknął cicho, unosząc jedną brew. W jevo głosie nie było słychać wrogości wobec nieznajomego, a delikatną nutkę ciekawości.
- Mamy nadzieję, ze nie zamiezasz pzekłoczyć Głanicy. - Dodał po chwili, nie spuszczając spojrzenia z Samotnika. - Właściwie, to kim Ty jesteś? - Spytał.
  Temat: Szare Topole
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 13231

PostForum: Topiołki   Wysłany: 2020-09-03, 15:31   Temat: Szare Topole
Niebieski Wichrzak nie często zapuszczał się sam na granice Klanu. Zazwyczaj wychodził na krótkie spacerki po Terenach, ćwicząc sobie co trochę walkę. Dzisiaj jednak wybrał się na polowanie razem ze swoim ojcem, Gładkim Grzbietem, a Wojownik postanowił skończyć trochę wcześniej. Szybująca Łapa natomiast chciał coś jeszcze upolować. Złapał już dwie piszczkę, którą zakopał w pobliżu Kwitnących Zarośli oraz na Bzyczącej Polance i skradając się w pozycji łowieckiej doszukiwał się zapachów kolejnej ofiary.
"Po co szukasz na się trzeciej zdobyczy? Nie wystarczą Ci tamte dwie? Przecież nie uniesiesz wszystkich." Miauknął nagle w jego głowie głos, który zakłócił mu panującą wokół ciszę i go rozproszył, przez co ten zaszurał głośno przednimi łapami między trawą, co odgoniło na pewno znajdujące się w pobliżu zwierzaki. Lot prychnął zdenerwowany.
-Zadowolony jesteś z siebie? Pzez Ciebie uciekła nam cała zwiezyna az do Cztełech Dębów!- Prychnął zniecierpliwiony, przewracając oczyma i zatrzymując je w końcu na Szarych Topolach, które malowały się przed nim zachęcająco.
"Weź, może zrobimy sobie przerwę i pooglądamy Szare Topole?" Zasugerował brat, odbijając się echem w uszach Terminatora. Zielonooki machnął nerwowo ogonem, jednak usiadł przed granicą kończącą Tereny jego Klanu i wpatrywał się w drzewa ze spokojem.

Wieczór. :zez: //
  Temat: Żółte Plamki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 3638

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-09-02, 18:24   Temat: Żółte Plamki
*SCREEEE*
ZGŁASZAM SIĘ, MOŻE DO TEGO CZASU ZDOŁAM UREGULOWAĆ AKTYWNOŚĆ I ZDOBYĆ ZGODĘ. :pustka:

Pod imię Powódź. XD
Albo Ulewa, jeśli nie przejdzie to pierwsze.
  Temat: Małe Szyszki
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1267

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-08-25, 18:49   Temat: Małe Szyszki
Chcę się dostać hardo. :ohnie: :ohnie: :ohnie:
Ale nie dostałam zgody, przymarło mi się. :">
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 12196

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-07-03, 13:44   Temat: Wyjące Wzgórza
Złapanie jaszczurki na pewno nie poszło po jego myśli.
Kocur syknął lekko, gdy zwierz rzucił się do ucieczki. Na szczęście, mógł ją jeszcze złapać. Z czego od razu skorzystał.
Odbił się szybko od ziemi, a następnie zaczął biec ile sił w łapach, aby skoczyć na zwierzaka i ponowić plan zabicia jej aby posilić kogoś z pobratymców.
  Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 2569

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-07-01, 16:17   Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
O MÓJ BOŻE-
KOCHAAAM!
AA, STARSZA SIOSTRA WEŹMIE KOCIACZKI NA SESJE! :<3: :<3: :<3:
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 12196

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-06-27, 15:25   Temat: Wyjące Wzgórza
Długo nie zajęły mu poszukiwania jakiejś zwierzyny do wykarmienia jakiegoś z kotów z Klanu Wichru.
Jaszczurka na pierwszy rzut oka nie była jakoś specjalnie zauważalna, jednak Lot zdołał ją zauważyć głównie dlatego, że wyczuł ją w powietrzu.
"Mysz Cię wyczuje, królik usyszy, a ptak zobaczy. Czy jakoś tak." Przypomniał mu głos, przez co niebieski kocur od razu przeniósł ciężar ciała na tylne nogi, spłycając mocniej oddech i przybliżając ciało jeszcze bliżej ziemi, jednak nie aż tak, aby ocierać się futrem o trawę. Ogon i łeb ciągle były zrównane z grzbietem.
Jeśli udało mu się przybliżyć na odpowiednią odległość do jaszczurki, to od razu skoczył w stronę zwierzęcia, wbijając kły w ciałko jaszczurki.
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 12196

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-06-21, 19:33   Temat: Wyjące Wzgórza
-Jesteś, jesteś!- Powtórzył z rozbawieniem, gdy Gwizdek do niego dołączył.
"Dobra, nie ma czasu na zbędne pogaduszki. Zaczynajcie." W uszach Szybującego ponownie zabrzmiał znany mu już dobrze głos, na co ten wstał, przeciągnął się a następnie mocno się wyprostował, przez co wywyższał brata wzrostem gdzieś o długość kroku kociaka.
Lubił być wyższy od innych, a on i Wietrzyk byli już dość dużymi kotami. Właściwie, to za moment miało im wbić z dziewiętnaście, jak nie dwadzieścia księżyców!
-Zaczynajmy- Zaproponował, zmierzając w stronę źródła lecącego wiatru, powoli uginając łapy i przybliżając brzuch do ziemi.
Spłycił od razu oddech, zrównał ogon z głową na linii prostej grzbietu, a następnie zaczął węszyć w powietrzu, uważając co trochu pod łapy.
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 12196

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-06-07, 18:17   Temat: Wyjące Wzgórza
Na polowanie chciał się wybrać od dłuższego czasu. Z nikim jednak nie potrafił się zgadać, aby na jedno wyskoczyć. Z rodzicami chodził na polowania często, więc wolał tym razem nie zawracać im głowy. Bażancie Pióro też ostatnimi czasy był zajęty. W prawdzie mógł się wybrać z kimś nieznajomym i nawiązać tym samym nową relację, jednak dzisiaj... Dzisiaj jakoś nie miał na to humoru. Miodek? W sumie to poprawił z ni relacje, ale nie był pewny, czy zgodziłaby się na polowanie. A Zajęczy Sus albo Sokoli Cień? Są szanowanymi Wojownikami. Mają swoje obowiązki jak każdy, a do tego treningi. Dlatego też chyba nikogo nie zdziwi fakt, że Lot postanowił zaprosić na polowanie jego najbliższego brata. Realnego brata, wypadałoby rzec.
"Po co polować, skoro można odpoczywać?" Narzekał ten nierealny brat, podczas gdy Szybująca Łapa siedział na Wyjących Wzgórzach i czekał na Gwiżdżącą Łapę. Oczywiście, przyszedł przed czasem.
Prychnął lekko na słowa głosu, a następnie odwrócił głowę w stronę obozu, szukając wzrokiem prawie-bliźniaka.

Wietrzyk, a potem MG.//
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengers


Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15