Wygląd
Bardzo wysoki, atletycznie zbudowany kocur o długich łapach. Krótkowłosy, rudy, klasycznie pręgowany, z białymi znaczeniami na pysku, szyi i przednich łapach. Siwe włosy zaczynają oprószać jego pysk i grzbiet. Duże, zielone oczy coraz wyraźniej pokrywa mgła. Najbardziej widoczne blizny: rozcięcia na nosie, duża blizna na lewej pięcie i grzbiecie.
[Obrazek: dqpKxEW.png]
stać nie ruszać się rence do góry, jest pan zatrzymany pod zarzutem niefajnego podpisu

zajmuję się:
 → kolorowaniem podpisów
  » nie szukam tekstów!
  » obrazki i inne dodatki dodaję na oko, nie lubię dużych rysunków postaci w podpisach.
  » generalnie sam dobieram kolory dopasowując je do avatara lub obrazka w podpisie, jednak sugestie są mile widziane.
  » podpisy są dostosowane do domyślnego stylu forum (obecnie: Saphic).
 → obróbką avatarów
  » przycinam, dodaję ramki, zmieniam kolory oczu.
  » zdecydowanie nie zamierzam bawić się w zmianę koloru sierści lub dodawanie/usuwanie łat.
  » nie szukam zdjęć.

zasady:
 → formularza nie ma
  » piszecie, co chcecie dostać. tekst, avatar, ew. obrazek do podpisu i upatrzony sposób formatowania.
  » tekst może być standardowo wyśrodkowany, wyjustowany, wyrównany do lewej lub prawej.
  » tak, tam wyżej są linki z przykładami.
 → nie przyjmuję zamówień na podpisy cały czas
  » gdy skończę zamówienia będę wrzucał post, że przyjmę kolejne.
  » zamówienia poza kolejką, żebry i "a wrzucę to może zrobi" będą ignorowane.
 → zrobienie podpisu zajmuje mi od godziny do kilku dni
  » prosiłbym o nie popędzanie mnie, chyba że minął tydzień - wtedy jest szansa, że wypadło mi z głowy.
 → w razie uwag co do podpisu można prosić o poprawienie jakichś jego części
  » od zera go nie zrobię jeszcze raz, ale mogę zmienić kolor albo sposób formatowania.
  » moje podpisy są często wyrównywane co do pikselka i zmiana np. wielkości czcionki albo jej kroju sprawi że podpis będzie krzywy, a ja będę gryzł.
 → mam oczy dookoła głowy i widzę wszystko
  » niech mój podpis wisi w waszym profilu przynajmniej tydzień.
  » pls, bo będę smutny.
  » :(

........................................................................

na początek zrobię dwa podpisy. zapraszam uvu
قالوا: تموت بها حبـاًً؟ قلـت: ألا آذكروها علـى قبـري لتحيينـي
they asked: "do you love her to death?"
I said "speak
of her over my grave and
watch
how she brings me back to l i f e"
Statystyki - lvl: 8 | S: 17 | Zr: 18 | Sz: 16 | Zm: 9 | HP: 90 | W: 80 | EXP: 530/750
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Czosnek to wszystko, czego można się spodziewać po doświadczonej samotniczce i córce miejskiego gangstera. Choć trochę jej brakuje do zakwalifikowania się do grupy najwyższych kotów, wciąż jest imponującego wzrostu. Długie, kudłate i splątane futro jest szaro-bure z czarnymi pręgami na głowie i łapach, a także ciemnym płatem pokrywającym grzbiet i ogon; barwy kocicy o zanikającym pręgowaniu są dość ciemne na całej powierzchni ciała, tylko na pysku, szyi i brzuchu widać jaśniejsze przebłyski. Jej bokobrody nie są najdłuższe, lecz wokół szyi posiada długą i gęstą kryzę. Sylwetkę ma masywną, pod grubą warstwą brudnej i zakurzonej sierści zarysowane są mocne mięśnie. Wąsy, którymi ozdobiony jest pysk, wywijają się do góry, nos jest barwy wątrobianej, a wyżej znajdują się lodowate, szaro-błękitne oczy. Blizny: parę szram na głowie, ślad po oderwanym płacie skóry na lewej przedniej łapie, postrzępione krawędzie uszu.
yes, you've heard about it
pissed off and mad about it
so let me scream and shout it

pissed off and mad about it

[Obrazek: 5rjraMU.png]

zrób mi fiołko pls. :( zdaję się na ciebie. jak masz jakiegoś ładnego ale takiego kul pikselka, to możesz go dorzucić.
ogólnie najbardziej by mi pasował wyjustowany, ale jak ci coś ciekawszego przyjdzie do głowy, no to ten. no. |D
<table><tr><td>[Obrazek: GrahmtT.png]</td><td><br>we've gone way too fast for way too long<br>
and we were never supposed to make it half this far<br>
and I lived so much life, lived so much life<br>
I think that God is gonna have to kill me twice

</td></tr></table>
enter,ok
x
Statystyki - lvl: 6 | S: 18 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 130/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 65/100
Wygląd
Poproszę podpisik :3
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 3 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 45 | EXP:
Wygląd
Po sześciu księżycach siedzenia spokojnie wyrwał ją głos Sójczego Śpiewu. Ceremonia, na której dostała imię Różanej Łapy i siostrę jako mistrzynię. Mysiowąsa, nowa zastępczyni zaczęłą ją trenować. Dzięku temu stała się trochęszybsza, garb zniknął, łapki stały się trochę dłuższe, a jej futro bardziej zmatowiało, gdyż nie dbała już onie jak za czasów kocięcia. Teraz dla terminatorki liczył się bardziej trening, niż uroda. Ale może kiedyś wróci do swoich godzinnych toalet i znów będzie tą czystą, małą pięknisią? Znaczy, nie oznacza to, że nie jest ładna - najpiękniejsza z rodzeństwa. Ma taki medal nawet, o tutaj (kliknij w link!)
Fiołku, będziesz robić z poprzedniej odpisowej pracowni podpisy? Bo ci tam zostawiłam prosbę, o co się pytałam od bodajże grudnia, ale napisałam w lutym/marcu chyba :3
and ya know, ya know, ya know, xlife can be beautiful
you hope, you dream, you pray, and you get your way!
ask me xhow xit feels xlooking xlike xhell xon wheels

.:+ my god, it's beautiful! +:.
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 80/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Wygląd
Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy. Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.
wzdycha cicho

rozpędziłem się i miałem dawać tekst oml, ale tylko napiszę, że kocham nazwę tematu aaaaAAa dziękuję

[ post poprzedniego właściciela konta ]
Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150
Wygląd
Bardzo wysoki, atletycznie zbudowany kocur o długich łapach. Krótkowłosy, rudy, klasycznie pręgowany, z białymi znaczeniami na pysku, szyi i przednich łapach. Siwe włosy zaczynają oprószać jego pysk i grzbiet. Duże, zielone oczy coraz wyraźniej pokrywa mgła. Najbardziej widoczne blizny: rozcięcia na nosie, duża blizna na lewej pięcie i grzbiecie.
Czosen
!!!
yes, _you've _heard _about _it
pissed
_off._and_.mad_about_it
so let
me  scream  and shout it

!! pissed off and mad about it !!

Kod:
[center][color=#141112][size=16][b]!!![/b][/size][/color]
[size=75][color=#806F63][i]yes[/i],[/color] [color=transparent]_[/color][color=#C1AB94]y[u]o[/u]u've[/color] [color=transparent]_[/color][color=#C1AB94][b]heard[/b][/color] [color=transparent]_[/color][color=#594940]ab[u]o[/u]u[b]t[/b][/color] [color=transparent]_[/color][color=#D9D8D5]it
[b]pissed[/b][/color][color=transparent]_[/color][color=#594940]off[/color][color=transparent]._[/color][color=#806F63]and[/color][color=transparent]_.[/color][color=#806F63][b]m[/b]ad[/color][color=transparent]_[/color][color=#C1AB94]about[/color][color=transparent]_[/color][color=#C1AB94][i]it[/i]
so [i]let[/i][/color] [color=#806F63]me[/color] [color=#D9D8D5] s[b]cr[/b][u]e[/u]am  and [b]shout[/b][/color] [color=#806F63]it[/color]

[color=#141112][b]!![/b][/color] [color=#594940]pi[b]ss[/b]ed [b][u]o[/u]ff[/b][/color] [color=#C1AB94][i]and[/i][/color] [color=#D9D8D5][b]mad[/b][/color] [color=#806F63]ab[u]o[/u]ut it[/color] [color=#141112][b]!![/b][/color][/size][/center]

!!!
yes, _you've _heard _about _it
pissed
_off._and_.mad_about_it
so let
me  scream  and shout it

!! pissed off and mad about it !!

Kod:
[center][color=#DF4F19][size=16][b]!!![/b][/size][/color]
[size=75][color=#806F63][i]yes[/i],[/color] [color=transparent]_[/color][color=#C1AB94]y[u]o[/u]u've[/color] [color=transparent]_[/color][color=#C1AB94][b]heard[/b][/color] [color=transparent]_[/color][color=#594940]ab[u]o[/u]u[b]t[/b][/color] [color=transparent]_[/color][color=#D9D8D5]it
[b]pissed[/b][/color][color=transparent]_[/color][color=#594940]off[/color][color=transparent]._[/color][color=#806F63]and[/color][color=transparent]_.[/color][color=#806F63][b]m[/b]ad[/color][color=transparent]_[/color][color=#C1AB94]about[/color][color=transparent]_[/color][color=#C1AB94][i]it[/i]
so [i]let[/i][/color] [color=#806F63]me[/color] [color=#D9D8D5] s[b]cr[/b][u]e[/u]am  and [b]shout[/b][/color] [color=#806F63]it[/color]

[color=#DF4F19][b]!![/b][/color] [color=#594940]pi[b]ss[/b]ed [b][u]o[/u]ff[/b][/color] [color=#C1AB94][i]and[/i][/color] [color=#D9D8D5][b]mad[/b][/color] [color=#806F63]ab[u]o[/u]ut it[/color] [color=#DF4F19][b]!![/b][/color][/size][/center]

Las

nie idź za mną, bo nie umiem prowadz      
nie idź przede mną, bo mo za Tobą nie nadążyć
idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem

Kod:
[center][size=80][color=#885F31]★[/color] [color=#A48055]★[/color] [color=#885F31]★[/color][/size]
[size=75][color=#6b462e][i]nie idź[/i][/color] [color=#9d887b]za [b]mn[/b]ą,[/color] [color=#9d887b]b[u]o[/u][/color] [color=#6A584C][b]nie umiem[/b][/color] [color=#E2D1C8]pr[u]o[/u]wa[b]dz[/b]ić[/color]      
[color=#6A584C]nie idź[/color] [color=#E2D1C8][b]przede mną[/b],[/color] [color=#9d887b]bo m[u]o[/u]gę[/color] [color=#6b462e][b]z[/b]a Tobą[/color] [color=#6A584C]nie [i]nadążyć[/i][/color] 
[color=#9d887b]id[b]ź[/b] p[u]o[/u] prostu[/color] [color=#6b462e][u]o[/u]bok [i]mnie[/i][/color] [color=#E2D1C8]i b[b]ąd[/b]ź[/color] [color=#E2D1C8]m[u]o[/u]im[/color] [b][color=#A48055]p[/color][color=#A17D52]r[/color][color=#9F7A4F]z[/color][color=#9C774C]y[/color][color=#9A7549]j[/color][color=#987246]a[/color][color=#956F43]c[/color][color=#936C40]i[/color][color=#916A3D]e[/color][color=#8E673A]l[/color][color=#8C6437]e[/color][color=#8A6134]m[/color][/b][/size][/center]

wezmę jeszcze dwa uvu
I said "speak
of her over my grave and
watch
Statystyki - lvl: 8 | S: 17 | Zr: 18 | Sz: 16 | Zm: 9 | HP: 90 | W: 80 | EXP: 530/750
Wygląd
Po sześciu księżycach siedzenia spokojnie wyrwał ją głos Sójczego Śpiewu. Ceremonia, na której dostała imię Różanej Łapy i siostrę jako mistrzynię. Mysiowąsa, nowa zastępczyni zaczęłą ją trenować. Dzięku temu stała się trochęszybsza, garb zniknął, łapki stały się trochę dłuższe, a jej futro bardziej zmatowiało, gdyż nie dbała już onie jak za czasów kocięcia. Teraz dla terminatorki liczył się bardziej trening, niż uroda. Ale może kiedyś wróci do swoich godzinnych toalet i znów będzie tą czystą, małą pięknisią? Znaczy, nie oznacza to, że nie jest ładna - najpiękniejsza z rodzeństwa. Ma taki medal nawet, o tutaj (kliknij w link!)
Wydmowy Wiatr napisał(a):Mówiłam, że podpis chcę, ale dopiero teraz mi się chciało napisać :)
tekst:
Jestem dziś jak ten wiatr nad wydmami
To nie mnie pchają, lecz ja biegnę z chmurami
Całuję usta tęczy a każdy nowy świt
Witam ze śmiechem, nie zabroni mi nikt
av:
Obrazek lub Obrazek
wybierz, które bardziej ci pasuje bo ja nie wiem :D
co do jakiegoś obrazka, to chciałabym, aby jakiś był, ale nie umiem szukać jakiś ładnych pixelartów. Chciałabym chmury w podpisie
and ya know, ya know, ya know, xlife can be beautiful
you hope, you dream, you pray, and you get your way!
ask me xhow xit feels xlooking xlike xhell xon wheels

.:+ my god, it's beautiful! +:.
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 80/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Wygląd
Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy. Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.
krzyczę

[Obrazek: gdLcrDI.png]

dla ciebie mogę być grzeczną dziewczynką
gdy ze mną zadrzesz robisz sobie krzywdę tylko
maluję twoje imię szminką na lustrze
gdy to przeczytasz to będzie już pojutrze

zdaję się na ciebie uwu, jak coś to tu masz kolorki z generatora!! :0 zaraz dam wait https://zapodaj.net/images/de9a6d4e42a7a.png

Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150
Wygląd
Znacząco różni się od typowego leśnego kota. Największą i najbardziej rzucającą się w oczy cechą jest jego umaszczenie - żółtawo-brązowe futro pokrywają ciemnobrązowe, niemal czarne, marmurkowe pręgi (niesymetryczne po obu stronach), a od policzków do brzucha ciągnie się biały pasek futra, jedynie tuż pod szyją przecinany przez dwie bardzo charakterystyczne, stykające się pręgi. Ważną do wspomnienia rzeczą jest również przejaśnienie na czubku nosa zwężające się ku górze. W zależności od oświetlenia kolor jego oczu waha się pomiędzy żółtym, zielonym a niebieskim, chociaż raczej z przewagą zielonego. Na jego szyi niemal zawsze zobaczyć można drogą, czerwoną obrożę z niewielkim dzwonkiem. Dzwonek jest dość irytującym atrybutem, jednak kot nauczył się już poruszać tak, by robić jak najmniej hałasu. No i zdarzają się okazje, że Właściciele jednak mu ją zdejmują, ale to raczej rzadkość.
Ja!

There's a mountain and it's mighty high
You cannot see the top, unless you fly
There's a molehill, of proven ground
There ain't nowhere to go if you hang around
Everybody wants to sell what's already been sold
Everybody wants to tell what's already been told
What's the use of money
If you ain't gonna break the mold
Even at the center of the fire, there is cold
And all that glitters ain't gold

edit: upsi dupsi, jednak nie
Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 75/100
Wygląd
Czosnek to wszystko, czego można się spodziewać po doświadczonej samotniczce i córce miejskiego gangstera. Choć trochę jej brakuje do zakwalifikowania się do grupy najwyższych kotów, wciąż jest imponującego wzrostu. Długie, kudłate i splątane futro jest szaro-bure z czarnymi pręgami na głowie i łapach, a także ciemnym płatem pokrywającym grzbiet i ogon; barwy kocicy o zanikającym pręgowaniu są dość ciemne na całej powierzchni ciała, tylko na pysku, szyi i brzuchu widać jaśniejsze przebłyski. Jej bokobrody nie są najdłuższe, lecz wokół szyi posiada długą i gęstą kryzę. Sylwetkę ma masywną, pod grubą warstwą brudnej i zakurzonej sierści zarysowane są mocne mięśnie. Wąsy, którymi ozdobiony jest pysk, wywijają się do góry, nos jest barwy wątrobianej, a wyżej znajdują się lodowate, szaro-błękitne oczy. Blizny: parę szram na głowie, ślad po oderwanym płacie skóry na lewej przedniej łapie, postrzępione krawędzie uszu.
thanks fiołko, wyszło ci cudownie, ok. ;v;
<table><tr><td>[Obrazek: GrahmtT.png]</td><td><br>we've gone way too fast for way too long<br>
and we were never supposed to make it half this far<br>
and I lived so much life, lived so much life<br>
I think that God is gonna have to kill me twice

</td></tr></table>
enter,ok
x
Statystyki - lvl: 6 | S: 18 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 130/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 65/100
Wygląd
krótkowłosa, zielonooka szylkretka. big ded.
Hhhh spoznilam sie
flower without any name to call,
fell asleep all alone peacefully
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 85/100
Wygląd
Wydma
ten drugi avek miał ładniejsze kolory, bardziej mi pasowały do takiego przyjemnego tekstu niż szarości :x

┍━━━━━━━━ ⋆⋅☆⋅⋆ ━━━━━━━━┑
jestem dziś jak ten w i a t r nad wydmami
to nie mnie pchają, lecz ja biegnę z chmurami
całuję usta_t ę c z y_- a każdy nowy świt
witam ze śmiechem, nie zabroni mi nikt .:+
┕━━━━━━━━ ⋆⋅☆⋅⋆ ━━━━━━━━┙

Kod:
[center][color=#918F7F]┍━━━━━━━━ [/color][color=#F1CD95]⋆⋅☆⋅⋆[/color] [color=#918F7F]━━━━━━━━┑[/color]
[size=80][color=#d69843]j[b]e[/b]st[u]e[/u]m [b]dziś[/b][/color] [color=#ECC68D]jak[/color] [color=#92B356]t[u]e[/u]n [i]w i a t r[/i][/color] [color=#AB6A27]n[/color][color=#B57938]a[/color][color=#C08849]d[/color] [color=#D6A76B]w[/color][color=#E1B67C]y[/color][color=#ECC68D]d[/color][color=#D4BA7C]m[/color][color=#BDAF6C]a[/color][color=#A6A45C]m[/color][color=#8E994B]i[/color]  
[/size][size=75][color=#92B356]to[/color] [color=#AB6A27][i]nie mnie[/i] p[u]c[/u]hają,[/color] [color=#d69843]l[b]e[/b]cz[/color] [color=#ECC68D]ja biegnę[/color] [color=#f1d9b1]z [b]chm[u]u[/u]rami[/b][/color]
[/size][size=80][color=#ECC68D][b]ca[/b]ł[u]u[/u]ję usta[/color][color=transparent]_[/color][b][color=#ECC68D]t[/color] [color=#D8C180]ę[/color] [color=#C4BD74]c[/color] [color=#B0B968]z[/color] [color=#9CB55C]y[/color][/b][color=transparent]_[/color][color=#AB6A27]- a k[u]a[/u]żdy [i]n[u]o[/u]wy[/i][/color] [color=#d69843]świt[/color]
[/size][size=75][color=#AB6A27]witam[/color] [color=#f1d9b1][b]ze[/b] [i]ś[b]mie[/b]chem[/i],[/color] [color=#d69843]nie zabr[u]o[/u]ni mi[/color] [color=#ECC68D][b]nikt[/b][/color] [color=#92B356]。[/color][color=#B0B968].[/color][color=#CEBF7A]。[/color][color=#ECC68D]:[/color][color=#ECB083]+[/color][color=#EC9A79]♡[/color][/size]
[color=#918F7F]┕━━━━━━━━[/color] [color=#F1CD95]⋆⋅☆⋅⋆[/color] [color=#918F7F]━━━━━━━━┙[/color][/center]

Szczypior
quality podpis z quality tekstu

dla ciebie mo być grzeczną dziewczynką
gdy ze
mną zadrzesz robisz sobie krzywdę tylko
maluję
twoje imię szminką na lustrze
gdy
to przeczytasz to będzie już pojutrze

Kod:
[center][color=#eff1f1]•[/color] [color=#bc848c]•[/color] [color=#020101]•[/color]
[size=75][color=#514F46]dl[u]a[/u][/color] [color=#eff1f1][b]ciebie[/b][/color] [color=#514F46]m[u]o[/u]gę[/color] [color=#636846]być [b]grzeczną[/b][/color] [color=#888370]dzi[i]ewczy[/i]nką
g[b]d[/b]y [i]ze[/i][/color] [color=#AAA59A]mną zadrzesz[/color] [color=#514F46]r[u]o[/u]b[i]isz[/i][/color] [color=#AAA59A]s[u]o[/u]bie[/color] [color=#020101][b]krzywdę[/b][/color] [color=#636846]tylk[u]o[/u]
[b]maluję[/b][/color] [color=#888370]tw[u]o[/u]je imię[/color] [color=#bc848c]sz[b]mi[/b]nką[/color] [color=#514F46]na [i]lustrze[/i]
gdy[/color] [color=#AAA59A]t[u]o[/u] [i]prz[/i]e[b]czytasz[/b][/color] [color=#636846]t[u]o[/u][/color] [color=#888370]będzie [i]już[/i][/color] [color=#636846]p[u]o[/u][b]jut[/b]rze[/color][/size][/center]

zapraszam po kolejne dwa uvu
I said "speak
of her over my grave and
watch
Wygląd
Chuda kotka o wzroście nieco niższym, niż przeciętny. Futro jednolicie czarne. Prawe ucho zostało odgryzione niemal w całości. Mięśnie mimiczne po tej stronie pyska nie są w pełni sprawne, oko nie zawsze się domyka, a kącik ust opada ku dołowi bez względu na minę, jaką Powój próbuje przywołać na mordę. Złamany prawy dolny kieł. Ślepia jasne, blade, zielonożółte.
Ja!

"Będziemy szli bez wytchnienia
upadający ze zmęczenia
bez gromkich fanfar i okrzyków
bez pozy dumnych wojowników "

avek: http://i.imgur.com/KUVUQtN.png
T R Z E P A Ł Y _S I Ę _N A D _T Y M _Ż Y W Y M _T R U P E M
wzlatywały, spadały i krążyły_w r o n_.c a ł e_.g r o m a d y.
[Obrazek: pCPO75W.png]
Zorza szybko gasła. Zza świata szła noc, rozpacz i śmierć.

I tylko ktoś szeptał z cicha, prosto do ucha:__________._
"Możesz być nawet najlepszą wojowniczką w Klanie Cienia"
Statystyki - lvl: 3 | S: 5 | Zr: 10 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 45/200
Wygląd
Z całej czwórki kociąt, to ona niestety najbardziej wdała się w tatusia. Jej długie, puszyste, bure futerko przecinają, ciemne klasyczne pręgi. Żeby nie było jednak tak nudno, po jej ciele porozrzucane są całe 4 białe plamki: na pysku dwie różnych rozmiarów gwiazdki, większa na czole, mniejsza na nosie, na końcu każdej łapki małą, białą skarpetkę a od brody do brzucha biel ciągnie się na podobieństwo jakiegoś szykownego kołnierzyka. Nie należy do kotów ogromnych, ale masa futra dodaje jej dość sporo objętości, więc w miocie to ona wydaje się największą. Może niesłusznie - ale kto wie? Żeby się przekonać trzeba by było najpierw ją ogolić. Od tatusia odróżniają ją oczy - bladozielone, patrzące na świat z żywym zainteresowaniem i zachwytem - oraz uszy. W przeciwieństwie do nietoperzowych anten Chmielogbura, jej są stosunkowo małe i razem z drobnym pyszczkiem nadają jej twarzy w miarę sympatyczny wyraz. Ośmieliłabym się nawet stwierdzić, że kotka jest doprawdy urocza.
no cześć mame. C:
tekst:
Daj, daj, daj, nie odmawiaj, daj
To, co masz tylko dla mnie, daj
Daj trochę snów, zawrót głowy i kwiat
Daj mi po prostu świat

do avatara: https://i.imgur.com/yRSSLW6.png
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 30/150
Wygląd
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQCDPosQh4B57pbQhZvmkr...AN7ydy3vhu]

całuski dla ciebie i rodziny dziękuję........

« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości