Poszukiwania postaci i relacji
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
W tym temacie możesz zamieścić ogłoszenia o poszukiwaniu postaci do budowania lub odegrania ustalonych relacji. To ty decydujesz o strukturze twojego postu z poszukiwaniami, ale postaraj się jasno wytłumaczyć czego szukasz i zawrzyj możliwie najwięcej informacji o twoich preferencjach.

Uwaga! Pamiętaj, żeby oznaczyć w swoim poście, czy dane poszukiwania jest aktualne, zarezerwowane czy nieaktualne.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#2
Wygląd
szczupła kotka w typie devon rex o czekoladowej szylkretowej klasycznie pręgowanej sierści z bielą. Ma nieco płaską głowę i żółte oczy.
Postaci zdolnej do płodzenia kociąt


Tundra pragnie kociąt ale jako że u kotów partenogeneza nie występuje, i oczywiście do tanga trzeba dwojga. Nie chce się angażować uczuciowo, chce po prostu silnego, zdrowego ojca (ojców?) dla swojego potomstwa.

Masz postać powyżej 20 księżyców zdolną do spłodzenia potomstwa? Uważasz, że Twoja postać zgodziłaby się na taki układ? Napisz do mnie! PW na Tundrze, a najchętniej na Discordzie Jeż Anaszpan#3016


Niektualne
Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 19 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 90 | W: 50 | EXP: 285/350
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 94/100
Odpowiedz
#3
Wygląd
ma długie futro białe z paroma rudymi łatami jej oczy są złote. Kotka ma teraz bardziej umięśniona sylwetkę. Reszta w kp
Poszukuję chętnych na dzieci mojej przyszłej postaci, samotniczki.

Informacje:

Miałam zamysł by kocięta miały aktualnie po 10 księżycy. Mieszkałyby z matką w gospodarstwie w którym mam plan by mieszkała Sago. Ilość dostępnych kotów jest całkowicie dowolna ale, jeśli nie będzie dużo zgłoszeń może być też jedno. Uwaga! Jeśli dzieci będą nalegały matka może spróbować wcisnąć je jakoś do Nowego Świtu. Sago będzie matką dość uległą jeśli więc chcesz mieć rozpuszczoną i rozpieszczoną postać to zapraszam. Oczywiście jakieś wymogi będzie stawiać (ale, na pewno na wszystko ją przekonacie dzieciaki ładnie prosząc i robiąc słodkie oczka).

Wyglądy:

Całkowicie dowolne! Sago zadawała się w tak krótkim czasie z tak rozmaitymi kocurami że kociaki mogą mieć dowolny wygląd.

aktualne
[Obrazek: GWIkImC.png]
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 20/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#4
Wygląd
Ogromny, piękny kocur. Prezentuje się urokliwie, porusza z gracją. Ma chude, gibkie ciało z zarysem silnych mięśni, jego nogi są długie, a krótka, czarna sierść o głębokim odcieniu i oleistym połysku przylega do ciała. Oczy ma ognistopomarańczowe, uszy spore, nos prosty, ogon długi i cienki jak bicz.
AKTUALNE


Poszukuję osób chętnych na walki i sparingi (lub bardziej rozbudowane sesje zawierające takie elementy). Możliwości:
  • Ćwiczenie umiejętności w formie sparingu.
  • Ćwiczenie umiejętności w formie walki, z ranami, uzgodnione między postaciami - walka bez zagrożenia życia.
  • Zwykła walka. Czarnowron może występować w roli intruza na terenach Klanu, lub może to być zwyczajny konflikt pomiędzy postaciami, który zakończy się bijatyką.
  • Jesli chcesz, by twoja postać miała bliznę lub została okaleczona w inny sposób, to chętnie się tym zajmę. Możliwe wszystkie formy, kształty i dzikie, kreatywne pomysły. Ze strony Czarnowrona doprowadzenie do takiej sytuacji jest bardzo proste.
  • Te rzeczy można także rozwijać w stronę ciekawej fabuły lub relacji. Zawsze mam dużo pomysłów. Obecnie snuję wizje interesujących intryg!


Szukam także osób zamierzających porzucić postać:
  • Jeśli chcesz porzucić postać poprzez uśmiercenie jej i masz jeszcze siłę odegrać nią sesję, to Czarnowron może taką postać zabić. Byłbym przeszczęśliwy, gdyby znalazł się ktoś chętny do odegrania takiej akcji. Myślę, że to może być ciekawe zakończenie historii postaci. Na przykład, zamiast klasycznie ginąć z łap drapieżnika lub być wykończonym przez chorobę, postać mogłaby umrzeć bohaterską śmiercią broniąc terenów Klanu. Inne scenariusze także będą super.
[Obrazek: T3ey50W.png]
Statystyki - lvl: 6 | S: 24 | Zr: 16 | Sz: 6 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 0/500
Stat. Med. - lvl: 2 | MED.EXP: 166/200
Odpowiedz
#5
Wygląd
szczupła kotka w typie devon rex o czekoladowej szylkretowej klasycznie pręgowanej sierści z bielą. Ma nieco płaską głowę i żółte oczy.
Gdyby był ktoś, kto planował stworzyć postać samotniczki i mogłaby to być młoda koteczka w wieku 8 księżyców i chciałby iść ze mną (kocurek, 8ks) do Nowego Świtu to zapraszam na priv, mam ciekawy pomysł i chętnie się podzielę, rozegram to z kimś jeszcze ;>

Edit: okej, to nie musi być kotka
Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 19 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 90 | W: 50 | EXP: 285/350
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 94/100
Odpowiedz
#6
Wygląd
Przeciętnego wzrostu, chude, słabo umięśnione. Futro ma długie, srebrne czarne, klasycznie pręgowane. Na lewym boku pod futrem skrywa się długa blizna. Oczy zielone, nos ceglastoczerwony.
Dzień dobry!

Dawno, dawno temu pięcioro nadzwyczajnych samotników, dowiedziawszy się o Klanach i ich sytuacji, postanowili przybyć do lasu jako giermkowie apokalipsy. Ich cel? Zająć się naprawą zepsucia lokalnych kotów, wymierzyć karę grzesznikom, nagrodzić sowicie sprawiedliwych.

Brzmi dobrze? Tym samotnikiem możesz być i Ty!

Troje młodych, inteligentnych i utalentowanych ludzi poszukuje dwojga chętnych do stworzenia postaci należących do grupy samotników inspirowanych świtą Wolanda z Mistrza i Małgorzaty.

Jak dotąd, nasze postaci inspirowane są Wolandem, Azazellem i Behemotem.

Szczegóły ustalone zostaną, kiedy zbierze się cała grupa.

(aktualne!)
a ty na niego nie czekaj
bo on leży w ciemnej MOGILE
𝐳𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐲 𝐠𝐚𝐣, 𝐳𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐲 𝐫𝐚𝐣
jego ciało na dnie studni gnije
• • •
a wicher wiał, a wicher gnał
la la la la la – la la li li li

krążą już sępy nad henrym lee
Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 115/200
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
Odpowiedz
#7
Wygląd
Terminator → Kotka nie przypomina już małej, puchatej kulki. Przez te wszystkie księżyce zdążyła urosnąć i nabrać nieco masy. Nadal ma długie, "sarnie" łapy po rodzicach. Dzięki temu sprawia wrażenie, że jest wysoka. Tak naprawdę, to Zmierzch można spokojnie zaliczyć do grona średnich kocic. Poza tym prawdziwą sylwetkę skrywa pod gęstym futrem. Kolorystyka kotki pozostała prawie bez zmian. Grzbiet (ok. 3/4), łepek, łapy czy ogon w większości mają odcień tzw. ciemny niebieski. Resztę ciała podchodzi pod śnieżny biały np. brzuch, pyszczek z policzkami, skarpetki na łapach, pojedyncze punkty w ogonie czy klatka piersiowa. Natomiast wśród sierści młodej można dostrzec także nieco rudości. Ledwo, bo ledwo, ale jednak... Najwyraźniej wychodzi z niej krew "Skrzącego Słowa" oraz przynależność do szylkret. Sama sylwetka kocicy jest dość smukła. Nie można powiedzieć, żeby była gruba. Jednak brakuje jej również wyćwiczonych partii mięśniowych. Przynajmniej oczy Zmierzch przybrały barwę złota, a obwódka wokół nosa stała się lekko czarna. Dodatkowo czarne, klasyczne pręgi są lepiej widoczne niż poprzednio. Stanowią elegancki dodatek na grzbiecie, łapach czy pyszczku kotki. Natomiast kocica najbardziej ucieszona jest z długiego, puszystego ogona, ostrych, wojowniczych pazurów, jak również kłów.
Ogłoszenie matrymonialne... (AKTUALNE)
Poszukuję "konkurenta" dla Zmierzch. Generalnie może być starszy albo młodszy, może być kocur, a może być kocica...
Wymogi są dwa:
-nie chciałabym, żeby to było zauroczenie od pierwszego posta (wolałabym kilka spotkań, może się zacząć burzliwie, a może spokojnie, a może plot twist typu: zrobię na złość Księżycowemu Jezioru)
-nie chciałabym też, żeby przyszły "kot/kotka" grali na kilka frontów

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to poproszę o PW (na forum bądź discord) :3
Wszystko to co mam, wszystko to co mam
To ta nadzieja, że życie mnie poskleja
Dziś odchodzę sam, dziś odchodzę sam ⸺ ꧂
Już nie zawrócę to wszystko dziś porzucę
[Obrazek: daxdroa-2ccdfe35-a1eb-43d6-b995-c12d5625...KDznukhydM]
Ja się zarzekam, uciekam dość mam przeznaczenia
[ Po co zwlekać, czekać gdy się nic nie zmienia ]
Moja mama, mówiła ostatnia umiera nadzieja...
[Obrazek: Zmierzch.png]
Statystyki - lvl: 3 | S: 6 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 20/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
#8
Wygląd
Dość rosły kocur o długim, złotym futrze z charakterystycznym czarnym nalotem ciągnącym się od końca grzbietu aż do łap. Nalot przechodzi również na jego puchaty, długi ogon, który mimo, że nieco ciemniejszy, jest biały od spodu. Ma dość mocno bursztynowe oczy. Posiada biel ciągnącą się od nosa i "rozlewającą się" w kryzę. Nieco niżej ma również kolejną plamę bieli, która zakręca aż na tył jego przednich łapek. Po matce odziedziczył dość długie wąsy, natomiast po ojcu, charakterystyczną "M-kę" z pręg na czole. Ma pręgowanie ticked.
nieaktualne
kurde nie sądziłxm że tak szybko kc was

Od zawsze marzyłxś o dzieciach/młodszym rodzeństwie dla swojej postaci ale nigdy nie było ci to dane? Jeśli tak to mam idealną ofertę dla Ciebie!
Tylko wbiję odpowiednią liczbę postów i zamierzam zapisać małego wkurzającego gremlina (mogę później wysłać rozpisany charakter na pv), który z racji bycia samotnikiem będzie poszukiwał rodziny zastępczej. Tak też, jeśli twoja postać ma zbyt dużo cierpliwości, lub pilnie potrzebuje nawet najbardziej wkurzającego członka rodziny, to zapraszam :DD

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw (forum albo discord)!

You got what you been asking for
★【 Your fantasy wheels and everything you think
】★

And everythink you feel
Is alright, alright, ALRIGHT, ALRIGHT, A L R I G H T
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 65/300
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP: 18/100
Odpowiedz
#9
Wygląd
Z wiecznie nierozgarniętej kupy futra stała się naprawdę śliczną kotką! Posiada długie rudo-bure futro wraz z tygrysimi pręgami, o które bardzo dba w wolnym czasie. Widnieje na nim również kilka białych znaczeń, a mianowicie na brodzie, końcówkach łap i brzuchu. Wzrostem nie dominuje, choć jest trochę wyższa od przeciętnego kota. Z figury jest trochę chuda, jednak przez puchate futro na pierwszy rzut oka wydaje się że jest wręcz odwrotnie. W jej charakterystycznych bursztynowych oczach często widać iskierki. Idealnie wraz z nimi komponują się spore uszka oraz długie białe wibrysy.
NIEAKTUALNE

Hej ho!!
Szukam kogoś kto chciałby zagrać ze mną bliźniakami, takimi 1:1, których nie da się rozróżnić na pierwszy rzut oka. Miot jest mi obojętny tak samo, jak klan!! (choć w rzece mam już 2 postacie więc preferuje inne XD) Wygląd, płeć, imiona również razem do uzgodnienia. Jedynie z charakteru chciałabym w końcu stworzyć jakaś energiczną, otwartą postać której wszędzie pełno. Fajnie by było, gdyby tu też były identyczne, albo chociaż podobne, ale to nie jest wymóg.

Nie śpieszy mi się nigdzie, więc mogą powstać jutro, za miesiąc albo jeszcze później, jeśli ktoś czai się na jakiś konkretny miot.
Mogę też zaoferować, by tworzyć dla nich avki, podpisy czy nawet refki!! :>


Jeśli znajdzie się ktoś chętny to zapraszam, by podbić do mnie na pw, na discordie lub forum!
all the places that return to
all the faces that remind you

xxx
i can still see you at the place out there when I close my eyes
do you remember when we felt like the only two alive?
don't let me be one of the people that seek a lost romance
would you go and do it all over again, given a chance?
︵‿︵‿୨୧‿︵‿︵
Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 13 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 15/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#10
Wygląd
Dość rosły kocur o długim, złotym futrze z charakterystycznym czarnym nalotem ciągnącym się od końca grzbietu aż do łap. Nalot przechodzi również na jego puchaty, długi ogon, który mimo, że nieco ciemniejszy, jest biały od spodu. Ma dość mocno bursztynowe oczy. Posiada biel ciągnącą się od nosa i "rozlewającą się" w kryzę. Nieco niżej ma również kolejną plamę bieli, która zakręca aż na tył jego przednich łapek. Po matce odziedziczył dość długie wąsy, natomiast po ojcu, charakterystyczną "M-kę" z pręg na czole. Ma pręgowanie ticked.
AKTUALNE

Chcesz zapisać samotnika ale nie masz pomysłu na postać? A może chcesz zacząć grę postacią dorosłą, która już ma jakieś znajomości w klanach? W takim razie mam idealną propozycję dla Ciebie!
Kuna, po opuszczeniu grupy miejskich kotów, zanim znalazł drogę powrotną do klanu dość długo błąkał się po terenach niczyich, nie umiejąc odnaleźć się w sytuacji, w której się znalazł. Wtedy też przyszło poznać mu pewnego samotnika, którx zaoferowałx mu przyjaźń oraz pomoc w powrocie do rodziny. Kuna, mimo początkowego braku zaufania do nowo poznanego kota, powoli zaczął otwierać się coraz bardziej, aż w końcu mógł nazwać go swoim przyjacielem, a może nawet czymś więcej? Przerażony tym jak komfortowo czuł się obok przecież niemal obcego kota, uciekł bojąc się, że jego słabość zostanie wykorzystana. Nigdy nie był za dobry w okazywaniu emocji, więc takie rozwiązanie wydawało się mu najprostsze. W końcu napotkany kot nie miał szans go znaleźć, jeśli Kunie uda się dotrzeć do klanów... prawda?

Generalnie podchodzę do tego konceptu mocno na luzie, także jeśli masz podobny ale trochę zmieniony, również śmiało można pisać! Ofc wszystko co związane z samotnikiem (płeć, wiek, wygląd etc.) jest dowolne! Nie spieszy mi się również jakoś bardzo czasowo, także na luzie jeśli chodzi o nabijanie postów na kolejny slot na postać lub chwilowy brak czasu na pisanie ^^
Jeśli udało mi się zainteresować kogoś konceptem, zapraszam na priv na discordzie (Ryśka#7311) lub to na forum, gdzie będziemy mogli omówić szczegóły!

You got what you been asking for
★【 Your fantasy wheels and everything you think
】★

And everythink you feel
Is alright, alright, ALRIGHT, ALRIGHT, A L R I G H T
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 65/300
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP: 18/100
Odpowiedz
#11
Wygląd
Chaos to naprawdę urodziwa kotka. Filigranowa, o smukłej sylwetce umieszczonej na cienkich nogach, z biczowatym ogonem i małej główce zawieszonej na chudej szyjce. Jej gładziutkie, połyskliwe futerko wydaje się miłe w dotyku, choć w rzeczywistości jest sztywne i niemal kłujące. Miesza w sobie czerń, spontanicznie rozrzucone rude smugi, które pewien ład i symetrię zachowują jedynie na środku pyszczka, oraz biel, zdobiącą jej szyje, nogi i pyszczek. Nad śliczną, kształtną mordką górują uszy, których wnętrze dekorują drobniutkie piegi, a oblicze dopełniają wyraziste kości policzkowe i ogromne, połyskliwe, jasnopomarańczowe oczy o okrągłym kształcie.
AKTUALNE


poszukuję mamy dla postaci, którą opracowuję!

będzie to kocurek około 30ks, Samotnik. zależy mi na pochodzeniu Klanowym (mama urodzona w dowolnym Klanie). jeśli ktoś posiada postać kocicy, którą porzucił (definitywnie, a może rozważa powrót - obie opcje są okej!) i mogła trafić do miasta - to byłaby idealna kandydatka!

w moim wyobrażeniu dzieciństwo mojego Samotnika - nazwijmy go roboczo Krecikiem - nie było doskonałe. miał siostrę, albo i więcej rodzeństwa (to kwestia do dogadania). dorastal jednak bez ojca, w ciężkich miejskich warunkach. mama też nie do końca sprostała wyzwaniom macierzyństwa. być może nigdy nie pragnęła tych kociąt? albo miało być pięknie, ale stary wyszedł po bułki? może była po prostu zbyt niedojrzała i mimo dobrych chęci średnio sobie radziła z wychowaniem maluchów, a może zmogła ją choroba? każda opcja, która pasuje Tobie, będzie dla mnie spoko i chętnie się dopasuję :)

zamysł na postać w większym detalu opowiem osobie, która posiadałaby odpowiednią kandydatkę. jest naprawdę ciekawy i jeżeli szukasz pretekstu, by sobie jeszcze teraz lub w przyszłości zaginioną kocicą pograć - to gwarantuję potencjał NIEZŁEJ DRAMY w relacji z synusiem i jego +1 :>>>

jak ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na disco - gyshka
[Obrazek: Fwy5trd.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 7 | Zr: 9 | Sz: 12 | Zm: 11 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 150/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#12
Wygląd
To już nieistotne
AKTUALNE

Jak nabije posty to myśle o stworzeniu postaci samotnika, z pokrewieństwem w gromie, żeby tam właśnie moc iść. Szukam postaci która ewentualnie mogłaby być zmarłym/zaginionym rodzicem/dziadkiem i potencjalnego rodzeństwa (być może kilka k młodszego)!! Charakter postaci mam napisany, wyglądowo to będzie czarny pręgowany amber :eyes:
when this world is no more
the m o o n is all we'll see
I'll ask you to fly away with me
until the stars all fall down
they empty from the sky
but I don't m i n d
if you're with me
then everything's alright
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 12 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
#13
Wygląd
Koteczka jest zdecydowanie duża jak na jej wiek, jednak nie na tyle by mogło to budzić niepokój. Sylwetkę ma szczupłą, ale o dość mocnych mięśniach i proporcjonalnych łapkach. Jej długie futerko ma jasny niebiesko-srebrzysty kolor. Posiada ona także ciemny nalot na głowie, grzbiecie oraz ogonie jak również ciemniejsze pręgi na reszcie ciała, koteczka jest tygrysio pręgowana. Samiczka ma biały pyszczek oraz pierś, białe "skarpetki" na przednich łapkach sięgające jej do nadgarstków i również białe "skarpetki" na tylnych łapkach sięgające do pięt. Podbrzusze koteczki także jest białe z delikatniejszym i ciut krótszym włosem, niż ten na jej grzbiecie. Należy do niej także dość puchaty ogon i subtelnie zaokrąglone końcówki uszu, na których widać również sporo futerka. Jak większość kociątek tak i ta samiczka ma duże, błyszczące oczy, które są barwy niebieskiej zaczynającej już jednak delikatnie przechodzić w zieleń. Jej pyszczek jest średniej długości i znajduje się na nim również taki w sam raz różowy nosek.
OGŁOSZENIE 1

Nie wiem czy można w ten sposób, ale szukam samotnika, który niezbyt dawno temu próbował poderwać Dżdżysty Świt (NPC) podczas jej przechadzki w pobliżu granicy z Ziemiami Niczyimi. Kocur był mocno natrętny i kiedy kotka stanowczo mu odmówiła, a następnie usiłowała przepędzić ten ją zaatakował. Szczęśliwie w porę zjawił się patrol wojowników i intruz uciekł, a Dżdżystemu Świtowi na szczęście nic się nie stało. Wszyscy dość szybko zapomnieli o całej sprawie, ale ten samotnik nie zapomniał i w dalszym ciągu ukrywa się gdzieś w okolicach granicy bacznie obserwując przychodzące tam koty. Któregoś dnia wyczuł zapach Dżdżystej, ale gdy spojrzał w tamtą stronę dostrzegł Wyjącą Łapę. Samotnik oczywiście nie wie, że Dżdżysty Świt to tylko opiekunka młodej i natychmiast wydedukował sobie, że Wyjąca to jej córka chociaż wygląda zupełnie inaczej. Nie widział wszak ojca koteczki i nie wie kto nim jest, więc w jego głowie to wszystko się zgadza. Zatem ów samotnik natychmiast postanowił porwać Wyjącą Łapę i uwięzić ją, aby w ten sposób zmusić Dżdżysty Świt, by sama do niego przyszła i się mu oddała. Kocur w żaden sposób nie chce słuchać Wyjącej Łapy i za nic nie daje sobie wytłumaczyć, że nie jest ona córką Dżdżystego Świtu. Uparł się i nie zamierza jej wypuścić dopóki nie dostanie kotki, którą sobie upatrzył. W międzyczasie samotnik przywiązuje się do Wyjącej Łapy i chce, żeby uznała go za swojego ojca. Nie krzywdzi jej, ale też nie pozwala jej nigdzie odchodzić i wszędzie podąża za nią.

Oczywiście przyda się też ktoś, kto uwolni Wyjącą Łapę od upartego samotnika i pomoże jej bezpiecznie wrócić do obozu Gromu.

NIEAKTUALNE!!! (PRZEDAWNIONE)
Whatever you do. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . .⤿ I'll do it .t o o
.
S H O W me everything and. T E L L me how
.
it. all.[ m e a n s ]. something . . .. . . . . . .
. . . . . . .. . . and yet. nothing to me

[Obrazek: RBL6C9c.gif]

I can see there's .[ s o . m u c h ]. to learn
.
It's all so c l o s e. and yet so far
.
Oh, I just know. there's something B I G G E R out there
.
»»-----------► I .W A N N A .K N O W. . . . . . .
. . . . . . .can you show me?

Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 7 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 115/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
#14
Wygląd
Kot o krótkim torsie, średniego wzrostu, o grubych tylnych kończynach, małych łapach, krótkim ogonie oraz krótszym pysiu(widocznym na rzut oka, lecz nie na tyle, by mieć poważniejsze problemy). Krótkie, potargane futro. Szerokie barki. Czekoladowy dymny z bielą na 50-100% ciała, pieprzyk na lewym poliku. Oczy: Złoto-zielone Dodatki: Granatowa/czerwona/jasno-niebieska chustka, obroża z kolcami(niegroźnymi, bo plastikowymi).
AKTUALNE


Szukam pieszczochów/ Samotników, których Brzózka mógłby zapraszać do ogrodu na imprezy lub na obiad, bo będę potrzebował do postów i wspominek (shrug).
Brzózka i jego dwunogi oferują w swoim garażu hotel dla bezdomnych(lub chcących po prostu pochillować i coś zjeść) kici, więc gdyby ktoś chciał, to pewu tu lub na discordzie serwerowym(kalunzpl) możemy się dogadać, czy postacie by się kojarzyły, czy coś. Wątpie, że klanowe kotki by się zatrzymywały w takim przystanku, ale jeśli ktoś lubi ryzyk fizyk, to i klanowe kotki zapraszam lol
Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 4 | Sz: 4 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 25/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 50/100
Odpowiedz
#15
Wygląd
Koteczka jest zdecydowanie duża jak na jej wiek, jednak nie na tyle by mogło to budzić niepokój. Sylwetkę ma szczupłą, ale o dość mocnych mięśniach i proporcjonalnych łapkach. Jej długie futerko ma jasny niebiesko-srebrzysty kolor. Posiada ona także ciemny nalot na głowie, grzbiecie oraz ogonie jak również ciemniejsze pręgi na reszcie ciała, koteczka jest tygrysio pręgowana. Samiczka ma biały pyszczek oraz pierś, białe "skarpetki" na przednich łapkach sięgające jej do nadgarstków i również białe "skarpetki" na tylnych łapkach sięgające do pięt. Podbrzusze koteczki także jest białe z delikatniejszym i ciut krótszym włosem, niż ten na jej grzbiecie. Należy do niej także dość puchaty ogon i subtelnie zaokrąglone końcówki uszu, na których widać również sporo futerka. Jak większość kociątek tak i ta samiczka ma duże, błyszczące oczy, które są barwy niebieskiej zaczynającej już jednak delikatnie przechodzić w zieleń. Jej pyszczek jest średniej długości i znajduje się na nim również taki w sam raz różowy nosek.
OGŁOSZENIE 2

Dla Wyjącej Łapy:
- Ktoś, kto w przyszłości będzie jej bliskim przyjacielem lub ewentualnie tzw. przyjacielem z korzyściami. NIEAKTUALNE!!!

Dla Bitki:
- Na razie kumple do sparingów, potem z pewnością pojawią się i inne możliwości. AKTUALNE!!!
Whatever you do. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . .⤿ I'll do it .t o o
.
S H O W me everything and. T E L L me how
.
it. all.[ m e a n s ]. something . . .. . . . . . .
. . . . . . .. . . and yet. nothing to me

[Obrazek: RBL6C9c.gif]

I can see there's .[ s o . m u c h ]. to learn
.
It's all so c l o s e. and yet so far
.
Oh, I just know. there's something B I G G E R out there
.
»»-----------► I .W A N N A .K N O W. . . . . . .
. . . . . . .can you show me?

Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 7 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 115/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości