Wygląd
Niezbyt imponującej postury i krępej budowy ciała, nie wyróżnia się z tłumu niczym - również rudym, tygrysio pręgowanym futrem, które na brzuchu, przednich łapach, dolnej połowie pyska, różowym nosku, szyi i karku zastępuje biel. Właściwie jedynym interesującym akcentem jest heterochromia; na szerokim pysku odznacza się wyraźnie błękitne prawe oko i orzechowe lewe. Na skutek postępującej bezsenności jej ślepia są podkrążone, a kończyny coraz bardziej drżą, czyniąc jej zazwyczaj miękki i cichy chód bardzo niepewnym i spowolnionym.
Tak się składa, że trochę zajmuję się podpisami i awatarami: czasem to i owo przytnę, pokoloruję, przerobię czy znajdę.

Szukam raczej tekstów, ale niekiedy też znajduję awatary! Trzeba tylko ładnie poprosić, to może się i cud zdarzyć :3

Formułka:
Kod:
Tekst podpisu:
Awatar:
Opcjonalny pikselek:
Dodatkowe prośby:

Kod:
Zdjęcie:
Co z nim zrobić:
Dodatkowe prośby:

Kod:
Postać:
Opcjonalnie dodatkowe prośby co do znalezienia zdjęcia:

Liczba miejsc nieograniczona!
[Obrazek: mini-graphics-rainbow-326316.gif]
trzeba mixwielkiej wodyxtejxdobrejxi tejxzłej
na wszystkie moje
pogody niepogody duszy mej

TRZEBA MI WIELKIEJ DROGI
WŚRÓD WIECZNIE ODYCH BZÓW

na wszystkie moje złe bogi niebogi z moich snów
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 75 | EXP: 125/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Wygląd
Mleko to kotka o błękitnych jak niebo oczkach i mlecznym, białym futerku. Jest ona dość normalnych gabarytów, taki na Klan Cienia, posiada mocne łapy oraz długi ogon. Jej futerko jest krótkie, dosyć puszyste i miłe w dotyku. Jej pyszczek zdobią długie, białe wibrysy. Ważne w wyglądzie mleka jest fakt, że ma ona naderwane lewe ucho.
Tekst podpisu:
Get out our way
Or join in the riot
Hear the sirens? Quiet (Shh)
Everything is burning and I love it
Sit and watch the world until it's nothing
Scared of going out into the public
We're the kings now
Awatar:
[Obrazek: EbCG0Fj.png]
Opcjonalny pikselek: możesz coś ciekawego poszukać :eyes:
Dodatkowe prośby: pod moisturee
[Obrazek: mini-graphics-food-and-drinks-027148.gif]
tell me did you sail across the sun
did you make it to the milky way
to see the lights all faded
and that heaven is overrated
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 145/200 (IV)
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Definitywnie urósł od czasów kocięcego leżakowania w lecznicy, jednak nie jest to zmiana imponująca na tyle, jakkolwiek dziwiła; jest raczej średniego wzrostu, zdecydowanie więcej przybrał wszerz, niż wzwyż. Dalej jest okrągły i pulchny, co rzuca się w oczy, jednak nieco mniej, niż kilka księżyców temu, głównie dlatego, że wraz z dorastaniem waga równomiernie rozłożyła się na całym jego ciele. Pokrywa je w głównej mierze śnieżnobiała, krótka i zbita sierść, o którą terminator dba, jak tylko umie; jest ona złamana jasnorudą barwą, która występuje na pyszczku, tworząc maskę, na grzbiecie, rozlewając się przy tym na boki i pokrywając również jego ogon. Na rudych częściach jego ciała wybijają się nieco ciemniejsze pręgi, które są jednak widoczne dopiero, gdy popatrzy się na Drobną Łapę z bliska. Za to świetnie widoczne są jego wielkie, okrągłe ślepia o bladozielonej barwie, różowy nosek i delikatnie zaokrąglone uszka.
o, zaraz podrzucę avki do przycięcia! :
[Obrazek: dc8r8m0-9b6c1f41-ccb0-4957-a267-23004a72...7l38WYSh3A]
i'm not ???
waiting for love again
in the land

[Obrazek: db7hbz9-1452db7f-4a8b-4c2e-b13c-feb6e416...ndmqpUVCOg] ?? ????? ??????? [Obrazek: db7hbz9-1452db7f-4a8b-4c2e-b13c-feb6e416...ndmqpUVCOg]
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 35/150
Wygląd
Niezbyt imponującej postury i krępej budowy ciała, nie wyróżnia się z tłumu niczym - również rudym, tygrysio pręgowanym futrem, które na brzuchu, przednich łapach, dolnej połowie pyska, różowym nosku, szyi i karku zastępuje biel. Właściwie jedynym interesującym akcentem jest heterochromia; na szerokim pysku odznacza się wyraźnie błękitne prawe oko i orzechowe lewe. Na skutek postępującej bezsenności jej ślepia są podkrążone, a kończyny coraz bardziej drżą, czyniąc jej zazwyczaj miękki i cichy chód bardzo niepewnym i spowolnionym.
Mleczna Łapa:

[Obrazek: QGt4dg4.png]
Get out our way or join in the riot
Hear
the sirens? Quiet (shh!)
everything is burning and I love it
Sit and watch the world until it's nothing
s c a r e d
of going out into the public
we're the kings now

Kod:
[size=80][center][img]https://i.imgur.com/QGt4dg4.png[/img]
[color=#ACA190][i]Get[/i][/color][color=#917670] out [/color][color=#BBB7AC][b][u]o[/u]ur[/b][/color][color=#A89B8B] way or[/color][color=#9F9485] j[i]oin[/i] in [b]the riot[/b][/color][color=#806955]
Hear[/color][color=#94806B] the[/color][color=#A09084] s[b]iren[/b]s?[/color][color=#948D83] Q[u]ui[/u]et[/color][color=#9C8F84] [i](shh!)[/i][/color]
[color=#A49686][i]eve[/i]rything[/color][color=#84796F] is[/color][color=#A79583] bur[u]n[/u]ing[/color][color=#746050] and[/color][color=#897361] I [b]love[/b][/color][color=#A1957E] it[/color]
[color=#7E6A66]S[b]i[/b]t[/color][color=#997E6F] and [/color][color=#877761][i]w[u]atch[/i][/u][/color][color=#A6988B] the[/color][color=#8B7A69] [b]world[/b][/color][color=#716558] until[/color][color=#806249] [i]it's[/i] [/color][color=#574036]nothing[/color][color=#83674E]
[i][u]s[/u] [u]c[/u] [u]a[/u] [u]r[/u] [u]e[/u] [u]d[/u][/i][/color][color=#775E47] of[/color][color=#A09C90] going[/color][color=#7A6857] out[/color][color=#AA9486] into[/color][color=#847467] th[b]e[/b] pu[i]blic[/i][/color]
[color=#A29A8A]we'r[u]e[/u][/color][color=#AD9986] the[/color][color=#988A7D] k[b]in[/b]gs[/color][color=#867261] [i]now[/i]
[/center][/size][/color]

Mam nadzieję, że się podoba!
na wszystkie moje

TRZEBA MI WIELKIEJ DROGI

Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 75 | EXP: 125/300
Wygląd
Mleko to kotka o błękitnych jak niebo oczkach i mlecznym, białym futerku. Jest ona dość normalnych gabarytów, taki na Klan Cienia, posiada mocne łapy oraz długi ogon. Jej futerko jest krótkie, dosyć puszyste i miłe w dotyku. Jej pyszczek zdobią długie, białe wibrysy. Ważne w wyglądzie mleka jest fakt, że ma ona naderwane lewe ucho.
O JAKIE DOBRE OMH
dziękuję ślicznie bro!!
[Obrazek: mini-graphics-food-and-drinks-027148.gif]
tell me did you sail across the sun
did you make it to the milky way
to see the lights all faded
and that heaven is overrated
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 145/200 (IV)
Wygląd
Drobna Łapa:

[Obrazek: GULvmMS.jpg]

Kod:
[img]https://i.imgur.com/GULvmMS.jpg[/img]

[Obrazek: wexS7oj.jpg]

Kod:
[img]https://i.imgur.com/wexS7oj.jpg[/img]

[Obrazek: HUUEtPA.jpg]

Kod:
[img]https://i.imgur.com/HUUEtPA.jpg[/img]

[Obrazek: dHPLoXv.jpg]

Kod:
[img]https://i.imgur.com/dHPLoXv.jpg[/img]
na wszystkie moje

TRZEBA MI WIELKIEJ DROGI

Wygląd
mała i niska, krótkie łapy, długie futro, czarno-ruda szylkretka z kreską na nosie
Jest tak pięknie, że hopsam tutaj

Tekst podpisu:
Pouring the fuel, fanning the flames
Breaking the habit and melting the chains
Embracing the fear, chasing the fight
The glow of the fire will light up the night
The bridges are burning, the heat's on my face
Making the past an unreachable place

Awatar:
[Obrazek: 5NZg3BF.jpg]
Opcjonalny pikselek: *robi ogień*
Dodatkowe prośby: nic specjalnego :
[Obrazek: nvZ71vI.gif]

pouring the fuel, fanning the flames
b<b>reaki</b>ng
the habit and melting the chains
embracing
the <s>fear</s>, chasing the fight
t<s>he</s>
glow of the fire will light up the night
the <s>brid</s>ges are burning, the heat's on <s>my</s> face
making
the past an unreachable place

Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 10/150
Wygląd
Głuszcowa Łapa:

breaking
embracing
the fear, chasing the fight
the
the bridges are burning, the heat's on my face
making

Kod:
[size=80][color=#98694E][center]
[img]https://i.imgur.com/nvZ71vI.gif[/img]

p[b]our[/b]ing[/color][color=#76462F] the [/color][color=#BC8B6B][i]fu[u]e[/u]l[/i],[/color][color=#6F544D] fa[b]nning[/b][/color][color=#906650] the[/color][color=#B79481] [u]fl[/u]ames[/color][color=#C07945]
breaking[/color][color=#875A45] [i]the[/color][color=#5B4947] habit[/i][/color][color=#92654E] and[/color][color=#946750] me[b]ltin[/b]g[/color][color=#91634B] the[/color][color=#6C4E43] [u]ch[/u]ains[/color][color=#AC714F]
e[u]mbra[/u]cing[/color][color=#A67A5F] the[/color][color=#8B5942] fear,[/color][color=#C8895E] c[i]hasi[/i]ng[/color][color=#A66B49] the[/color][color=#895E4D] fi[b]gh[/b]t[/color][color=#8C5F4C]
the[/color][color=#836259] glow[/color][color=#B98263] [i]of the[/i][/color][color=#AA704B] [b]fir[/b]e[/color][color=#845740] will[/color][color=#AB7C62] [i]light[/i][/color][color=#77574A] up[/color][color=#85533A] the[/color][color=#AB6834] [u]n[/u]ight
[/color][color=#775549]the[/color][color=#9D735D] bridges[/color][color=#7D5D52] are[/color][color=#76462F] [i]burning[/i],[/color][color=#82533F] the[/color][color=#B07B5B] he[b]at's[/b][/color][color=#865B48] on[/color][color=#AA7555] my[/color][color=#764830] face[/color][color=#946E59]
m[b]akin[/b]g[/color][color=#AA704B] the[/color][color=#7E6153] [b]p[u]a[/u]st[/b][/color][color=#B6784F] an[/color][color=#B37E5C] u[i]nreacha[/i]ble[/color][color=#845740] pl[u]ac[/u]e [/center][/size][/color]
na wszystkie moje

TRZEBA MI WIELKIEJ DROGI

Wygląd
mała i niska, krótkie łapy, długie futro, czarno-ruda szylkretka z kreską na nosie
jakie piękne! Dziękuję bardzo :

b<b>reaki</b>ng
embracing
the <s>fear</s>, chasing the fight
t<s>he</s>
the <s>brid</s>ges are burning, the heat's on <s>my</s> face
making

Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 10/150
Wygląd
Ogromna, wysoka, puchata kocica. Kremowe, pręgowane futro, zielone oczy. Brak małej części lewego ucha.
to może ja też się wcisnę? :
Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Wygląd
Bawełna:

┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑

another walk
about, after dark
it's
my point of view
if s o m e o n e could break your neck
coming up behind you
always
coming and you'd never have a clue

and now i'm left behind all of the time
i will stay forever, always looking straight

┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

Przepraszam, że tak długo. I wybacz brak pikselka, nic ładnego nie znalazłam.

Edit: kod mi rozsadzał forum, więc musiałam się go pozbyć :/
Wygląd
Ogromna, wysoka, puchata kocica. Kremowe, pręgowane futro, zielone oczy. Brak małej części lewego ucha.
Nie ma problemu!! Podpis śliczny, dziękuję pięknie :
[Obrazek: C9NaquQ.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Wygląd
Hej hej, taka nieskromna autopromocja z mojej strony: poczytałam templatki (dziękuję tutaj Fiołkowi i jego bezcennemu postowi w Szablonach Kart Postaci!), pomieszałam w kodzie i zaczęłam robić takie rzeczułki. I tak, z tą nowo nabytą wiedzą mogę pogrzebać trochę w HTMLu, więc uch, ten, zapraszam :lgbt:

teraz zroszony
kwiat górskiej chryzantemy
suchy za chwilę i tak nie wiedzieć kiedy

z tysiącem lat mijamy
.tlokropeka{height:170px; width:347px; background:url('https://yakymour.files.wordpress.com/2018/01/cherry-blossom-gif.gif');border-style: solid; border-width: 0.2px; border-left-width: 0.2px; border-right-width: 0.2px; border-color: #f2cbdd; border-radius: 30px 30px 30px 30px} .templatka1{height:50px; width: 340px; margin-top:16px; font-size:40px; text-align:left; line-height:11px; background-color: rgba(177, 141, 166, 0.7); padding:4;} .temp3 {font-family: 'Open Sans Condensed'; font-size:10px; line-height:11px} .templatka2 {font-family: 'Syne Tactile'; font-size: 30px; line-height:14px}
.templatka4{height:50px; width: 340px; margin-top:16px; font-size:10px;}
na wszystkie moje

TRZEBA MI WIELKIEJ DROGI

Wygląd
Jej futro jest gęste, długie i trudne w pielęgnacji. Pokrywa włosowa otacza mało umięśnione ciałko które mimo tylu księżyców spędzonych w kociarni nie zdołało wyrosnąć. Sierść na brzuchu prawie (ale to prawie) styka się z ziemią. Mordka kotki jest splamiona wieloma barwami- mieszanina rudego, czarnego i gdzieniegdzie białego walczy o dominacje, sprawiając że cała sierść kotki jest pstrokata niby abstrakcja. Ponad małym noskiem znajdują się duże, okrągłe oczy, które już dawno się wybarwiły - teraz Kurka może na świat spoglądać swoimi jasnymi jeszcze bardziej niebieskimi ślepiami. Skupmy się teraz na pozostałych częściach ciała - brzuch, przednie łapy i grzbiet są ciemne, gdzieniegdzie przedostają się pasami kępki rudego futra, na ciemniejszych częściach ciała widać pręgi - tak samo dzieje się na rudym. Na wysokości stawu skokowego futro jest jasne wręcz białe, a z zewnętrznej strony ponownie ciemne. Na rudym widać pręgi które są klasyczne.
O to ja chce! Zaraz wstawię tekscior bo muszę poszukać
<div class="tlokurka">
<div class="kurka1">you know I am not the one to follow through
all these city streets people all look the same
and i can see your face and i can hear your name

<span class="kurka2">I wasn't asking for the world</span>
</div></div>
<style>.tlokurka{height:170px; width:450px;background:url('https://media1.tenor.com/images/218bbc69015afa7b032bc8a050eec2ce/tenor.gif?itemid=5045574');border-style: solid; border-width: 0.2px; border-left-width: 0.2px; border-right-width: 0.6px; border-color: #cdab7d; border-radius: 360px 360px 360px 360px} .kurka1{height:55px; width: 344px; margin-top:30px; font-size:10px; text-align:center; line-height:11px; background-color: rgb(227, 175, 115, 0.6); padding:10;} .kurka2 {font-family: 'Russo One'; font-size: 23px; line-height:14px}</style> <link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Russo+One&display=swap" rel="stylesheet">
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 125/150
Wygląd
Na pierwszy rzut oka wydawać się może masywna - po chwili jednak oczywistym staje się fakt, że jej wielkość to iluzja, którą tworzy jej długa, niezwykle puszysta sierść w burym kolorze, na której wybijają się na niej ciemniejsze, tygrysie pręgi. Na brodzie oraz fragmencie pyszczka futro Pszczółki przybiera białą barwę, natomiast jej brzuch i wewnętrzna część ogona - kremową. Jest całkiem przeciętnego wzrostu, jak i budowy. Jej ślepia przybierają kolor jasnej zieleni, w których zawsze gości charakterystyczny dla niej błysk, za to jej nosek jest różowy, otulony cienką, czarną rameczką. Końcówki jej uszu zdobią krótkie, ciemne pędzelki.
heejjj, chciałabym poprosić o jakieś teksty do podpisu dla Pszczółki, fajnie byłoby, gdyby były po polsku, ale angielski też spoko :3
<div class="tlopszczol">
<div class="pszczol1">o cała naturo odwieczna
me tętno budząca swym tętnem!
pozdrawia cię córa twa wdzięczna -

<span class="pszczol2">panienka z temperamentem</span>
</div></div>
<style>.tlopszczol{height:170px; width:352px;background:url('https://i.gifer.com/ICUA.gif');border-style: solid; border-width: 0.2px; border-left-width: 0.2px; border-right-width: 0.2px; border-color: #cdab7d; border-radius: 30px 30px 30px 30px} .pszczol1{height:60px; width: 344px; margin-top:55px; font-size:10px; text-align:center; line-height:11px; background-color: rgb(227, 175, 115, 0.6); padding:4;} .pszczol2 {font-family: 'Syne Tactile'; font-size: 30px; line-height:14px}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Syne+Tactile&display=swap" rel="stylesheet">
}
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 20/100
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości