Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chmurnooka
2020-12-30, 14:47
Wilczy Ślad
Autor Wiadomość
Wilczy Ślad
Gwiezdny
nigdy sam

Klan:
grom

Księżyce: 47 [grudzień]
Mistrz: Malinowe Chaszcze
Matka: Sucha Gałązka
Ojciec: Kwaśny Pysk
Multikonta: Węglowy Pył [KW], Szczypiący Mróz [KC], Szara Łapa [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-03-10, 19:57   Wilczy Ślad
   Wygląd: Ponadprzeciętnie duży, masywny kocur o długim czarno srebrnym futrze z ciemniejszymi, tygrysimi pręgami. Białe znaczenia okalają jego pyszczek i ciągną się przez pierś po brzuch, tworząc także krótkie skarpetki na wszystkich łapach. Ma jasnoróżowy nos oraz duże, spiczaste uszy, zaś jego oczy są lekko skośne w kolorze zielono miętowym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=339913#339913

[Imię] : Wilk → Wilcza Łapa → Wilczy Ślad
[Płeć] : Kocur

[Klan] : Gromu
[Ranga] : Kociak → Terminator → Wojownik

[Wiek] : 31 [kwiecień]
[Urodzony] : Pora Nagich Drzew

[Nauczyciel] : Malinowe Chascze
[Mistrz] : Malinowe Chaszcze

[Uczniowie] : -
[Terminatorzy] : Kruczy Cień, Klonowa Gałązka, Czarny Kogut (wytrenowani); Kłująca Łapa, Barwna Łapa, Zajęcza Łapa

[Zgoda na adopcję] : Nie

Wilk jest kocurem niezwykle wysokim i masywnym, przewyższającym zapewne większość kotów w klanie, jak nie w całym lesie. Futro ma długie i gęste, którym również zdecydowanie się wyróżnia, wszak nie można powiedzieć, że jest brzydkie. Wilk do nieurodziwych nigdy nie należał, zaś sam całą swoją sylwetką zdecydowanie przyciąga wzrok. Kolor jego szaty jest czarno srebrzysty, pokryty ciemniejszymi, tygrysimi pręgami oraz bielą, która rozciąga się od jego pyszczka aż do brzucha. Tworzy także krótkie skarpetki na tęgich, przednich łapach i nieco dłuższe na tylnych. Pysk kocura jest masywny, choć jego rysy nie są tak ostre, co nie oznacza, że nie potrafi przybrać takiego wyrazu. Nos ciemnoróżowy, przechodzący nawet w czerwień, zaś uszy trójkątne i podniesione do góry. Oczy duże i szeroko otwarte, lekko skośne w kolorze zielono miętowym. Patrzą na innych z podejrzliwością czy zainteresowaniem, choć można także dostrzec w nich charakterystyczny błysk, jednakże nie należy on do samego Wilka. Ogon puszysty i srebrny, przechodzący w czerń na samej końcówce. Głos Wilka jest niski i nieco ochrypły, dodatkowo z wadą wymowy charakteryzującą się przedłużaniem litery “r”. Co jeszcze można powiedzieć o srebrzystym wojowniku? Kryje się w nim tajemnica, a po samym kocurze nie można wręcz poznać i zrozumieć, co chodzi mu po głowie ani co zamierza zrobić. Porusza się lekko i elegancko, z podniesioną głową, by patrzeć na innych z góry. Jako terminator nabawił się blizny na pysku, która jednakże nie jest jakoś bardzo widoczna, ale jeśli by się przyjrzeć bliżej, to na pewno nikomu nie umknie.

Spokojny aż do obrzydzenia i niemal niemożliwe jest, by wyprowadzić go z równowagi, a nawet jeśli, to nie będzie to jego wola, a Wilczka, o którym to później. Często przybiera maskę obojętności i nawet jak coś go zirytuje, nie da po sobie tego poznać, bowiem uważa to za oznakę słabości. Wilk nie daje sobie w kaszę dmuchać, a już na pewno nie będzie rozmawiał na poważnie z kimś, kogo uzna za głupiego i gorszego. Skrajny realista, a marzenia i nadzieja to coś, co nie istnieje. Można do czegoś tylko i wyłącznie dążyć, ale czy to się stanie, zależy od nas samych. Bardzo nieufny i tak w pełni właściwie ufa tylko samemu sobie. Jeśli tylko coś mu się nie spodoba, bez problemu odmówi, czym pokazuje swoją asertywność. Uważa siebie za kogoś lepszego, wyjątkowego i w tym aspekcie jego poglądy kłócą się z tymi Wilczka, który wie, że są stworzeni do wyższych celów. Wilk nie należy do głupich kotów i najpierw myśli, potem robi. Analizuje zachowania innych, często pogrążając się w swoich myślach. Ze sprytem prowadzi rozmowy, podczas których raczej mało co się odzywa, ograniczając się do krótkiej, ale treściwej odpowiedzi. Wraz z wiekiem wzrosła jego dziwna paranoja i nieokreślony strach przed zagrożeniem, które sobie uroił. Nie jest w stanie odciąć się i wsłuchać w przyrodę - widzi w tym okazję do ataku na niego. Nie będzie stał przodem do przepaści - ktoś go może zrzucić. Wracając do jego przypadłości, którą uważa za wyjątkowość - Wilk cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości, które objawia się drugą osobowością, głosem w głowie. Nazwał go Wilczek i choć pozornie obaj wydają się do siebie podobni, w rzeczywistości to dwa różne koty. Wilczek jest zdecydowanie od Wilka mądrzejszy i dojrzalszy, ale równocześnie narwany i niespokojny. Żywi się chaosem, a wprawianie innych w niezrozumienie i niepokój to jego ulubione zajęcie. Można o nich powiedzieć jeszcze jedno - pilnują swojego sekretu jak skarbu, by nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Wilk urodził się w czasie pory nagich drzew z miłości Suchej Gałązki oraz Kwaśnego Pyska. Pochodzi z klanu Gromu. Posiada siódemkę rodzeństwa: Wiciokrzew, Jenot, Kora, Cyprys, Wrona, Sopel i Ułudka. Do uzupełnienia.

[Poziom] : 1 → 2 → 3 → 4 → 5

[Siła] : 7 → 10 → 13 → 16 → 19
[Zręczność] : 8 → 9 → 11 → 12 → 13
[Szybkość] : 3 → 4 → 5 → 6 → 7
[Zmysły] : 2 → 3 → 4 → 5 → 6

[Życie] : 60 → 65 → 70 → 75 → 80
[Wytrzymałość] : 40 → 45 → 50 → 55 → 60

[Exp] : 230/400

------1. Aktywność [luty] - +15 EXP
------2. Aktywność [marzec] - +30 EXP
------3. Aktywność [kwiecień] - +30 EXP
------4. Aktywność [maj] - +30 EXP
------5. Aktywność [czerwiec] - +30 EXP
------6. Wielki Konkurs [czerwiec] - +10 EXP
------7. Wielki Konkurs [czerwiec] - +15 EXP
------8. Ukończenie treningu [lipiec] - +100 EXP
------9. Sparing z Wroną [lipiec] - +15 EXP
------10. Aktywność [sierpień] - +30 EXP
------11. Aktywność [sierpień] - +30 EXP
------12. Aktywność [wrzesień] - +30 EXP
------13. Aktywność [październik] - +30 EXP
------14. Polowanie [październik] - +5 EXP
------15. Polowanie [listopad] - +55 EXP
------16. Aktywność [listopad] - +30 EXP
------17. Trening Klonowej Łapy [grudzień] - +50 EXP
------18. Aktywność [grudzień] - +30 EXP
------19. Wielki Konkurs [grudzień] - +30 EXP
------20. Aktywność [styczeń] - +30 EXP
------21. Aktywność [luty] - +30 EXP
------22. Trening Kłującej Łapy [marzec] - +30 EXP
------23. Aktywność [marzec] - +30 EXP
------24. Trening Kruczej Łapy [kwiecień] - +50 EXP
------25. Aktywność [kwiecień] - +30 EXP
------26. Aktywność [maj] - +30 EXP
------27. Trening Koguciej Łapy [maj] - +50 EXP
------28. Polowanie [czerwiec] - +45 EXP
------29. Wielki Konkurs [lipiec] - +15 EXP
------30. Aktywność [czerwiec] - +30 EXP
------31. Trening Zajęczej Łapy [lipiec] - +5 EXP
------31. Aktywność [lipiec] - +30 EXP
------31. Aktywność [sierpień] - +10 EXP

Ostatnio zmieniony przez Wilczy Ślad 2020-09-01, 13:50, w całości zmieniany 114 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 19 | Zr: 13 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 230/400

Wilczy Ślad
Gwiezdny
nigdy sam

Klan:
grom

Wysłany: 2019-03-21, 17:07   
   Wygląd: Ponadprzeciętnie duży, masywny kocur o długim czarno srebrnym futrze z ciemniejszymi, tygrysimi pręgami. Białe znaczenia okalają jego pyszczek i ciągną się przez pierś po brzuch, tworząc także krótkie skarpetki na wszystkich łapach. Ma jasnoróżowy nos oraz duże, spiczaste uszy, zaś jego oczy są lekko skośne w kolorze zielono miętowym.

................................................Things are hidden to the world around me

.................. BUT STILL THEY SAY I'M BLIND

................................................They wrap me up in a web of lies
................................................Meet the man who's locked inside
.....................................................I'm too many people in too many places
..........................................................I've ...a... split... personality

.................................._ _ ___ ______________ ___ _
Ostatnio zmieniony przez Wilczy Ślad 2020-04-14, 10:05, w całości zmieniany 41 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 19 | Zr: 13 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 230/400

Wilczy Ślad
Gwiezdny
nigdy sam

Klan:
grom

Wysłany: 2019-04-07, 14:57   

~ Trening Kłującej Łapy - aktywna
~ Trening Klonowej Łapy - zakończona
~ Trening Barwnej Łapy - zakończona
~ Trening Koguciej Łapy - zakończona
~ Trening Kruczej Łapy - zakończona
[URL=link] ~ Trening Zajęczej Łapy[/URL] - zakończona

~ Trening Wilczej Łapy - aktywna

~ Nauki Wilka - zakończona
~ Pogrzeb Bursztynowookiej - zakończona
~ Ceremonia XI - zakończona
~ Ceremonia XII - zakończona
~ Ceremonia XIII - zakończona

1. Wiciokrzew - zakończona
2. Sopel - zakończona
3. Łasicza Łapa - zakończona
4. Trzmiela Gwiazda - zakończona
5. Błękitna Toń - zakończona
6. Łani Krok - zakończona
7. Lamparcia Łapa - zakończona
8. Barwna Łapa - zakończona
9. Wiciokrzew - zakończona
10. Zamarznięta Łapa - zakończona
11. Wrona - zakończona
12. Mroźna Łapa - zakończona
13. Korzeń - zakończona
14. Rydzowa Łapa - zakończona
15. Tygrys - zakończona
16. Ułudka - zakończona
17. Oset - zakończona
18. Cyprys - zakończona
19. Jenot - zakończona
20. Wrona - zakończona
21. Sopel - zakończona
22. Koziczy Skok - zakończona
23. Lamparcia Łapa - zakończona
24. Błękitna Toń - zakończona
25. Dmuchawiec - zakończona
26. Jeżynka - zakończona
27. Lamparcia Łapa - zakończona
28. Kwiecista Łapa - zakończona
29. Lamparcia Łapa - zakończona
30. Cyprysowa Łapa - zakończona
31. Dmuchawcowa Łapa - zakończona
32. Trzmiela Gwiazda - zakończona
33. Lamparcia Łapa - zakończona
34. Lamparcia Cętka - zakończona
35. Tygrysia Łapa - zakończona
36. Jeżynowa Łapa - zakończona
37. Srebrzysta Łuna - zakończona
38. Pogrzeb Rumiankowego Listka - zakończona
39. Ceremonia XIV - zakończona
40. Pogrzeb Łaniego Kroku - zakończona
41. Malinowe Chaszcze - zakończona
42. Lamparcia Cętka i Błękitna Toń - zakończona
43. Kogucik i Dmuchawcowa Łapa - zakończona
44. Ceremonia XV - zakończona
45. Spadająca Łapa - zakończona
46. Trzmiela Gwiazda, Lamparcia Cętka - zakończona
47. Lamparcia Cętka - zakończona
48. Kora - zakończona
49. Jaszczurza Łapa - zakończona
50. Cyprysowa Łuska, polowane - zakończona
51. Chłodna Bryza - zakończona
52. Orle Skrzydło - zakończona
53. Rydzowe Futro - zakończona
54. Kawka - zakończona
55. Malinowe Chaszcze i Truskawkowa Łapa - zakończona
56. Pogrzeb Zamarzniętej Sadzawki i Kwaśnego Pyska - zakończona
57. Wiewiórczy Skok - zakończona
58. Kalarepa - zakończona
59. Truskawkowa Łapa - zakończona
60. Ceremonia XIX - zakończona
61. Leczenie - zakończona
62. Szerszeń - zakończona
63. Gwieździsta Łapa - zakończona
64. Gęsia Łapa i Płonąca Łapa - zakończona
65. Cyprysowa Łuska - zakończona
66. Iskrząca Łapa - zakończona
67. Jeżynowy Jar - zakończona
68. Koziczy Skok - zakończona
69. Czyhak - zakończona
70. Kurze Ziarno - zakończona
71. Rysia Łapa - zakończona
72. Malinowe Chaszcze - zakończona
73. Dzika Wiśnia - zakończona
74. Różana Łapa - zakończona
75. Lisi Wrzask - zakończona
76. Wiewiórczy Skok - zakończona
76. Poziomka - aktywna
76. Cyprysowa Łuska - aktywna
76. Głuszcowa Łapa - aktywna

................................................Things are hidden to the world around me

................................................They wrap me up in a web of lies
................................................Meet the man who's locked inside
.....................................................I'm too many people in too many places
..........................................................I've ...a... split... personality

Ostatnio zmieniony przez Wilczy Ślad 2020-10-28, 09:01, w całości zmieniany 102 razy  

Wilczy Ślad
Gwiezdny
nigdy sam

Klan:
grom

Wysłany: 2019-08-14, 14:11   

Sucha Gałązka [NPC] - matka |
    Ukochana matka. Jest dla mnie wzorem i jako jedyna potrafi mnie zrozumieć. Podziwiam jej spokój i cierpliwość, a także ogólne usposobienie. Po części po niej mam te cechy, dzięki którym nie wpadam w złość tak łatwo. Zna nasz sekret jako jedyna ze wszystkich. Nie udała się z nami do medyka ani nikomu tego nie powiedziała, za co jestem wdzięczny, choć nie można powiedzieć, że sam fakt posiadania tej informacji mnie nie niepokoi. Z rodziny to właśnie ona jest dla mnie najważniejsza i cenię sobie jej obecność, nawet jeśli nie rozmawiamy wtedy zbyt wiele.

Kwaśny Pysk [NPC] - ojciec |
    Gryzie piach. Zawsze miałem co do niego mieszane uczucia. Szanuję go za to, że był silnym, dobrym wojownikiem Klanu Gromu, jednak nie podobał mi się jego charakter. Zawsze niezadowolony, opryskliwy i nieprzyjemny, a przy tym nie panuje nad emocjami. Gardzę czymś takim. Zawsze ode mnie wiele wymagał i choć nie powiedział tego na głos, wiem, że był dumny z tego, że tak szybko zostałem wojownikiem. Podejrzewam, że gdyby matka zdradziła mu nasz sekret, to zacząłby czuć do mnie niesamowitą niechęć. Ogólnie bardziej go respektuję aniżeli żywię jakieś głębsze uczucia.

Wilczek [NPC] - kim jest? |
    Brat. Przyjaciel. Wróg. Powiernik. Rodzina. Część mnie. Od zawsze byliśmy razem i w stosunku do niego żywię niekiedy skrajnie różne uczucia, od miłości po nienawiść. Staram się z nim współpracować o ile to możliwe, niekiedy mu ulegam, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Zawsze czułem się dzięki niemu wyjątkowo. Ukrywam jego istnienie, jednak im dłużej żyję na tym świecie, tym bardziej odnoszę wrażenie, że nie będę w stanie nad nim zapanować. Wiem, że jest niebezpieczny i przychodzą mu do głowy różne pomysły. Mimo wszystko jednak zawsze działa on na naszą korzyść.

Wroni Krzyk - siostra |
    Dogadywałem się z nią najlepiej z całego rodzeństwa. Wydawała mi się niekiedy zbyt słaba, jednak nadrabiała to w inny sposób. Wilczek ją polubił, jednak nie miałem możliwości, by spędzić z nią więcej czasu. Odkąd została wojowniczka, widywałem ją jeszcze mniej, aż w końcu zniknęła z klanu bez konkretnej przyczyny. Z czasem odczułem z tego powodu niechęć i być może żal.

Spadająca Łapa - siostra |
    Jestem nastawiony dosyć neutralnie w stosunku do niej. Nie podoba mi się jej chęć podporządkowania każdego. Bardzo dba o siebie, co dobrze o niej świadczy. Trochę jest zmienna, zachowuje się inaczej w zależności od sytuacji. Trenuje pod okiem Koziczego Skoku i dosyć długo jej to zajmuje. Nie rozmawiamy zbyt wiele.

Kora - siostra |
    Strachliwa, izolująca się, nieśmiała. Nic dobrego jej to nie przyniesie. Unika kontaktów z innymi. Zachowuje się żałośnie. Jest zbyt aspołeczna. W ogóle z nią nie rozmawiam. Początkowo próbowałem ją jakoś zrozumieć, ale nie potrafię. Gardzę nią coraz bardziej z każdym dniem. Przynosi wstyd. Nawet nie została terminatorką, a potem zniknęła z klanu.

Cyprysowa Łuska - siostra |
    Bardzo podobna do Kwaśnego Pyska, czym zyskała sobie jego przychylność. Tak samo opryskliwa, choć mam wrażenie, że moja rozmowa z nią i tak wygląda inaczej niż z ojcem. Można się z nią dogadać, szanuję ją i wiem, że jest silna. Myśli, że zna naszą tajemnicę, jednak tak naprawdę nie wie nic. Dobry sojusznik i wiem, że ten układ przyniesie nam obu korzyści. Jedynie na nią mogę liczyć pod pewnymi względami i ma nasz szacunek, gdyż jako jedyna z rodziny nie przynosi wstydu.

Jenocia Łapa - brat |
    Niewinny. Jest zbyt uprzejmy i strachliwy. Dosyć obrażalski, ale ostatecznie potrafi ulegać i sam przepraszać. Raczej chyba spokojny, co mi imponuje, bo cenię sobie spokój. Ogólnie to jakiś upośledzony i ciężko go w ogóle zrozumieć. Podobnie jak cała reszta rodzeństwa, wyparował i więcej go nie widziałem.

Grzmiąca Łapa - brat |
    Połączenie matuli i ojca. Z jednej strony oschły i zimny, z drugiej dominujący i silny. Podobają mi się jego ambicje i chęć zostania silnym wojownikiem. Często gada z sensem. Jest bardzo ciekawy, więc można się od niego dowiedzieć wielu ciekawych informacji, które zdobył. Byłby potencjalną konkurencją, trenował nawet pod okiem Trzmielej Gwiazdy, jednak skończył tak samo jak inni z rodziny. Zaginiony.

Dymiąca Łapa - brat |
    Wydaje się dziwny, nijaki. Terminator Trzmielej Gwiazdy. Pomimo takiego wieku wciąż nie ukończył treningu i nie wyróżnił się czymś specjalnym. Nie rozmawiamy prawie w ogóle.

Łasicza Łapa |
    Trochę nudna terminatorka, strasznie obojętna. Nie podała mi zbyt wielu informacji.

Trzmiela Gwiazda |
    Przywódca klanu Gromu. Widać, że nie pozwoli sobie podskoczyć. Spokojny i nieco oschły, panuje nad sobą. Został wybrany na przywódcę, kiedy wygnano poprzedniego. Ma nasz szacunek.

Błękitna Toń |
    Radosna, dobra i spokojna aż do przesady. Tym swoim byciem miłym aż przesadza, nie chciała pozbyć się wstrętnych chwastów. Ma wielu terminatorów, lubi towarzystwo i zajmowanie się kociakami. Nawet da się z nią rozmawiać, jeśli omija się odpowiednie tematy. Wydaje się być słaba i wypuściła spod swoich skrzydeł Srebrzystą Łunę, th.

Lamparcia Cętka - była parterka |
    Niegdyś słaba i naiwna zmieniła się i ma lepszy charakter. Zdołała wywołać we mnie jakieś głębsze uczucia, które zostały odwzajemnione. Wilczek jej nie cierpi. Z czasem nasza relacja się pogorszyła, aż ta zniknęła z klanu. Starałem się wyprzeć ją z pamięci, a dzięki całej tej relacji zdobyłem wiele cennego doświadczenia na przyszłość.

Barwna Łapa - były terminator |
    Nudny, żałosny terminator. Bał się Rozerwanego Ucha, przemocy. Odnoszę wrażenie, że nie nadaje się do życia w klanie. Potem w końcu zniknął na dobre i w środku się ucieszyłem, że nie muszę się z nim dłużej użerać.

Zamarznięta Sadzawka |
    Mistrzyni Jenota i Wrony. Jako terminatorka była nieco dziwna, choć podała mi parę ciekawych informacji. Dorobiła się bachorów w tak młodym wieku, czym gardzę. Wstyd.

Mroźna Łapa |
    Jeszcze dziwniejszy kocur. Zachowywał się jak kociak i mówił bardzo szczerze. Chyba też nie myśli.

Rokitnikowy Cierń |
    Terminator Trzmielej Gwiazdy. Wygląda na takiego, co tylko się wymądrza i liże łapy klanowej władzy.

Malinowe Chaszcze |
    Nasza mistrzyni. Mądra, doświadczona wojowniczka. Nauczyła nas wiele podczas nauk i nie żałuję spędzonego wtedy czasu i zebranej wiedzy. Nieco obojętna, ale mówi bardzo konkretnie i na temat. Została zdegradowana z rangi pomocnika medyka.

Rydzowe Futro |
    Kiedyś sprawił na mnie dobre wrażenie, jednak teraz już aż tak tego nie odczuwam. Można z nim luźno, normalnie pogadać, ale nic więcej.

Tygrysi Pazur |
    Ambitny terminator, wiele osiągnie. Nawet nieźle mi się z nim rozmawiało. Nieco oschły i nieuprzejmy, jednak to nie jest problem. Bardzo ogarnięty, potencjalna konkurencja. Został wojownikiem i zniknął.

Ostowy Krzew |
    Jako kociak miał nieco dziwne poglądami, choć można go tolerować. Imię ma od chwastów, na co się wielce obraża. Ambitny i niczym więcej się nie wyróżnia.

Jeżynowy Jar |
    Jako kociak chamska i bezczelna. Myślała, że swoimi pyskówkami coś zdziała. Potem parę księżyców później chyba zmądrzała, bo przyszła przeprosić.

Dmuchawcowa Łapa |
    Dziwny terminator, który wydawał się, że myśli, jednak po tym co odstawił na obu pogrzebach wydaje się, że stracił rozum.

Srebrzysta Łuna |
    Głupia idiotka, która jest trucizną dla klanu. Gardzę nią i chętnie przylałbym jej w pysk dla zasady. Ma mentalność kociaka i będę bardzo zadowolony, jeśli zostaną poczynione wobec niej odpowiednie działania. Zdecydowanie nie nadaje się na wojownika.

Kogucia Łapa |
    Za kociaka wymknął się z obozu. Kłamca i oszust. Idzie mu to nieźle jak na taki wiek. Potem został naszym terminatorem, o zgrozo. Nijaki.

Koziczy Skok |
    Bardzo ciekawa osobowość w Klanie Gromu. Graliśmy z nią w pewną grę, ostatecznie nierostrzygniętą. Więcej nie rozmawialiśmy. Może powinienem żałować?

Kwiecista Łapa |
    Tchórz i strachlak, a jak się potem okazało - także niemal ślepy. Zniknął z klanu, pewnie się zgubił.

Jaszczurza Łapa |
    Terminatorka Koziczego Skoku. Zrobiłem jej test rozsądku, zdała po części. Potem standardowo zniknęła z klanu, nic nowego.

Chłodna Bryza |
    Szara, niewyróżniająca się zbytnio wojowniczka. Nic do niej nie mam, wydaje się być dosyć spokojna.

Orle Skrzydło |
    Nic ciekawego nie mogę na jej temat powiedzieć, gdyż rozmawialiśmy bardzo krótko.

Kawcza Łapa |
    Zdecydowanie ciekawy osobnik, kociak Koziczego Skoku. Wydaje się być mądra i spostrzegawcza. Ma potencjał i obiecałem nauczyć ją łowienia ryb. Mogła zostać naszą terminatorką, ale niestety przywódca zarządził inaczej.

Truskawkowa Łapa |
    Terminatorka medyka. Sprawia wrażenie lepsze nić Ognisty Żar. Jej trening nie posuwa się do przodu z powodu cienistej medyczki.

Wiewiórczy Skok |
    do uzupełnienia

Kalarepa |
    do uzupełnienia

Ostatnio zmieniony przez Wilczy Ślad 2020-02-08, 14:56, w całości zmieniany 8 razy  

Wilczy Ślad
Gwiezdny
nigdy sam

Klan:
grom

Wysłany: 2019-08-14, 14:11   

Wronia Łapa

Biała Łapa

Górska Rosa

Iglasta Łapa

Jasna Łapa

Bratkowa Łapa

Tell me what do they see-----------------------------
When they look at me--------------------
Do they see the other part of me?--------------------

-Oh, oh, no

-------------------------Can you help me?
-----------------------------------------Does anybody hear me?
-----------------------Can they even see me?
----------------------------This is my reality

and the stars in the night
were the eyes of his wolf
and the wind itself
was their song

You t r y to make sense of it,you t r y
....................................But it's not really m e who's saying goodbye,
It's like I got some kinda split p e r s o n a l i t y,
............................You know n o t h i n g ever gets control of me like this,
............What can I do?

they kicked me out
you must've heard of them, a kind of screwed-up blend

SPLIT PERSONALITY
two sides to fight and argue all night
overc o f f e eo rt e a
got a very very secret identity
and I don't know which one is me

------------ I have a secret that I let nobody see
An evil shadow that's been hanging over me----
------------My alter ego that I try to hold at my bay

He does the things that I don't want to do

It's like a split personality----------
---------------And the one I feed is the one who lives
The one I starve will be the one who gives

I can't remember what I thought of you
Just a minute before
I've got to take another look at who
I do believe it's true
I've got a split personality
When I let it fly
I get a piece of your mind

A split personality
Whose only truth is lie
You might have been - where I've been
You might have seen - just what I've seen
But you didn't go where I went
You were just put off the scent
What would it take for you to realize
That you're following a fool
You think you're a part of something
But you are merely a tool

Two lives, living two lives
I don't know which side of me is where the truth lies
I'm living two lives, living two lives
I got two sides of me trying to do right
I got one on each shoulder, both saying 'I told ya'
One is saying 'go' and the other's saying 'no, no, no.'

Lights are flashing, colors are blurring
There are patterns in my mind
Things are hidden to the world around me
But still they say I'm blind
They wrap me up in a web of lies
Meet the man who's locked inside
I'm too many people in too many places
I've a split personality

Ostatnio zmieniony przez Wilczy Ślad 2020-05-10, 11:46, w całości zmieniany 8 razy  

Wilczy Ślad
Gwiezdny
nigdy sam

Klan:
grom

Wysłany: 2019-11-10, 17:00   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Ostatnio zmieniony przez Wilczy Ślad 2020-05-05, 13:54, w całości zmieniany 20 razy  

Odpowiedz do tematu