Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zajęczy Sus
2018-07-13, 16:32
Karta postaci - Bryza
Autor Wiadomość
Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Księżyce: 64 (Luty)
Mistrz: Malinowe Chaszcze
Matka: Osikowa Kora [*]
Ojciec: Lekki Krok
Multikonta: Błotnista Kałuża (KC), Trawiaste Źdźbło(KW)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-07-13, 15:05   Karta postaci - Bryza
   Wygląd: Średniego wzrostu bura kotka. Na jej futrze są widoczne tygrysie pręgi, a samo w sobie jest krótkie, choć puszyste w dotyku. Jest chuda, nawet bardzo, chociaż nie na tyle, żeby zagrażało to jej zdrowiu. Obserwuje otoczenie zielonymi oczami, nie zdradzającymi jej obecnych uczuć. Inną wyróżniającą cechą jest to, że ciężko ją usłyszeć, gdyż postawia nieintencjonalnie ciche kroki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=289352#289352

♥Imię: Bryza->Morska Łapa->Chłodna Łapa->Chłodna Bryza
♥Klan: Gromu
♥Ranga: Wojownik
♥Wiek: 62ks
♥Opis wyglądu: Średniego wzrostu bura kotka. Na jej futrze są widoczne tygrysie pręgi, a samo w sobie jest krótkie, choć puszyste w dotyku. Jest chuda, nawet bardzo, chociaż nie na tyle, żeby zagrażało to jej zdrowiu. Obserwuje otoczenie zielonymi oczami, nie zdradzającymi jej obecnych uczuć. Inną wyróżniającą cechą jest to, że ciężko ją usłyszeć, gdyż postawia nieintencjonalnie ciche kroki.
♥Opis charakteru: Chłodna Bryza wydaje się dość specyficzną kotką. Często siedzi gdzieś zamyślona, czasami widocznie przygaszona, nie bardzo rozmawiając z innymi. Bardzo chciałaby to zmienić, no ale niestety nie wychodzi jej to. Kiedyś ceniła sobie nabywanie nowych doświadczeń, chcąc wszystkiego w życiu spróbować, jednak liczne życiowe zdarzenia spowodowały, że straciła te ambicje. Teraz raczej próbuje jak najlepiej służyć swojemu klanowi, przez co ciężko znaleźć ją w obozie. Gdy już się z nią rozmawia, to okazuje się, że jest to całkiem miła i sympatyczna kotka, skora do rozmów na jakikolwiek temat. Zawsze zwraca się do każdego z szacunkiem i stara się nie urazić niczym tej osoby. Nie wdaje się w niepotrzebne konflikty, stara się prędzej ich unikać, gdyż są dla niej bardzo wyczerpujące i najzwyczajniej w świecie ich nie lubi, dlatego bardzo ciężko się z nią pokłócić, najłatwiej to zrobić jedynie, gdy się obrazi jej bliskich, a tak czy siak taka kłótnia przypominała by raczej intensywną dyskusję niż kłótnię. To powoduje, że ciężko jest ogółem ją urazić, a jak już się tego dokona, to nawet się o tym nie wie, ponieważ kotka na pewno się do tego nie przyzna, zagryzie wargę i powie, że w wszystko w porządku. Agresja nie jest czymś, co by u niej wystąpiło. Nie wiadomo, jaką bestią trzeba by było być, by wywołać w niej agresję, czy ją wyprowadzić z równowagi. Prędzej się pójdzie rozpłakać, niż się na kogoś szczerze wścieknie. Stara się również dbać o bliskich, chociaż tak naprawdę straciła sporą większość z nich i ma poczucie samotności, winy. Często przez to, że zaniedbała swoje relacje, jest smutna, a jej myśli są częściej pesymistyczne i po prostu ponure, choć na taką nie wygląda. Przeważnie utrzymuje neutralny wyraz twarzy, a nawet się uśmiecha, nie zdradzając na powierzchnie swoich prawdziwych uczuć.
♥Mistrz: Skra (Skrzący Płomień)->Piaskowy Podmuch->Malinowe Chaszcze
♥Nauczyciel: Nie miała nauk.
♥Terminatorzy: Wrzosowa Łapa, Kwiecista Łapa, Miodowa Łapa, Huraganowy Szum, Bażancia Łapa.
♥Uczniowie: -

Historia

♥Kociak

Urodziła się w Klanie Gromu podczas słonecznej Pory Zielonych Liści, będąc jednym z siedmiu owoców miłości Osikowej Kory oraz Lekkiego Kroku. Ten czas 6 księżyców mijał jej spokojnie, zawsze trzymała się na uboczu nie robiąc nikomu kłopotów. Była czymś w rodzaju zjawy - raz się pojawia raz nie.

♥Terminator

I tutaj się tak naprawdę zaczynają najważniejsze wydarzenia w jej życiu i najbardziej pokręcony los. Pomijając fakt, że na samej ceremonii było naprawdę dziwnie, działy się.. niecodzienne zdarzenia, to jeszcze została wtedy nazwana Morską Łapą. Nie przeszkadzało jej to, bo się potem dowiedziała, że "Morze" to inne określenie Wielkiej Słonej Wody, jednak u innych członków klanu wywołało to niemałe oburzenie, gdyż ona jest członkiem klanu a nie samotniczką czy pieszczoszką. Jej pierwszą mentorką miała być Skrzący Płomień, która za tamtych czasów była zastępczynią klanu, jednak nie przeprowadziła ani jednego dnia treningu burej, gdyż niedługo potem odeszła z klanu. Na następnej ceremonii, imię Morskiej Łapy zostało zmienione na Chłodna Łapa, a jej mentorem został Piaskowy Podmuch. Jednak, przeprowadził tylko jeden dzień treningu burej, a potem został porwany przez Dwunożnych, przez co ostatecznie treningiem burej zajęła się Malinowe Chaszcze. Wszystko byłoby dobrze, lecz zawsze musi być jakieś ale, i było. Pewnego dnia Chłodna Łapa poszła na polowanie z Sroczą Łapą, rozdzieliły się i poszły polować. Po pewnym czasie burą zaatakował lis, wtedy Srocza Łapa była w pobliżu i zdążyła zauważyć drapieżnika, a kiedy chciała go zaatakować ten.. zadał jej silną ranę, przez którą straciła przytomność. Dosłownie parę sekund później zjawił się na miejscu Trzmiela Gwiazda, który zaczął walczyć z lisem. Tymczasem bura zbyt długo zastanawiała się nad jednym atakiem, w dodatku była zbyt sparaliżowana, żeby zaatakować przeciwnika. Gromowy przywódca ostatecznie rozprawił się z przeciwnikiem, jednak Bryza za brak reakcji ze swojej strony i zerowy wkład w walce z lisem została ukarana, a karą było przedłużenie treningu. Srocza Łapa zmarła za to w lecznicy. Bura nienawidzi wspominać tego momentu, czasami nawet czuje się winna za to, co się przytrafiło Sroczej Łapie po mimo tego, że nie mogła przewidzieć, że nagle lis się zjawi.

♥Wojownik

Finalnie, Chłodna Łapa miała pewnego dnia ceremonię, na której została Chłodną Bryzą. Niestety, jest jedyną ze swojego rodzeństwa, która pozostała w klanie i dożyła swojego mianowania na wojownika. Bura wielokrotnie nad tym rozmyśla, i żałuje, że nie miała jako tako relacji ze swoim rodzeństwem, jedynie z Piaszczystą Łapą, miała z nią nawet pewien plan, który z racji jej zaginięcia, nigdy nie został zrealizowany.
Kotka wyszła z bycia aspołeczną i stara się nawiązywać kontakty z kotami, tak samo zaczęła się coraz bardziej wczuwać w Klan Gromu, przychodzi na wszystkie zgromadzenia i ceremonie.

Statystyki

♥Siła (S): 13
♥Zręczność (Zr): 8
♥Szybkość (Sz): 9
♥Zmysły (Zm): 9

♥Punkty Życia (HP): 75
♥Punkty Wytrzymałości (W): 55

♥Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci?
Nie.
Ostatnio zmieniony przez Chłodna Bryza 2021-01-05, 21:05, w całości zmieniany 20 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 13 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 180/300 | MED.EXP: 36/100

Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-06-01, 17:55   
   Wygląd: Średniego wzrostu bura kotka. Na jej futrze są widoczne tygrysie pręgi, a samo w sobie jest krótkie, choć puszyste w dotyku. Jest chuda, nawet bardzo, chociaż nie na tyle, żeby zagrażało to jej zdrowiu. Obserwuje otoczenie zielonymi oczami, nie zdradzającymi jej obecnych uczuć. Inną wyróżniającą cechą jest to, że ciężko ją usłyszeć, gdyż postawia nieintencjonalnie ciche kroki.

Sesje, w jakich bierze lub brała udział:
(nie wliczam ceremonii i wizyt u medyka)

Gdzie/z kim/aktywność sesji/co się na niej dzieje

1. Falujące Trawy z Krowim Rykiem - wygasła (rozmowa)
2. Plamki Światła z Sasankową Łapą - zakończona (rozmowa, zabawa)
3. Jasny Przebłysk z Piaszczystą Łapą - zakończona (rozmowa)
4. Trening z Malinowymi Chaszczami - zakończona
5. Jodłowa Skarpa z Sroczą Łapą (Później Trzmiela Gwiazda dołączył) - zakończona (polowanie, walka z lisem)
6. Boczna Komora z Igłą - zakończona (rozmowa)
7. Łaciaty Kąt z Igłą - wygasła (rozmowa)
8. Owocowa Gęstwina z Wronią Łapą- wygasła (rozmowa)
9. Tajemnicza Dziura z Grzmiącą Łapą - zakończona (rozmowa)
10. Borowikowa Polana z Jenocią Łapą - wygasła (rozmowa)
11. Pośród Kwiatów z Błękitną Tonią- zakończona (rozmowa)
12. Przed Skalistą Pieczarą z Jaszczurką - zakończona (rozmowa)
13. Słoneczny Prześwit z Miodkiem - zakończona (rozmowa)
14. Przed Złocistym Wgłębieniem z Wisienką i Traszką - zakończona (rozmowa)
15. Trening Wrzosowej Łapy - wygasła
16. Skalista Pieczara z Malinowymi Chaszczami - zakończona(rozmowa)
17. Kępa Drzew z Piaskowym Podmuchem - zakończona (rozmowa)
18. Wysoki Świerk z Miodkiem - wygasła (rozmowa)
19. Ten Kamień z Rokitnikową Łapą - zakończona (rozmowa)
20. Legowisko Medyka z Ognistym Żarem - zakończona (rozmowa)
21. Trening Kwiecistej Łapy - zakończona
22. Góra Igieł z Barwną Łapą - wygasła (rozmowa)
23. Wgłębienie w ziemi z Kamienną Łapą - wygasła (rozmowa)
24. Stos Świeżej Zdobyczy z Srebrzystą Łuną - zakończona (rozmowa)
25. Ciemny Kąt z Malinowymi Chaszczami - zakończona (rozmowa)
26. Wrzosowe Pasmo z Orlim Skrzydłem - wygasła (rozmowa)
27. Trening Miodowej Łapy - wygasła
28. Chłodna Jaskinia z Jeziorną Łapą - wygasła (rozmowa)
29. Kolorowa Norka z Barwną Łapą - zakończona (rozmowa)
30. Szramy na Skale z Traszkową Łapą - zakończona (rozmowa)
31. Lisia Nora z Wilczym Śladem - zakończona (rozmowa)
32. Omszałą Pieczara z Cyprysową Łuską - zakończona (rozmowa)
33. Skrawek Ziemi z Muszelkowym Brzegiem - zakończona (rozmowa)
34. Stare Mrowisko z Huraganem - zakończona (rozmowa, zabawa)
35. Wśród Kwiatów z Pszenicą - wygasła (rozmowa)
36. Gęsty Las - Wschód z Malinowymi Chaszczami, Błękitną Tonią i Truskawkową Łapą - zakończona (zbieranie ziół)
37. Kłujące Igły z Kłującą Łapą - zakończona (rozmowa)
38. Luźne Kamyczki z Topolą - wygasła (rozmowa)
39. Płytki Dołek z Czerwienią - wygasła
40. Sczerniała Kora z Rokitnikowym Cierniem - zakończona (rozmowa)
41. Wydmowy Wał z Mroźną Łapą - wygasła
42. Słoneczny Głaz z Huraganem - zakończona (rozmowa)
42. Malinowy Krzak z Przebłysk - zakończona (rozmowa)
43. Trening Szarej Łapy - zakończona
44. Chłodna Jaskinia z Dziką Łapą - zakończona
45. Giętki Korzeń z Truskawkową Łapą - wygasła (rozmowa)
46. Drzewo Puchacza z Kwiecistą Łapą, Rokitnikowym Cierniem i Trzmielą Gwiazdą - zakończona (odbieranie Kwiecistej Łapy z granicy)
47. Na Skalistej Pieczarze z Muszelkowym Brzegiem - wygasła (rozmowa)
48. Chłodna Jaskinia z Świetlistą Łapą - wygasła (rozmowa)
49. Piaskowe Zacisze z Piaskowym Podmuchem - zakończona (rozmowa)
50. Paprociowe Przejście z Tymiankiem - wygasła
51. Trening Bażanciej Łapy - zakończona
52. Omszała Pieczara z Cyprysową Łuską - zakończona (rozmowa)

Slotów mam wolnych: 6
Ostatnio zmieniony przez Chłodna Bryza 2021-01-05, 19:59, w całości zmieniany 80 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 13 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 180/300 | MED.EXP: 36/100

Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-07-16, 22:34   

Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-07-24, 23:26   

Rodzina i pokrewieństwa

♥Matka: Osikowa Kora
♥Ojciec: Lekki Krok
♥Siostry: Spopielona Łapa, Słowicza Łapa, Piaszczysta Łapa, Pierzasta Łapa.
♥Bracia: Ryś, Sztorm.
♥Młodsze Siostry: Huragan, Pszenica, Topola, Bluszczyk.
♥Młodsi Bracia: Pogłos, Jaśmin, Kukułka, Czerwień.

♥Pokrewieństwa od strony matki:
Lśniącooki, Rumiankowy Listek, Miodek, Srocza Łapa, Mrówcza Ścieżka, Bociania Łapa, Tytoń, Bzowa Gałąź, Akacjowy Kolec, Złamana Łapa, Malinowe Chaszcze, Rokitnikowy Cierń, Wrzosowa Łapa, Kłująca Łapa, Kwiecista Łapa, Kiełek.

♥Pokrewieństwa od strony ojca:
Agrestowy Kolec, Kolec, Szczygłowe Pióro, Kulka, Paprociowy Liść, Piaskowy Podmuch, Czarny Świt.
Ostatnio zmieniony przez Chłodna Bryza 2020-02-07, 22:31, w całości zmieniany 4 razy  

Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-10-04, 22:55   

There's a story behind every person.
There's a resaon why they're the way they are.
Think about that before you judge someone.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Up on melancholy hill
There's a plastic tree
Are you here with me
Just looking out on the day
Of another dream

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

i'm tired of waking up in tears
cause i can't put to bed these phobias and fears
i'm new to this grief i can't explain
but i'm no stranger to the heartache and the pain
Ostatnio zmieniony przez Chłodna Bryza 2020-03-06, 21:31, w całości zmieniany 2 razy  

Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-10-06, 00:17   

(Tylko koty z którymi miała sesje nie licząc paru, których wypadałoby dodać. Kolejność nie gra roli, jest losowa.)

♥Osikowa Kora i Lekki Krok - Moi rodzice, bardzo ich kocham.
♥Piaszczysta Łapa - Moja siostra. Jedyna, z którą miałam jakiekolwiek relacje. Tęsknie za nią.
♥Pierzasta Łapa, Spopielona Łapa, Słowicza Łapa, Ryś, Sztorm - Rodzeństwo, strasznie żałuję, że nie miałam z nimi relacji i bardzo chciałabym to cofnąć. Jednak już ich nie ma... Może nie na zawsze? Może ktoś wróci nagle do klanu?
♥Malinowe Chaszcze - Moja dawna mistrzyni, utrzymuję z nią dobre relacje i bardzo lubię z nią rozmawiać.
♥Skra (Skrzący Płomień) - Jest mi obojętna, nie zdążyłam jej nawet dobrze poznać.
♥Piaskowy Podmuch - Niedoszły mistrz oraz mój kuzyn od strony ojca. Nie mam mu nic za złe, przecież to nie była jego wina.
♥Trzmiela Gwiazda - Przywódca, zwykły szacunek.
♥Srocza Łapa - Czuje się winna za jej śmierć i naprawdę żałuję, że jej już tutaj z nami nie ma.
♥Sasanka - Jest mi obojętna.
♥Wroni Krzyk - Jest mi obojętna.
♥Grzmiąca Łapa - Jest mi obojętny.
♥Jenocia Łapa - Jest mi obojętny.
♥Błękitna Toń - Raz mi pomogła, ale oprócz tego nie rozmawiałam już z nią później ani razu.
♥Jaszczurza Łapa - Jest mi obojętna.
♥Kłująca Łapa - Jest mi obojętna.
♥Wrzosowa Łapa - Mój pierwszy terminator, jego trening się dosyć długo ciągnie. Nie mam jako tako z nim relacji, stał się ostatnio strasznie nieuchwytny.
♥Kwiecista Łapa - Mój drugi terminator. Do jego treningu przykułam o wiele więcej uwagi ze względu na jego wadę wzroku. Lubię go nawet, umiemy się dogadać, przez co trening przebiegł sprawnie mimo trudności.
♥Miodowa Łapa - Trzecia terminatorka. Lubię ją, dogadałam się z nią jak była kociakiem przez co chciała, żebym została jej mistrzynią. W sumie zgodziłam się na to i byłam naprawdę zadowolona, jak Trzmiela Gwiazda się zgodził na te prośbę.
♥Dzika Łapa - Jest mi obojętna.
♥Traszkowa Łapa - Jest mi obojętna.
♥Rokitnikowa Łapa - Jest mi obojętny. Sądzę, że się nie umiem z nim dogadać.
♥Ognisty Żar - Mam do niej szacunek oraz niewyobrażalną wdzięczność za to, że mi tak bardzo pomogła mówiąc o słabym wzroku Kwiecistej Łapy, przez co mogłam lepiej przemyśleć jego trening. Naprawdę żałuję, że nie żyje oraz się za nią nie wstawiłam na pogrzebie Rumiankowego Listka lub chociaż tego nie powstrzymałam.
♥Barwna Łapa - Jest mi obojętny.
♥Kamienna Łapa - Jest mi obojętny.
♥Srebrzysta Łuna - Jest mi obojętna. Chyba nie znalazłam z nią wspólnego języka.
♥Orle Skrzydło - Jest mi obojętna.
♥Jeziorna Łapa - Jest mi obojętny.
♥Krowi Ryk - Jest mi obojętna.
Ostatnio zmieniony przez Chłodna Bryza 2019-11-23, 02:10, w całości zmieniany 1 raz  

Chłodna Bryza
Wojownik
pain.

Klan:
grom

Wysłany: 2020-01-14, 21:48   

♥By: Żywica & Tigri

♥Secret Santa 2019

♥By: Rzeżucha

♥By: Igła

♥By: Igła

♥Secret Santa 2020

♥Secret Santa 2020

♥Secret Santa 2020

♥Secret Santa 2020
Ostatnio zmieniony przez Chłodna Bryza 2021-01-05, 20:08, w całości zmieniany 5 razy  

Odpowiedz do tematu