#1
Wygląd
Niegdysiejsza rzeczna ślicznotka, z wiekiem nie straciła wiele ze swej urody. To kotka wysoka i masywna, acz jednocześnie obdarzona sporą dawką naturalnej gracji i elegancji, o kształtnym pyszczku, migdałowych oczach barwy zielonej niczym trawa i różowym nosie otoczonym długimi, białymi wąsami. Tym, co w jej przypadku zawsze rzucało się w oczy, było jej długie, wyjątkowo puchate futerko, zawsze miękkie, idealnie czyste i ułożone (o taki skarb grzechem byłoby przecież nie dbać!), oraz — co chyba najważniejsze — wyjątkowo pstrokate. Odcienie czerni i szarości tworzą na jej ciele barwną mieszankę; najwięcej rudego widać na uszach, prawej łapie oraz plamce nad oczami. Paletę kolorów dopełnia biel, zaczynająca się między oczami i ciągnąca przez pyszczek i pierś, aż do brzucha. Również jej łapy poznaczone są bielą — na przednich łapach obejmuje tylko palce, na tylnych zaś sięga aż do pięt. Kilka rzeczy się w niej jednak zmieniło; schudła nieco i zmizerniała a jej futro zdaje się być bardziej matowe. Największą i najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest jednak spora blizna na lewej łopatce oraz mniejsza, podłużna blizna na szyi.
Czereśniowe Kłosy

Czereśniowa Gałązka od dawna myślała o posiadaniu kociąt, ale nie miała nikogo, kto by te kocięta mógł zapewnić. Zbożowy Kłos za to zupełnie nie myślało, a szczególnie nie o konsekwencjach, gdy zaproponowało, że hej, ja mogę je zapewnić, po czym wzięło się do roboty i to zrobiło. Czy był to błąd? Biorąc pod uwagę, że Zboże miało już kocięta ze swoją nie-partnerką Trującą Łapą to sprawy mogą stać się... Co najmniej skomplikowane.

Co oferujemy?
★ Superową mamę która was będzie kochać!
★ Drugiego rodzica które nie posiada komórek mózgowych!
★ Przyrodnie rodzeństwo które jest zgrają skomplikowanych indywiduów!
★ Trującą Łapę. Nie wiem co ona będzie w związku z tym robić, ale być może spróbuje was zjeść, albo ukatrupi Zboże, idk
★ Dużo rozległej rodziny od strony Czereśni, w tym Księżycowe Jezioro i wszystkie jej dzieciaki.

Theme imion:
★ Zboże tym razem proponuje miejsca: Łąka, Pole, Wzgórze, Pagórek, Zagajnik, Las, wszystko w tym klimacie, oprócz Jeziora. Jeziorom podziękujemy.
★ Czereśnia oferuje imiona po swoich bliskich: Świetlik, Niedźwiedź, Kos, Śliwka

Umaszczenia:
czarny, bury, niebieski, niebieski pręgowany, rudy, kremowy, czekoladowy, liliowy
czarny-rudy szylkret, bury szylkret, niebieski-kremowy szylkret, niebieski-kremowy pręgowany szylkret, czekoladowy-rudy szylkret, czekoladowy-rudy pręgowany szylkret, liliowy-kremowy szylkret, liliowy-kremowy pręgowany szylkret

każde umaszczenie jest dostępne w wersji dymnej oraz srebrnej

pręgowanie tygrysie, klasyczne, brak
długowłose lub krótkowłose
bez bieli lub dowolna ilość białych znaczeń
budowa europejska

Na zgłoszenia czekamy do 13.11. Przewidujemy do 8 miejsc w miocie. KP można składać do: 28.11. Poród: 30.11

Lista chętnych:
★ Bupr (Woda)
★ Źbło (Śliwka)
★ Bbinek (Bród)
★ Śpiew (Łąka)
★ Skowyt (Strumyk)
★ Tundra (Świetlik)



Dream team:
★ Bupr (Woda)
★ Źbło (Śliwka)
★ Bbinek (Bród)
★ Śpiew (Łąka)
★ Skowyt (Strumyk)
★ Tundra (Świetlik)

Tak bym chciał Cię. . . . .
spotkać raz
. . . . .w ten jedyny dzień

Lub o tydzień cofnąć czas, a l e nie da się
Chociaż { SAMOTNOŚCI SMAK } do bólu znam
Kiedy innych niedziel brak,
. . . . . . . . . . . . . . . . trudno co mi tam . . .

[Obrazek: vmjSuEh.gif]
[ wszyscy gwiezdni balują w niebie ]

˗ˏˋ . .Złoty. ˎˊ˗ . sypie się k u r z
A ja włóczę się znów bez Ciebie
I do { P I E K Ł A } mam t u ż
Świat się tylko już ze mną kręci
Gwiazdy p ł o n ą jak stal

╭─────────────────────── ♱ · ₊˚✩˚ ₊ · ♱ ─╮
w niebie dzisiaj wszyscy, . . . . .
. . . . . wszyscy gwiezdni mają bal

╰─ ♱ · ₊˚✩˚ ₊ · ♱ ───────────────────────╯

Statystyki - lvl: 4 | S: 14 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 45 | EXP: 265/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: