Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Okopcona Gałązka
2020-12-01, 13:30
Szałwiowa Łapa
Autor Wiadomość
Szałwiowy Dym
Gwiezdny
wiaraKlan:
wicher

Księżyce: 65 (listopad)
Mistrz: Pstra Chmura
Płeć: kocur
Matka: Stokrotkowa Łąka*
Ojciec: Północny Podmuch*
Partner: this is fine
Multikonta: Karasiowy Kieł (KR), Pies (KC), Jeleni Ryk (GK), Wieczorna Łapa (GK), Zaćmiona Łapa (NPC)
Wysłany: 2016-03-22, 20:25   Szałwiowa Łapa
   Wygląd: Szczupły, acz już nie wychudzony i wyniszczony, długołapy kocur. Posiada krótkie, wciąż roztrzepane, dymne futro, które nabrało blasku, podobnie zresztą jak jego intensywnie zielone ślepia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=159048#159048


» INFORMACJE «

IMIĘ
  Zapomnienie → Szałwiowa Łapa → Niezapominajkowe Serce → Szałwiowy Dym
WIEK
  57 księżyców
PŁEĆ
  Kocur

KLAN
  Wichru
RANGA
  Kociak → Terminator Medyka → Pomocnik Medyka → Medyk
MISTRZ
  Pstra Chmura

RODZICE
  Stokrotkowa Łąka, Północny Podmuch
RODZEŃSTWO
   Fiołkowa Łapa, Gradowa Łapa, Krokusowa Łapa, Niedźwiedź, Pluskająca Łapa, Skowronek» WYGLĄD «

KOCIĘ | 1-6 księżyców
  Kocię, jak kocię; niewielkie to i drobne, choć przemierzające świat na jakby przydługich łapach względem reszty ciała. Patrząc na wzrost jego rówieśników, można by stwierdzić, iż swoim własnym nie odstaje ni na krok, lecz również nie jest przy tym wyższy. Ot, przeciętniak, jakby nie spojrzeć. Wyróżnia się dopiero nie wzrostem, a budową ciała. Tu wdał się bowiem w matkę, dziedzicząc po niej szczupłą (może nawet zbyt szczupłą) sylwetkę. Mięśni w tej całości brak, lecz niewykluczone, iż te dopiero zaczną pokazywać się, gdy Zapomnienie urośnie. Całe to chude, smukłe, sprawiające momentami nawet wrażenie dość mizernego i słabego, ciało ozdobione jest krótką sierścią koloru szarego, stalowego można powiedzieć. Podobnie jak u ojca, ciemniejsze od reszty pręgi widnieją na sylwetce młodego, ułożone w jakimś nieładzie, pozbawione wyraźnego schematu. Duże uszy również są ciemnoszare, podobnie jak i nos. Ów kolor nie oszczędził również grzbietu i końcówki ogona , gdzież to przechodzi powoli, delikatnie, jakby rozmywał się, w szary, stalowy odcień. Pysk, ozdobiony dużymi, niebieskimi (póki młody) oczami i długimi wąsami, zazwyczaj przybiera obojętny wyraz.

TERMINATOR | 7-16 księżyców
  Zdecydowanie wystrzelił w gorę, co sprawiło, że stał się zaskakująco wysoki. Do tych najwyższych mu daleko, lecz sam sobie i tak nie ma nic pod tym względem do zarzucenia. Długie wcześniej łapy stały się jakby jeszcze dłuższe, a sylwetka jak była mizerna, tak dalej taką jest. Mięśni mu brak, co właściwie niczym zadziwiającym nie jest, wszakże wojakiem nie został. Zamiast tego jest chudy, po prostu chudy, bo już nawet ciężko nazwać go szczupłym. Sprawia wrażenie słabego fizycznie, co właściwie nie mija się z prawdą. Ciężko zatem pomylić go z kocimi wojownikami, sam prędzej roześmiałby się na takie stwierdzenie, o ile ktoś by wpadł w ogóle na tak absurdalny, w jego przypadku, pomysł. Jego mizerne ciałko pokryte jest szarą sierścią, która nagle zaczęła odmawiać jakiegokolwiek posłuszeństwa i w efekcie odstaje na wszystkie strony świata, choć do długich nie należy. I nie ważne co Szałwiowa Łapa by z nią robił, ta i tak po krótkim czasie wystrzeli gdzie chce, zmuszając terminatora do przyjęcia porażki. Właściwie jego osoba jest po prostu jedną, wielką zbitką szarości, w różnych odcieniach. W różnych, bo dostrzec u niego można pręgi, które to układają się w takim samym nieładzie jak sama w sobie sierść. Ich kolor również nie oszczędził końcówki ogona i grzbietu, gdzie delikatnie rozmywa się w tą jaśniejszą szarość. Uszy dalej są śmiesznie duże, ciemnoszare. Szałwiowa Łapa ma podłużny pysk, zakończony, niespodzianka, szarym nosem. Zdobią go duże i intensywnie zielone oczy, jak i długie wąsy.


TERMINATOR | 17-??? księżyców
  Podobno to ten sam Zapomnienie, co zawsze, lecz niestety na chwilę obecną trudno w to uwierzyć. Dalej jest wysoki, choć swoim wzrostem zdecydowanie nie dorównuje swoim braciom. Łapy są dalej tak samo długie, jak były, lecz jakby chudsze, o, niby to patyki, które, zdawałoby się, zaraz złamią się pod ciężarem kocurka. Lecz... Lecz tyle, tak naprawdę, tylko by było podobieństw do wcześniejszego terminatora medyka. Od zawsze był chudy, mizerny, a natura zdecydowanie nie raczyła go obdarzyć jakimikolwiek mięśniami. Teraz jednak Szałwiowa Łapa wygląda jak wrak samego siebie, niczym duch, kot, który zaraz miałby odejść z tego świata. Wynędzniał zdecydowanie, schudł straszliwie. Gdyby nie szare futro zdobiące jego ciało, świat mógłby dostrzec wyraźnie zarysowane żebra. Brzuch kocura wklęsł, stał się jeszcze słabszy, niż wcześniej. Szara, jak już zostało powiedziane, sierść oznaczona ciemnymi, wręcz czarnymi pręgami, nieco powypadało ze stresu, nie jest już tak gęste jak wcześniej. Dalej sterczy na wszystkie strony, niedające nad sobą zapanować, lecz widocznie jest go jakby mniej. Przechodząc do pyszczka - schudł, jego poliki zapadły się, a uszy nie sterczą już tak samo, jak wcześniej. Dalej są duże, wręcz śmiesznie duże, szczególnie teraz, kiedy jego główka wydaje się być taka... mała. Podłużny pysk kończy się szarym nosem, a nieco wyżej można dostrzec już nie tak intensywnie zielone oczy, zbladły nieco, w których kryje się strach i niesamowite zmęczenie.


» CHARAKTER «

KOCIĘ | 1-6 księżyców
  Spokój, spokój, spokój. Istna oaza spokoju, którą to ciężko wyprowadzić z równowagi. I choć to kociak, któremu mimo wszystko czasami jedynie zabawy w głowie, to bez problemu można powiedzieć, iż potrafi wziąć na wstrzymanie w takich sytuacjach. Inteligentny na tyle, by wiedzieć, że czasami lepiej się zamknąć, usunąć na bok i przestać jakkolwiek hałasować. Zainteresowany światem, chętnie uczy się nowych rzeczy, chłonie wiedzę jak gąbka wodę. Nie rzuca się w oczy swoim charakterem, raczej nie należy do istot, które się zapamiętuje z łatwością. Odpowiada mu to, bowiem woli trzymać się w cieniu, samemu z dala od świata. Bo świat, choć ciekawy, jednocześnie wywołuje u niego poczucie lęku. Odwaga? Och, bardziej prawdopodobne, że chętniej by się zmył z niebezpiecznego miejsca, niż ryzykował niepotrzebnie. Nie ufa innym, widać to od razu. Jest młody, bardzo młody, toteż jego charakter dopiero się kształtuje. Jednakże odziedziczył po ojcu nie najlepszą cechę; problemy z wyrażaniem własnych emocji. Wszystko chowa w środku, nie żali się nikomu, choć czasami czuje ogromną ku temu potrzebę. Blokada. Nieświadomie blokuje sam siebie przed takimi zachowaniami, zaczyna powoli odczuwać wręcz niechęć no nich.

TERMINATOR | 7-16 księżyców
  Od momentu, gdy podczas kocięcych nauk spokój kocurka został zaburzony, ten stał się jakiś niemrawy. Dalej jest oazą spokoju, choć momentami wygląda na jakiegoś nerwowego, przestraszonego. Spogląda czasami na innych tak, jakby wyczekiwał jakiegoś ataku na niego, jakby kolejna osoba miała go wyzwać od tchórzów, zburzyć ten mur spokoju, jaki sobie zbudował. Od początku było wiadomo, że Szałwiowa Łapa jest niezwykle wrażliwym kotem, szczególnie wyczulonym na jakiekolwiek cierpienie, zło. Bo jego serce jest wielkie, wypełnione jakimś osobliwym rodzajem miłości do wszystkich, do każdej napotkanej istoty. Co prawda jeśli chodzi o okazywanie owej miłości, to tak naprawdę robi to tylko za pomocą uśmiechów. Bo nawet po tak ogromnym przygnębieniu, przez jakie przeszedł, potrafi się jeszcze uśmiechać przyjaźnie do innych, o ile takowi nie zaleźli mu za skórę, a o to trudno. Wtedy automatycznie ta jego miłość gdzieś znika i pozostaje tylko chłód, chłód, chłód i nic więcej. Jakby tego było mało, Zapomnienie spoważniał, wydoroślał, jakkolwiek by tego nie nazwać. Przestał się zachowywać jak strachliwe kocię, choć jego strach go nie opuścił. Zachowuje się jak dorosły, ciężko go zmusić do jakichkolwiek zabaw, momentami już nawet nie potrafi żartować. Jedynie uśmiecha się, nosi tą cholerną maskę uśmiechniętego terminatora i wszystko inne trzyma w swoim wnętrzu, nie pokazując temu nikomu, absolutnie nikomu. Nawet najbardziej zaufanej osobie. A o zaufanie Szałwiowej Łapy ciężko, och, bardzo ciężko. Już nie daje małego kredytu zaufania dla każdego, jest podejrzliwy względem obcych. Zaczął uważać świat jako miejsce złe, po prostu przesycone złem, choć dalej, dość dziecinnie w jego opinii, próbuje dopatrywać się dobrych stron u każdego, nawet u najgorszych. I jeśli rzeczywiście uda mu się takie ujrzeć, to z całych sił próbuje je wydobyć na zewnątrz, zachęca do tego owego osobnika, bowiem wierzy, że ten świat da się jeszcze uratować.

TERMINATOR | 17-??? księżyców
  Cóż zostało po tym spokojnym kocurku, przepełnionym współczuciem? Cóż, z pewnością współczucie i miłość zostały, lecz ze spokojem można się już pożegnać. Zniknął wraz z momentem, kiedy Szałwia był świadkiem śmierci Wierzby. Stał się strachliwy jeszcze bardziej, jest przepełniony jakimś dziwnym niepokojem, budzi się z krzykiem po nocach, i wszędzie, absolutnie wszędzie, widzi zagrożenie. W jego oczach widać strach, który bardzo stara się ukryć, udaje tego samego wesołego, przynajmniej względnie, terminatora medyka. Dalej jest wrażliwy na krzywdę innych, kocha pomagać i uważa to za swój jedyny cel w tym "marnym życiu". Tragedie, jakie nałożyły się na Szałwiową Łapę w ostatnim czasie, wyraźnie odbiły się nie tylko na charakterze, ale i na wyglądzie. Zamknął się w sobie, przestał jeść tyle ile powinien. Nie raz do jego głowy przychodzą myśli o tym, coby ze sobą skończyć, lecz strach przed śmiercią jest zbyt silny, by mógł cokolwiek w tym kierunku zrobić. Chociaż prawdopodobnie jest już na skraju swoich sił, pragnie jedynie odpoczynku. Nie dostrzega za bardzo zmian, jakie w nim zaszły, uparcie twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie chce martwić innych swoją osobą, więcej, samego siebie spycha na ostatni plan, a momentami nawet wypycha siebie z tej listy. Przestał się przejmować sobą, swoim zdrowiem, skupił się całkowicie na pomaganiu innym. Dalej jest momentami poważnym i dojrzałym kocurkiem, uśmiecha się, lecz ten uśmiech nie jest już tak szczery, jak kiedyś. Jakby wymuszony, siłą wypchnięty na pysk. Ma dość, po prostu dość.

» HISTORIA «

  Urodził się w Klanie Wichru jako syn Stokrotkowej Łąki i Północnego Podmuchu. Brat kilkorga kociąt, starający się trzymać z nimi przyjacielskie stosunki. Jak się jednak sam przekonał - o to ciężko, przynajmniej z jego charakterem. Głównym problemem Zapomnienia bowiem jest zamknięcie w sobie. Kiedy tylko miał ku temu okazję, wymykał się z Ciepłej Groty, by przechadzać się po Wichrowych terenach. Takim oto sposobem poznał dużo, przynajmniej w jego opinii, kotów. Oddalił się jednak od swojego rodzeństwa, aczkolwiek po rozmowie z Fiołkiem postanowił to zmienić, spróbować bardziej się otworzyć i spędzać z nimi czas.» MECHANIKA «

STATYSTYKI
  SIŁA | 3
  ZRĘCZNOŚĆ | 7
  SZYBKOŚĆ | 5
  ZMYSŁY | 5

  PUNKTY ŻYCIA | 65
  PUNKTY WYTRZYMAŁOŚCI | 35


DOŚWIADCZENIE
  +20 exp | aktywność: marzec
  +30 exp | aktywność: kwiecień
  +30 exp | aktywność: maj
  +10 exp | aktywność: czerwiec
Ostatnio zmieniony przez Szałwiowy Dym 2018-07-06, 17:32, w całości zmieniany 9 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 6 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 19 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 160/300
Stat. Med. - lvl:
9 | MED.EXP: 1451/1800
 
Szałwiowy Dym
Gwiezdny
wiaraKlan:
wicher

Księżyce: 65 (listopad)
Mistrz: Pstra Chmura
Płeć: kocur
Matka: Stokrotkowa Łąka*
Ojciec: Północny Podmuch*
Partner: this is fine
Multikonta: Karasiowy Kieł (KR), Pies (KC), Jeleni Ryk (GK), Wieczorna Łapa (GK), Zaćmiona Łapa (NPC)
Wysłany: 2016-04-09, 05:31   
   Wygląd: Szczupły, acz już nie wychudzony i wyniszczony, długołapy kocur. Posiada krótkie, wciąż roztrzepane, dymne futro, które nabrało blasku, podobnie zresztą jak jego intensywnie zielone ślepia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=159048#159048


Ostatnio zmieniony przez Szałwiowy Dym 2018-11-19, 22:48, w całości zmieniany 11 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 6 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 19 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 160/300
Stat. Med. - lvl:
9 | MED.EXP: 1451/1800
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14