Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Topniejący Lód
2020-07-07, 13:49
Srebrzysta łuna
Autor Wiadomość
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2019-03-30, 18:00   Srebrzysta łuna
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


:: SREBERKO :::: Nakrapiany liść :: Ukruszony kieł ::


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: PERSONALIA ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙


IMIĘ :: Srebrzysta łuna
..........HISTORIA ZMIAN :: Sreberko - Srebrzysta łapa - Srebrzysta łuna
KLAN :: Klan Gromu
RANGA :: Wojownik
..........HISTORIA ZMIAN :: Kocię - terminator - wojownik
WIEK :: 42 [lipiec]
DZIELENIE JĘZYKÓW :: Srebrzysta Polana
..........URODZENIE :: ???
MISTRZ :: Błękitna toń
..........TERMINATORZY :: ???
NAUCZYCIEL :: brak
..........UCZNIOWIE :: Kalarepa
ADOPCJA :: NIE
┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: WYGLĄD ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna. Kotka nie co urosła i stała się troszkę bardziej umięśniona niż do tej pory. Co nie oznacza zmiany w jej zgrabnej sylwetce. Łatki na uszkach totalnie zanikły.┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: CHARAKTER ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙


:: GŁOS CZAROWNICY :: KLIK ::


[1-6] Przyjazna lecz nie ufna kotka. Ma duży dystans do siebie i lubi z innymi żartować. Jest bardzo nie śmiała zwłaszcza do kocurów jeśli jednak przekona się do kogoś potrafi być najlepszą przyjaciółką. Lubi gdy w około coś się dzieje. Nie cierpi się nudzić musi coś robić. Lubi poznawać nowe rzeczy. Jest zaradna, mądra, pomocna oraz energiczna i wręcz uwielbia się bawić. Pilnie podchodzi do nauki i słucha uważnie co się do niej mówi, jeśli jednak będziesz gadał coś zbyt długo licz się z tym, że w pewnym momencie przestaniesz być punktem zainteresowania. Jej podejście do nauki sprawia, że bardzo szybko się uczy. Lubi czasami, czyli bardzo rzadko, ucinać sobie drzemki w ciągu dnia.

[6-...] Cóż... charakter Srebrnej zmienił się na gorszy. Stała się z miłej kocicy oschłą, zimną i sztywną niczym słup lodu. Przyjemna jest tylko dla kotów, które zna. Nie cierpi kociąt, starszyzny, a także znienawidziła koty swojego klanu. Czuje do nich ogromny żal, a z drugiej strony śmieszy ją to, że są takie naiwne. Tylko za pojedynczymi przypadkami przepada i jest to głównie paczka, którą poznała jeszcze będąc kociakiem lub terminatorem. Do innych jest zimna, oschła oraz czasami chamska. Zdarza się jej być także porywczą. Zawsze mówi to co w danej chwili myśli. Plusem jest to, że jest szczera. Coś jej nie pasuje? Nie licz na jej przyjaźń. Uważa, że jej własny klan, na czele z Błękitną Tonią i Sasankową łapą, nie dorasta jej do pięt. Ciągle jest poważna, prawie w ogóle się nie uśmiecha. Non stop jest znudzona więc jej wyraz pyska wygląda bardzo ponuro. Potrafi doskonale pyskować i ma swoje nie znośne humorki. Stała się taka z powodu smutku, który dręczy ją w środku, najgorsze jest to, że sama Srebrna nie wie skąd się on bierze. Jak nie masz konkretnego powodu lepiej się do niej nie zbliżać nigdy nie wiadomo jaki ma w danym momencie nastrój. Jeśli podczas rozmowy coś się jej nie podoba potrafi zmienić swój nastrój w mgnieniu oka. Radzę również przy niej uważać na słowa. Co dziwne potrafi uśmiechnąć się i być w miarę miła do kocurów. Kotek nie cierpi. Zdarzają się jednak i takie kocury, że i do nich jest wiecznie burcząca.
┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: HISTORIA ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙


Srebrna jest jedną z córeczek Nakrapianego Liścia oraz Ukruszonego Kła. Przyszła na świat wraz ze swoim ukochanym rodzeństwem: Barwną łapą, Płomienną łapą, Orlim Skrzydłem oraz Korzenną łapą. Wiodła przyjemne i beztroskie życie bawiąc się i spędzając czas z rodziną, ale po jakimś czasie Srebrną kotkę dopadł biały kaszel. przez tą wstrętną chorobę koteczka połowę życia spędziła w lecznicy przez co nie mogła na czas zostać mianowana na terminatora. Gdy już doczekała się tej długo wyczekiwanej chwili poznała swoją kuzynkę Błękitną Toń, która została również jej mistrzynią. Tym samym kotka otrzymała nowe, piękne imię, Srebrzysta łapa. Treningi przebiegały jej jeden za drugim niczym dzień za dniem. Polubiła plamkę lecz pewnego dnia wybuchł konflikt, który przygasł chwilowo. Przy je ceremonii mianowania na wojowniczkę otrzymała nowe piękne imię, Srebrzysta łuna, lecz nie obyło się też bez kłopotów, które jak zwykle pojawiają się tam gdzie jest Sasanka. Pokłóciła się z buro-białą przy jej byłej mistrzyni. Wtedy pożar znów wymknął się z pod kontroli od tamtej pory Srebrna zupełnie się zmieniła nie na lepsze lecz niestety na gorsze co na pewno odbije się na jej dalszym życiu.
Jak to jest zapisane w historii każdego, lub nie, pojawiają się również kłody pod nogami.Tak było również w przypadku Srebrnej, która jak to miała w zwyczaju wychodzić pobiegać i rozejrzeć się po okolicy, pewnego razu już po prostu nie wróciła. Na jej nieszczęście została porwana przez dwunożnych i wywieziona do ogromnego miejsca pełnego ogromnych za równo pod względem wysokości jak i szerokość, słupów i mniejszych znajdujących się niżej. Kocica nie miała jak uciec więc pogodziła się ze swoim marnym losem mając nadzieję, że pewnego razu wróci do lasu. Przez ten okres niewoli miała dużo czasu na myślenie i układanie pewnych rzeczy w swoim życiu. Koniec końców wniosek jaki wyciągnęła był taki, że Klan Gromu bez problemu sobie bez niej poradzi, czy wróci, czy nie. Bolało ją wewnętrznie, że już nigdy nie zobaczy Orlej, Kalarepy, a nawet niektórych wojowników. Tak będzie po prostu lepiej. Miała świadomość tego, że Trzmiela Gwiazda ze względu na problemy jakie miała podpisane pod swoim adresem może jej nie dopuścić z powrotem, a żeby było lepiej wygna ją z dala od jej prawdziwego domu. Pewnego dnia los się do niej uśmiechnął gdyż para dwunożnych zapakowała ją do dziwnego pudła z klatką i ponownie gdzieś wywiozła. Dom! Wróciła do miejsca, które znała! Wymknęła się w nocy do bezpiecznego lasu, szczęśliwa jak nigdy dotąd. Teraz tylko musiała znaleźć kogoś kogo znała bądź nowe miejsce w którym będzie mogła wieść swoje nowe życie samotniczki.


Kp to prezent urodzinowy od Jeżynowej łapy/Szrona/Burzy oraz Fiołka za którego bardzo dziękuję. :>
Ostatnio zmieniony przez Srebrzysta Łuna 2020-10-05, 15:02, w całości zmieniany 95 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2019-07-07, 18:30   
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: SESJE ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙


:: aktywne :: 4/6 ::Gdzie :: TEMAT :: z kim [aktywna/nieaktywna/wygasła]

1. Złociste Wgłębienie : Ślimacze Muszelki : Barwna łapa [ NIEAKTYWNA]
2. Iglasta Ziemia : Srebrzysta Polana : Królicza łapa [NIEAKTYWNA]
3. Iglasta Ziemia : Ostowy Bukszpan : Oset [NIEAKTYWNA]
4. Iglasta Ziemia : Srebrzysta Polana : Trzmiela Gwiazda [NIEKAWTYWNA]
5. Iglasta Ziemia : Gęsta Jemioła : Lamparcia łapa [NIEAKTYWNA]
6. Jaskinia : Stroma Półka : Rycząca łapa [WYGASŁA]
7. Martwe Korzenie : Pachnące Korzenie : Korzeń [NIEAKTYWNA]
8. Skalista Pieczara : Dolne Półki : Jeżynka [NIEAKTYWNA]
9. Skalista Pieczara : Górne Półki : Sasankowa łapa [NIEAKTYWNA]
10. Skalista Pieczara : Nora w Ziemi : Wtedy jeszcze Stonka [WYGASŁA]
11. Złociste Wgłębienie : Ptasie Gniazda : Orla łapa [NIEAKTYWNA]
12. Złociste Wgłębienie : Ciepły Kąt : Jeżynowa łapa [NIEAKTYWNA]

13.
Granica z Klanem Cienia : Gorące Skałki : Płonący Las [NIEAKTYWNA]
14. Iglasta Ziemia : Porzucone Legowisko : Ostowa łapa [NIEAKTYWNA]
15. Tereny Klanu Gromu : Wrzosowe Pasmo : Orle Skrzydło [NIEAKTYWNA]
16. Skaliste Pieczara : Górne Półki : Jeżynowa łapa [NIEATYWNA]
17. Ziemie Niczyje : Pęknięta Skała : Płonący Las [NIEAKTYWNA]
18. Tereny Klanu Gromu : Jodłowa Skarpa : Wilczy Ślad/Lamparcia Cętka/Ostowa łapa/Orle Skrzydło [WYGASŁA]
19. Iglasta Ziemia : Stos Świeżej Zdobyczy : Chłodna Bryza [NIEAKTYWNA]
20. Skalista Pieczara : Szramy na Skale : Klonik [NIEAKTYWNA]
21. Skalistą Pieczara : Skalista Pieczara : Ogień [NIEAKTYWNA]
22. Siedlisko Koni : Mały Grąd : Pustułka [NIEAKTYWNA]
23. Tereny Klanu Gromu : Rybie Oko : Orle Skrzydło/ Jeziorna łapa [POLOWANIE, NIEAKTYWNA]
24. Granice : Lepkie Drzewo : Płonący Las [NIEAKTYWNA]
25. Granice : Obgryzione Drzewa : Bursztynowy Wschód [NIEAKTYWNA]
25. Iglasta Ziemia : Srebrzysta Polana : Orle Skrzydło [NIEAKTYWNA]
26. Grzmiąca Rzeka : Błotnisty Brzeg : Orle Skrzydło [NIEAKTYWNA]
27. Granice : Drzewo Puchacza : Płonący Las/Trzmiela Gwiazda [NIEAKTYWNA]
28. Krzaczek Róży : Złociste Wgłębienie : Pszenica [NIEAKTYWNA]
29. Skalista Pieczara : Ciemny Kąt : Rydzowe Futro [WYGASŁA]
29. Kamienna Wnęka : Bluszczowa Ściana : Ognista łapa [NIEAKTYWNA] NA GRANICY Z CIENIEM : KLIK : NA GRANICY Z RZEKĄ : KLIK
29. Dzielenie Języków : Srebrzysta Polana : Muszelkowy Brzeg [WYGASŁA]
30. Borsucza Nora: Wnęka pod drzewem : Orle Skrzydło [WYGASŁA]
34. Iglasta Ziemia : Wysoki Świerk : Pożar [WYGASŁĄ]
35. Złociste Wgłębienie : Krzaczek Róży : Kalarepa [NIEAKTYWNA]
36. Tereny Klanu Gromu : Szare Głazy : Rokitnikowy Cień [NIEAKTYWNA]
37. Cztery Dęby : Cztery Dęby : Płonący Las [AKTYWNA]
38. Jaskinia : Górne Wejście : Trzmiela Gwiazda/Orle Skrzydło [AKTYWNA]
39. Ziemie Niczyje : Łan Rzepaku : Las Za Szorstkimi Skałami : Iskra [AKTYWNA]
39. Tereny Klanu Gromu : Złocista Równina : Błękitna Toń [AKTYWNA]


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: TRENINGI I NAUKI ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙


1. Słoneczne Grzbiety : Trening Srebrzystej łapy : Błękitna Toń
2. Złociste Wgłębienie : Nauki Kalarepy
_________________
Wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnościąZmniejszona aktywność
Ostatnio zmieniony przez Srebrzysta Łuna 2020-04-22, 13:35, w całości zmieniany 123 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2019-07-08, 12:11   
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: STATYSTYKI ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

SIŁA :: 5 --> 7 --> 10
ZRĘCZNOŚĆ :: 5 --> 6 --> 7
SZYBKOŚĆ :: 5 --> 7 --> 8
ZMYSŁY :: 5 --> 7 --> 8
PUNKTY ŻYCIA :: 50 --> 55 --> 60
PUNKTY WYTRZYMAŁOŚCI :: 50 --> 55 --> 60┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: DOŚWIADCZENIE ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

LVL 3 :: 130/200 EXP

2019

+10 EXP kwiecień, aktywność
+30 EXP maj, aktywność
+30 EXP czerwiec, aktywność
+100 EXP ukończenie treningu
AWANS
+30 EXP lipiec, aktywność
+30 EXP sierpień, aktywność
+25 EXP wrzesień, aktywność
AWANS
+20 EXP październik, aktywność
+25 EXP listopad, aktywność
+15 EXP grudzień, aktywność
+5 EXP polowanie, dzięcioł


2020

+30 EXP styczeń, aktywność
+15 EXP luty, aktywność
+15 EXP marzec, aktywność
_________________
Wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnościąZmniejszona aktywność
Ostatnio zmieniony przez Srebrzysta Łuna 2020-04-08, 14:52, w całości zmieniany 28 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2019-07-08, 13:13   
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: NIE WIEM ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙
_________________
Wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnościąZmniejszona aktywność
Ostatnio zmieniony przez Srebrzysta Łuna 2020-10-05, 14:45, w całości zmieniany 22 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2019-07-10, 09:15   
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: GALERIA ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙


_________________
Wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnościąZmniejszona aktywność
Ostatnio zmieniony przez Srebrzysta Łuna 2019-10-11, 16:44, w całości zmieniany 9 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2019-07-10, 11:38   
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
:: ZESTAWY ::
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙P i e r w s z a zasada życia:
NIGDY s i ę nie poddawaj
Druga zasada:
Z A W S Z E pamiętaj o pierwszej

It is said THAT it takes only one minute TO notice someone,
O N E
hour to assess it and one day
T O
LIke it, but the whole life to forget IT later.It is . difficult . to live in disguise
When he cries and sobs,
But e v e n harder,
Is to live with someone,

. . . Who l.o.v.e.s . . .
. . . . .


wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnością
_________________
Wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnościąZmniejszona aktywność
Ostatnio zmieniony przez Srebrzysta Łuna 2020-01-28, 11:24, w całości zmieniany 12 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Srebrzysta Łuna
Zaginiony
cień


Klan:
grom

Księżyce: 42
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Nakrapiany liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony kieł [NPC]
Partner: Gdyby wiedziała co to uczucia...
Multikonta: Wiśniowa łapa [Npc], Zmarznięta łapa [Npc], Serce [KRZ]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2020-10-05, 14:46   
   Wygląd: Masywna kotka o długich atletycznych łapach, długim ogonie oraz o średnich uszkach. Jej sierść jest krótka o maści srebrzystej w czarne, klasyczne pręgi. Pyszczek ma po tacie czyli średniej długości zakończony różowym noskiem. Oczy ma po matce. Są one koloru jasno zielonego. Uszka ma zakończone drobnymi wręcz niezauważalnymi łatkami są one koloru czarnego tak samo jak pręgi. Po mimo swej masywnej budowy jest bardzo zgrabna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=344844#344844


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Wtem do celi klawisz wpada
I ZACZYNA WIĘŹNIA BIĆ
Młody więzień na twarz pada
Serce mu PRZESTAJE bić

I nadejdzie chwila błoga
Śmierć zabierze oddech mój
MOJE CIAŁO STĄD WYNIOSĄ
A pod celą będą znów

Inny czarny chleb i czarna kawa
OPĘTANI SAMOTNOŚCIĄ
Myślą swą szukają szczęścia
Które zwie się wolnościąZmniejszona aktywność
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 130/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 17