Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Węglowy Pył
2020-06-24, 12:06
Sroka
Autor Wiadomość
Srocza Łapa
Terminator

Klan:
grom

Księżyce: 20
Mistrz: Błękitna Toń
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Multikonta: Jad [kw] Trzask [s]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-23, 11:33   Sroka
   Wygląd: Srocza Łapa jest wysokim, chudym terminatorem o czarnym długim futrze z białymi znaczeniami na skarpetkach, brzuchu, szyi oraz część pyska. Ma on bursztynowe oczy, krótkie uszy oraz bardzo cieniutki ogoni.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=432653#432653

:: INFORMACJE ::

> srocza łapa | 20 | kocur | terminator | Klan Gromu <

:: WYGLĄD ::

> galeria <
    Zacznijmy od tego, jak prezentuje się Srocza Łapa. Posiada on dość dziwny chód, będący połączeniem dumy i dziwnej sztywności. Nie uśmiecha się i nie smuci, każda część ciała zdaje się być neutralna. Trochę chłodna, jednak daleka od negatywnej. Zdaje się iż kocur
    jest wiecznie zamyślony jednocześnie będąc trochę zmęczonym, co czasem jest prawdą. Dziwne jest to iż nawet przy ekscytacji ogon dalej stoi w miejscu, uszy dalej zdają się nieaktywne, i na pysku brakuje uśmiechu. To nie tak że nie jest w stanie on się uśmiechnąć, po prostu zdawałoby się że jego ciało nie reaguje na większość emocji. Wyjątkiem od tego są przyśpieszony bądź spowolniony oddech, źrenice no i ogólnie oczy. Płacz leci z nich mimowolnie, co potrafi wprawić w zakłopotanie, gdy praktycznie nic nie wskazywało na strach, gniew i smutek kocura.
    Sylwetkę ma smukłą, może trochę nawet zbyt smukłą. Proporcjonalnie jego łapy są długie, nie zmienia to jednak faktu iż Srocza Łapa to kot dość mały i nie umięśniony, i gdyby zedrzeć z niego to całe futro praktycznie nic by nie zostało. Przez długą pokrywę zdaje się trochę większy, choć dalej należy do niższej części Klanu Gromu. Futro które go pokrywa ma dwa kolory, czarną górę i biały dół. Nie jest to idealny podział, więcej mroku niż jasności na nim, jednak skarpetki na łapach, brzuch, szyję, mordkę i górę nosa ma białą. U nasady nosa biel plama jest najszersza, jednak im wyżej wlazł tym węższa się staje.
    Pysk kocura jest tylko trochę dłuższy od przeciętnego, nie wyróżnia się też szerokością. Kończy się trójkątnym jasno różowym nosem. Środki uszu i poduszki u łap mają ten sam kolor. Oczy syna Kolorowego Wiatru mają żółto-bursztynowy kolor.

:: CHARAKTER ::

Kocur się zmienił. Ego pozostało choć zwykle stłumione, z empatią dalej ma problemy choć zastanawia się czy to na pewno dobrze. Dalej ma problemy z zewnętrznym wyrażaniem emocji, co nie znaczy że ich nie ma. Nabrał jednak szacunku do innych, a przynajmniej do kotów które lubi. Już nie ma problemu z rozczytywaniem własnych emocji, no i nie jest potworem. Raczej nie czerpie przyjemności z uprzykrzaniem innym i jest otwarty na zmiany. Owszem, ma swoje opinie które uważa za dobre, jest jednak w stanie zrozumieć iż nie jest centrum wszechświata. Czasem nawet gryzie się w język, bo wie że powiedzenie jednej poprawnej rzeczy mogłoby poważnie nadszarpnąć relacje z kimś. Bardziej się interesuje innym, no i okazało się iż jest zdolny do współczucia, choć nie zawsze rozumie dlaczego dany kot miałby zareagować na daną rzecz.

:: HISTORIA ::

> kociak <
    Sroka jest kociakiem narodzonym w Klanie Gromu. Jego rodzicami są Kolorowy Wiatr i Chłodny Nos. Jeszcze nie przeżył wielu większych przygód, i póki co stara się opanować zasady tego przedziwnego świata. Nie ma jeszcze wielu opinii, ale gadanie o Klanie Gwiazdy wydaje mu się podejrzane. Bo dlaczego niby ma wierzyć w coś, czego nie widzi? No ale póki co, przebywa w Klanie i uczy się powoli i życiu. Nic niezwykłego. Sroka posiada starsze rodzeństwo Żółtą Łapę, Lamparcia Cętkę, Chudą Łapę, Mroźna Łapę, Łasiczka Łapę, Świtająca Łapę, Agrestowy Liść i Zamarznięta Sadzawkę. Większości nawet nie będzie miał okazji postać, bo odeszli jeszcze przed jego narodzinami. Ma on również rodzeństwo urodzone w tym samym miocie, są to
    Rozłupana Łapa, Wilgowa Łapa, Perkozia Łapa, Trująca Łapa, Tymiankowa Łapa Bażancia Łapa i Jemioła. Niezbyt go obchodzą, i raczej nie postrzega ich jako pełnowartościowe koty. Jednak Sroka taki jest, i, póki co, nic nie zmieni jego zdania.

> terminator <
    Mianowanie nie było szczególnie ekscytujące. Po prostu zmienili mu imię i dali nowego opiekuna, mistrzynię która nazywała się Błękitna Toń. Z początku nie był szczególnie zainteresowany treningiem, dopadła go choroba i spędził księżyc w lecznicy. Gdy wreszcie wyzdrowiał, jego ciało wypełniło trochę motywacji, ale akurat wtedy jego nauczycielka postanowiła mieć kociaki. Trudno, tak też się zdarza. Poznał sporo nowych kotów, a najciekawszym z nich okazał się Wąż, bowiem stał się jego pierwszym i jedynym przyjacielem. Srocza Łapa otworzył się trochę na inne koty i przestał je postrzegać w tym samym świetle jak brud po którym chodzi. Z czasem przyjaźń przerodziła się w zauroczenie, jednak na razie nic z owym uczuciem nie robił. Życie brnęło dalej, a choć ego terminatora dalej istnieje, zmienił się chyba na lepsze.

:: STATYSTYKI ::

siła: 4
    zręczność: 6
    szybkość: 6
    zmysły: 4

punkty życia: 60
    wytrzymałość: 40

EXP: 100/100 (lvl 1)
    + 5 : aktywność : [sierpień]
    + 5 : aktywność : [listopad]
    + 30 : aktywność : [grudzień]
    + 30 : aktywność : [styczeń]
    + 30 : aktywność : [luty]

...

+ [liczba, za co]

> nie zgadzam się na adopcję postaci <

Ostatnio zmieniony przez Srocza Łapa 2021-03-01, 11:56, w całości zmieniany 31 razy  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/150 | MED.EXP: 0/100

Srocza Łapa
Terminator

Klan:
grom

Księżyce: 20
Mistrz: Błękitna Toń
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Multikonta: Jad [kw] Trzask [s]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-08-13, 10:32   
   Wygląd: Srocza Łapa jest wysokim, chudym terminatorem o czarnym długim futrze z białymi znaczeniami na skarpetkach, brzuchu, szyi oraz część pyska. Ma on bursztynowe oczy, krótkie uszy oraz bardzo cieniutki ogoni.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=432653#432653

:: RELACJE ::

KLAN GROMU

> rodzina, miłość <
    Kolorowy Wiatr [mama]
    Nie doceniałem mamy, przepraszam. Z początku naprawdę nie myślałem wiele o kotach będących moją rodziną, jednak wiem iż innej mamy nie chcę mieć.

> rodzina <
    Chłodny Nos [tatko nieobecny]
    Nigdy nieobecny ojczulek, no prawie. Żyje sobie, widziałem go kilka razy, jednak poza krwią płynących w naszych żyłach nie łączy nas nic więcej.

> rodzina <
    Bażancia Łapa [siostra gdzie?] [siostra]
    do uzupełnienia

> rodzina <
    Rozłupana Łapa [braciszek puchaty]
    do uzupełnienia <

> rodzina <
    Wilgowa Łapa [gdzie ona?]
    do uzupełnienia

> rodzina <
    Perkozia Łapa [siostra chrońcie ją]
    do uzupełnienia

> rodzina <
    Tymiankowa Łapa [tymianek bracik]
    do uzupełnienia

> rodzina <
    Trująca Łapa [bracik nie uczuciowy] [brat]
    do uzupełnienia

> rodzina <
    Jemioła [gdzie ona]
    do uzupełnienia

> szacunek? <
    Żubrza Gwiazda [przywódczyni]
    Robi dobrze swoją pracę, choć raczej lepiej z nią nie zadzierać. Ale jest kompetenta, choć powinna stosować trochę łagodniejsze kary. Ogólnie jest dobrze.

> szacunek, strach <
    Cyprysowa Łuska [zastępczyni]
    Z jednej strony jest straszna, z drugiej nadaje się na swoją pozycję. Będzie kiedyś dobrą przywódczynią, jestem tego pewien. Lepiej z nią nie zadzierać, choć podejrzewał iż ma swoją miększą stronę. Choć mogła by być mniej brutalna, serio.

> niechęć, dezaprobata<
    Truskawkowy Gąszcz [medyczka]
    Nie wydaje się miła, jednak wyleczyła go. Ciężko mu stwierdzić co dokładnie czuje, chciałby jednak zadać jej kilka pytań. Nic więcej.
    Tak było dopóki nie straciła nerwów podczas nerwów. Teraz nie jestem pewien czy kogoś nie otruje, choć ja chyba jestem bezpieczny. Cóż, straciła w moich oczach, choć nigdy nie miała wiele na pierwszym miejscu.

> dezaprobata, żal <
    Wieczorna Łapa
    ]Niekompetentny podobnie jak jego mistrzyni, choć w sumie trochę mi go żal. W końcu zaatakował go Gryząca Łapa, najbardziej nienormalny kot z Gromu. Dobrze mu tak że urwali mu ucho, choć chciałbym się cieszyć z tego bardziej. Cóż, poza tym nie wiem co sądzić o terminatorze medyka, niech lepiej szybko urośnie bo nie chcę kolejnego złego medyka.

> szacunek, zainteresowanie, rozczarowanie? <
    Błękitna Toń [mistrzyni]
    Choć zdecydowanie jej nie kocham, szanuje swą nauczycielkę za to że nie naciska na niego. Poznałem już ją trochę wcześniej i nie sądziłem o tym wiele, ale to jeszcze w czasach gdy miałem wszystkich gdzieś. Tak, mam do niej trochę żal przez to iż podczas gdy miała terminatora, i tak zrobiła sobie kocięta. Cóż, mogło być gorzej.

> przyjaźń, szacunek, zauroczenie? <
    Wężowy Błysk (Głośna Łapa) [przyjaciel]
    Jeden z nielicznych wartościowych kotów w Klanie. Nie dość że inteligenty, to jeszcze miły. W prawdzie czasem mówi trochę za dużo, jednak nikt nie jest idealny. Bo nawet ja, Srocza Łapa, choć bliski perfekcji, do ideału mi trochę brakuje.

><
    Sztormowy Mrok (Karaczanowa Łapa) [?]
    do uzupełnienia

><
    Nawałnicowy Ryk [?]
    do uzupełnienia

> neutralność, zainteresowanie, żal <
    Zasypana Łapa [znajomy]
    Gdyby miał go opisać, by go nie opisał. Ciężko mi jest wyczytać z niego coś więcej niż to, że jest nieśmiały i chyba potrzebuje pomocy. Poza tym, ani go lubię ani nie lubię. Nie podoba mi się to, wolałbym darzyć kogoś wielką nienawiścią niż niczym. Muszę się z nim spotkać jeszcze raz, chcę wiedzieć o nim więcej.

> strach, pogarda, niepokój <
    Gryząca Łapa [powaleniec]
    Spotkanie z nim zapadnie mi w pamięci na dobre, ale nie z jakiś dobrych powodów. Jest on niepokojący, dziwny w negatywnym tego słowa znaczeniu, no i nie chcę go widzieć. Co to w ogóle za pytania, że co mu się śniło, choć wcale mnie nie znał? Nie jestem pewien czy to paranoja, czy faktycznie mnie czasem obserwuje, nawet gdy śpię?
    W każdym razie ma niepokolej we łbie. Rzucać się na terminatora medyka? Też coś. Tak, Wieczorna Łapa powiedziała kilka brzydkich rzeczy, jednak to nie powód by kogoś zabić. Nienormalny, proszę wygnajcie go kiedyś.

>neutralność, zainteresowanie <
    Barwna Łapa [znajoma]
    Co tu dużo mówić, to trochę intrygujący kociak. Nic więcej, no może poza tym że potrafi być delikatnie irytująca. Do głupiej jej jednak trochę brakuje, w końcu to jeszcze maluch, a maluchy raczej nie słynął z wysokiego rozumowania świata. Zobaczymy co z niej wyrośnie.

><
    Wietrzna Łapa [?]
    do uzupełnienia

KLAN RZEKI

KLAN WICHRU

KLAN CIENIA

SPOZA KLANU

KLAN GWIAZDY

MIEJSCE GDZIE BRAK GWIAZD

:: SESJE ::
    > [2/6] <

- w trakcie
    - zakończona
    - porzucona

x s koty

:: sesje ::
    1. Ptasie Gniazdo [Błękitna Toń]
    2. Wystające Korzenie [Huraganowy Szum]
    3. Iglasty Zagajnik [Zasypana Łapa]
    4. Zagłębienie Owocowa Gęstwina Mięciutki Mech Kamienia [Głośna Łapa]
    5. Falujące Trawy [Gryząca Łapa]
    6. Płat Ziemi [Wiatr]
    7. Grzmiąca Rzeka - Piaszczysty Brzeg [Karaczanowa Łapa]
    8. Tajemnicza Dziura [Barwa]
    9. Kępa Drzew [Agrestowy Liść]
    10. Perkozie Piórka [Perkozia Łapa]
    11. Owocowy Krzak [Storczykowa Łapa]
    12. Pochyły Kamień [Rozłupana Łapa]
    13. Spora Szczelina [Nawałnicowy Ryk]
    14. Rumowisko Malinowe Krzewy Jodłowa Skarpa [Wężowy Błysk]
    15. Słoneczne Grzbiety [Gryząca Łapa]
    16. Nora Krzywuchy [Shlatt]

:: niewliczane w limit ::

1. Ceremonia II [ciężko zliczyć]
    2. Słoneczne Grzbiety [Błękitna Toń]
    3. Mniejsze Wejście [Truskawkowy Gąszcz]
    4. Ceremonia V [ciężko zliczyć]
    5. Ceremonia VI [ciężko zliczyć]]
    6. Większe Wejście [Wężowy Błysk, Truskawkowy Gąszcz]
    7. Pogrzeb Osikowej Kory [ciężko zliczyć]
Ostatnio zmieniony przez Srocza Łapa Wczoraj 18:21, w całości zmieniany 46 razy  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/150 | MED.EXP: 0/100

Odpowiedz do tematu