Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Biała Burza
2020-09-10, 19:54
Zaśnieżona Ścieżka
Autor Wiadomość
Zaśnieżona Ścieżka
Zaginiony
wierność jest nudna


Klan:
wicher

Księżyce: 54 księżyce [wrzesień]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: Wilczy Pomruk [hehe, wolne żarty >:3]
Multikonta: Trzaskający Mróz [KR]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-07-09, 18:12   Zaśnieżona Ścieżka
   Wygląd: Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Oczy kotki są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288397#288397


Zaśnieżona Ścieżka


♥ [Imię] Śnieżynka → Zaśnieżona Łapa → Zaśnieżona Ścieżka
♥ [Klan] Wichru
♥ [Ranga] Kociak → Terminator → Wojownik
♥ [Wiek] 30 księżyców [wrzesień]
♥ [Adopcja] Nie ×


[Opis charakteru - 1 - 6 księżyców]
Śnieżynka jest kociakiem niezwykle energicznym i kiedy tylko nauczyła się chodzić zaczęła eksplorować całe legowisko oraz zaczepiać inne kocięta. Zdecydowanie jest kociakiem ciekawskim i chętnie dowiaduje się o sprawach pozaklanowych, zadaje wiele pytań, na które potrzebuje koniecznie odpowiedzi. Niech nie zmyli was jej wygląd - chociaż przypomina bezbronnego, słodkiego i uroczego kociaka jest tak naprawdę wcieleniem typowego, niesfornego kocięcia. Uwielbia nabijać się z innych kotów, łapać je za ogony i zachęcać do walki z nią (oczywiście przystosowanej dla tak małego zwierzątka). Praktycznie cały czas na jej pyszczku widnieje uśmiech i bardzo lubi się śmiać.
Jako młody kot często popełnia błędy bądź potyka się, lecz często reaguje na nie śmiechem, bardzo często jednak sama nienawidzi, gdy ktoś śmieje się z jej porażek. Często jest szczera do bólu i potrafi dobić kogoś słowami, które dla niej wydają się być zabawne. To totalny narcyz i stawia siebie na pierwszym miejscu. Uważa, że medycy są niższej wartości i tylko najsłabsi stają się takimi kotami. Dla swojej siostry Miętki mogłaby zrobić wszystko nawet jeżeli na to nie wygląda. Udaje odważną, a tak naprawdę boi się kontaktu z innymi kotami - boi się, że ktoś mógłby ją odrzucić tylko dlatego, że jest malutka. Chociaż wielu rzeczy nie rozumie to możesz liczyć na jej wsparcie, empatię, szacunek i wierność. Bardzo lubi się bawić i sen jest dla niej czymś bardzo nieprzyjemnym. Nie zdziw się, jeżeli powie ci o czymś, o czym teoretycznie takie kociaki jak ona nie wiedzą - po prostu jest zbyt ciekawska, aby tego nie wiedzieć.

[6 - 26 księżyców]
Zaśnieżona Łapa to zdecydowanie kotka, której charakter różni się w zależności od kota, z którym spędza swój wolny czas. Do starszych od siebie kotów, którzy dodatkowo są wojownikami zazwyczaj okazuje swój szacunek, potrafi komplementować, pocieszać, jest niezwykle kulturalna, zadaje wiele pytań oraz na nie odpowiada, doradza czy nawet rozwesela. Szczególnie, gdy owy kot przypadnie jej do gustu. Do młodszych zależy - jeżeli ich charakter jej się spodoba, również może taka być, ale nie musi. Zwykle jest dosyć radosna, miła oraz przyjacielska, a także rozgadana, dlatego konwersacja z nią może być niezwykle przyjemną rzeczą. Uwielbia poznawać nowe koty i z nimi rozmawiać, a najbardziej lubi chwalić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. Uważa, że medycy są niższej wartości i tylko najsłabsi stają się takimi kotami, gardzi takimi. Nienawidzi czuć się gorsza od swojego rozmówcy, nie wytyka sobie błędów i nienawidzi porażek - bardzo dba o swoją reputację w klanie. Chorobliwie dba o swój wygląd i nie lubi, gdy na jej futerku znajduje się choćby maleńki paproszek. Nienawidzi dotyku innych kotów bez jej zgody. Jest zazdrośnikiem i uważa, że jej należy się wszystko, co najlepsze, a gdy ktoś ma coś, czego nie ma ona, może stać się naprawdę wredna. Zwykle ma na pyszczku wesoły uśmiech od ucha do ucha, ale ma też dni, w których tylko narzeka na cały świat. Jest bardzo płochliwą kotką i panicznie boi się większych od siebie kotów oraz granic, za którymi czyhają niebezpieczeństwa. Jest hipokrytką. Boi się odrzucenia. Jest bardzo wierna i uczucia innych są dla niej bardzo ważne. Ambitna, lubi się uczyć i nienawidzi leniwych kotów. Lubi wszystkimi rządzić, najbardziej Miętową Łapą, która musi robić to, co Zaśnieżona Łapa jej każe. Bardzo łatwo jest ją zdenerwować i gdy coś jej się nie spodoba oraz będzie naprawdę, ale to naprawdę zdenerwowana nie waha się obrażać, wyzywać czy nawet grozić. Jest dosyć dojrzała, jak na swój wiek, daje dobre rady innym kotom, a także jest dosyć mądra.

[26 - ? księżyców]
Zaśnieżona Ścieżka już dorosła, stając się wojowniczką. Tę rolę wzięła jednak zbyt bardzo do siebie, czując, że musi być najbardziej lubianą kotką w klanie. Chce prezentować się jak najlepiej, chorobliwie dbając o swój wizerunek - nienawidzi posiadać na swojej sierści chociażby paproszka, a przebywanie z brudnymi kotami uważa za największy grzech. Również dba o każde swoje słowo, obnosząc się czasem dumą nad swoją wspaniałą personą. Da się jednak z nią porozmawiać. Może zacząć cię oceniać, ale nie wypowie tego głośno, aczkolwiek zacznie się na ciebie dziwnie spoglądać. Na co dzień jest miła, sympatyczna i roześmiana, rozweselając obóz swoim promiennym uśmiechem. Ma ogromne ambicje i chciałaby być najlepsza, co czasem staje się jej największą wadą. Zdarza jej się być egoistyczną, bardziej dbając o swoje dobro niż o dobro innych. Kocha słuchać komplementów na swój temat, a gdy któryś z kotów szepnąłby jej na uszko miłe słówko na jej temat, na pewno zapomniałaby o całym świecie, chcąc chłonąć tego więcej i więcej. Wierność u niej jest pojęciem względnym. Wobec przyjaciół i rodziny potrafi być niesamowicie wierna, ale jej partner jest już inną sprawą. Jest uczuciowa i czasami lekkomyślna. Sprawia wrażenie uroczej koteczki, ale nie warto zajść jej za skórę, okaże się wtedy, że możesz tego pożałować, bo Zaśnieżona Ścieżka często chce zemsty. Nienawidzi się krytykować, nienawidzi o sobie mówić czegoś złego. Dlaczego taka kotka jak ona miałaby coś takiego robić? Towarzyskość pozwala jej na kontaktowanie się nawet z kotami z innego klanu. Medyków uważa za obleśne stworzenia, skazy, powstałe z niedoskonałości i mianem "medyka" określa kota, który jest nikim i do niczego się nie nadaje. Upartość pozwala jej na długie podtrzymywanie swojego słowa. Jest czasami głodna krwi, stając się szaleńczą kotką, której nie powstrzyma kompletnie nic. Jest zazdrosna, chcąc mieć wszystko, co mają inni, a czego nie ma ona.

[Opis wyglądu - 1 - 4 księżyców]
Śnieżynka to kotka o odrobinę większej wielkości niż na zwyczajnego kociaka terminatora. Nie jest ogromnym kotem, ale przez ten fakt często przepychała swoją młodszą siostrę z miotu w trakcie pozyskiwania mleka od matki. Mimo tego faktu jest szczupła, a jej długie nogi czasem wydają się być samą skórą i kośćmi. Jej futro jest krótkie, ale bardzo miłe w dotyku i gęste, dlatego nie musi się obawiać o ewentualne zmarznięcie w czasie pory nagich liści. Jej uszy są duże i wiecznie uniesione ku górze, a na końcach małżowin czasami widać "frędzelki", gdy kotka zacznie biegać po obozowisku. Jej sierść jest w kolorze czystej bieli i nie widać na nim żadnego innego koloru - zupełnie jakby na ziemię dopiero co napadał śnieg i żaden kot ani żadne stworzenie go nie dotykało. Oczy kotki są duże i jak na kociaka przystało szaro-niebieskie, ale zmienią w przyszłości swój kolor.

[4 - 18 księżyców]
Zaśnieżona Łapa to kotka dosyć wysoka, przewyższa ona większość typowych terminatorów, co idealnie wpasowuje ją w opis typowego kota z Klanu Wichru, chociaż tak się na początku nie zapowiadało. Jest szczupła, a jej długie nogi czasem wydają się być samą skórą i kośćmi. Jej futro jest całkiem krótkie, ale bardzo miłe w dotyku i gęste, ale nie daje jej to stuprocentowej pewności, że nie zmarznie podczas pory nagich drzew. Jej uszy są duże i bardzo często są postawione na prosto, ale zdarzają się takie dni, w których ma je przekrzywione - gdy jest niezadowolona. Na końcu jej małżowin czasem widać specyficzne frędzelki - źle układające się, dłuższe futro, które przez wiatr próbują żyć własnym życiem. Jej sierść jest w kolorze śniegu, który świeżo napadał. Chorobliwie dba o jego higienę, bardzo często myjąc go w ciągu dnia, aby był idealnie biały i lśniący. Oczy kotki są duże, szeroko otworzone, w kolorze słońca, a maleńki nos kotki jest w kolorze pudrowego różu.

[18 - ? księżyców]
Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, którą można było złamać jednym uderzeniem łapy, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Bardzo dba o swoją figurę, starając się dużo biegać oraz jeść posiłki w takich ilościach, aby jej to nie zaszkodziło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Na ich końcu można zaobserwować frędzelki, które nie da się w żaden sposób ogarnąć, ot są. Oczy kotki, w których można zaobserwować tak wiele emocji, są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.

♥ [Historia]
Zaśnieżona Łapa jest córką Jodłowej Igły oraz Chłodnego Powiewu i urodziła się w Klanie Wichru, w bardzo licznym miocie. Ma szóstkę rodzeństwa - Górską Łapę, Gęsią Łapę, Wronią Łapę, Bieliczka, Orliczą Łapę i Miętową Łapę, ale najbliżej jest ze swoją niezdarną wręcz siostrą, Miętową Łapą, którą ciągle musi bronić przed innymi kotami. Mała kotka nigdy nie lubiła przesiadywać w kociarni - większość czasu spędzała poza nią, spotykając się z kotami, które często opowiadały jej historie. W międzyczasie wyśmiewała się ze swojej malutkiej siostrzyczki, że ta nigdy nie będzie wojownikiem. W wieku 4 księżyców otrzymuje nauki, które udziela jej Szczypiorowa Łapa. Zostaje mianowana na terminatora i dostaje za mentora Sokoli Cień. Niestety, przez swoje wybryki na ceremonii - skopanie swojej własnej siostry oraz grożenie jej (m.in, że jako pierwsza umrze), nie mogła zostać trenowana, aby zrozumiała swoje złe postępowanie. Jej mentor jednak postanowił ją wysłuchać i kotka opowiedziała mu całą prawdę o tym nieszczęsnym zdarzeniu, przez które nie może zostać terminatorką. Po tej rozmowie dostała jednak upragniony trening i jej pierwszym zadaniem było pokazanie jak bardzo zwinna jest, atakując swojego mentora. Młoda kotka jednakże nie mogła w pełni nauczyć się walki z kocurem, który by ją wyłożył na ziemię jednym poruszeniem łapy, dlatego zaangażował jej sparing wraz ze Skrzeczącą Łapą. W międzyczasie zakochuje się w pewnym terminatorze - Wilczej Łapie i okazuje się, że z wzajemnością - wkrótce więc zostają partnerami. Po jakimś czasie zaprzyjaźnia się z Lawendowym Kwiatem i wtedy trójka kotów staje się paczką dobrych przyjaciół, którzy mogą liczyć na swoje wsparcie w każdym momencie, co Śnieżynka dobitnie im pokazała. Któregoś dnia w Porę Nagich Liści zaczyna chorować na przeziębienie, jednakże szybko zdrowieje, co jest dla niej ogromnym plusem, bo nigdy nie lubiła przebywać u tej o k r o p n e j medyczki. Mijają dni, aż któregoś dnia Miętowa Łapa zostaje mianowana wojowniczką - co bardzo nie podoba się białej kotce, która uważa, że ukochana siostra zobaczy jej wady i wymieni ją na innych, ponieważ nie będzie chciała być tak ważna dla kogoś, kto jest od niej gorszy, ucieka więc z ceremonii, aby uspokoić swoją złość. Na jej nieszczęście Miętka rusza za nią, a w Zaśnieżonej Ostoi Śnieżynka mówi parę słów za dużo, co skutkuje tym, że szylkretowa kotka nie chce jej znać. Cały świat wali się na oczach kotki. Niektórzy mogli pomyśleć, że w ogóle nie przejęła się utratą pomiatanej przez wiele księżyców siostry, ale było zupełnie inaczej, na kolejną ceremonię Śnieżynka w ogóle nie czyści swojego futerka, siedzi przygnębiona, zaspana i wygląda zupełnie jak wrak. Jej bliscy jednak poprawiają jej humor, a Wilk obiecał porozmawiać z jej siostrą czy ta chce w ogóle wysłuchać jej słów. Jak się okazało - Miętka nie jest aż tak zdenerwowana, aby jej do siebie nie dopuścić, więc Zaśnieżona Łapa chce wykorzystać sytuację i z nią na szczerze porozmawiać. Dokładnie po ceremonii, podczas której zostaje mianowana na wojowniczkę. Tuż po ceremonii, w której została nazwana Zaśnieżoną Ścieżką, obie kotki postanawiają udać się poza obóz, aby na spokojnie pogadać o zaistniałej sytuacji. W międzyczasie śnieżnobiała kotka poznaje przystojnego kocura z Klanu Rzeki - Wschodzącą Łapę.[Statystyki]

Siła (S): 7
Zręczność (Zr): 10
Szybkość (Sz): 10
Zmysły (Zm): 6

Punkty Życia (HP): 60
Punkty Wytrzymałości (W): 60


Doświadczenie: 195/200
→ +30 | Aktywność: Lipiec
→ +5 | Sparing z Szczypiorową Łapą
→ +25 | Aktywność: Sierpień
→ +30 | Aktywność: Wrzesień
→ +30 | Aktywność: Październik
→ +30 | Aktywność: Listopad
→ +30 | Aktywność: Grudzień
→ +30 | Aktywność: Styczeń
→ +30 | Aktywność: Luty
→ +100 | Ukończony trening
Ostatnio zmieniony przez Zaśnieżona Ścieżka 2020-01-12, 00:34, w całości zmieniany 50 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 100/300
 
Zaśnieżona Ścieżka
Zaginiony
wierność jest nudna


Klan:
wicher

Księżyce: 54 księżyce [wrzesień]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: Wilczy Pomruk [hehe, wolne żarty >:3]
Multikonta: Trzaskający Mróz [KR]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-07-15, 10:55   
   Wygląd: Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Oczy kotki są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288397#288397


Aktualizowane ~
Ostatnio zmieniony przez Zaśnieżona Ścieżka 2019-01-05, 17:11, w całości zmieniany 44 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 100/300
 
Zaśnieżona Ścieżka
Zaginiony
wierność jest nudna


Klan:
wicher

Księżyce: 54 księżyce [wrzesień]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: Wilczy Pomruk [hehe, wolne żarty >:3]
Multikonta: Trzaskający Mróz [KR]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-07-29, 18:35   
   Wygląd: Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Oczy kotki są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288397#288397


Niewliczające

♥ 1) Ceremonia XXII (zakończona)
♥ 2) Ceremonia XXIII (zakończona)
♥ 3) Trening Zaśnieżonej Łapy (zakończona)
♥ 4) Ceremonia XXIV (zakończona)
♥ 5) Ceremonia XXV (zakończona)
♥ 6) Pogrzeb Spienionej Łapy (zakończona)
♥ 7) Ceremonia XXVI (zakończona)
♥ 8) Ceremonia XXVII (zakończona)
♥ 9) Pogrzeb Miętowookiej (zakończona)
♥ 10) Ceremonia XXVIII (zakończona)
♥ 10) Pogrzeb Krzykliwej Mewy (zakończona)
♥ 10) Trening Gorzkiej Łapy (aktywna)


Sesje


♥ 1) Dżdżownicowe Dziurki - Miętka (zakończona)
♥ 2) Najeżony Kąt - Szczypiorowa Łapa (zakończona)
♥ 3) Chłodny Głaz - Iskrząca Łapa (zakończona)
♥ 4) Rozbujany Korzeń - Miętka (zakończona)
♥ 5) Splątane Korzenie - Miętka, Szafranowa Łapa (zakończona)
♥ 6) Twarde Pędy - Krokusowa Łąka (zakończona)
♥ 7) Pod Skarpą - Orliczek (zakończona)
♥ 8) Wielka Zielona Woda - Mróz (zakończona)
♥ 9) Twarda Ziemia - Imbirowa Łapa (zakończona)
♥ 10) Splątane Korzenie - Wrona (zakończona)
♥ 11) Wnętrze - Strumień (zakończona)
♥ 12) Rozbujany Korzeń - Wilk (zakończona)
♥ 13) Mysia Norka - Wilczomlecz (zakończona)
♥ 14) Jasna Komora - Gąska (zakończona)
♥ 15) Przed Splątanymi Korzeniami - Sokoli Cień, Zajęczy Sus, Gęsia Łapa (zakończone)
♥ 16) Zielony Grzbiet - Miętowa Łapa (zakończone)
♥ 17) Zaśnieżona Ostoja - Skrzecząca Łapa (zakończone)
♥ 18) Ślepy Zaułek - Krzemienna Łapa, Gęsia Łapa (zakończona)
♥ 19) Ciepłe Skałki - Wilcza Łapa (zakończona)
♥ 20) Lawendowy Kwiat - Lawendowy Kwiat (zakończona)
♥ 21) Zaśnieżona Ostoja - Skwarna Łapa (zakończona)
♥ 22) Miętowa Wnęka - Miętowa Łapa (zakończona)
♥ 23) Twarde Pędy - Górska Łapa (zakończona)
♥ 24) Lecznica - Lśniąca Sadzawka (zakończona)
♥ 25) Srebrna Trawa - Węglowa Łapa (zakończona)
♥ 26) Zaśnieżona Ostoja - Miętowy Pąk (zakończona)
♥ 27) Lawendowy Kwiat - Wilczy Pomruk, Lawendowy Kwiat (zakończona)
♥ 28) Błotniste Ścieżki - Wschodząca Łapa (aktywna)
♥ 29) Błotnista Kałuża - Jagódka (zakończona)
♥ 30) Zaśnieżona Ostoja - Poranna Łapa (zakończona)
♥ 31) Splątane Korzenie - Szept (aktywna)
♥ 33) Twarde Pędy - Jagódka (aktywna)
♥ 34) Wyjące Wzgórza - Miętowy Pąk (aktywna)
♥ 35) Powojowy Krzaczek - Orlikowa Łapa (aktywna)
♥ 36) Owocowy Drąg - Sikorcza Łapa (aktywna)
Ostatnio zmieniony przez Zaśnieżona Ścieżka 2019-04-21, 20:55, w całości zmieniany 45 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 100/300
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16