Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bajka
2019-08-21, 01:35
Łania
Autor Wiadomość
Łani Krok
Gwiezdny
żmije.


Klan:
grom

Księżyce: 43 w chwili śmierci
Mistrz: szkoda gadać
Płeć: kotka
Matka: wrzeszczący pysk [*]
Ojciec: Trzmiela Gwiazda
Partner: niemoc
Multikonta: Zajęczy Sus, Porywisty Wiatr, Miodowa Łapa, Kąsająca Łapa
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2017-10-07, 18:44   Łania
   Wygląd: Buro-rudo-biała długowłosa kotka. Jest kocicą przeciętnego wzrostu, niższą od większości kocurów, nie jest szczególnie chuda czy gruba. Jej oczy są jasnozłote.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=239967#239967IMIĘ: Łania → Łania Łapa → Łani Krok
KLAN: Gromu
RANGA: kocię → terminator → wojownik → zastępca
WIEK: 43 księżyce w chwili śmierci [ połowa sierpnia ]

ZGODA NA ADOPCJĘ POSTACI: nieSTATYSTYKI:
  Siła (S): 6
  Zręczność (Z): 4
  Szybkość (Sz): 7
  Zmysły (Zm): 3

  Punkty życia (HP): 65
  Punkty wytrzymałości (W): 35
LVL: 5OPIS WYGLĄDU:
  Pierworodna córka Trzmielego Pyłu i Wrzeszczącego Pyska nie wyrosła na tak dużą, jak się zapowiadała. Jest kocicą przeciętnego wzrostu, niższą od większości kocurów. Niegdyś była oblana pewną ilością tłuszczyku, teraz jednak jest w miarę zgrabna. Lewa połowa jej ciała jest w głównej mierze bura, to znaczy brązowawa z czarnymi, tygrysimi (chociaż jakby przerywanymi) prążkami, jednak nad tylną łapą i barku znajduje się także rudy. Z kolei na prawej połowie ciała, chociaż wciąż nieznacznie dominuje burość, barwy te bardziej się mieszają, prawy łokieć zaś jest niemal czarny. Wszystko to jest obficie podszyte bielą, są nią bowiem pokryte całe łapy kotki, jej brzuch, klatka piersiowa i szyja. Co zaś do głowy – w okolicach oczu dominuje rudy kolor, na którym widać nieznaczne prążki, pojawia się on także nad różowym noskiem kotki, bury jednak pojawia się wyżej, przy i na niewielkich uszach. Białe znaczenia na policzkach, pyszczku i brodzie gładko przechodzą w te, które znajdują się na szyi. Jej oczy są złote, ogon zaś (koloru buro-rudego, jakżeby inaczej) jest przeciętnej długości.
OPIS CHARAKTERU:
  Kim jest? Co jest celem jej życia, do czego dąży? Sama nie wie. Kiedyś energiczna i towarzyska, dzisiaj więcej się martwi, więcej milczy, wydaje się być zmęczona i straciła ogień, jaki w sobie kiedyś miała, chociaż przy tym jest bardziej zacięta. Wciąż za najważniejszą uważa rodzinę, jednak straciła związane z tym złudzenia i naiwność: krew wcale nie musi oznaczać bliskości, a słowa bliskich potrafią ciąć bardziej, niż pazury. Stara się więc dbać o rodzinę, jednak nie zamierza się już narzucać i starać za wszystkich. Jak coś robi, to tylko po to, by to zrobić, daleko jej do perfekcjonizmu, widać to po jej wiecznie zmierzwionym futerku i tym, jak poluje, chociaż na treningach swoich terminatorów faktycznie się stara.
HISTORIA:

Przyszła na świat jako pierworodna córka Wrzeszczącego Pyska i Trzmielego Pyłu, wraz z siódemką rodzeństwa o imionach: Baran, Kozica, Kozioł, Krowa, Owca, Sarna i Żubr.


„Ziewnęła, jeszcze chwilę przypatrując się córce(?), po czym przeniosła spojrzenie na swój kolejny cel: szylkretkę, która zamiast czarnych łat, posiadała bure. Wydarła się na świat jako pierwsza. Wrzask zbliżyła nos do ciała długowłosej kupy futra, by upewnić się, że faktycznie była kotką. Tak, była kotką.
- Łania. - Nic innego jej nie przyszło do głowy.
Zresztą, to imię naprawdę jej do niej pasowało. Prawdopodobnie Łania zostałaby nazwana w taki sposób nawet w przypadku, gdyby okazała się być kocurem. Wciąż lepsze niż Jeleń. Choć ruda nie przywiązywała wagi do takich rzeczy, wydawało jej się, że Trzmiel nie byłby zadowolony z nadania takiego imienia kociakowi. Nie chciał otwierać - już dość starych, ale wciąż nie do końca zasklepionych - ran.”
Wrzeszczący PyskMiała w zasadzie beztroskie dzieciństwo, wypełnione niewinnymi psotami, którego jedynym istotnie negatywnym elementem była relacja z matką, czy może jej brak. Jej pierwszym przyjacielem spoza rodziny był Burza, później Wzburzona Łapa, któremu szybko zaufała. Uwielbiała spędzać z nim czas, rozmawiać i słuchać różnych opowieści. Miała dobre relacje również z większością rodzeństwa, nie licząc Krowy, która nigdy już nie zaczęła jej darzyć sympatią, i Kozła, który miał ważniejsze rzeczy na głowie, takie jak ciągłe jedzenie i chorowanie; jej nauki poprowadził Trzmieli Pył, z którym od początku była bardzo blisko, nawet jeżeli kocur był zawsze bardzo poważny i wręcz sztywny.

Pierwszym istotnym kryzysem w jej życiu była ceremonia na terminatora: na mistrza dostała Skrzący Płomień, a wszelkie protesty z jej strony zostały szybko zgaszone suchym tonem mistrzyni, bo „z pewnością pomoże ci się to usamodzielnić”, jakby trening z ojcem miał jej zaszkodzić. Nie chciała trenować, a na pierwszy dzień treningu poszła tylko dlatego, że Sarna obiecała pójść z nią. Z Sarną zresztą było związane kolejne w krótkim czasie niemalże traumatyczne zdarzenie: myśl, że Wzburzona Łapa woli towarzystwo siostry, a nie Łani. Sytuacja jednak się szybko wyjaśniła i okazało się, że oboje są dla siebie ważni, chociaż jeszcze żadne z nich nie potrafiło tego bardziej sprecyzować. Wspólnie chwilę przed zmianą terenów udali się nad Wielką Słoną Wodę, którą Łania się zachwyciła.

Przeprowadzka na nowe ziemie tak bardzo wyczerpała fizycznie i psychicznie koteczkę, że ta przespała pierwszą w nowym obozie ceremonię, a nowe tereny zaczęła poznawać bardzo ochoczo – głównie w towarzystwie swojego rodzeństwa oraz Burzy, który przed wyruszeniem został wojownikiem. Musiała dość długo czekać, aż Skrzący Płomień wznowi jej trening, który w sumie chciała mieć już za sobą – dopiero po degradacji Mysiowąsej i wstąpieniu srebrzystej kocicy na stanowisko zastępczyni ta sobie łaskawie o niej przypomniała. W międzyczasie Gwieździsta Ścieżka zaczęła coraz dobitniej pokazywać, że jest taka, jak Skra i Błysk – nie słucha innych, jest „Złym Kotem” – co jeszcze mocniej zniechęciło kotkę do rodzeństwa u władzy.

Niedługo po przybyciu na nowe tereny, gdy mogłoby się wydawać, że wszystko się już uspokoiło, z łap samotników zginęła siostra Burzy – Łaciate Futerko. Od jej pogrzebu minęło parę dni i Łania postanowiła porozmawiać ze Wzburzoną Wodą w legowisku starszyzny… pocieszanie wojownika skończyło się wyznaniami miłości i zajściem Łaniej Łapy w ciążę. Na początku nie mogła i nie chciała w to uwierzyć, ale szybko okazało się, że faktycznie będzie miała kociaki. Urodziła czwórkę kociąt, które wspólnie ze Wzburzoną Wodą nazwali: Kamień, Liść, Sasanka, Plamka.
I miało być pięknie. Miało… bo wszystko się zaczęło sypać. Na początku Wzburzona Woda się troszczył o nią i kocięta, ale coraz bardziej zaczął się od nich odsuwać, aż nie zachorował. Na dodatek Sarnia Łapa, która obiecała jej, że pomoże jej przy kociakach, odwróciła się od niej, żeby kręcić się wokół Malinowych Chaszczy, co dawało jej perspektywę na zostanie terminatorką medyka, bowiem Gwieździsta Ścieżka zaginęła. Wreszcie partner Łani zmarł na czarny kaszel, chociaż kocica ciągle wierzyła, że wyzdrowieje i w końcu będzie ojcem, na jego zasłużyły jej kocięta, sprawiające jej sporo problemów… jednak zostawił ją, zostawił ją i ich dzieci, które nie były wtedy nawet terminatorami.

Na ceremonii, na której jej kocięta zostały terminatorami, zadziało się… wręcz za dużo. Po pierwsze Łania została wojowniczką, Łanim Krokiem. W ogóle nie potrafiła się tym cieszyć: nigdy do tego nie dążyła, na dodatek wciąż była pod wpływem żałoby po partnerze i martwiła się o swoje kocięta. Poza tym dostała terminatorkę – Plamkę, teraz Błękitną Łapę. Po trzecie odbyła się kolejna już klanowa awantura, głównie z powodu tego, że Błyskająca Gwiazda i Skrzący Płomień zawierzyli słowom Rzeczniaków na temat incydentu na granicy z udziałem Kwiecistej Łapy (później Rozerwanego Ucha), a żadne z nich nie zainteresowało się Krowią Łapą, która prawie zginęła z łap Czerwonego Maku, i Żubrzą Łapą, która także była ranna. Łani Krok naprawdę miała tego dość, bo klan nie potrafił ze sobą porozmawiać bez wyzwisk i obrażania się nawzajem. W jej odczuciu zresztą przewódca i zastępczyni nie mieli hamulców i sądzili, że może robić cokolwiek, co tylko im się podoba, i że klan będzie to cały czas pokornie znosić. Skra uciekła z miejsca ceremonii, przyznawszy się do błędu z degradacją Kwiecistą Łapy i żeby rzekomo rozmówić się z Rzeczniakami. I może na tym by się skończyło, gdyby nie to, że pojawiła się Gwiezdna – Łaciate Futerko, która zapowiedziała, że, jeżeli wyślą kogoś do Szepczącej Sadzawki, to otrzyma on miano przywódcy i dar dziewięciu żyć, który zostanie odebrany dotychczasowemu przywódcy. Łani Krok próbowała przemówić do rozsądku przywódcy, że może powinien on sam zrezygnować, zamiast patrzeć, jak klan jest rozdzierany konfliktami, ale to zupełnie nic nie dało. Błyskająca Gwiazda nawet nie zamierzał ustąpić, zamiast tego usiłował zrzucać winę na klan i ciągle zaprzeczał wszystkim zarzutom. Podczas gdy Łaciate Futerko wyraźnie zwracała się do klanu, Błyskająca Gwiazda upierał się, że on (i jeden inny kot w całym klanie) się nie zgadza na wysłanie kogoś innego po dar dziewięciu żyć, ale ostatecznie nic nie zrobił, był za słaby psychicznie i fizycznie, by zrobić coś w obliczu faktu, że Trzmieli Pył, ojciec Łani, udał się do Szepczącej Sadzawki.

Ale nawet z nowym przywódcą konfliktom i nieszczęściom nie było dość – kolejne ataki drapieżników, chociażby na zastępcę, którym został Gorejący Krzew, samotników, przez których zginęli jej dziadkowie ze strony ojca, pogrzeby, awantury… Łania przez długi czas się nie wychylała, próbując poradzić sobie z treningami terminatorek, z własną samotnością, z nieprzepracowanym żalem do Wzburzonej Wody, z relacją z Kamieniem, konfliktem z Kozicą… a także z Sasanką. W pewnym momencie kocica bowiem popełniła wielki błąd, w nieodpowiedni sposób próbując wymusić na córce respektowanie swojego zdania… i przestając z nią rozmawiać, całkiem jakby ją wydziedziczyła. Niedługo po tym nawiedził ją jej zmarły partner, później zaś kocica zachorowała na biały kaszel.


„– Pocieszające – rzuciła z przekąsem i wyrzutem w głosie, ale bez jakiejkolwiek energii i złości. Tak naprawdę jej to nie pocieszało. Nic to nie zmieniało i nie wiedziała nawet, jak ma się do tego odnieść, jak zareagować. Prawdopodobnie nie takiej reakcji spodziewał się Burza. Nie miała siły na… na cokolwiek, a na dodatek była rozdarta. Nie wiedziała sama, czy bardziej chce go uderzyć, czy jeszcze raz poczuć zapach i dotyk jego miękkiego futerka. Spojrzeć jeszcze raz w jego ciepłe, brązowe oczy… czy przejechać po nich pazurami? Otrzeć jego łzy czy wypruć mu krew z żył? Krzyczeć czy milczeć? Zostać czy odejść? Nie zorientowała się nawet, że drżą jej łapy, jednak w pewnym momencie po prostu upadła na piasek, na który i tak wcześniej spadały jej łzy. – To nie mi jesteś to wszystko winien – wyszeptała nagle, nie patrząc na Gwiezdnego. Nie jej. Kociętom. Kamieniowi. Plamce. Sasance. Liściowi. Ona? Ona sobie radziła. Straciła matkę. Zaprzepaściła swoje relacje z dwiema siostrami. Jej inna siostra zniknęła. Poświęciła wszystko, by wychować kocięta i spełnić jednocześnie wymagania ojca. Praktycznie nie miała przyjaciół, również z własnej winy. Radziła sobie z kolejnymi porażkami, jakie odnosiła, z kolejnymi katastrofami w jej życiu i w jej klanie, a mimo to parła do przodu, dopóki coś w niej nie pękło i nie wylała się z niej frustracja i ból. Więc… nie do niej powinien przychodzić. Nie ją przepraszać.”Wyrzuty sumienia związane z Sasanką trzymały ją długo, do czasu aż wiele księżyców później nie natknęła się na rozmowę swoich córek (które też ze sobą nie rozmawiały), do której się wtrąciła i drogą kłótni i wyjaśnienia sobie wszystkiego w końcu cała trójka się pogodziła. I może nawet by wszystko było dobrze, gdyby nie kolejne okropne wydarzenia… takie jak zaginięcie Liściastej Łapy, które wycięło Łanię z życia na dość długi czas, kocica bowiem do upadłego szukała syna. Sasankowa Łapa zaś została zraniona przez swoją mistrzynię, Rozerwane Ucho. Łani Krok zaczęła wtedy aktywniej działać w klanie i u własnego ojca, przekonując go po pierwsze do zmiany mistrza swojej córki na siebie samą, a po drugie do rzadszego stosowania kar na terminatorach. Niedługo po tym zginął Turkuciowy Grzbiet… i Trzmiela Gwiazda wybrał na zastępczynię nikogo innego, jak Łanię, z nie do końca zrozumiałego dla niej powodu. Jednak zaczęła się wcześniej bardziej angażować w życie klanu, w decyzje, jakie podejmował przywódca, a w obliczu innych sensownych kandydatów… cóż, mogła spróbować. Decyzja ta nie przypadła do gustu Rozerwanemu Uchu, która zaraz ogłosiła zastępczynię słabą i jednostronną, awanturując się nad ciałem Turkuciowego Grzbietu. Łani Krok prawie że straciła nad sobą panowanie i koniec końców kocice były umówione na walkę, która miałaby rozstrzygnąć konflikt pomiędzy nimi. Łania… przez chwilę sądziła, że chce tej walki, jednak szybko zrozumiała, że tak niczego nie rozwiąże, że to nic nie da, że niezależnie od wyniku Rozerwane Ucho wymyśli sobie wytłumaczenie na niekorzyść zastępczyni. Koniec końców musiały to przełożyć, ale jak przyszło co do czego… córka Gorejącego Krzewu się wcale nie pojawiła, chociaż w międzyczasie Łania „podebrała” jej kolejnego terminatora, który się jej bał – Barwną Łapę.

Szybko jednak się okazało, że i życie zastępczyni nie będzie sielankowe i że wcale nie jest tak łatwo sobie z tym wszystkim poradzić. Miała liczne problemy, między innymi z Barwną Łapą, który złamał otrzymany od przywódcy zakaz samotnego opuszczania obozu, a także z własnym zdrowiem, bowiem miała coraz częstsze i bardziej intensywne migreny; musiała przejąć trening Kamiennej Łapy; wciąż trenowała Sasankę, jednak często się spierały i nie była w stanie jej przekonać o tym, że niektórych kotów się nie da uratować i w takich przypadkach nic, co robi medyk, nie ma znaczenia. To zresztą przyczyniło się do kolejnych wydarzeń, a może raczej tragedii. Któregoś dnia Łania, wracając z samotnego spaceru po granicach, natknęła się na swojego ojca, Żubr, Cyprys i Malinę. Podczas gdy pierwsza dwójka walczyła z dziesiątką szczurów, Cyprysowa Łuska się wykrwawiała, ale uratowała ją Malinowe Chaszcze. Wracając do obozu po walce, zastępczyni dowiedziała się, że w lecznicy zmarła jej dawna terminatorka, Rumiankowy Listek, a Ognisty Żar straciła panowanie nad sobą, próbując ją opatrzyć. Gdy już wrócili, okazało się, że pogrzeb zdążył się już odbyć, a w jego trakcie przez obóz przetoczyła się awantura z Ognistym Żarem w roli głównej. Podczas rozmowy z Rokitnikową Łapą kocica poznała szczegóły awantury, które wywołały w niej potężne rozczarowanie Sasanką, która pluła jadem w stronę medyczki i praktycznie rozkazała jej znaleźć kogoś na swoje zastępstwo. Wydarzenia te miały tragiczny skutek: Ognisty Żar pozbawiła się życia za pomocą trucizny, co odkryła Łania, wchodząc do lecznicy celem porozmawiania z medyczką. To wywołało w Łani taką lawinę negatywnych uczuć, tyle nienawiści, złości i żalu, że w zasadzie przestała nad sobą panować. Wyciągnęła z lecznicy ubrudzone, cuchnące ciało kocicy, po czym zaczęła oskarżać klan, w tym głównie swoją córkę, o przyłożenie łapy do tej śmierci. Po oznajmieniu, że wszysktich ich toczy trucizna, córka Trzmielej Gwiazdy wybiegła z obozu z jednym planem: uciec jak najdalej od tego klanu, bo nigdzie nie może być gorzej.

Życie jednak miało dla niej inny plan. Dotarszły ledwo za Wietrzne Wzniesienia, weszła na teren agresywnego samotnika, który pozbawił ją życia. Na Srebrnej Skórce spotkała się znowu ze Wzburzoną Wodą… i czekała tam na nią wieczność obwiniania i nienawidzenia samej siebie.
Ostatnio zmieniony przez Łani Krok 2019-08-17, 22:49, w całości zmieniany 33 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 8 | Sz: 15 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 105/400
 
Łani Krok
Gwiezdny
żmije.


Klan:
grom

Księżyce: 43 w chwili śmierci
Mistrz: szkoda gadać
Płeć: kotka
Matka: wrzeszczący pysk [*]
Ojciec: Trzmiela Gwiazda
Partner: niemoc
Multikonta: Zajęczy Sus, Porywisty Wiatr, Miodowa Łapa, Kąsająca Łapa
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2017-10-08, 23:46   
   Wygląd: Buro-rudo-biała długowłosa kotka. Jest kocicą przeciętnego wzrostu, niższą od większości kocurów, nie jest szczególnie chuda czy gruba. Jej oczy są jasnozłote.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=239967#239967

RODZINA:
  Matka: Wrzeszczący Pysk
  Ojciec: Trzmiela Gwiazda
  Siostry: Barani Róg, Koziczy Skok, Sarnia Łapa, Krowi Ryk, Żubrze Gardło
  Bracia: Koźlorogi, Owczy Pysk
  Potomstwo: Błękitna Toń, Kamienna Łapa, Liściasta Łapa, Sasankowa Łapa

  Ze strony matki:
  Ciotki i wujkowie: Rozerwana Gwiazda, Pustułczy Krzyk, Mściwy Syk, Konwaliowa Łapa, Mysia Łapa, Cicha Łapa (przyrodnie rodzeństwo matki); Sarnia Skórka, Leszczynowa Łapa, Tygrysia Łapa, Mrucząca Łapa, Ruda Łapa
  Dziadkowie: Trująca Łapa, Kamienny Pysk

  Dalsza rodzina:
  ▷ Złocisty Strumyk i Nocny Deszcz - pradziadkowie, rodzice Kamiennego Pyska
   → Węglowe Gardło - brat dziadka, Kamiennego Pyska

  ▷ Jagodowa Skórka i Niedźwiedzia Stopa - pradziadkowie, rodzice Trującej Łapy
   → Owsianowąsy, Gołębia Łapa, Ćmia Łapa, Wydrowa Łapa, Żmijowa Łapa, Zalotnik, Tygrysek, Pisk, Bielik - rodzeństwo babci, Trującej Łapy
   → Lazurowy Strumyk i Bursztynowa Łapa - prapradziadkowie, rodzice Jagodowej Skórki
   → Brzozowa Gałązka - córka Lazurowego Strumyka i Bursztynowej Łapy
    → Sójczy Śpiew, Bystry Potok, Słonecznooki, Drozdowe Gardło, Jeleni Ryk, Olchowy Listek, Kusa Łapa - potomstwo Brzozowej Gałązki
    → Wróbli Skok, Deszczowooki, Mysiowąsa, Puszczykowy Ogon, Oszroniony Pazur, Oblodzona Łapa, Cyprys - potomstwo Sójczego Śpiewu
    → Lwi Ryk, Niski Krok, Łodygowa Noga, Pszczele Żądło, Nakrapiana Łapa, Sójka, Ważka, Lis, Sen, Borowa, Mgiełka, Burza, Grzmot, Modra, Łatka - potomstwo Olchowego Listka
   → Morskooka - praprababcia, matka Niedźwiedziej Stopy
   → Błękitna Mgła - prapraprababcia, matka Morskookiej
   → Perfidia i Aloes - praprapradziadkowie, rodzice Bursztynowej Łapy
    → Nienawistny Syk - syn Perfidii i Aloesa
    → Sójcza Łapa, Pszczela Skórka, Trzmieli Grzbiet, Drewniana Łapa, Wróbla Łapa, Rudzikowa Łapa, Pierzasta Łapa, Motylek, Wieczór, Trawa, Bez - potomstwo Nienawistnego Syku
    → Zroszony Nos, Zamglona Łapa, Ostatnia Łapa, Chmurka, Wiatr - potomstwo Sójczej Łapy
    → Burzowy Kieł, Sztormowy Świt, Gradowy Grzbiet, Deszczowy Dzień, Bukowy Pień, Piorunopręga, Chmurna Łapa, Szczypiąca Łapa, Dębowa Łapa, Lipowa Łapa, Wiśniowa Łapa, Brzozowa Łapa, Szron, Czereśnia - potomstwo Zroszonego Nosa
    → Wróbli Skok, Deszczowooki, Mysiowąsa, Puszczykowy Ogon, Oszroniony Pazur, Oblodzona Łapa, Cyprys - potomstwo Deszczowego Dnia
    → Gwieździsta Ścieżka, Księżycowooki, Błyskające Niebo, Skrzący Płomień, Oszroniony Wąs, Bursztynowa Łapa, Bezsenna Łapa, Grzmiąca Łapa, Tygrysiopręgi, Lisia Łapa, Lwia Łapa, Lamparcia Łapa, Wilcza Łapa, Pies - potomstwo Piorunopręgiej
    → Jarzębinowy Ptak, Orzechowa Łapa, Wisienka, Kasztanek - potomstwo Pszczelej Skórki
    → Szczurzy Ogon - wnuk Wisienki
    → Lwi Ryk, Niski Krok, Łodygowa Noga, Pszczele Żądło, Nakrapiana Łapa, Sójka, Ważka, Lis, Sen, Borowa, Mgiełka, Burza, Grzmot, Modra, Łatka - potomstwo Szczurzego Ogona
    → Psi Kieł, Borsucze Serce, Piaskowa Łapa, Rdza, Intryga - potomstwo Trzmielego Grzbietu
    → Kormoran - syn Intrygi
   → Chłodna Łapa - prapraprababcia, matka Lazurowego Strumyka
   → Śnieżny Kwiat i Krwawy Zmierzch - rodzice Chłodnej Łapy i Błękitnej Mgły
  i inni


  Ze strony ojca:
  Ciotki i wujkowie: Szerszeniowy Jad, Sowie Serce, Motyle Skrzydło, Ptasia Łapa, Nocna Łapa, Ważkowa Łapa; Wężowa Łapa, Piaskowa Łapa, Paprociowa Łapa, Grążel, Szczygieł, Kolec (przyrodnie rodzeństwo ze strony Jaszczurczego Języka)
  Dziadkowie: Cietrzewiowy Grzbiet i Jaszczurczy Język

  Dalsza rodzina:
  ▷ Złocisty Strumyk - siostra matki/ojca Cietrzewiowego Grzbietu
   → Kamienny Pysk, Węglowe Gardło - synowie Złocistego Strumyka
   → Wrzeszczący Pysk, Sarnia Skórka, Leszczynowa Łapa, Tygrysia Łapa, Mrucząca Łapa, Ruda Łapa - potomstwo Kamiennego Pyska

RELACJE:

  miłość | pozytywne | obojętne | negatywne

  Wrzeszczący Pysk | ★?
  ....... Mama | trochę ciężko ją zrozumieć; trochę straszna; czy nas w ogóle coś łączy?; gdzie ona jest?
  Trzmieli Pył |
  ....... Najlepszy Tata | ciekawie opowiada; trochę szorstki; zależy mu na tym, bym została wojownikiem
  Barania Łapa |
  ....... siostra | w porządku
  Kozicza Łapa |
  ....... siostra | partnerka w zbrodni
  Sarnia Łapa |
  ....... siostra | irytująca wada wymowy; gadatliwa; w porządku
  Krowia Łapa |
  ....... siostra | dramatyczna i wredna, ale może da się z nią wytrzymać
  Żubrza Łapa |
  ....... siostra | partnerka w zbrodni
  Koźla Łapa |
  ....... brat | leniwy
  Owcza Łapa |
  ....... brat | trochę ciężko go zrozumieć; w porządku; dobrze mi doradził z Burzą; mądry!

★★★

  Węglowe Gardło |
  ....... dziadek! | w porządku

★★★

  Kamienny Pysk |
  ....... dziadek | istnieje
  Trująca Łapa |
  ....... Stara Jędza | głupia i wredna

★★★

  Cietrzewiowy Grzbiet |
  ....... Stara Jędza 2.0 | głupia i wredna

★★★

  Jaszczurczy Język |
  ....... istnieje
  Agrestowy Kolec |
  ....... istnieje
  Piaskowy Podmuch |
  ....... Wredny Rudzielec | głupi

★★★

  Błyskająca Gwiazda |
  ....... Błyszcząca Gwiazda | Zły Kot; głupi
  Skrzący Płomień |
  ....... Iskrzący Płomień | Zła Kocica; wywyższa się; przeboleję ten trening z nią
  Gwieździsta Ścieżka |
  ....... Gwiazdkowa Ścieżka | Zła Kocica

★★★

  Szczurzy Ogon |
  ....... tata Burzy
  Olchowy Listek |
  ....... Ładne Futerko | miła i opiekuńcza
  Nakrapiany Liść |
  ....... istnieje
  Lisia Łapa |
  ....... sympatyczny, ale nie znam lepiej
  Łaciate Futerko |
  ....... dobra koleżanka; przykro mi, że już jej nie ma
  Wzburzona Łapa |
  ....... Bardzo Ważny Kot | bezpieczeństwo; ufam; kocham; jesteśmy nierozłączni!

★★★

  Ukruszony Kieł |
  ....... istnieje

★★★

  Deszczowy Dzień |
  ....... tata Turkucia
  Sójczy Śpiew |
  ....... istnieje
  Mysiowąsa |
  ....... istnieje; była niby ważna; wydaje się nudna
  Turkuciowa Łapa |
  ....... starszy kolega | sympatyczny

★★★

  Gorejący Krzew |
  ....... trochę straszny
  Bursztynowooka |
  ....... Ładne Futerko | sympatyczna
  Lotna Łapa |
  ....... śmieszny kociak

★★★

  Lśniącooki |
  ....... istnieje
  Czapla Noga |
  ....... istnieje
  Malinowe Chaszcze |
  ....... Malinowe Kaszcze | istnieje; śmierdzi ziółkami
  Bocian |
  ....... zabawny kociak
  Mrówka |
  ....... zabawny kociak

★★★

  Głogowa Łapa |
  ....... Gug? Gog? | trochę dziwny

  wzory główek udostępnione przez Małego Liścia <3
SPIS SESJI:

Ostatnio zmieniony przez Łani Krok 2019-07-27, 20:00, w całości zmieniany 73 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 8 | Sz: 15 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 105/400
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13