Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bajka
2019-08-02, 00:00
Kogucik
Autor Wiadomość
Czarny Kogut
Wojownik
ayam cemaniKlan:
grom

Księżyce: 41 [marzec]
Mistrz: Wilczy Ślad
Płeć: kocur
Matka: Cebulowa Skórka
Ojciec: Źdźblasty Chwast
Multikonta: Fiołkowy Świt [KW]; Żubrza Gwiazda [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-08-01, 23:13   Kogucik
   Wygląd: Dość wysoki, mocno zbudowany kocur. Krótkowłosy, czarny, białe czubki palców tylnej łapy. Zmęczone, turkusowe oczy, czarne plamy na dziąsłach, języku i podniebieniu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=372340#372340
 

ayam cemani


here we are rising from the shadows
gonna strike fear with no name


imię: Kogucik // Kogucia Łapa // Czarny Kogut
wiek: 39 księżyców (luty)
płeć: kocur
klan: gromu
dzielenie języków: x
ranga: kociak // terminator // wojownik
mistrz: Wilczy Ślad
terminatorzy: Rozłupana Łapa

0 - 4 // mały, krótkowłosy, czarny, białe czubki palców tylnej łapy, szaroniebieskie oczy
Wygląda jak każde kocię w tym wieku. Jest mały, ale z całą pewnością szybko to nadrobi - ma grube łapki, jak każdy przyszły silny wojownik Klanu Gromu! Jego futerko jest miękkie, puszyste i, przede wszystkim, czarne. Chciałoby się rzec, że kruczoczarne - jednak na prawej tylnej łapie same czubki dwóch palców po zewnętrznej stronie są smagnięte bielą - jakby nastąpił przypadkiem na kałużę mleka. Na jego okrągłej główce jest para dość małych, zaokrąglonych na końcach uszu, a także dwa niewybarwione jeszcze, szaroniebieskie ślepka. Ogonek ma długi i gruby, tępo zakończony i zawsze uniesiony w górę. Skóra na nosie i opuszkach łap czarna, podobnie jak nieregularne plamy na jego języku, dziąsłach i podniebieniu.

5 - 15 // przeciętnego wzrostu, nieproporcjonalnie zbudowany, krótkowłosy, czarny, białe czubki palców tylnej łapy, turkusowe oczy
Dojrzewanie dopada każdego, także i jego. Oczy Koguta wybarwiły się już na kolor docelowy, jakim okazał się być zimny turkus - można powiedzieć, że jego oczy są niebieskie, ale przy źrenicach zmieniają barwę na zieleń. Nie jest to jednak wynik heterochromii, gdyż kolory przechodzą w siebie swobodnie i mieszają się. Łapy ma długie, trochę patykowate, jak na nastolatka przystało, jest nieco nieproporcjonalny, ale z całą pewnością z tego wyrośnie. Jego czarna sierść przestała być już miękkim puchem - nabrała gęstości i okazała się być bardzo krótka i przylegająca, podkreślając kształt jego ciała. Brak mu jednak czasu na dokładną pielęgnację, więc często jest zakurzona albo wplątane są w nią roślinne paprochy. Niezmiennie czubki dwóch zewnętrznych palców na jego prawej tylnej łapie są białe i jest to jedyna oznaka koloru innego niż czerń.
Nos ma dość duży, czarny, uszy tępo zakończone i przeciętnego rozmiaru. Ogon zdaje się być nieproporcjonalne długi do tułowia, ale podobnie jak z łapami - dorośnie do niego. Na języku, dziąsłach i podniebieniu ma nieregularne, czarne plamy.

16-?? // wysoki, proporcjonalny, o mocnej budowie, krótkowłosy, czarny, białe czubki palców tylnej łapy, turkusowe oczy; sierść delikatnie opalizuje w słońcu
Długo musiał czekać na to, by jego ciało zakończyło proces wzrostu i formowania się. Ostatecznie jednak, jako dorosły już kocur, okazał się być wysokim kotem - nawet jeżeli na tle gigantycznego Klanu Gromu jest zwyczajnie przeciętny. Przerósł nieznacznie swoich rodziców, dorastając do swoich zbyt długich łap, które teraz są proporcjonalne i dość mocne. Podobnie jak ojciec ma dość wyważoną sylwetkę, choć dbałość o sprawność fizyczną sprawiła, że ciało Koguta pokrywają sploty wyrobionych, potężnych mięśni, przez co wygląda na mocniej zbudowanego niż Źdźblasty Chwast. Głowę ma okrągłą i lekko wydłużoną, podobnie jak matka, choć ma zdecydowanie mocniejsze rysy i wysunięty podbródek, przez co na pierwszy rzut oka nie jest aż tak podobny. Uszy ma dość małe i lekko kanciaste, a nos dość wysoki i wąski. Okalają go długie, czarne wąsy. Oczy, podobnie jak ojciec, ma zawsze przymrużone, choć przez ich kształt nadają mu bardziej zmęczony, niż zirytowany wyraz; nie odziedziczył barwy tęczówek po żadnym z rodziców, bowiem są one turkusowe i ciężko powiedzieć, czy to wciąż zielone oczy, czy może już niebieskie.
Podczas gdy Cebulowa Skórka ma dwa białe palce po zewnętrznej stronie lewej tylnej łapy, jej kruczoczarny syn ma podobne znaczenia na dwóch zewnętrznych palcach prawej tylnej łapy. Jest to jedyna kropla bieli, jaka rozlała się na jego głęboko czarnym futrze. Nie ma już śladu po kocięcych przebarwieniach, które poszarzały jego kosmate futro - jego sierść jest teraz krótka, gładka i w pełni wybarwiona. Na tyle, że w słońcu jego grzbiet zdaje się delikatnie opalizować, jak czarne pióra ptaków. Czerń jest tak wszechobecna, że wdziera się nawet do wnętrza jego pyska: czarne łaty mieszają się z różowymi zarówno na jego języku, jak i dziąsłach oraz podniebieniu.

blizny:
1. x

0 - 15 // pewny siebie, odważny, dociekliwy, ambitny, rozważny, obserwator
Już na pierwszy rzut oka widać, że jest pewny siebie i lubi wychodzić przed szereg. Zawsze pierwszy, zawsze najlepszy, zawsze naj, naj. Nie oznacza to jednak, że mówi, co mu tylko ślina przyniesie na język albo bezmyślnie rzuca się naprzód - zawsze myśli o tym, co robi i mówi, poniekąd w obawie przed mamą, która pomimo tego, że jest super kumpelą, to potrafi tak huknąć, że nawet najodważniejszy wojownik rozpłaszczyłby się na brzuchu jak żaba! Lubi zadawać pytania i lubi wiedzieć - nawet jeżeli nie są to szczególnie istotne dla innych; zawsze znajdzie się coś, o co może zapytać i jedna odpowiedź wygeneruje trzy kolejne pytania. Lubi obserwować inne koty i w ten sposób szybko się uczy; z chęcią dowiaduje się najróżniejszych rzeczy o innych kotach, ale raczej unika mówienia o sobie.

16 - ?? // głodny wiedzy, rozważny, zagubiony, chaotyczny, myśliciel
Jeżeli czegoś się nauczył, to na pewno tego, by nie zadawać zbyt wielu pytań, jeżeli nie jest się pewnym tego, czy drugi kot może udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi. Trening pod okiem Wilczego Śladu ugasił ambicje i otwartą dociekliwość kocura, gdy jego pytania zbyt często interpretowane były jako głupota niż chęć poznania świata z innej perspektywy. Mistrz nie był jednak jedynym powodem, dla którego Kogut wyraźnie się zmienił. Zdecydował, że nie chce mieć do czynienia ze swoimi rodzicami i samodzielnie wybrał izolację. Księżyce, które poświęcił na doskonalenie siebie w samotności lub pod okiem Wilczego Śladu wpłynęły negatywnie na jego umiejętności społeczne. Zdaje się być dość enigmatyczną postacią, nie mówi zbyt wiele o sobie, choć wciąż, gdy poznaje nowe koty, pragnie wiedzieć możliwie jak najwięcej o tym, kim są. Jest myślicielem; często jest nieobecny, zdarza mu się czasem pogrążyć w myślach w trakcie rozmowy. Bywa dość chaotyczny i zaskakująco zmienny, potrafi w ułamku sekundy z milczącego obserwatora, cynicznie komentującego świat we własnych myślach zmienić się w pewnego siebie, głośnego i nieustępliwego zawadiakę. Oscyluje pomiędzy skrajnościami, które nieraz przeczą sobie nawzajem, co jego samego wpędza w dystres. Jest niepewny tego, kim jest, co czuje i dlaczego, a nie pomaga w tym fakt, że czuje na sobie wzrok Gwiezdnych, a jego głowę wypełniają ich niezrozumiałe szepty.

statystyki:
lvl: 1 // s: 6 zr: 5 sz: 5 zm: 4 hp: 60 w: 40
lvl: 2 // s: 9 zr: 6 sz: 6 zm: 5 hp: 65 w: 45
lvl: 3 // s: 11 zr: 9 sz: 7 zm: 6 hp: 70 w: 50

doświadczenie:
30 // aktywność: sierpień
15 // aktywność: wrzesień
5 // aktywność: październik
15 // aktywność: listopad
15 // aktywność: grudzień
5 // aktywność: styczeń
5 // aktywność: luty
20 // aktywność: marzec
    - - -
20 // aktywność: kwiecień
30 // aktywność: maj
100 // ukończenie treningu
    - - -
20 // aktywność: czerwiec
15 // XIV WK: II najciekawszy >40k
10 // aktywność: lipiec
25 // aktywność: sierpień
10 // aktywność: wrzesień
5 // aktywność: listopad
10 // aktywność: grudzień

xx // za co

nie zgadzam się na adopcję postaci
Ostatnio zmieniony przez Czarny Kogut 2021-01-24, 00:34, w całości zmieniany 11 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 140/200
 
Czarny Kogut
Wojownik
ayam cemaniKlan:
grom

Księżyce: 41 [marzec]
Mistrz: Wilczy Ślad
Płeć: kocur
Matka: Cebulowa Skórka
Ojciec: Źdźblasty Chwast
Multikonta: Fiołkowy Świt [KW]; Żubrza Gwiazda [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-08-10, 17:55   
   Wygląd: Dość wysoki, mocno zbudowany kocur. Krótkowłosy, czarny, białe czubki palców tylnej łapy. Zmęczone, turkusowe oczy, czarne plamy na dziąsłach, języku i podniebieniu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=372340#372340urodzony porą zielonych liści jako syn Cebulowej Skórki i Źdźblastego Chwastu wraz z czwórką rodzeństwa: Kuną, Nadzieją, Ogniem i Zmrokiem.

kocię //
1. wystająca gałązka // Błękitna Toń ♢
2. ciepły kąt // Zmrok ♢
3. kępa igliwia // Jaszczurka ♢
4. kocięce legowiska // Jeżynowa Łapa ♢
5. krzaczek róży // Żurawina ♢
6. białe astry // Kuna ♢
7. pogrzeb Rumiankowego Listka // cały klan ♢ ♦
8. ceremonia XIV // cały klan ♢ ♦
9. szare głazy // wilczy ślad, dmuchawcowa łapa ♢ ♦
10. ceremonia xv // klan ♢ ♦
11. nauki kogucika // malinowe chaszcze
12. ceremonia xvi // klan
13. pod krzewami // błękitna toń ♢ ♦
14. stos świeżej zdobyczy // żurawina ♢
15. wystające korzenie // truskawka ♢ ♦
16. legowisko chorych // malinowe chaszcze ♢
17. ceremonia xvii // klan ♢ ♦

terminator //
18. trening koguciej łapy // wilczy ślad ♢ ♦ ★ ¤
19. większe wejście // malinowe chaszcze ♦
20. złocista kryjówka // żurawinowa łapa ♦
21. słoneczne grzbiety // kruk ♦
22. wrzosowe pasmo // polowanie ♢
23. pogrzeb ostowego krzewu i ognistej łapy // klan ♢
24. ceremonia xx // klan ♦
25. złocista kryjówka // szara łapa ♢
26. pochyły kamień // rysia łapa ¤ ♢
27. owocowy krzak // błękitna toń ♦
28. złamane drzewo // dmuchawcowy puch ♢
29. mrowisko // klonowa gałązka ♢
30. puchata dziupla // gryziel, czaik ♢ ★
31. boczna lecznica // truskawkowa łapa, wilczy ślad ¤ ♢
32. ceremonia xxii // klan ♦

wojownik //
33. gorące skałki // kurze ziarno ♦
34. wysoki świerk // tygrzyk ♢ ★
35. ceremonia xxiii // klan ♢
36. złocista kryjówka // błękitna toń ★ ♦
37. pogrzeb trzmielej gwiazdy i innych // klan ♢
38. zarośnięta dziupla // kuni syk ♦
39. dziura w ziemi // larwa ¤ ♢
40. pusty pień // czereśniowa gałązka, świerkowa łapa, cyprysowa łuska ♢
41. owocowa gęstwina // klonowa gałązka ♢
42. ceremonia ii // klan ♢
43. trening rozłupanej łapy // rozłupana łapa ♢ ♦
44. kolonia bratków // szorstka łapa ♢
45. grzybowa grań // porzeczkowa pestka ★
46. ceremonia iv // klan ♢
47. korzeń przy martwych korzeniach // malinowe chaszcze ♢
48. gęsty las - wschód // cyprysowa łuska ★
49. białe astry // błękitna toń ♦
50. grzybki // żurawinowy nos ♢
51. ceremonia v // klan ♢
52. stos świeżej zdobyczy // nawałnicowy ryk ♢
53. ukryta nora // perkozia łapa ¤
54. ceremonia vi // klan ♢

x. gdzie // z kim


tbaOstatnio zmieniony przez Czarny Kogut 2021-01-24, 02:02, w całości zmieniany 3 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 140/200
 
Czarny Kogut
Wojownik
ayam cemaniKlan:
grom

Księżyce: 41 [marzec]
Mistrz: Wilczy Ślad
Płeć: kocur
Matka: Cebulowa Skórka
Ojciec: Źdźblasty Chwast
Multikonta: Fiołkowy Świt [KW]; Żubrza Gwiazda [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-08-10, 18:02   
   Wygląd: Dość wysoki, mocno zbudowany kocur. Krótkowłosy, czarny, białe czubki palców tylnej łapy. Zmęczone, turkusowe oczy, czarne plamy na dziąsłach, języku i podniebieniu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=372340#372340

avatary //
podpisy //
started from the bottom................
just to climb to the top................

................struggles, yeah I've got them
................but I'm n e v e r gonna stop

I'm pushin' till I'm broken............
gonna leave it on a field ............

DREAMS UNSPOKEN
. it's time to make em' real .


- - -wszystko ucieka gdzieś wszystko krąży gdzieś i zanika
zwykle gubiąc swój sens zwykle z tego nic nie wynika a
ja to wszystko mam gdzieś póki to jakoś mnie nie dotyka
póki nie połyka mnie póki na skórze mej nie rozkłada się.


- - -


left here under pressure
no one on our side
time to fight for ourselves now


HERE WE ARE RISING FROM THE SHADOWS
gonna strike fear with no name


- - -


• • •
my name is brutus and my name means heavy
so with a heavy heart i'll guide this dagger into the heart of my enemy


- - -


Ostatnio zmieniony przez Czarny Kogut 2021-01-24, 02:04, w całości zmieniany 10 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 140/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14