Avatary
#16
Wygląd
Niebo, jak każdy inny kociak przypomina na tym etapie kluskę. Dobra, może jest delikatnie chudszy, ale cicho. Jego całe ciałko pokrywa krótka(acz puchata!) sierść która jest... bura. Kocurek jest najzwyklejszym brązowym kociakiem w tygrysie prążki. Jego plama jest ciągnięta od kącików, jak na razie, niebieskich oczu przez całe ciało aż do końcówki ogona, która jest biała. Tylko jeszcze na jego przedramieniu, do połowy ramienia(od wewnątrz) ciągnie się plama, oraz delikatne zabarwienie koło nosa(z prawej strony), który jest różowo-czarny. Cała reszta jest biała. Cały ten obraz niszczy podnoszące się, raz na jakiś czas futerko. A jest to spowodowane tikiem nerwowym, które na stałe zagościło w ciele, w przyszłości, bursztynowookiego kocurka.
Zrobiłby mi ktoś z tego avki? I oczka przemalował? (Odsyłam do arta
obrazek :333 )
Klik1 Klik2 Klik3
[Obrazek: plNDrbA.png]
kłe kłe
Statystyki - lvl: 0 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 10/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#17
Wygląd
Kocica w średnim wieku o krótkim jasno-szarym błyszczącym futrze. Nie należy do dużych kotów i jej postura jej dość delikatna, jednak jej brzuch zaczął się trochę zaokrąglać. Oczy są niebieskie, jednak w jednym widać drobne zamglenie, jest to wada wzroku którą ma od urodzenia.
https://i.pinimg.com/564x/83/8f/4d/838f4...c28f22.jpg

https://i.pinimg.com/564x/d7/f1/3a/d7f13...16b508.jpg

Prosiłabym o takie dwa avki oraz o to by ogon na pierwszym nie był do końca pokazany

"Baby I have been here before
I know this room, I've walked this floor
I used to live alone before I knew you

[Obrazek: _black_orb__by_kayosa_stock-d8olxkl.gif] [Obrazek: _grey_orb__by_kayosa_stock-d8olx96.gif] [Obrazek: _black_orb__by_kayosa_stock-d8olxkl.gif]

I've seen your flag on the marble arch
Love is not a victory march
It's a cold and it's a broken Hallelujah"


Statystyki - lvl: 3 | S: 13 | Zr: 7 | Sz: 12 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 255/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#18
Wygląd
Szczupły czarny kot który ma czarne futro oraz bursztynowe oczy oraz czarny nosek razem z opuszkami.
Prosiłabym o obrobienie avatarów (3) :3
https://img00.deviantart.net/53b3/i/2011...3atwye.jpg
https://pre00.deviantart.net/7dc2/th/pre...415lsz.jpg
https://orig00.deviantart.net/6d96/f/201...5v1zco.jpg
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 5/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#19
Wygląd
Jeden z masywniejszych i być może największy ze wszystkich kociaków w miocie, który najprawdopodobniej sprawił matce nieco więcej katorgi przy narodzinach, aby chwilę później okazać dumnym rodzicom swoje prawdziwe wdzięki. Między innymi największy atut w postaci osobliwej sylwetki, o tęgich aczkolwiek krótkich łapkach, prężnie utrzymujących barczysty korpus. Na jakim spoczywa całkiem spora głowa z lekko wypukłym czołem oraz zaokrąglonymi policzkami, które w pewien sposób potęgują jej wielkość. Gdzie równocześnie można spostrzec parę okrągłych nad wyraz ciekawskich tęczówek koloru złotego. To wszystko zwieńcza średniej długości puszysty ogon zwężający się ku końcowy który jest zaokrąglony, oraz okrywająca go szata w postaci krótkiej, choć gęstej a także twardej sierści koloru szarego. Jednocześnie mieniącej się w blasku słońca delikatnym błękitem. Sam malec porusza się dosyć nieporadnie, wydając przy tym stosunkowo zabawny tupot, poniekąd spowodowany jego niedźwiedzią masą.
Podniebna Łapa
https://imgur.com/a/dKvKJ0m
_Non est ad astra mollis e terris via_
[Obrazek: gW9Bx1V.gif]
Peace is a Lie • There is only Passion
Through Passion • I gain Strength
Through Strength • I gain Power
Through Power • I gain Victory
Through Victory • My chains are Broken
The Dark Forest shall free me
Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 8o | W: 4o | EXP: 15|2oo
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#20
Wygląd
Buro-rudo-biała długowłosa kotka. Jest kocicą przeciętnego wzrostu, niższą od większości kocurów, nie jest szczególnie chuda czy gruba. Jej oczy są jasnozłote.
[Obrazek: QW9Ds55.png] [Obrazek: in8pjUu.png] [Obrazek: 9aJMZOi.png]

[Obrazek: 0M8PP8v.png] [Obrazek: 1B1UQG2.png]

[Obrazek: EQiQAiI.png] [Obrazek: KkJDUOS.png]
(drugie zdjęcie było bardzo przykre, Kruk, wybacz |D)
Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 8 | Sz: 15 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 105/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#21
Wygląd
Niebo, jak każdy inny kociak przypomina na tym etapie kluskę. Dobra, może jest delikatnie chudszy, ale cicho. Jego całe ciałko pokrywa krótka(acz puchata!) sierść która jest... bura. Kocurek jest najzwyklejszym brązowym kociakiem w tygrysie prążki. Jego plama jest ciągnięta od kącików, jak na razie, niebieskich oczu przez całe ciało aż do końcówki ogona, która jest biała. Tylko jeszcze na jego przedramieniu, do połowy ramienia(od wewnątrz) ciągnie się plama, oraz delikatne zabarwienie koło nosa(z prawej strony), który jest różowo-czarny. Cała reszta jest biała. Cały ten obraz niszczy podnoszące się, raz na jakiś czas futerko. A jest to spowodowane tikiem nerwowym, które na stałe zagościło w ciele, w przyszłości, bursztynowookiego kocurka.
Dziekuje...tylko, on ma ciemniejsze oczka |D
[Obrazek: plNDrbA.png]
kłe kłe
Statystyki - lvl: 0 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 10/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#22
Wygląd
Szczupły czarny kot który ma czarne futro oraz bursztynowe oczy oraz czarny nosek razem z opuszkami.
Oo... Mega Dziękuję ♥
Trudno. Bardziej zależało mi na 1 ^^
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 5/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#23
Wygląd
Jednolicie czekoladowa koteczka niesamowicie podrosła w ciągu tych kilku księżyców - jej łapy się wydłużyły i wydają się być nieproporcjonalnie długie w porównaniu do reszty ciała. Ogółem Wydra wygląda na taką, która kiedy skończy już rosnąć to nie dość, że będzie dosyć wysoka, to jeszcze do tego szczupła i poruszająca się z niezwykłą gracją jak to na eleganckie koty przystało. Jej futerko oczywiście zostało jak już mówiłam jednolicie czekoladowe, bez żadnych fancy znaczków i jedyne co zmieniło u niej swój kolor to oczy - wreszcie posiadają one żółtą barwę niesamowicie podobną do tej u jej ojca.
*cicho kaszle* nie umiem w avatary więc zostawiam galerię tutaj by ktoś mi pomógł z tymi zuymi avkami: https://www.instagram.com/lunajulia1234/ (ten czekoladowy. wystarczy jedynie przyciąć do avkowych rozmiarów i dodać rameczki. z góry dziękuję
«»
- ̗̀ senność gęsta jak śnieg i krążąca jak ś n i e g ̖́-
zasypuje śnieżnymi płatkami sennymi
bez przyczynny mój dzień, bezsensowny mój w i e k
i te ślady bezładnych moich krow po ziemi
Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 50 | EXP: 20/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#24
Wygląd
Młoda córka Zwinnej Łapy nie wyróżnia się za bardzo z tłumu - zwykła, szarobura, no. Wygląda jednak troszkę inaczej niż większość przedstawicieli jej umaszczenia, bowiem jej futerko jest bardzo jasne, szaro-beżowe, jaśniejsze na pysku, szyi, brzuchu i łapach. Pokrywają je czarne, klasyczne pręgi. Na czole znajduje się czarna prążka wyglądająca jak poziomy półksiężyc. Na piersi ma małą, białą plamkę. Jej uszy są wpisane w trójkąt, ani ostre ani zbyt okrągłe - przeciętne. Na świat spogląda oczyma w kolorze piwnym, a poduszki, nosek i środek uszu pokolorowany jest na ciemno-blady róż. Ciałko ma raczej drobne, jednak wyznacza się długimi łapami, zwinnością i szybkością.
Pytanie. Mogę po prstu zgrać z neta zdjęcie kota czy muszę prosić o avatar? :por:
[Obrazek: x2vor88.gif]
[Obrazek: f2u_wolf_paw___black_by_tarunyada-d5nr32c.png] [Obrazek: f2u_wolf_paw___black_by_tarunyada-d5nr32c.png]
łapy, łapy, cztery łapy,
a na łapach pies kudłaty
kto dogoni psa? kto dogoni psa?
może ty, może ty, może jednak ja!

[Obrazek: f2u_wolf_paw___black_by_tarunyada-d5nr32c.png] [Obrazek: f2u_wolf_paw___black_by_tarunyada-d5nr32c.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
#25
Wygląd
Buro-rudo-biała długowłosa kotka. Jest kocicą przeciętnego wzrostu, niższą od większości kocurów, nie jest szczególnie chuda czy gruba. Jej oczy są jasnozłote.
Janowiec, avatary na forum muszą mieć konkretny rozmiar: 180x180 px i z tego względu lepiej jest poprosić kogoś o wykadrowanie i dodanie ramki :3
Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 8 | Sz: 15 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 105/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#26
Wygląd
Sztorm to rudy kocur o smukłej sylwetce. Błękitne oczy, ciemno-rude pręgi i szpiczaste uszy cechują jego urodę. Od urodzenia zawsze był wysoki ale proporcjonalny do ciała. Jest dobrze zbudowanym kotem. Kocur ma krótkie futerko i długi ogon. Jego pyszczek jest w nieco jaśniejszych odcieniach koloru rudego, podobnie jak klatka piersiowa. A jego łapki są zupełnie białe (krótkie skarpetki).
Czy ktoś miałby ochotę mi pomóc w obrobieniu zdjęć (ok. 7)? :c
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 45 | W: 55 | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#27
Wygląd
Długowłosy, wielki i masywny kocur, o czarnej dymnej sierści, obdarowany złotymi oczami, które nie wyrażają nic.
Ja mogę pomóc :C
[Obrazek: KafOHuR.png]
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 50 | W: 70 | EXP: 190/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
#28
Wygląd
Brudna Stopa wyrosła...Z patyka na jeszcze większy patyk i tak ustało. Wysoka jak brzózka, o długich nogach, starsza kocica szczyci się szorstką, lekko zmierzchwioną, krótką sierścią. Długi ogon, jak i czysto orientalny, w kształcie klina pysk zyskuje na uroku dzięki białym, chaotycznym wąsiskom i złotym, bursztynowym oczom w kształcie migdału. Szata kotki szczyci się kolorem kasztanowym, o ciemniejszych akcentach i prążkach o słabym kontraście - bez krzty bieli czy czegokolwiek innego. Główną cechą koteczki są także jej duże, szpiczaste uszyska, pochodzące od jej orientalnym budowy.
[Obrazek: kote_by_kali_568-dch7dok.png]
potrzebuje kogoś kto by mi to przerobił na 180 x 180 ;v;
https://orig00.deviantart.net/f0b1/f/201...ch7dok.png
bądź żeby było na avatar c":
Statystyki - lvl: 4 | S: 7 | Zr: 8 | Sz: 15 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 215/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#29
Wygląd
Czarna, krótkowłosa kotka z żółtymi oczami. Przeciętnego wzrostu, najmniejsza ze swojego miotu.
Zwinna - całego kotka nie udało mi się niestety zmieścić i średnio to wyglądało, nie wiedziałam też w sumie za bardzo jak wykadrować, żeby było spoko, to łap cztery wersje .u.

[Obrazek: mwtwRbK.png] [Obrazek: KaX20aZ.png]

[Obrazek: hGTn2T3.png] [Obrazek: vFLJqBr.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 8 | Zm: 3 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 80/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#30
Wygląd
Brudna Stopa wyrosła...Z patyka na jeszcze większy patyk i tak ustało. Wysoka jak brzózka, o długich nogach, starsza kocica szczyci się szorstką, lekko zmierzchwioną, krótką sierścią. Długi ogon, jak i czysto orientalny, w kształcie klina pysk zyskuje na uroku dzięki białym, chaotycznym wąsiskom i złotym, bursztynowym oczom w kształcie migdału. Szata kotki szczyci się kolorem kasztanowym, o ciemniejszych akcentach i prążkach o słabym kontraście - bez krzty bieli czy czegokolwiek innego. Główną cechą koteczki są także jej duże, szpiczaste uszyska, pochodzące od jej orientalnym budowy.
DZIĘKUJE
[Obrazek: dcr367b-e4ff92cd-6cb6-495e-8d8f-a8b97f35df3a.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 7 | Zr: 8 | Sz: 15 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 215/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości