#31
Wygląd
Cóż zmieniło się u Puszczyka w kwestii wyglądu? Na pewno przestał być puchatą kulką, wyrósł na mocno umięśnionego, długowłosego kocura. Ma mocno zbudowaną sylwetkę, jest średniej wielkości, ani za niski ani za wysoki. Posiada bladozielone oczy, często emanujące łagodnością, czasem nieśmiałością. Sierść jego się nie zmieniła - w dalszym ciągu jest miedziana, a od początku oczu, aż do ogona przebiega gruba, czarna pręga. Jedynie końcówka ogona wyróżnia się u kocurka - jest bialutka, niczym śnieg podczas Pory Nagich Drzew. Sierści jest o wiele więcej na policzkach, a także piersi i ogonie Puszczyka. Jeśli być szczerym, oprócz zmiany w budowie jego ciała kocurek bardzo mało się zmienił, sierść, jak i oczy są dalej takie same. No cóż, zero niespodzianek!
Myślałam, że mi się uda, ale nie wyszło.

Opuszczam to forum głównie z powodu szkoły - jestem w ósmej klasie, mam wygórowane ambicje i nie chcę mieć żadnej czwórki na semestr, co na razie się udaje. Udaje się kosztem forum. Już nie czuję tej radości z pisania, co ponad rok temu. Jestem zawalona wszystkim, nie mam wcale wolnego, a forum mnie jeszcze bardziej dobijałam. Na początku miałam odejść na samym początku grudnia, ale uznałam, że warto dać sobie jeszcze jedną szansę. Niestety szybko się wypaliłam. Później miałam odejść po Secret Santa, ale po dostaniu artów postaci coś mnie natchnęło, ale to też szybko minęło. Teraz jestem tutaj i zdaję sobie sprawę, że sobie nie poradzę.

Puszczykowy Ogon został stratowany przez konia, kiedy wyruszył na kolejne samotne poszukiwanie Sarenki. Jedyne, czego chcę, to to, żeby został mu odprawiony pogrzeb. Nieważne, kiedy, ważne, żeby został przeprowadzony. Zabijam go, bo jest już troszkę starą postacią, a gdybym go zostawiła i chciała nim później wrócić, to wracałabym kocim emerytem. Szybko by później umarł. Oprócz tego mam cichą nadzieję, że w Gwiezdnym Klanie w końcu zobaczy Szerszeń.

Słoneczna Łapa pewnego dnia wychodzi z obozu i nie wraca. Nigdy nie był mocno związany z Rzeką, po kłótni z Księżyc uznał, że to i tak nie ma sensu. Pewnie nim wrócę.

Kiedyś na pewno tutaj wrócę, bo to forum dawało mi wiele radości. Poznałam wielu wspaniałych ludzi i naprawdę miło spędziłam tutaj... prawie trzy lata. Huh. Może wrócę w nowym roku szkolnym, może w wakacje, a może o wiele później. Dzięki za umilanie mi życia, kotki!
[Obrazek: dot_icon_by_shino09-d4nkof6.gif]
ale to już było i nie wróci więcej
i choć ___tyle ..się ___zdarzyło
t o do przodu wciąż wyrywa głupie serce
ale to już było, __znikło,, gdzieś za nami
choć _._w p a p i e r a c h .....lat przybyło
to .naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami
Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 200/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: