Propozycje
Wygląd
Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
nie bardzo wiem jak się wypowiedzieć w kwestii naliczania wieku kociakom?, ale ustalanie konkretnej daty porodu u ciężarnych kotek, żeby uniknąć problemów w akcjach mg i w odgrywaniu ciąży ogólnie - jak najbardziej.

oraz rękami i nogami podpisuję się pod tym, co zaproponowała Szałwia co do zapłodnień!!!!!!!
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Wychudzona kotka o śnieżnobiałym, matowym futrze oblanym kremowym płaszczem. Umaszczenie point przejawia się pod postacią beżowych znaczeń pokrywających część maski na pyszczku, przerwanej białą strzałką idącą od mordki, przez nos, aż do czoła. Kolor beżowy przechodzi w ciemnoczekoladowy wokół oczu, na uszach oraz ogonie. Różowy nos dzierży czarną plamkę, a owalne, duże ślepia przyciągają uwagę swoją ciemnoniebieską barwą.
Ustalenie daty ciąży - tak.
Ustalenie wieku kociaków - myślę, że najpóźniejszej w trakcie pierwszego miesiąca powinno zostać to zgłoszone do administracji. W temacie miotu Świetlik była już dyskusja, tylko nie wiem na czym ostatecznie stanęło i czy ktoś to zweryfikował.
Rzuty na zapłodnienie - całkowicie nie.

Teraz forum przechodzi bardzo aktywny okres miotów fabularnych, ale w większości są one spontaniczne, być może jednorazowe (np. gwałt czy skok w bok w Rzece, gdzie jest mało stabilnych związków fabularnych). Ale nie zapominajmy, że mioty fabularne są wciąż rzadkie i ograniczone, a trzykropkowanie dla samego trzykropkowania nie jest praktykowane. Według mnie robienie miotów z korzyścią dla klanu i forum nie powinno być jeszcze bardziej "utrudnione", zwłaszcza, że nie wszyscy forumowi partnerzy są kompatybilni aktywnością XD. Jeśli ktoś chce odgrywać problemy, go for it offscreenowo, ale nie każdy musi.

To samo z gwałtami wynikającymi z kostek lub gdy kocica próbuje przerwać stosunek walką. Mistrz Gry powinien określić tylko powodzenie "ataku" napastnika. Logicznie rzecz biorąc rzuty na płodność można w tym wypadku uzasadnić silnym stresem mogącym zmniejszyć szansę zapłodnienia, a forumowo... no, niby konsekwencje fabularnie, fabuła średnia (w końcu to gwałt, yikes), z drugiej strony intensywna dla postaci podczas odgrywania. Ale jeśli ktoś sobie BARDZO nie życzy odgrywania takiego miotu, wystarczy, że nie weźmie nikogo do gry kociakami i urodzi je martwe (znowu: silny stres + inne czynniki). Nie ma nigdzie obowiązku tworzenia miotu, więc rzuty na zapłodnienie i tak i tak można w ten sposób obejść (chociaż ślad na fabule i w życiu postaci nadal pozostanie).
A silent fault
A silent faulty feeling
I sigh and fall to the ceiling
I sigh and run to the kneeling
Asylums for the feeling
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 65/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
Miałam coś napisać, ale Prommy napisała w zasadzie wszystko za mnie. Zgadzam się z jej postem w stu procentach.

Ustalenie daty ciąży - tak
Ustalenie wieku kociaków - spoko
Rzuty na zapłodnienie - 100% nie


Zwłaszcza, że dla mnie te rzuty na zapłodnienie są tylko o krok od tej nieszczęsnej rui która była tak tragicznym pomysłem.
<center><table><tr><td>


Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz

Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów

Czy w milczeniu białych, haniebnych flag
Zejść z barykady

Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać


Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
┍━━━━━━━━━━━━━━━┑
N I E P O K O N A N Y M
┕━━━━━━━━━━━━━━━┙

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas


.
</td><td>

[Obrazek: 8zVB1hn.png]


</td></tr></table></center>
Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 440/900
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Wychudzona kotka o śnieżnobiałym, matowym futrze oblanym kremowym płaszczem. Umaszczenie point przejawia się pod postacią beżowych znaczeń pokrywających część maski na pyszczku, przerwanej białą strzałką idącą od mordki, przez nos, aż do czoła. Kolor beżowy przechodzi w ciemnoczekoladowy wokół oczu, na uszach oraz ogonie. Różowy nos dzierży czarną plamkę, a owalne, duże ślepia przyciągają uwagę swoją ciemnoniebieską barwą.
Jeszcze jedno. Jeśli chodzi o całkowicie dobrowolne rzuty na zapłodnienie, w sensie że "można POPROSIĆ MG", ale nie trzeba, to też jestem na nie, tak samo jak z tymi narzuconymi.
Nie widzę w tym żadnego sensu poza większą ilością trzykropkowania na fabule, jeśli hehe nie uda się za pierwszym razem. Z tak ogromnym parciem na mioty wątpię, by ktokolwiek chciał celowo utrudniać sobie sprawę i kazać potencjalnym chętnym czekać, poza migdaleniem się do skutku, a nie chcemy tutaj tego, co działo się na niektórych wilczych/końskich forach w 2013 roku XDD
A silent fault
A silent faulty feeling
I sigh and fall to the ceiling
I sigh and run to the kneeling
Asylums for the feeling
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 65/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Gwiazdka odziedziczyła po ojcu nie tylko gęste, długie i wyjątkowo puszyste futro, ale również niewielkie trójkątne uszy o bujnych włosach wyrastających z ich środka oraz niewielkich pędzelkach na ich czubkach w brawie pomiędzy ciemną szarością a czernią. Na srebrzystym, nieco ciemniejszym, niż na reszcie ciała czole, widnieje zgrabna M-ka. Sierść na pysku Gwiazdki jest ciemniejsza - chodzi o gęste i liczne pręgi na jej mordce w barwie zbliżonej do czarnej. Uroku dodają jej oczy w kształcie migdałów, lekko skośne o barwie soczystej zieleni. Koteczka ma również krótki, zgrabny pyszczek ozdobiony symetrycznym białym znaczeniem, ciągnącym się szerokim pasmem od jej brwi do różowego, niewielkiego noska, przez kryzę, aż po brzuch, gdzie zlewa się z jasnym, srebrzystym futrem. Po tacie odziedziczyła też długie, proste wąsy skierowane bardziej ku dołowi. Grzbiet oraz boki kocicy pokrywają czarne klasyczne pręgi. Biel na przednich łapach obejmuje same stópki, a na tylnych sięga do pięt.
Co do obu spraw odnoszących się do kociąt i ciąży, to jestem jak najbardziej na tak, jednak proponowany termin przez Piankę nie rozwiązuje problemu. Maksymalnie tydzień po porodzie na decyzję, to najlepsza opcja. Co więcej, dodałabym, że jeśli decyzja nie zostanie podjęta w odpowiednim terminie, to administracja ósmego dnia po porodzie sama ustala wiek adekwatnie do sytuacji (na koniec tego bądź przyszłego miesiąca).

Jeśli zaś chodzi o rzuty na zapłodnienie... Trzy razy zmieniałam zdanie na ten temat. Najbliżej mi do tego, żeby w każdej sytuacji była możliwość o poproszenie o rzuty na zapłodnienie, bo otworzyłoby to nowe ścieżki prowadzenia postaci, ALE obawiam się, że zwiększyłoby to częstość trzykropkowania na fabule i znacznie obniżyło jakość forum oraz samej fabuły. Obawiam się, że mogłoby to doprowadzić do tego, co stało się na Dzikim Rżeniu (pamiętny artykuł na visionlighthouse), jednocześnie nowe ścieżki prowadzenia postaci są naprawdę kuszące. Dodatkowo trzeba wziąć jeszcze pod uwagę, że na naszym forum grają osoby poniżej 16 roku życia i przyzwoitość mi nie pozwala, żeby doprowadzić do możliwości zwiększenia seksualizacji fabuły. Obecnie strach przed ciążą i szukaniem chętnych do miotu jeszcze trochę hamuje podejmowanie takich decyzji, bo nie ma drogi ucieczki. Wiadomo, że kocięta mogą się urodzić martwe, ale jak się zrobi dużo martwych miotów to:
a) przecież to nie zdarza się w przypadku każdej kotki, która zachodzi w ciąże, a mogłaby się zrobić taka kuriozalna sytuacja;
b) za ciężki wątek dla większości osób na forum.
Dlatego, nawet jeżeli mi pasują rzuty, to wypadałoby się jeszcze nad tym zastanowić. Nie jestem też za sytuacjami 0-1, że pozwalamy zawsze albo nigdy. Nie jestem też za zrobieniem 0-1 sytuacji, w której albo w każdej sytuacji na to pozwalamy, albo w żadnej. Sytuacja gwałtu nie jest czymś przyjemnym i zwykle nie jest pożądanym wątkiem przez gracza. Niektórzy, jeśli ich postać spotka tak sytuacja, mogą nie chcieć przechodzić jeszcze przez ciążę z powodów choćby osobistych, dlatego powinni mieć możliwość uniknięcia owej ciąży, dzięki systemowi.
Z drugiej strony absurdalne wydaje mi się to, że w sesjach z mistrzem gry, jak to miało miejsce w przypadku Lśniącej, nie pozwala się na rzuty na zapłodnienie, ale pozwala się na zawołanie mistrza gry do ofiary zgwałcenia. Ciekawostka: mój Gburek miał na polowaniu podobny wątek i rzuty na zapłodnienie zostały wtedy wykonane, więc nie rozumiem, czemu tym razem na to nie pozwolono. Tutaj potrzebna jest konkretna regulacja.
Podsumowując: wydaje mi się, że jednak nie powinniśmy za dużo zmieniać i tego upowszechniać, jednak takie rzuty powinny obowiązywać w sytuacji zgwałcenia oraz na polowaniach/innych akcjach prowadzonych przez mg z npc.
<div class="gwiazdkowo"></div><div class="gwiazdkowonapisduzy">[Obrazek: uNMuGiW.png]</div><div class="gwiazdkowonapisikamly" align="center">noc jest z milczenia skrzydeł ptasich
gwiazdy z mądrości swoich oczu
rozkute w planetarnym czasie
po grzbiecie nieba światło toczą

a my z wiecznego n i e p o k o j u
z przelotów wiatru, z garści cienia
z b r z ó z przedwieczornych
które stoją nad cichą rzeką zamyślenia</div></div></div>

<style>.gwiazdkowo{width:400px !important;height:200px;background: url(https://66.media.tumblr.com/c6ceec655068...1_400.gifv) no-repeat; box-shadow: inset 0 0 1em #051438;border:1px solid #051438;} .gwiazdkowonapisduzy{position:relative;margin-top: -32px; font-family: 'Homemade Apple'; font-size: 16px;color: #5981c9; text-transform: none;} .gwiazdkowonapisikamly {width: 240px; position:relative;margin-top:-20px;font-family: calibri; font-size: 10px; line-height: 10px; letter-spacing: 1.9px; text-align: center;}</style>
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 135/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
Wygląd
Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
Ja z zupełnie innej beczki:

Statystyki kotów w wieku starszyźnianym spadają o 1/3 w momencie wbicia 100 księżyców. I spoko, że spadają w ogóle, ale koty starzeją się stopniowo a nie z dnia na dzień robią się uuu dziaduszkami i babuszkami, a im starszy kot tym jest trochę gorzej z jego sprawnością.

Tak sobie więc pomyślałam, że może my byśmy też odrobinę tej stopniowości dodali do naszego systemu? Tzn koty 100+ bardzo rzadko biorą udział w MG-owanych akcjach, ale obecnie mamy chociażby 2 przywódców w tak starym wieku (Czerwia i Szmal) i może ich być więcej, a drobny zapis w zasadach nie zrobiłby nikomu żadnego kłopotu.

Więc moja propozycja jest taka, że po wbiciu 100 ksieżyców statystyki spadałyby o 1/4 wartości, po wbiciu 110 księżyców spadałyby o 1/3 wartości a po wbiciu 120 księżyców (wtedy zaczynają się rzuty) spadałyby aż o 1/2.
<center><table><tr><td>


Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz

Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów

Czy w milczeniu białych, haniebnych flag
Zejść z barykady

Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać


Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
┍━━━━━━━━━━━━━━━┑
N I E P O K O N A N Y M
┕━━━━━━━━━━━━━━━┙

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas


.
</td><td>

[Obrazek: 8zVB1hn.png]


</td></tr></table></center>
Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 440/900
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Sierść w kolorze piasku, zawsze czysta i lśniąca - oto znak rozpoznawszy Rzecznej medyczki. Pokryta jest niewiele ciemniejszymi pręgami, które na bokach układają się w grube zawijasy. Nie brak także mlecznobiałych akcentów, które zdobią jej mordkę, gardło, brzuch, palce oraz końcówkę ogona. Aparycja Księżyc jest zupełnie nieimponująca; przykrótkie łapy noszą smukły, nieco wydłużony korpus oraz zaokrągloną głowę, na której osadzone są nieduże uszy, orzechowe oczy i nos o barwie łososiowej. Jej skóra jest wolna od blizn, za to na brzuchu, bokach i biczowatym ogonie widać niemal łyse fragmenty - efekt zbyt intensywnego czyszczenia futra w momentach stresu. Głos Rzeczniaczki jest dość charakterystyczny; jako że transpłciową kotką musi nad nim pracować, by był wyższy i brzmiał jak głos kotki.
^ podbijam i nie mam nic do dodania, dla mnie brzmi dobrze.
[Obrazek: b0CQi7B.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 18 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 7 | MED.EXP: 640/1200
Odpowiedz
Wygląd
Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
Zacznijmy od początku – ze względu na pozytywny odzew i aprobatę administracji zapis dotyczący ustalania wieku kociąt i daty porodu w określonym terminie zostaną wprowadzone. Podobają nam się limity zaproponowane przez Zając, tak więc zapewne przy nich zostaniemy.

Rzuty na zapłodnienie to kwestia sporna, bo, jak widać, wielu użytkowników ma bardzo podzielone zdania. Po rozmowach uzgodniłyśmy, że podzielamy zdanie Trzmiel i najbardziej byłybyśmy przychylne opcji, aby rzuty na zapłodnienie obowiązywały we wszelkich akcjach prowadzonych przez mg i tylko w nich. Ze względu na brak jedności głosów jest to jeszcze kwestia podlegająca dyskusji, ale według nas będzie to najbardziej rozsądne rozwiązanie.

Propozycja Czerwii również wstępnie wydaje się dobra, ale wypadałoby, żeby swoje zdanie przedstawiło więcej osób – zapraszamy do wypowiadania się~
<table><td><br>if every night I go to sleep knowing<br>that . I . gave . everything . that . I<br><br>............. HAD TO GIVE <br><br> then it's all I could've asked for <br>I've . been . standing . u p . beside <br>e v e r y t h i n g I've ever said, but<br><br>OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH
</td>
<td><img src='https://i.imgur.com/GtMW6L7.png' height='169px'><br></td></table>
Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
Wciąż nie jestem fanką rzutów na zapłodnienie w ogóle, ale jeśli miałyby być tylko podczas akcji MG, to myślę, że jestem skłonna na to przystać.
<center><table><tr><td>


Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz

Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów

Czy w milczeniu białych, haniebnych flag
Zejść z barykady

Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać


Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
┍━━━━━━━━━━━━━━━┑
N I E P O K O N A N Y M
┕━━━━━━━━━━━━━━━┙

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas


.
</td><td>

[Obrazek: 8zVB1hn.png]


</td></tr></table></center>
Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 440/900
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Wrzask jest masywnym, krępym kotem o przykrótkich, potężnych łapach. Na szerokiej, pełnej blizn głowie znajdują się nieduże uszy, z których pozostały już jedynie strzępy. Ma krótki, gruby ogon, który rzadko pozostaje w bezruchu dłużej niż kilka sekund, o ile kocica nie śpi. Jej futro jest nieco zaniedbane, krótkie i rude, pełne podłużnych pręg rozłożonych na całym ciele. Jedynymi białymi elementami są nastroszone wąsy, pyszczek i gardło, a także kilka pręg przy końcu ogona. Charakterystycznym elementem wojowniczki są intensywnie pomarańczowe oczy, z czego na lewe niedowidzi, a także masa blizn. W jej arsenale zębów brakuje lewego dolnego kła.
co w takim razie w sytuacji, kiedy user poprosiłby o rzut na zapłodnienie w zwykłym trzykropkowaniu? :thinkinggburek:
everything _goes _a w a y
yeah, e v e r y t h i n g _goes away
but i'm going to be here 'til forever
so just _call_ when you're _around
enter, ok
Statystyki - lvl: 5 | S: 20 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 310/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Wysoka kocica o czarnym dymnym, długowłosym futrze. Jest mieszaniną wielu odcieni szarości - jaśnieje na ogonie, brzuchu, piersi, uszach, bokach głowy i wokół szyi, a w pozostałych miejscach przejściowo ciemnieje. Tygrysie pręgi są na nim niemal niewidoczne, ale występuje trochę bieli - po prawej stronie pyszczka, idąc wzdłuż nosa, na piersi oraz łapach. Przednie skarpetki sięgają nadgarstków, a tylne kolan. Jej okrągłe oczy wybarwią się wkrótce na kolor bursztynowy.
Mi propozycja Czerwii dot. starszyzny bardzo się podoba, sto razy bardziej niż dodatkowe rzuty na choroby czy inne przymusowe zwyrodnienia.

A do rzutów na zapłodnienie to nadal jestem przeciwna jakimkolwiek. Gwałty nie są na forum (i nigdy nie powinny być) tak częstym zjawiskiem, by "urodzenie martwych kociąt" dla użytkowników, którzy nie chcą odgrywać takiej sytuacji, stało się zbyt powszechne. Jeśli to zbyt ciężki temat, zawsze można też poronić, nawet offscreenowo, bo jednak użytkownik powinien mieć prawo zadecydować o losie swojej postaci i o tym, z czym czuje się komfortowo pisząc.

Cytat:co w takim razie w sytuacji, kiedy user poprosiłby o rzut na zapłodnienie w zwykłym trzykropkowaniu? :thinkinggburek:
Ale... po co? Dlaczego ktoś miałby to robić xD

be thou as chaste as ice, as pure as snow, thou shalt not escape calumny
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 6 | Sz: 3 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 70/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Nie dość posturnej budowy kotka, z krótkim, czarnym futrem. Posiada żółte oczy i bliznę na tylnej, prawej łapie.
Mi też propozycja Czerwi bardzo odpowiada. Co do rzutów z zapłodnieniem jestem na nie. Wydaje mi się, że wprowadziłoby to za dużo chaosu i no...nie jest to potrzebne i tyle w temacie.
[Obrazek: eRHGF6x.png]
If I d.i.e, don't cry,
look AT the sky
and say goodbye
Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 0/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Nietypowy, specyficzny, wyróżniający się w tłumie. Sporawy, długowłosy kocur o dymnej szacie, acz bardzo rozjaśnionej. Jego ślepia są niebieskie, jak to przystało na kocię, acz w niedalekiej przyszłości przyjmą swój docelowy, jasnożółty kolor.
Dalej twardo siedzę przy tym, że jednak userzy mieli możliwość proszenia o takie rzuty. Nie wiem czy prowadziłoby to do takiej seksualizacjo fabuły, skoro ta sama rzadko w gruncie rzeczy idzie w tym kierunku 🤔 Teraz za to pytanie - a co z sytuacjami, gdy gracz chciałby, by jego postać poroniła, nie po gwałcie, a po zwykłym trzykropkowaniu. Można, nie można? Niby nie każdy stosunek kończy się zapłodnieniem, ale w ten sposób gracze mogliby obejść takie rzuty (w sytuacji, gdzie nawet nie ma możliwości o to, by o nie poprosić) i... Co wtedy? Myślę, że taka sytuacja mogłaby być bardziej problematyczna, niźli faktyczna możliwość (podkreślam - możliwość. Kto by skorzystał, ten by skorzystał) poproszenia o rzuty. Nie wyobrażam sobie zmuszania graczy do odgrywania ciąży, gdy wybitnie tego nie czują jako osoby, a fabuła akurat poszła w takim, a nie innym kierunku. A rzuty nawet mogłyby wykorzystywać k6 i, nie wiem, dać dwa wyniki jako brak ciąży. Cokolwiek, nieco głupio mi o tym pisać xD
No i uważam, że bardziej szkodliwe są właśnie gwałty, które pojawiają się na forum, niż okazjonalne rzuty na ciążę xD
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 4 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 10/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Figura? Idealna. Kotka szczupła, średniego wzrostu, obdarzona całkiem sporymi wiązkami mięśni. Obrasta ją długie, bure futro o zanikających pręgach, którego długość osiąga apogeum na puchatym ogonie. Długie, ostre pazury i takież kły - przy czym te ostatnie mają śnieżnobiałą, wręcz bijącą w oczy barwę. Od ceglastoczerwonego nosa odchodzą białe, długie wibrysy. Ślepia tej kotki, w odróżnieniu od bliźniaczki, przybrały barwę jaskrawego, lodowatego błękitu.
Jeżeli o propozycję Czerwii chodzi, zgadzam się w zupełności.
these tears you cry
HAVE COME TOO LATE
take back the lies
____________________the hurt
__________________________________the blame
and you will weep when you'll face the end alone
» you're lost, you can never go home «
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 50 | W: 70 | EXP: 160/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
Wygląd
Wychudzona kotka o śnieżnobiałym, matowym futrze oblanym kremowym płaszczem. Umaszczenie point przejawia się pod postacią beżowych znaczeń pokrywających część maski na pyszczku, przerwanej białą strzałką idącą od mordki, przez nos, aż do czoła. Kolor beżowy przechodzi w ciemnoczekoladowy wokół oczu, na uszach oraz ogonie. Różowy nos dzierży czarną plamkę, a owalne, duże ślepia przyciągają uwagę swoją ciemnoniebieską barwą.
Nocna Łapa napisał(a):Dalej twardo siedzę przy tym, że jednak userzy mieli możliwość proszenia o takie rzuty. Nie wiem czy prowadziłoby to do takiej seksualizacjo fabuły, skoro ta sama rzadko w gruncie rzeczy idzie w tym kierunku 🤔 Teraz za to pytanie - a co z sytuacjami, gdy gracz chciałby, by jego postać poroniła, nie po gwałcie, a po zwykłym trzykropkowaniu. Można, nie można? Niby nie każdy stosunek kończy się zapłodnieniem, ale w ten sposób gracze mogliby obejść takie rzuty (w sytuacji, gdzie nawet nie ma możliwości o to, by o nie poprosić) i... Co wtedy? Myślę, że taka sytuacja mogłaby być bardziej problematyczna, niźli faktyczna możliwość (podkreślam - możliwość. Kto by skorzystał, ten by skorzystał) poproszenia o rzuty. Nie wyobrażam sobie zmuszania graczy do odgrywania ciąży, gdy wybitnie tego nie czują jako osoby, a fabuła akurat poszła w takim, a nie innym kierunku. A rzuty nawet mogłyby wykorzystywać k6 i, nie wiem, dać dwa wyniki jako brak ciąży. Cokolwiek, nieco głupio mi o tym pisać xD
No i uważam, że bardziej szkodliwe są właśnie gwałty, które pojawiają się na forum, niż okazjonalne rzuty na ciążę xD

Wydaje mi się, że właśnie dlatego fabuła rzadko zmierza w tym kierunku, bo niesie ze sobą nieodwracalne konsekwencje. Poronić z normalnego miotu owszem, też przecież można, ale zazwyczaj hype na potencjalne kociaki albo nawet nabór userów trwa miesiąc albo dwa przed jakimkolwiek aktem XD Więc no, to naprawę rzadka sytuacja, pamiętam chyba jedną odkąd gram na forum, nie licząc miotów, gdzie nie było żadnych chętnych.
A gdyby ktoś bardzo chciał nadużywać opcji pozbywania się miotów, celowo doprowadzając do dziwnych sytuacji, ale nie zamierzałby zakładać ich w adopcjach (chociaż teraz, w tym momencie, też taka sytuacja może zaistnieć) - administracja powinna zareagować, bo taka postać na pewno będzie kwalifikować się pod zdrowotne konsekwencje na fabule. Więc nie ma wcale tak lekko z "obieganiem rzutów", a mimo wszystko daje użytkownikowi więcej kontroli, nie polegając na kompletnej losowości.
A silent fault
A silent faulty feeling
I sigh and fall to the ceiling
I sigh and run to the kneeling
Asylums for the feeling
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 65/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości