#76
Wygląd
Cechą charakterystyczną kocura jest rozdarte na pół prawe ucho - ślad po walce z jenotem. Rana zdążyła się zagoić, jednak ucho nie zrosło się w całość i mniej-więcej od połowy jest podzielone na dwie połówki. Podczas dorastania, jego chude łapy stały się bardziej masywne, pasujące do reszty ciała. Jest wysoki i dobrze zbudowany, ale absolutnie nie za gruby. Dzięki dużej dawce ruchu jego mięśnie ładnie rysują się pod futerkiem i nie ma miejsca na choćby gram dodatkowego tłuszczu. Jego futro jest koloru szarego, pokryte grubymi, czarnymi pręgami, które nie zlewają się w szaro-burą masę, a bardziej przypominają pręgi tygrysa. Na ciele nie ma białych znaczeń; wyjątkiem jest niewielka plamka na pyszczku, konkretniej na brodzie. Tym, co wyróżnia go od innych są jego przenikliwe, jasnozielone oczy.
Nie odrzuciłam dlatego, że uważam to za złośliwość tylko dlatego, że w okresie zaliczeń na studia nie jestem w stanie nastukać nie wiadomo ile postów. Chaszcze również z tego powodu zgłosiła nieobecność, a ciebie Szmal nie ma regularnie od dłuższego czasu, więc może powinnyście coś o tym wiedzieć. Brak aktywności był zgłoszony a ja od 2,5 roku gram regularnie na kilku kontach, postać porzuciłam tylko raz i to dlatego, że fabularnie nie miała możliwości rozwoju (przeniesienie terenów dalej od Osiedla raczej kiepsko wróży postaciom w stylu Lady), dlatego wydawało mi się, że jak piszę, że od jakiegoś dnia będę mogła pisać aktywniej to raczej nie ma powodu, by kwestionować moją wiarygodność w tej materii. Od momentu przenosin napisałam na Dymku 29 postów a dla was i tak to jest martwa postać XD'
Uciekaj chłopcze od wielkich idei co
Niczym bajeczne race płoną nad moim miastem

Biegnij teraz jak
łagodny zwierz
Biegnij by dowiedzieć się

O sobie samym
i o świecie co
Zimny jest jak lód

Biegnij dalej sam
Żeby sprawdzić co cię martwi
Żeby sprawdzić
komu ufać
Kogo mijać i się bać
Statystyki - lvl: 5 | S: 16 | Zr: 11 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 300/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 18/100