Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bajka
2019-08-21, 01:36
Zamglona Łapa
Autor Wiadomość
Mgła,
Zaginiony

Klan:
samotnicy

Księżyce: 38(VIII)
Mistrz: Różany Kwiat[*], Puszczykowy Ogon[*]
Matka: Bursztnowooka [*]
Ojciec: Gorejący Krzew
Multikonta: Skowronkowa Łapa (S)
Wysłany: 2018-05-02, 18:47   Zamglona Łapa
   Wygląd: Wyrosła na najniższego kota z rodzeństwa, aczkolwiek jej krótka sierść nabrała blasku i zgęstniała , stając się miękka. Odkąd sama zaczęła się uczyć polować musiała się przyzwyczaić do całodziennej pracy, przez co jej mięśnie stały się wyraźne. Sylwetka szczupła pozwalała na nie przejmowanie się za dużą porcją jedzenia. Błyszczące bursztynowe ślepia patrzą na świat z odwagą. Futro przybrało kolor kremowo niebieski. Wygląda jakby ktoś na niebieskim płótnie zaczął malować różne łaty beżową barwą w losowych miejscach. Na brzuchu zaś ma małą białą plamę
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#276090

Zamglona Łapa

Imię:Mgła → Zamglona Łapa

Klan:Gromu→Brak

Ranga:Kociak→ Terminator→Samotnik

Opis Wyglądu:
6k.-8k.
Mgła to piękna kotka obdarzona krótkim futerkiem o trzech kolorach. Główka, grzbiet, łapki i ogon są niebieskie, zaś uszka, pyszczek, pierś końcówka ogonka oraz skarpetki mają kolor kremowy. Na brzuchu pojawiła się biała plama. To właśnie sierść pomogła rodzicom koteczki w nadaniu jej imienia. Oczka z niebieskiego koloru zmieniły barwę na bursztynowy. Nosek różowy jak u obojga rodziców. Może się wydawać, że pyszczek Mgły jest prawie zawsze wykrzywiony w uśmiechu. Młoda nigdy nie będzie największym kotem, nawet z rodzeństwa. Krótkie łapki wbrew pozorom są dosyć zwinne.

8k.-34k.
Mgła trochę podrosła, lecz nadal jest niska i chyba nadal najniższa z rodzeństwa. Jej oczka straciły blask, tak samo jak futerko. Co do futerka to jest ono nieułożone, roztrzepane oraz rzadsze. Terminatorka schudła, przez co cierpi na niedowag, która rzuca się w oczy przez króciutkie futerko. Kroki stawia niepewnie, a oczęta rozglądają się zazwyczaj uważnie wypatrując zagrożenia.

34k.- ???
Wyrosła na najniższego kota z rodzeństwa, aczkolwiek jej krótka sierść nabrała blasku i zgęstniała , stając się miękka. Odkąd sama zaczęła się uczyć polować musiała się przyzwyczaić do całodziennej pracy, przez co jej mięśnie stały się wyraźne. Sylwetka szczupła pozwalała na nie przejmowanie się za dużą porcją jedzenia. Błyszczące bursztynowe ślepia patrzą na świat z odwagą. Futro przybrało kolor kremowo niebieski. Wygląda jakby ktoś na niebieskim płótnie zaczął malować różne łaty beżową barwą w losowych miejscach. Na brzuchu zaś ma małą białą plamę

Opis Charakteru:
6k.-8k.
Mgiełka jest bardzo miła i uprzejma. Nigdy nie śmiała się z kogoś. Ma wielkie ambicje, chce zostać kimś wielkim, ale nie chce dążyć do celu po trupach. Zapału do nauki jej nie brakuje, czeka jedynie na to aż zostanie terminatorem. Koteczka woli zawsze przemyśleć coś przed podjęciem decyzji. W każdej chwili potrafi zachować zimną krew

8k.-34k.
Od czasu śmierci mistrzyni charakter Mgły diametralnie się zmienił. Nie jest już tą samą uśmiechniętą koteczką. Szczery uśmiech na pyszczku to dla niej rzadkość. Stała się obojętna i mniej rozmowna. Woli trzymać się na uboczu. Temat byłej mistrzyni jest dla niej nadal bolesny. Nadal ma chęć do nauki, lecz nie taką jak wcześniej. Pomimo wszystko dalej potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji.

34k. - ???
Po samotnych księżycach, podczas których miała wiele czasu na myślenie pochodziła się częściowo z utratą mistrzyni. Przestała być cały czas smutna. Zaczęła doceniać drobnostki, ale stała się poważna oraz tak jakby dojrzała. Stroni od towarzystwa, lecz nie będzie na siłę się go pozbywała. Lubi słuchać, trochę mniej mówić. Przez to stała się świetnym słuchaczem. Poza tym doskonale pamięta kodeks wojownika, rangi i nazwy klanów, czyli wszystko czego nauczyła się podczas krótkiego treningu.

Historia:
Przyszła na świat razem z rodzeństwem, Niebem, Ptakiem, Łzą, Cieniem, Kwiatkiem,Wąsem i Ścieżką. Jej starszym rodzeństwem są,Burza, Jadowita Łapa, Nocna Wichura, Sycząca Łapa, Trawiaste Zbocze oraz Zachód. Podczas jednej z niewinnych zabaw z rodzeństwem, młoda biegała ile sił w łapkach. Po chwili potknęła się o kamyk, w skutek tego zwichnęła sobie łapkę. Niestety Mgła musiała iść do medyka i czekać, aż będzie cała i zdrowa. Po pewnym czasie była sprawna do biegów i zabaw.
Po pierwszym treningu jej pierwsza mistrzyni zmarła. Po tym jak Zamglona dostała nowego mistrza, Puszczykowego Ogona postanowiła opuścić swój klan w którym czuła się ciężarem. Zaczęła żyć sama w okolicach swojego dawnego domu z którego zniknęła z dnia na dzień. Bardzo możliwe że niektórzy wzięli ją za zmarłą. Teraz gdy pochodziła się ze śmiercią Różanego Kwiatu chcę wrócić do klanu.

Statystyki:

20 punktów do rozdzielenia:
Siła (S):
6
Zręczność (Zr):6
Szybkość (Sz):4
Zmysły (Zm): 4

100 punktów do rozdzielenia:
Punkty Życia (HP): 60
Punkty Wytrzymałości (W):40

Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci? Nie

Ostatnio zmieniony przez Mgła, 2019-06-16, 10:55, w całości zmieniany 29 razy  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 75/100

Mgła,
Zaginiony

Klan:
samotnicy

Księżyce: 38(VIII)
Mistrz: Różany Kwiat[*], Puszczykowy Ogon[*]
Matka: Bursztnowooka [*]
Ojciec: Gorejący Krzew
Multikonta: Skowronkowa Łapa (S)
Wysłany: 2018-08-18, 14:24   
   Wygląd: Wyrosła na najniższego kota z rodzeństwa, aczkolwiek jej krótka sierść nabrała blasku i zgęstniała , stając się miękka. Odkąd sama zaczęła się uczyć polować musiała się przyzwyczaić do całodziennej pracy, przez co jej mięśnie stały się wyraźne. Sylwetka szczupła pozwalała na nie przejmowanie się za dużą porcją jedzenia. Błyszczące bursztynowe ślepia patrzą na świat z odwagą. Futro przybrało kolor kremowo niebieski. Wygląda jakby ktoś na niebieskim płótnie zaczął malować różne łaty beżową barwą w losowych miejscach. Na brzuchu zaś ma małą białą plamę
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#276090

Galeria

Podpisy:

i t ' sx m yx l i f e
and it's now or never
i ain't gonna live forever
i just want to live while i'm alive
i t ' sx m yx l i f e

Po policzkach płyną łzy, a serce boli gdy
Śmierć zbyt wcześnie zbiera żniwa swe
Pamiętam wciąż tamte dni, gdy przy mnie był ty
Znów cię ujrzeć chcę,os twój słyszeć chcę

Ostatnio zmieniony przez Mgła, 2018-08-19, 12:55, w całości zmieniany 6 razy  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 75/100

Odpowiedz do tematu