Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miętowy Pąk
2020-03-24, 21:33
Trening Jabłkowej Łapy
Autor Wiadomość
Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Księżyce: 28 (sierpień)
Mistrz: Wydmowy Wiatr (
Matka: Okoniowy Ogon[NPC]
Ojciec: Gilowe Gardło[NPC]
Partner: A może partnerka?
Multikonta: Zębata Łapa [KC] Płatek [KG]
Wysłany: 2019-10-07, 17:05   Trening Jabłkowej Łapy
   Wygląd: Mgiełka to mała puszysta, lecz krótkowłosa kotka o ładnej srebrnej sierści z czarnymi klasycznymi pręgami. Futro jest krótkie i lekko odstające od ciała. Długi ogon zaokrąglony przy końcu. Szczupła sylwetka i długie łapy. Porusza się szybkim lecz delikatnym krokiem. Okrągła głowa z zaokrąglonymi na końcu uszami. Kotka posiada duże okrągłe zielone oczy o dość szerokim rozstawieniu. W jej spojrzeniu widać ciekawość. Pyszczek zakończony różowym trójkątnym nosem. W skrócie cała mama
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=290107#290107

Obudziłam się o świcie. Pierwszą moją myślą było to, że po treningu z Szkarłatką może w końcu pośpię więcej, ale w chwili pierwszego przeciągnięcie w celu dalszego snu przypomniało mi się o Jabłkowej Łapie - Świetnie - mruknęłam cicho i szybko wybiegłam do wejścia do obozu. Jabłko mogła już tam być - cześć! - miauknęłam nieco zdyszana. Usiadłam przed nią, uśmiechając się - to co zaczynamy? Pierwsze mów co już wiesz, a potem przejdziemy do tego czego tam będziesz chciała - zamruczałam do nowej terminatorki - no i przydałoby się lepiej poznać. Opowiedz coś o sobie! - miauknęłam radośnie i dotknęłam ją ogonem w bark.

= I k n o w the RAIN like ~ t h e ~ C L O U D S know the SKY =
..........I s p e a k to birds AND tell them WHERE to ~ f l y ~
= I S I N G the songs that YOU hear o n the breeze =
...............I write the names OF the R O C K S and the trees
= Oh, you fool, t h e r e are R U L E S I am COMING for you =
..........DARKNESS brings e v i l things, oh, the RECKONING
~ B E G I N S ~
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 175/300

Jabłkowa Skórka
Zaginiony

Klan:
rzeka

Księżyce: 29 (czerwiec)
Mistrz: Zamglony Świt -> Wietrzny Wąs
Matka: Owocowa Gałązka
Ojciec: Łopianowy Korzeń
Partner: Brak
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-12, 17:22   
   Wygląd: Jabłkowa Łapa jest dość wyrośniętą terminatorką. Jest harmonijnie umięśniona, niczego jej nie brakuje. Jej szylkretowe futro nabrało intensywniejszych kolorów. Jej oczy wybarwiły się na ładny, oliwkowo- zielony kolor. Nie przypomina już pulchnego kociaka. Czarny zdominował resztę kolorów na jej futrze, choć jej podbródek, szyja i brzuch wciąż pozostały białe. Na jej przednich łapach biel obejmuje tylko palce i stopy, za to na tylnych biel sięga jej troszkę powyżej stawu skokowego. Ma długi, mięciutki ogon, z którego jest dumna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8774

Jabłkowa Łapa obudziła się przed świtem. Postanowiła, że pokręci się trochę po obozie przed treningiem, gdyż cóż innego miałaby robić. Po chwili zauważyła Zamglony Świt, która usiadła koło niej i Jabłkowa dała się wciągnąć w rozmowę.
- Cześć! – miauknęła z podekscytowaniem i zaczęła odpowiadać na pytania – Wiem, że oprócz Rzeki są jeszcze trzy klany w lesie i oczywiście Klan Gwiazdy, który nad nami czuwa. Mamy również różne funkcje w klanie, takie jak przywódca, zastępca i medyk. Każdy z nich jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania klanu. Jako kocie nauczyłam się wspinać na drzewa. To tyle, jeśli chodzi o jakieś początkowe doświadczenie.
- Jestem córką Łopianowego Korzenia i Owocowej Gałązki. Mam rodzeństwo i staram się z nimi utrzymywać pozytywne kontakty. Lubię wyzwania, bo pozwalają mi na udowodnienie mojej siły – zamruczała cichutko - Chcę też, żebyś wiedziała, że dam z siebie wszystko, żeby zostać jednym z najlepszych wojowników
Z chęcią poznam granice naszego klanu i z chęcią poszłabym na polowanie… oczywiście, jeśli się zgodzisz – miauknęła z entuzjazmem i skierowała swój wzrok na Zamglony Świt, oczekując odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Jabłkowa Skórka 2019-10-26, 21:58, w całości zmieniany 2 razy  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 100/100

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Księżyce: 28 (sierpień)
Mistrz: Wydmowy Wiatr (
Matka: Okoniowy Ogon[NPC]
Ojciec: Gilowe Gardło[NPC]
Partner: A może partnerka?
Multikonta: Zębata Łapa [KC] Płatek [KG]
Wysłany: 2019-10-17, 14:32   
   Wygląd: Mgiełka to mała puszysta, lecz krótkowłosa kotka o ładnej srebrnej sierści z czarnymi klasycznymi pręgami. Futro jest krótkie i lekko odstające od ciała. Długi ogon zaokrąglony przy końcu. Szczupła sylwetka i długie łapy. Porusza się szybkim lecz delikatnym krokiem. Okrągła głowa z zaokrąglonymi na końcu uszami. Kotka posiada duże okrągłe zielone oczy o dość szerokim rozstawieniu. W jej spojrzeniu widać ciekawość. Pyszczek zakończony różowym trójkątnym nosem. W skrócie cała mama
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=290107#290107

Z uwagą słuchałam słów kotki i z zadowoleniem zauważyłam, że Jabłkowa Łapa miała prawie taką samą wiedzę jak ja kiedy rozpoczęłam trening. Zmrużyłam wesoło oczy i dodałam do wypowiedzi kotki- bardzo dobrze te trzy klany to: klan cienia, wichru i gromu - szczerze mówiąc domyślałam się, że kotka to potrafi, ale wolałam sprecyzować - a pamiętasz może jak nazywały się koty, które pełniły ważne funkcje w klanach? I jeszcze oprócz przywódcy, zastępcy i medyka mamy takie rangi jak: karmicielki, starszyzna, kociaki, terminatorzy, wojownicy. Dodatkowo jest jeszcze uczeń medyka oraz pomocnik medyka, ale to taka dodatkowa wiedza. Opowiesz mi co robią te funkcje? - zapytałam wstając i ruszyłam w stronę Kociego Grzbietu - teraz pójdziemy do Kociego Grzbietu to tam będziemy spotykać się na treningach. Wychodziłaś już poza obóz? - spojrzałam w jej oliwkowe oczy. Kto wie? Może miała na koncie jakieś ciekawe wypady. Mi jako kociak się nie zdarzyło, ale znałam wiele kotów, które preferowały ucieczki - Znam Owocową Gałązkę! - moje oczy błysły z zadowolenia na wspomnienie dawnej nauczycielki. Niestety Łopianowego Korzenia nie poznałam i nawet go nie kojarzyłam - Twoja mama zabrała mnie na nauki. Szczerze mówiąc jesteś trochę do niej podobna - uśmiechnęłam się - No ja myślę, że dasz z siebie wszystko! - zachichotałam i pacnęłam ją lekko łapą w bok. Na prośbę o polowanie chwilę zastanowiłam się. Nie był to wcale zły pomysł! - Możemy zacząć od polowania, ale musisz najpierw poznać parę punktów z kodeksu wojownika. Wiesz czym jest kodeks? - zapytałam i stanęłam na środku polanki, kiedy doszliśmy już do celu.

= I k n o w the RAIN like ~ t h e ~ C L O U D S know the SKY =
..........I s p e a k to birds AND tell them WHERE to ~ f l y ~
= I S I N G the songs that YOU hear o n the breeze =
...............I write the names OF the R O C K S and the trees
= Oh, you fool, t h e r e are R U L E S I am COMING for you =
..........DARKNESS brings e v i l things, oh, the RECKONING
~ B E G I N S ~
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 175/300

Jabłkowa Skórka
Zaginiony

Klan:
rzeka

Księżyce: 29 (czerwiec)
Mistrz: Zamglony Świt -> Wietrzny Wąs
Matka: Owocowa Gałązka
Ojciec: Łopianowy Korzeń
Partner: Brak
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-26, 21:57   
   Wygląd: Jabłkowa Łapa jest dość wyrośniętą terminatorką. Jest harmonijnie umięśniona, niczego jej nie brakuje. Jej szylkretowe futro nabrało intensywniejszych kolorów. Jej oczy wybarwiły się na ładny, oliwkowo- zielony kolor. Nie przypomina już pulchnego kociaka. Czarny zdominował resztę kolorów na jej futrze, choć jej podbródek, szyja i brzuch wciąż pozostały białe. Na jej przednich łapach biel obejmuje tylko palce i stopy, za to na tylnych biel sięga jej troszkę powyżej stawu skokowego. Ma długi, mięciutki ogon, z którego jest dumna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8774

Jabłkowa machnęła ogonem z zadowoleniem. Miło jej było, że Zamglony Świt najwyraźniej doceniła jej wiedzę.
- Spróbuję – Jabłko zastanowiła się krótką chwilę – Karmicielki to kotki karmiące lub oczekujące kociąt, jak sama nazwa wskazuje. Starszyzna to dawni członkowie klanu, którzy zasłużyli sobie na odpoczynek po wieloksiężycowej służbie klanu. Wojownicy łowią zwierzynę i walczą za swój klan. Terminatorzy to koty szkolące się na wojowników. A kociaki, to dość ważna grupa w klanie. W przyszłości przejmą funkcje obejmowane przez obecnych członków klanu.
Jabłkowa ruszyła za mentorką i szybko jej oczom ukazał się Koci Grzbiet. Wydawał jej się wtedy wyjątkowo piękny. Ale nic dziwnego, Jabłkowa Łapa potrafiła zauważyć piękno praktycznie we wszystkim. Przez chwilę z zaciekawieniem wpatrywała się we wszystkie nieznane jej rośliny rosnące dookoła niej.
- To mój pierwszy raz poza obozem – miauknęła cichutko, przyglądając się światu poza obozem – Bardzo tu ładnie. Kiedyś jako kocię uwielbiałam siedzieć na niskich drzewach i obserwować życie klanu. Ciekawie jest czasami spojrzeć na coś zwyczajnego z innej perspektywy
- Miło mi to słyszeć – mruknęła cicho w odpowiedzi na mile słowa. W sposobie, w jaki Zamglony Świt mówiła o jej matce, było czuć przyjacielskość, więc Jabłkowa potraktowało to, jak pochwałę. Kotka widziała swoją mamę jako wspaniałą wojowniczkę i czuła się dumna z tego porównania.
- Mogłabyś mi powiedzieć, co najczęściej można złapać na terytorium Klanu Rzeki? – Któż wie? Najpewniej ta wiedza jej się w najbliższym czasie przyda, tym bardziej że mają iść na polowanie
- Kodeks wojownika to … - przerwała na chwilę – zasady, którymi powinniśmy kierować się w życiu, żeby trafić do Klanu Gwiazdy. Jeszcze nie znam jego punktów, ale jeśli mi je podasz, to postaram się je wszystkie zapamiętać!
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 100/100

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi