Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Ślimacza Muszla oraz Ostowy Kolec:


[Obrazek: cs8IalE.png]

Imię: Ślimacza Muszla
Płeć: Kotka
Wiek: 74

Wygląd: Przeciętnej wielkości kocica o krótkim, szorstkim i ściśle przylegającym do ciała futrze, które zawsze jest zadbane i idealne wyczyszczone. Niewiele niższa od Ostowego Kolca, nadrabia to aparycją. Patrole i ciągłe wyprawy odcisnęły na niej piętno w postaci umięśnionych łap i dobrze zbudowanych, szerokich barków. Jej ubarwienie jest mieszanką wielu kolorów, pierwszym z nich jest rudy, który wdarł się na grzbiet i głowę, rozlewając po tułowiu i prawej stronie mordki, dzieląc miejsce z burym, którego w porównaniu do rudego jest znacznie mniej. Biała barwa dotknęła pyska kotki, gardła, piersi, brzucha i wszystkich czterech kończyn. Pręgowania praktycznie nie da się zauważyć, jedynie na grzbiecie można dojrzeć ciemne smugi i pojedyncze ciemniejsze włoski, zaś na łbie pręgi idealnie układają się w kształcie litery "M". Ślepia są w kolorze ciemnej oliwki, a końcówka lewego ucha została naderwana.

Charakter: Mniej wybuchowa od swojego partnera, ale wciąż nie dająca sobie w kaszę dmuchać. Ma wysokie mniemanie o samej sobie i nienawidzi niesubordynacji, wszystko musi u niej chodzić jak w zegarku, nawet najmniejsze kocięta. Ciężko jej zbudować z kimkolwiek jakąkolwiek mocniejszą więź, dlatego też wszyscy byli zdziwieni bliskością, jaka zaczęła się rodzić między nią, a Ostowym Kolcem. Ciężko znaleźć u niej jakiekolwiek pozytywne cechy charakteru poza niezwykłą lojalnością wobec klanu. Kocięta traktuje jak coś, co trzeba karmić, a wychowaniem zajmą się one same, ewentualnie partner. Rzadko kiedy tak naprawdę można ją zobaczyć opiekującą się swoimi dziećmi, czy okazującą czułość swojej drugiej połówce, którego traktuje bardziej jako pomocnika i kompana, aniżeli kogoś ważniejszego. Odsuwa od siebie emocje i stara się wszystko trzymać w środku. Apatyczna, rzadko kiedy na jej pysku dojrzeć można uśmiech czy przejawy zadowolenia. Odzywa się również tylko wtedy, kiedy ktoś ją o coś zapyta.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.


[Obrazek: MsLi7ll.png]

Imię: Ostowy Kolec
Płeć: Kocur
Wiek: 80

Wygląd: Dobrze zbudowany, wysoki i masywny kocur o mocnym karku i pewnym, sztywnym chodzie. Gruba i gęsta sierść w kolorze metalicznej szarości, przecinana smoliście czarnymi, tygrysimi pręgami, na grubym, stosunkowo krótkim ogonie układając się w kształt pierścieni oddalonych od siebie w równej odległości. Kwadratowa głowa z trójkątnymi uszami, poniżej których znajdują się jasnożółte ślepia, od których bije wyższością i pewnością siebie. Biel pojawia się na gardle Wojownika, następnie po chwili przerwy zjeżdża na brzuch. Poza tym występuje również na palcach, u przednich łap dosięgając nawet do nadgarstków.

Charakter: Imię jakże pasujące do osobowości kocura. Porywczy, surowy i wymagający. Nie waha się zdzielić jakiegoś nieposłusznego terminatora po pysku. W stosunku do swoich kociąt jest równie restrykcyjny co Ślimacza Muszla, jednak w przeciwieństwie do partnerki, stara się wbić młodym do głowy szacunek dyscyplinę. Nie do końca wie, jak obchodzić się z potomstwem, ale nigdy nie przyznałby się do jakiegokolwiek błędu. Dumny i nieco egoistyczny, uważa się za jednego z najlepszych wojowników w klanie, choć tak naprawdę tylko w gębie taki jest mocny. Zdecydowanie woli pokonywać swojego przeciwnika strachem i obawą do niego, a nie pazurami i kłami. Mimo wszystko jest niezwykle lojalny i wygadany, a do tego do bólu wręcz szczery, nie chowa uczuć w sobie i wszystkimi myślami, jakie go nachodzą w danym momencie dzieli się głośno i otwarcie z innymi, wiedząc, że i tak najprawdopodobniej nikt nie znajdzie odwagi, aby zaprzeczyć jego opinii.

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Pomiędzy tą dwójką kotów nigdy nie było jakieś wielkiej, ognistej miłości ponad życie. Ostowy Kolec, owszem, kochał swoją partnerkę, jednak uczucia kotki do niego były o wiele bardziej racjonalne. Była z nim, bo było jej tak wygodnie, bo był dla niej dobry, bo się świetnie razem prezentowali, bo dobrze "działali" jako para. Już dawno porzuciła myśli o swojej pierwszej miłości, kocurze z Klanu Cienia, zamiast tego w pełni skupiła się na Klanie Rzeki oraz swojej lojalności względem niego. Z biegiem księżycy, wychowując razem kocięta i żyjąc razem docierali się wraz z Ostowym Kolcem, tworząc naprawdę zgrany duet kotów, tego nie można im było odmówić. W zasadzie to nikt w Klanie nie byłby już w stanie wyobrażać ich sobie oddzielnie, a i oni przyzwyczaili się do wspólnego życia.
Tak jak pierwsze kocięta przyszły całkowicie naturalnie, nie planowane, jak coś, co było naturalną koleją rzeczy, tak i było z drugimi. Nie rozmawiali szczególnie o tym, nie planowali tego, nie ustalali, nie myśleli o tym zbytnio. Ot, po prostu pewnego dnia Ślimacza Muszla zaszła po raz kolejny w ciążę, nic wielkiego, normalna rzecz która zdarza się między dwójką kotów, która jest partnerami. Sama wojowniczka również przyjęła to na spokojnie. Była już ciężarna wcześniej, już wcześniej rodziła oraz wychowywała kocięta, więc nie robiło to na niej szczególnego wrażenia. Dbała o siebie i dobrze jadła, a Ostowy Kolec czuwał nad jej bezpieczeństwem, w głębi duszy nie mogąc doczekać się swoich kolejnych kociąt. Z ich poprzedniego miotu pozostała tylko Obłoczny Puch, a reszta kociąt zginęła albo zniknęła. Nawet mimo posiadania kilkorga wnucząt w postaci kociąt Wietrznego Wąsa, Ostowy Kolec i tak w głębi serca chciał mieć więcej własnego potomstwa.
Gdy kocięta przyszły na świat, to głównie ojciec się nimi zajmował. Ślimacza Muszla, owszem, również dbała o nie i na pewno je kochała, ale zawsze traktowała je z nieco większym dystansem i miała do nich nieco mniej cierpliwości niż partner, który, o ile, oczywiście, był bardzo restrykcyjny i zależało mu na wychowaniu kociąt na silnych, posłusznych i lojalnych wojowników, to jednak dużo lepiej sobie z nimi radził, i każdą wolną chwilę starał się spędzać właśnie z nimi. Cieszył się też, że teraz, w tych trudnych dla Klanu Rzeki czasach, mógł dać Klanowi swoje potomstwo, które, już za kilka księżyców, miało zasilić jego szeregi jako nowi terminatorzy.Jest możliwość wcielenia się w piątkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec listopada: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się czwórkę rodzeństwa z miotu, szóstkę starszego rodzeństwa (Wietrzny Wąs, Strzelista Łapa, Szarotkowa Łapa, Obłoczny Puch, Paprociowa Łapa, Lisia Łapa) a rodzicami są Ślimacza Muszla i Ostowy Kolec.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Korzeń (już gra)
x PorzeczkaZakwitka (już gra)
x AlczykCierń → Śnieżna Łapa (NPC*)
x MżawkaKwiat (już gra)
x Maślak → Listek (nigdy nie grał*)

*postać „od-zera” usunięta z adopcji ze względu na wiek, a następnie przemianowana na NPC Klanu.
*postać „od-zera” usunięta z adopcji ze względu na wiek, fabularnie kociak, który zaginął.


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe*, szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, niebiesko-kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*), rude, rude dymne*, rude srebrne pręgowane*, rude srebrne cieniowane/szynszylowe*, kremowe, kremowe dymne*, kremowe srebrne pręgowane*, kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, białe. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne, cętkowane lub ticked. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Narazie Korzonek jest małą puchatą kuleczką. Jako dorosły kot będzie dobrze umięśniony, a łapy będą średniej długości. Pyszczek krótki i smukły. Futro ma puszyste i zadbane, pielęgnację sierści stawia na pierwsze miejsce. Owy kocur jest bury pręgowany klasycznie z bielą. Białe znaczenia znajdują się ponad oraz pod oczami, aczkolwiek biel ta jest lekko rozmazana i wpasowuje się w umaszczenie futra. Można również zauważyć, że biały koloryt znajduje się na brodzie, gdzie tworzy charakterystyczne "u", kończące się na polikach. Biała również jest klatka piersiowa, posiada białe skarpetki. Dokładniej, na przednich łapach biel sięga do palców, a na tylnych, do skoków. Znaczenie znajduje się również na brzuchu. Ogon również jest puszysty, jednak trochę chudawy. Jego oczy, z niebieskoszarych, zmienią się na intensywnie żółte!
Można :3?
<img src="https://i.imgur.com/HhO51zB.png" height=60>

my patience running thinner on this m e l t i n g clock
cerebrum jailed with <s>thou</s>ghts most would consider rot
to think you're any different from an animal
a creature sick as <s>you</s> should be put down
<span class="buk1">but I can't help myself</span>

<style>.buk1 {font-family: 'Cinzel'; font-size: 29px; line-height:6px}</style><link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Cinzel&display=swap" rel="stylesheet"> }
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 15/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Wygląd
Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
Oczywiście, już dopisuję do listy c:
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 29/100
Wygląd
Porzeczka to niebiesko-kremowo pręgowana kotka . Jest drobno zbudowana, należy do mniejszych kotów w Klanie Rzeki, jednak pod gęstym, lekko kręconym futerkiem kociczki znajdują się silne mięśnie, które pozwalają jej na zwinne manewry w wodzie. Duże, szeroko rozstawione uszy wyłapują najmniejszy dźwięk, a błyszczącym lazurowym oczom nie umknie żadna zwierzyna. Dzięki takiej urodzie, córka Ślimaczej Skorupy bardzo dobrze radzi sobie z łowieniem ryb i innymi rodzajami polowań. Nie jest za to najlepszą wojowniczką.
można? u///u
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
Jasne, wpisałam już na listę :
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 29/100
Wygląd
Proszę o miejsce.
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
W porządku, pisz KP.

[Obrazek: 6w9RNTj.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 20/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
mogę poprosić?
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Oczywiście, już dopisuję. :piona:

[Obrazek: 6w9RNTj.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 20/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Mżawka to srebrna, niebieska szylkretka o długim, jedwabistym i schludnym futerku. W jej umaszczeniu dominują jasne barwy. Jej szpiczaste uszy są przyozdobione dość długimi pędzelkami. Na pierwszy rzut oka może wydawać się masywna, ale to tylko złudzenie, które daje jej wielobarwna szata. Pod puchatym futrem znajduje się naprawdę smukła, drobna i zgrabna sylwetka. Na jej pysku dobrze widać jak pod futerkiem rysują się smukłe kształty. Wiecznie błyszczące oczy aktualnie posiadają kolor szaro-błękitny, w przyszłości jednak będą niemal razić swym blado-złotym odcieniem.
Można?
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Oczywiście, już dopisuję :piona: miłej gry

[Obrazek: 6w9RNTj.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 20/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Zwolniło się w tym miocie jedno miejsce, więc zapraszam ewentualnych chętnych.

[Obrazek: 6w9RNTj.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 20/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Kocurek jest cały biały. Jego futro jest bardzo długie i puszyste. Jest smukły i mały. Wygląda jak biała kulka sierści. Ma krótkie łapy i a jego ogon jest długi. Na razie ma niewybarwione oczy. Główka jest przeciętna. Futro lekko przerzedza się na głowie. Prawe ucho jest odrobinkę większe ( większość kotów tego nie zauważa)
Maślak prosi o miejsce :boss:
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Kocurek jest cały biały. Jego futro jest bardzo długie i puszyste. Jest smukły i mały. Wygląda jak biała kulka sierści. Ma krótkie łapy i a jego ogon jest długi. Na razie ma niewybarwione oczy. Główka jest przeciętna. Futro lekko przerzedza się na głowie. Prawe ucho jest odrobinkę większe ( większość kotów tego nie zauważa)
chejo
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Dopisuję, możesz pisać KP.

[Obrazek: 6w9RNTj.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 20/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości