Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Topniejący Lód
2020-03-29, 15:01
Jezioro
Autor Wiadomość
Księżycowe Jezioro
Wojownik
:pajac:Klan:
rzeka

Księżyce: 22 (II)
Mistrz: Skrzące Słowo
Płeć: kotka
Matka: Świetlikowy Zagajnik
Ojciec: Wietrzny Wąs
Partner: Właśnie dał mi kosza
Multikonta: Cisowa Jagoda, Rabarbarbarowa Łapa, Szafran
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-03-29, 14:23   Jezioro
   Wygląd: Kolorystyka Jezioro nie zmieniła się od kociaka - jej futerko wciąż jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Uszy już nie wystawia tak na sztorc, chyba, że zaalarmowana lub zaniepokojona. Jej oczy nareszcie nabrały innego odcienia - są teraz blado oliwkowe, jednak wciąż intensywnie świdrujące. Jej łapy lekko się wydłużyły, dzięki czemu nie jest już pudełkiem chodzącego futerka - teraz jest pudełkiem chodzącego futerka na długich łapkach. Nos wciąż ma mały i czarny, zlewający się z ciemniejszą, lewą stroną mordki a także czołem. Prawa strona jest wyraźnie jaśniejsza. Jej pyszczek zwykle ma niezadowolony wyraz, co nie jest spowodowane jej humorem - jest to jej zwykły i luźny wyraz, którego sama nie kontroluje i nawet nie do końca zdaje sobie sprawę. Przy zbyt szerokim uśmiechaniu się, prawa strona jej pyska zaczyna drgać.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=416012#416012


Jezioro
Jezioro > Jeziorna Łapa > Księżycowe Jezioro
Informacje
PŁEĆ - Kotka
KLAN - Rzeka
WIEK - 20 księżyców
RANGA - Wojowniczka

Level 1
S: 8 | ZR: 8 | SZ: 2 | ZM: 2
HP: 60 | W: 40

Nie wyrażam zgody na adopcję postaci.
Aparycja

KOCIAK: Dopiero co się urodziła, jednak jak na typowego kociaka, który dopiero co wyszedł z łona matki jest… mała. Mała i lekko dygotliwa. Jej futerko jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Jej uszy są postawione wysoko na sztorc, zaś jej ogon jest wyjątkowo długi. Jej łapki - jeszcze niezbyt używane - później wydłużą się, czyniąc ją wysoką i smuklejszą. Jej mordka jest dwukolorowa - jej całe czoło, nos i jej lewa strona mordki jest widocznie ciemniejsza od prawej. Jej nosek jest malutki i czarny, a nawet zlewa się z jej ciemniejszą stroną pyszczka. Oczy, jeszcze niewybarwione i zamknięte, będzie mieć jasno oliwkowe, nie wyróżniające się ani nie nadzwyczajne, zwykle szeroko otwarte i świdrujące. Oprócz tego zwykle na jej pyszczku widać grymas niezadowolenia lub wkurzenia - czego ona sama nie kontroluje, a od czasu do czasu, przez jej pysk przebiegnie tik nerwowy, wręcz pogarszający jej wyraz wiecznego zdegustowania. Co zupełnie nie jest tym, co odczuwa Jeziorko…
TERMINATORKA: Kolorystyka Jezioro nie zmieniła się od kociaka - jej futerko wciąż jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Uszy już nie wystawia tak na sztorc, chyba, że zaalarmowana lub zaniepokojona. Jej oczy nareszcie nabrały innego odcienia - są teraz blado oliwkowe, jednak wciąż intensywnie świdrujące. Jej łapy lekko się wydłużyły, dzięki czemu nie jest już pudełkiem chodzącego futerka - teraz jest pudełkiem chodzącego futerka na długich łapkach. Nos wciąż ma mały i czarny, zlewający się z ciemniejszą, lewą stroną mordki a także czołem. Prawa strona jest wyraźnie jaśniejsza. Jej pyszczek zwykle ma niezadowolony wyraz, co nie jest spowodowane jej humorem - jest to jej zwykły i luźny wyraz, którego sama nie kontroluje i nawet nie do końca zdaje sobie sprawę. Przy zbyt szerokim uśmiechaniu się, prawa strona jej pyska zaczyna drgać.


Charakter

KOCIAK: Najlepszym słowem, jakim można opisać Jeziorko jest… fascynacja. Nie jest to klasyczna fascynacja kociaka, który dopiero co się urodził, zwiedza “świat” i poznaje przyrodę, oj nie nie - Jeziorko zupełnie nie obchodzi jakaś tam przyroda. Otóż, jej fascynacja kręci się wokół kotów - wszystkich kotów, kocurów, kotek, dosłownie wszystkich - jeśli tylko by mogła, poznałaby wszystkich, ze wszystkimi spędzała by czas, a najchętniej obserwowała ich przez całe swoje życie. Uwielbia patrzeć na innych, świdrować swoim wzrokiem, analizować ich reakcję, ich słowa, ich czyny i wszystko to, co jest z nimi związane. W relacjach nie jest nazbyt otwarta - zauważyła, że z jakiegoś powodu nie wzbudza zbytniej sympatii u innych - jednak nie ma zupełnie żadnego pomysłu dlaczego. Już nie mówiąc, że te tiki nerwowe, które wykrzywiają jej pysk od czasu do czasu są tak denerwujące! Jako kocię jest w miarę cicha, jednak nadrabia to swoją energią - chętnie podchodzi i stara się poznawać nowe osoby, które ją otaczają, i to jeszcze w takiej ilości! Gdyby żyła poza obozem, już pewnie coś by ją zjadło… Z rodzeństwem Jeziorko lubi się dogadywać - no chyba że ktoś ją pacnie łapą! Wtedy jest to zbrodnia niewybaczalna - a zemsta musi zostać dokonana.
TERMINATORKA: Z beksy zrobiła się... nie no, jeszcze nie twarda babka. Jeziorko bowiem odnalazła w sobie niezwykłe pokłady ambicji i chęć rywalizacji - do tego stopnia, że nie zawaha się doprowadzić własnego ciała do szczytu wytrzymałości. Tupnie nogą, gdy naprawdę czegoś chce i zaciśnie zęby, by nie uronić pojedynczej łzy. Mimo tego wszystkiego fascynacja wobec kotów wciąż jej pozostała - teraz już bardziej wybiórcza, jednak wzmożona. Potrafi we własnych myślach wystawić kogoś na piedestał i rzucać płatki róż, podążając za swoimi idolami krok w krok, by stać się taka, jaką chce, by inni ją widzieli. Już nie beksę, ale silną, wręcz najsilniejszą i najlepszą terminatorkę. Taką - która się nie zawaha i nie ma wątpliwości. Jej serce złamało się na milion kawałków, gdy nie otrzymała Mistrza, którego pragnęła - Skrzącej Łapy. Dlatego gdy tylko dowiedziała się, że to jej bratu przypadł ten Mistrz, zaczęła szaleńczo pracować by pokazać, że jest po prostu... lepsza. Równocześnie stała się trochę dumna i przekonana o wyższości swojego Klanu nad innymi.


Biografia

Przedostatnia, czyli szósta z kolei urodzona z drugiego miotu Świetlikowego Zagajnika. Jej ojcem jest Wietrzny Wąs. Urodzona w Klanie Rzeki podczas Pory Młodych Liści wraz z siostrami: Plażą, Taflą i Mszar oraz braćmi: Wodospadem, Błotem i Ruczajem. Oprócz tego posiada starsze rodzeństwo, z którym nie dzieli tego samego ojca: Czereśniową Łapę, Wapienną Łapę, Barwną Łapę i Kleszczową Łapę. Jeszcze za jej dzieciństwa ojciec zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach przez co była głównie wychowywana przez matkę i ciotki - zwłaszcza przez Śliwkową Pestkę, która prowadziła jej nauki. Po drodze spotkała wiele kotów, jednak duże wrażenie sprawiła na niej Czerwona Gwiazda, która wzbudziła w niej ambicję oraz Skrzące Słowo, z którym wyjątkowo się polubiła - lecz niestety, nie otrzymała go na Mistrza. Zamiast tego otrzymała Białą Burzę, która idealnie zrozumiała ambicje Jezioro i pomaga jej te ambicje wypełnić.
Karta postaci autorstwa Błoto · Rysunek autorstwa Sroki · Kod do zakładek ·Informacje

  Aparycja

  Dopiero co się urodziła, jednak jak na typowego kociaka, który dopiero co wyszedł z łona matki jest… mała. Mała i lekko dygotliwa. Jej futerko jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Jej uszy są postawione wysoko na sztorc, zaś jej ogon jest wyjątkowo długi. Jej łapki - jeszcze niezbyt używane - później wydłużą się, czyniąc ją wysoką i smuklejszą. Jej mordka jest dwukolorowa - jej całe czoło, nos i jej lewa strona mordki jest widocznie ciemniejsza od prawej. Jej nosek jest malutki i czarny, a nawet zlewa się z jej ciemniejszą stroną pyszczka. Oczy ma jasno oliwkowe, nie wyróżniające się ani nie nadzwyczajne, zwykle szeroko otwarte i świdrujące. Oprócz tego zwykle na jej pyszczku widać grymas niezadowolenia lub wkurzenia - czego ona sama nie kontroluje, a od czasu do czasu, przez jej pysk przebiegnie tik nerwowy, wręcz pogarszający jej wyraz wiecznego zdegustowania. Co zupełnie nie jest tym, co odczuwa Jeziorko…
  TERMINATORKA: Kolorystyka Jezioro nie zmieniła się od kociaka - jej futerko wciąż jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Uszy już nie wystawia tak na sztorc, chyba, że zaalarmowana lub zaniepokojona. Jej oczy nareszcie nabrały innego odcienia - są teraz blado oliwkowe, jednak wciąż intensywnie świdrujące. Jej łapy lekko się wydłużyły, dzięki czemu nie jest już pudełkiem chodzącego futerka - teraz jest pudełkiem chodzącego futerka na długich łapkach. Nos wciąż ma mały i czarny, zlewający się z ciemniejszą, lewą stroną mordki a także czołem. Prawa strona jest wyraźnie jaśniejsza. Jej pyszczek zwykle ma niezadowolony wyraz, co nie jest spowodowane jej humorem - jest to jej zwykły i luźny wyraz, którego sama nie kontroluje i nawet nie do końca zdaje sobie sprawę. Przy zbyt szerokim uśmiechaniu się, prawa strona jej pyska zaczyna drgać


  Charakter

  Najlepszym słowem, jakim można opisać Jeziorko jest… fascynacja. Nie jest to klasyczna fascynacja kociaka, który dopiero co się urodził, zwiedza “świat” i poznaje przyrodę, oj nie nie - Jeziorko zupełnie nie obchodzi jakaś tam przyroda. Otóż, jej fascynacja kręci się wokół kotów - wszystkich kotów, kocurów, kotek, dosłownie wszystkich - jeśli tylko by mogła, poznałaby wszystkich, ze wszystkimi spędzała by czas, a najchętniej obserwowała ich przez całe swoje życie. Uwielbia patrzeć na innych, świdrować swoim wzrokiem, analizować ich reakcję, ich słowa, ich czyny i wszystko to, co jest z nimi związane. W relacjach nie jest nazbyt otwarta - zauważyła, że z jakiegoś powodu nie wzbudza zbytniej sympatii u innych - jednak nie ma zupełnie żadnego pomysłu dlaczego. Już nie mówiąc, że te tiki nerwowe, które wykrzywiają jej pysk od czasu do czasu są tak denerwujące! Jako kocię jest w miarę cicha, jednak nadrabia to swoją energią - chętnie podchodzi i stara się poznawać nowe osoby, które ją otaczają, i to jeszcze w takiej ilości! Gdyby żyła poza obozem, już pewnie coś by ją zjadło… Z rodzeństwem Jeziorko lubi się dogadywać - no chyba że ktoś ją pacnie łapą! Wtedy jest to zbrodnia niewybaczalna - a zemsta musi zostać dokonana.
  TERMINATORKA: Z beksy zrobiła się... nie no, jeszcze nie twarda babka. Jeziorko bowiem odnalazła w sobie niezwykłe pokłady ambicji i chęć rywalizacji - do tego stopnia, że nie zawaha się doprowadzić własnego ciała do szczytu wytrzymałości. Tupnie nogą, gdy naprawdę czegoś chce i zaciśnie zęby, by nie uronić pojedynczej łzy. Mimo tego wszystkiego fascynacja wobec kotów wciąż jej pozostała - teraz już bardziej wybiórcza, jednak wzmożona. Potrafi we własnych myślach wystawić kogoś na piedestał i rzucać płatki róż, podążając za swoimi idolami krok w krok, by stać się taka, jaką chce, by inni ją widzieli. Już nie beksę, ale silną, wręcz najsilniejszą i najlepszą terminatorkę. Taką - która się nie zawaha i nie ma wątpliwości. Jej serce złamało się na milion kawałków, gdy nie otrzymała Mistrza, którego pragnęła - Skrzącej Łapy. Dlatego gdy tylko dowiedziała się, że to jej bratu przypadł ten Mistrz, zaczęła szaleńczo pracować by pokazać, że jest po prostu... lepsza. Równocześnie stała się trochę dumna i przekonana o wyższości swojego Klanu nad innymi.


  Biografia

  Przedostatnia, czyli szósta z kolei urodzona z drugiego miotu Świetlikowego Zagajnika. Jej ojcem jest Wietrzny Wąs. Urodzona w Klanie Rzeki podczas Pory Młodych Liści wraz z siostrami: Plażą, Taflą i Mszar oraz braćmi: Wodospadem, Błotem i Ruczajem. Oprócz tego posiada starsze rodzeństwo, z którym nie dzieli tego samego ojca: Czereśniową Łapę, Wapienną Łapę, Barwną Łapę i Kleszczową Łapę.Jeszcze za jej dzieciństwa ojciec zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach przez co była głównie wychowywana przez matkę i ciotki - zwłaszcza przez Śliwkową Pestkę, która prowadziła jej nauki. Po drodze spotkała wiele kotów, jednak duże wrażenie sprawiła na niej Czerwona Gwiazda, która wzbudziła w niej ambicję oraz Skrzące Słowo, z którym wyjątkowo się polubiła - lecz niestety, nie otrzymała go na Mistrza. Zamiast tego otrzymała Białą Burzę, która idealnie zrozumiała ambicje Jezioro i pomaga jej te ambicje wypełnić.
Spis sesji
  Spis sesji

  I. Urodziny | Ślepy korytarz | Zakończona
  II. Pierwsze kroki | Prześwit | Zakończona
  II. Poznanie Barwinka | Liściasta Zaspa | Zakończona
  III. Poznanie Kałużowego Kroku | Krzaczek Jagody | Zakończona
  IV. Poznanie Skrzącej Łapy | Odstająca Gałązka | Zakończona
  V. Pogaduszka z wujkiem Mrozem | Wejście | Zakończona
  VI. Pogaduszka z mamą | Zakątek świętojański | Zakończona
  VII. Pogaduszka z Ruczaj i Niedźwiedzim Kłem | Stary Niedźwiedź mocno śpi | Zakończona
  VIII. Ceremonia | Mroźna Skała | Zakończona
  IX. Kolejne spotkanie ze Skrzącą Łapą | Ciemny Szlak | Zakończone
  X. Rozmowa z Czerwoną Gwiazdą | Stos Zwierzyny | Zakończone
  XI. NAUKI | No a gdzie indziej, jak nie w Chruśniaku | Zakończone
  XII. Spotkanie z Pajęczą Nogą | Ostre Gałązki | Porzucone
  XIII. Mianowanie na terminatorkę - Ceremonia XV | Mroźna Skała | Zakończone
  XIV. TRENING - Z Białą Burzą | Koci Grzbiet | Porzucone
  XV. Spotkanie ze Skrzącym Słowem (znowu?!) | Mroźna Skała | Zakończone
  XVI. Rzeka Girls Sleepover! | Zagłębienie | Porzucone
  XVII. Nieprzyjemne pyski party ze Skrzącym Słowem | Stos Zwierzyny | Zakończone
  XVIII. Dzielenie Języków - Świetlikowy Zagajnik | Jeziorny Kącik | W trakcie
  XIX. Pogrzeb Niedźwiedziego Kła | Mroźna Skała | Zakończone
  XX. Siostrzane ploteczki z Mszar | Wiąz nad Królikarnią | W trakcie
  XXI. Spacer ze Skrzącym Słowem | Obgryzione Drzewa | Zakończone
  XXII. Pogaduchy z Taflą | Migoczące Skałki | W trakcie
  XXIII. Poszukiwanie legowiska dla Skrzącego Słowa | U Podnóża Skał | Zakończone
  XXIV. Terapia z wujkiem Mrozem| Obok Jałowcowego Gąszczu | Zakończone
  XXV. Niewygodna rozmowa z siostrą Czereśnią | Paprociowy Kąt | W trakcie
  XXVI. Na dzieleniu języków ze Skrzącym Słowem | Opuszczona nora | W trakcie
  XXVII. Tytuł sesji | [MIEJSCE] | Status
  Doświadczenie

  I. Aktywność | Kwiecień | 20
  II. Aktywność | Maj | 30
  III. Aktywność | Czerwiec | 30
  VI. Aktywność | Lipiec | 20
  V. Co | Kiedy | Ilość
Relacje
  Relacje

  Świetlikowy Zagajnik | Matka
  Ma dobre relację z mamą - wie, że zawsze może na niej liczyć i wypłakać się w jej futro. Docenia również to, że zadbała o ich edukację - dzięki czemu Jezioro ma dobry start w swoim treningu.

  Wietrzny Wąs | Ojciec
  Nie do końca nawet go pamięta - nie zaznała od niego przykrości, jednak nie zdażyła się do niego przywiązać do tego stopnia, by być przerażona jego nieobecnością. Chciałaby jedynie pokazać mu, że jest jego silną córą.

  Mszar | Siostra
  Jest to jedna z bliższych jej sióstr, być może przez podobne umaszczenie.

  Błoto | Brat
  Błoto jest dla Jeziorko specyficzny, jednak lubi spędzać z nim czas.

  Ruczaj | Brat
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Plaża | Siostra
  Nie mogła nacieszyć się zbyt długo tą siostrą, ponieważ trafiła do lecznicy. Od tego czasu ich kontakt prawie się urwał.

  Wodospad | Brat
  Zawsze był tym silniejszym bratem w miocie, jednak od czasu Ceremonii mianowania obiecała sobie, że będzie lepsza od niego - głównie dlatego, że to on otrzymał Skrzące Słowo na Mistrza.

  Wapienna Łapa | Starsza siostra
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Barwna Łapa | Starszy brat
  Jest to jej kochany brat - nie ma mu nic do zarzucenia. No, może oprócz tego, że nie opowiedziałjej trochę więcej o swojej profesji, w końcu to ciekawe!

  Kleszczowa Łapa | Starszy brat
  Czarna owca rodziny - z którą Jeziorko nie ma wiele do czynienia.

  Czereśniowa Łapa | Starsza siostra
  Ta piękna i onieśmielająca siostra - którą Jeziorko tylko obserwowała z daleka z lekką fascynacją.

  Kosowa Pieśń | Babcia
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Głogowy Cień | Dziadek
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Niedźwiedzi Kieł | Ciocia
  To jest ta cool ciocia! Ma super czarne futro NO I TE KŁY!

  Bratkowa Łąka | Ciocia
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Śliwkowa Pestka | Ciocia
  Jeziorko uwielbia tę ciocię - prowadziła jej nauki i pokazała nie tylko, jak pyszne są ryby, ale również przekazała jej dużo pożytecznej wiedzy.

  Trzaskający Mróz | Wujek
  Prawie jak matka - Jeziorko bardzo przywiązała się do wujka. To jemu zawsze może opowiedzieć swoje obawy i strachy oraz wypłakać się w futro. Niezastąpiony.

  Mknąca Łapa | --
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Łabądek | --
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Skrzące Słowo | Przyjaciel
  Kot, który wywarł na niej wielkie wrażenie - do tego stopnia, że marzyła o byciu jego terminatorką. Mimo nie spełnienia się tego marzenia wciąż utrzymuje z nim świetny kontakt.

  Biała Burza | Mistrzyni
  Mimo iż to nie był ktoś, kogo Jeziorko pragnęła, od pierwszego spotkania potrafiły się dogadać i ustalić wspólne cele.Ostatnio zmieniony przez Księżycowe Jezioro 2021-01-22, 20:28, w całości zmieniany 25 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 13 | Zr: 10 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 55/200 (XII)
 
Księżycowe Jezioro
Wojownik
:pajac:Klan:
rzeka

Księżyce: 22 (II)
Mistrz: Skrzące Słowo
Płeć: kotka
Matka: Świetlikowy Zagajnik
Ojciec: Wietrzny Wąs
Partner: Właśnie dał mi kosza
Multikonta: Cisowa Jagoda, Rabarbarbarowa Łapa, Szafran
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-04-02, 13:52   
   Wygląd: Kolorystyka Jezioro nie zmieniła się od kociaka - jej futerko wciąż jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Uszy już nie wystawia tak na sztorc, chyba, że zaalarmowana lub zaniepokojona. Jej oczy nareszcie nabrały innego odcienia - są teraz blado oliwkowe, jednak wciąż intensywnie świdrujące. Jej łapy lekko się wydłużyły, dzięki czemu nie jest już pudełkiem chodzącego futerka - teraz jest pudełkiem chodzącego futerka na długich łapkach. Nos wciąż ma mały i czarny, zlewający się z ciemniejszą, lewą stroną mordki a także czołem. Prawa strona jest wyraźnie jaśniejsza. Jej pyszczek zwykle ma niezadowolony wyraz, co nie jest spowodowane jej humorem - jest to jej zwykły i luźny wyraz, którego sama nie kontroluje i nawet nie do końca zdaje sobie sprawę. Przy zbyt szerokim uśmiechaniu się, prawa strona jej pyska zaczyna drgać.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=416012#416012


galeria

_________________
.............................................................
...................................................................I think it's better when I'm overdramatic
.......................................................................I live in color, never monochromatic
.............................................................................Pop open champagne and I spin up a classic
................................................................................Let's go


.........................................................................» I'm comin' for the gold
.........................................................................» All eyes on me, let's go

................................................................................Let's go
.............................................................................Welcome to the show
.......................................................................All eyes on me, let's go
...................................................................LET'S GO!
» ---- » ---- »
Ostatnio zmieniony przez Księżycowe Jezioro 2020-08-13, 13:28, w całości zmieniany 2 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 13 | Zr: 10 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 55/200 (XII)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13