Poprzedni temat «» Następny temat
Kępy Traw
Autor Wiadomość
Koperkowa Łapa
TerminatorKlan:
rzeka

Księżyce: 11 [koniec listopada]
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Płeć: kotka
Matka: Barwne Niebo
Ojciec: Leśna Jagoda
Multikonta: Migoczące Światło [KW], Głuszcowa Łapa [KG], Burza [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-05, 23:04   
   Wygląd: Jeszcze jest mała, jeszcze puchata i jeszcze urocza. Kotka jest cała pokryta krótkim, niebieskim futerkiem. Przy jej jeszcze niebieskich (a wkrótce zaczynających się wybarwiać na zielono) oczach oraz nad czarnym nosem, znajduje się lekkie rozjaśnienie. Na lewym boku pyszczka, gdzieś na linii żuchwy posiada tajemniczą czarną kropkę. Uszy ma całkiem długie, ale w tym wieku raczej jeszcze nie odbiegają od normy. Natomiast łapy już teraz są nieproporcjonalnie długie - szczególnie te tylne, przez które kotka uważa się za brzydką. Jej ogon na końcu się ściemnia, ale wcale nie jest taki długi, jakby to się mogło zdawać.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=434379#434379


Koperkowa Łapa niedawno odkryła wielką konstrukcję, która przecinała rzekę na pół i prowadziła na jej drugi brzeg. Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie próbowała jej przekroczyć. Wcześniej już zdążyła zbadać przednią stronę tworu, a że wyglądał na całkiem porządny, nie miała do niego zbyt wielkich zastrzeżeń. A nawet już, jeśli przejście nie było zbyt stabilne, chłodną kalkulacją uznała, że co najwyżej dopłynie z nurtem rzeki gdzieś przy obozie. Więc ewentualny skutek jej przejścia przez kładkę nie był aż taki zły.
Wczesnym rankiem, kiedy to jeszcze nie miała treningu, a Śliwkowa Pestka jeszcze jej nie powiedziała, że zaczną go wcześniej, szybkim tempem wybiegła z obozu. Biegła w inną stronę niż robiła to zazwyczaj, ale akurat tego wymagało od niej przejście. W połowie drogi przystanęła na chwilę i próbowała wypatrzeć coś na drugim brzegu. Jednak niczego szczególnego tam nie było, więc prędko wyruszyła w dalszą drogę. I takim samym tempem wkroczyła na Bobrową Tamę. Nie potrzebowała rozglądać się dziesięć razy w każdą stronę, żeby tylko... sama nie wiedziała, po co mogli to robić. Dłuższymi susami przeskoczyła przez konstrukcję i wreszcie wylądowała na kamienistym brzegu. Późniejsza droga nie była jakaś skomplikowana, aczkolwiek kotka nie bardzo ją znała. Pobiegła prosto przed siebie, by oddalać się od rzeki oraz centrum klanu. Dążyła jakby przy granicy z klanem Gromu i rozglądała się, czy nie było tam przypadkiem jakiegoś innego kota.
Czasem zastanawiała się, czy inne koty, z innych klanów, były inne. Klan Rzeki był na przykład bardzo nudny, i tylko parę kotów wychylało się z ogółu. Dużo z nich czuło coś dziwnego, myśląc o walkach, a Koperek jak najchętniej chciała to robić. Uważała, że takie sparingi były nieprzewidywalne i tylko one potrafiły nauczyć czegoś szczególnego. Zarówno było w nim coś szczególnego, że nie można było się wyuczyć tego na pamięć, jak jakąś formułkę, dlatego opanowanie walczenia było... trudne. Oczywiście w obozie nikt nie chciał się bić, więc być może... był jakiś kot z innego klanu, co akurat też chciał coś takiego porobić.
Zarówno przy tej granicy, jak i dziwnym drzewie co tak leżało pośrodku, nie znalazła ani jednej żywej duszy, więc nie pozostało jej nic innego, niż iść dalej. Głowę podniosła wyżej i spięła mięśnie, by tym razem zbliżać się do drugiej części rzeki. Co dziwne, w krajobrazach innych klanów nie widziała niczego szczególnego. Były tam takie same drzewa, jakie u nich. Przysłaniały jej widok na dalszą część terenów, więc kotka zaczęła iść już nie przy granicy, a w jej stronę. Akurat znajdowała się wśród kęp traw, a jej wzrok, skupiony na terenie, wyłapywał wszystkie ewentualne ruchy.

/Szczypior
  Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 95/100
 
Szczypiąca Łapa
Zaginiony
bam bam


Klan:
wicher

Księżyce: 13
Mistrz: Racza Sadzawka
Płeć: kocur
Matka: Paprociowy Pył
Ojciec: Łabędzie Skrzydło
Multikonta: Kurze Ziarno (KC) Sum (KR)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-05, 23:38   
   Wygląd: Jest doskonałą mieszanką swoich rodziców - jednak bardziej przypomina swojego ojca. Jest całkiem biały, niby obłoczek, ma miękkie i lśniące futro, które nie jest (tak jak w przypadku ojca) ubrudzone przez rude plamy. Za to po matce odziedziczył jego długość - krótkie, gęste i dobrze chroniące przed zimnem. Kolejna rzecz przypominająca Szczypawkę do swojego ojca są jego oczy - to lewe niebieskie, drugie prawe iskrzące się na złoto. Oczywiście z początku nikt o tym nie wiedział - jeszcze się nie wybarwiły. Wygląda niezwykle niewinnie, ma słodki różowy nosek i długawe białe wąsiki. Jest przeciętnej wielkości - nie najmniejszy, ani nie największy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=428955#428955


Tego ranka był... (tego się nikt nie spodziewał) wkurzony. Otworzył dwubarwne ślepia marszcząc w pogardzie brwi. Gdzie jedzenie? Rozejrzał się dookoła swojego legowiska jakby liczył na jakiegoś piszczka. Niestety, jednak już nie siedział w lecznicy, teraz musiał zadbać o samego siebie... Także wstał wyginając swój grzbiet i wysuwając do przodu łapy z ostrymi pazurami na których przez moment się skupił. Były takie pięknie... aż szkoda że przez tyle księżyców się marnowały. Nawet nie polował, co gorsza nie walczył. Jego piękne ciało aż kipiało ze zniecierpliwienia i nudy. Bo tutaj w obozie mógł zapewnić sobie mało rozrywek - ostatnio fakt poznęcał się nad jakimś kocurkiem, jednak nadal to nie było to. Nadal mu czegoś brakowało. Może treningu... Owszem potrenowałby sobie, szkoda że ze swoją mistrzynią się minęli w lecznicy. Cóż, teraz już Szczypiącej Łapie nie zależało na nowej randze, mógł sobie być tym terminatorem. Kocur delikatnie chwycił kępkę mchu układając ją na stosie po czym delikatnie ją przygładził, ciesząc swój wzrok poukładanym, czystym legowiskiem. Lubił ład i porządek. Później przysiadł przy stosie zwierzyny wybierając NAJWIĘKSZEGO piszczka którego z gracją i kulturą zjadł nie brudząc sobie przy tym swojego śnieżnobiałego futerka. Oblizał wargi hardym spojrzeniem oblewając obóz. Nie odnalazł w nim jednak niczego ciekawego więc szybko pewnym krokiem z niego wymaszerował. Czuł wiele siły kumulowanej w jego łapach, cały aż buzował.
Chłodny wiatr nie studził jego zapału... wiele myśli łaziło po jego głowie. Potrzebował jakiegoś bodźca, potrzebował czegoś nowego, czegoś wspaniałego. W zasadzie to nie wiedział dokąd się udać - nie znał jeszcze granic swojego Klanu, nie wiedział jak daleko mu do granicy. Był pod tym względem nieco zacofany. Dziwnooki zatrzymał się przy jakimś nieźle zachowanym drzewie i użył go do naostrzenia swoich pazurów. Swoich pięknych pazurów. A może tak je w końcu użyje? Może znajdzie ofiarę? Tak w obozie nie wypada się bić - a tutaj? Kto go tutaj widzi? I tak się tą myślą kocur podjarał że aż zaczął biec szybciej targany różnymi emocjami. Ile można siedzieć i czekać, ile można się nudzić. Skoro ta jego całą mistrzyni nie uczy go niczego sam się nauczy - najpierw walki, potem polować. Miał jeszcze jednego asa w rękawie - nie znał kodeksu. Nie wiedział co jest dobre a co złe - a targały nim jedynie swoje własne zachcianki. A ON chciał użyć pazurów - tylko to się liczyło. I wyczuł swoją ofiarę. Chłodny wiatr przywiał nowe, ciekawe informacje. Coś mu śmierdziało rybą na jego terenach - oh, oh ktoś znalazł się w złym miejscu o złym czasie. I tak zbliżał się do Koperek... po pewnym czasie widząc jej sylwetkę rysującą się w oddali. Nie chował się za krzakami, nie był tchórzem, nie obawiał się - chociaż jego serce biło jak szalone. Jak smakuje krew? Musi się nauczyć walczyć - obiecał to swojemu bratu. Swojemu małemu Komarkowi, ukochanemu maluchowi. Nie mógł go zawieść, był starszym braciszkiem. Końcówka ogona zadrżała tworząc zawijasy w powietrzu, a ślepia niebezpiecznie lśniły. Jak daleko był w stanie zajść? Bez słowa stanął przy swej ofierze, świdrując ją wzrokiem. Kotka. Chuda. Młoda. Nos kocura się zmarszczył, oczy zwęziły się do szparek.
- Śmierdzisz - mruknął swoim twardym głosem, uśmiechając się przy tym podle. Witaj nieznajomo. Witaj rybeńko. A ułamek sekundy później... rzucił się przed siebie czując jak wszystkie mięśnie mu się napinają. Czuł się jednocześnie tak wspaniale, tak cudownie, czuł jak pazury wysuwają mu się z opuszków. Rzucił się na nią bez zapytania, celując w jej bok - chcąc ją przewrócić. Oh... tak długo na to czekał. Oh, gdyby jego trening ruszyłby się z miejsca... Młoda duszyczka musi mieć co robić...

//proszę nie wbijać za szybko :CC
_________________Ja w jednym z moich snów, wbiłem ci w głowę nóż
Przekręciłem jak klucz i zamówiłem jedzenie
Ty, ale ja mam jazdę, wydzwaniam restauracje
Pytam się czy mi przygotują żurek w twojej czaszce
Gdy spożywam z kulturą obok pani gra na harfie
  Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 60/100
 
Koperkowa Łapa
TerminatorKlan:
rzeka

Księżyce: 11 [koniec listopada]
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Płeć: kotka
Matka: Barwne Niebo
Ojciec: Leśna Jagoda
Multikonta: Migoczące Światło [KW], Głuszcowa Łapa [KG], Burza [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-06, 00:17   
   Wygląd: Jeszcze jest mała, jeszcze puchata i jeszcze urocza. Kotka jest cała pokryta krótkim, niebieskim futerkiem. Przy jej jeszcze niebieskich (a wkrótce zaczynających się wybarwiać na zielono) oczach oraz nad czarnym nosem, znajduje się lekkie rozjaśnienie. Na lewym boku pyszczka, gdzieś na linii żuchwy posiada tajemniczą czarną kropkę. Uszy ma całkiem długie, ale w tym wieku raczej jeszcze nie odbiegają od normy. Natomiast łapy już teraz są nieproporcjonalnie długie - szczególnie te tylne, przez które kotka uważa się za brzydką. Jej ogon na końcu się ściemnia, ale wcale nie jest taki długi, jakby to się mogło zdawać.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=434379#434379


Terminatorka z Klanu Rzeki w przeciwieństwie do śnieżnobiałego, nie była przepełniona emocjami. Jednak nie było to nowością; rządziła nią chłodna kalkulacja, pasująca do przyjętej przez nią logiki. Dawało jej to sporo przewagi, a równocześnie popychało ją do różnych, czasem nierozsądnych zachowań. Jednak co było w tym złego, skoro nie czuła hamowania tego? W ten sposób poznawała, uczyła się i w końcu stawała się coraz lepsza. Kotka po części chciała dowiedzieć się jak najwięcej o tym świecie, a przynajmniej tego, co ją ciekawiło.
Wichrowy kocur widocznie również nie chciał zachowywać żadnych zasad bezpiecznego zbliżania się do kota z innego klanu, więc po prostu do niej biegł. Koperek zobaczyła go już w oddali, więc stanęła w miejscu i najpierw zlustrowała otoczenie wokół siebie. Stała w gęstej trawie, która porastała dosyć duży kawał pobliskiego terenu. W niewielkiej odległości od siebie nie miała żadnego drzewa, a trochę dalej wysokie drzewo, znajdujące się na terenach jej klanu. Dalej było jeszcze to jedno dziwne, poczwórne drzewo, ale odległość była zbyt wielka, by cokolwiek kotce dać. Przewróciła wzrok na białą kulkę futra i zobaczywszy, że jeszcze mu brakuje trochę drogi do niej, podniosła głowę na pobliskie wzniesienie po stronie klanu Wichru. Nic jej jednak ono nie dawało, więc zignorowała je. Wiedziała, że za sobą nie miała niczego innego niż piasek i rzeka, ale w każdym razie obydwa mogły w czymś pomóc.
Jak ten wręcz z morderczym zapałem do niej biegł, ta zdążyła w tym czasie przemyśleć wszystkie sprawy i zorientować się, że biały nie miał ochoty na pogawędkę o kwiatach. Idealnie wręcz. Wyciągnęła pazury i wbiła je w ziemię, a później machnęła ogonem.
Będziesz musiał wytrzymać — powiedziała chłodno na jego przytyk, a później jakby wyczytując z niego jego własne ruchy, szybko zrobiła dwa kroki do tyłu. Kiedy już ten się na nią rzucił, niebieska terminatorka, lekko uchyliła się w bok, by zmylić go z własnego położenia ciała. Następnie błyskawicznie trzasnęła łapą w jego szyję. Automatycznie wysunęła pazury, które i tak już wcześniej miała przygotowane, licząc na zadanie śnieżnemu rany, która da mu się we znaki w dalszej części walki.
  Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 95/100
 
Dynia.
Gwiezdny
akceptacjaKlan:
wicher

Księżyce: 25
Mistrz: Borsucze Futro
Płeć: kocur
Matka: Pomarańczowa Skórka
Ojciec: Czerwony Pazur
Multikonta: Popielny Żar, Lisi Wrzask, Pęknięta Łapa [KC], Śliwkowa Pestka [KRz], Cyprysowa Łuska [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-11-08, 11:41   
   Wygląd: Rudy kocur o długiej, pręgowanej tygrysio sierści, która teraz z lśniącej i zadbanej - stała się matowa i skołtuniona. Przez ból, stres i obniżenie samooceny bardzo schudł, co odbiło się na jego wyglądzie. Mimo to, nadal można byłoby go nazwać jednym z większych kocurów - gdyby nie chodził zgarbiony i skulony. Posiada liczne białe znaczenia na piersi, brzuchu, ogonie i łapach. Także na nosku, jego urocza biała plamka, nadal nie zaniknęła. Urodził się z za długim językiem, który od czasu do czasu wystawia na bok. Oczy wybarwione już dawno, teraz mają mętny i zamglony żółtawy kolor, a wszystkie poduszeczki, nosek i wnętrze zaokrąglonych uszu - różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8100


Atak Szypka: Słaby! (50%) → [(12 + 7) - (10 + 5)]*0.5 = 4 * 0.5 = 2
Atak Koper: Słaby! (50%) → [(10 + 7) - (4 + 5)]*0.5 = 8 * 0.5 = 4

Zaczęło się groźnie. Wymiana złośliwości zagęściła atmosferę, że aż iskrzyło - jednak jaki był efekt finalny? Mimo tego, że to Szczypiąca Łapa zaczął potyczkę skacząc na swoją przeciwniczkę, jego atak się udał dość...Słabo. Wybił się z łap i delikatnie uderzył w bok Koperkowej Łapy, nabijając jej malutkiego i lekkiego siniaka; może kocica nawet sama go nie poczuła i nie poczucie! Ta natomiast smugnęła go łapą po szyi nie dosięgając pazurami jego skóry, ale! Wyrwała mu kępkę sierści. Nic więcej się nie zadziało; chociaż...Nie, Szczypiąca Łapa zdawał się zapomnieć, że coś jednak dzieli tereny dwóch klanów i...Cóż, przekroczył granicę by móc teraz ustać obok niebieskiej terminatorki.

Szczypiąca Łapa: lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 - 4 = 56/60 | W: 40 - 3 = 37/40
• Rana 0. stopnia: wyrwana sierść na szyi

Koperkowa Łapa: lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 65 - 2 = 63/65 | W: 35 - 3 = 32/35
• Rana 0. stopnia: lekki siniak na boku
_________________
⚠️
there's a red light up ahead
I drive my car into it
I'm a little kid, big death wish
I bite the lips, the lips that kiss

baby boy, baby brother
we're losing you, is it forever
  Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 105/150
 
Szczypiąca Łapa
Zaginiony
bam bam


Klan:
wicher

Księżyce: 13
Mistrz: Racza Sadzawka
Płeć: kocur
Matka: Paprociowy Pył
Ojciec: Łabędzie Skrzydło
Multikonta: Kurze Ziarno (KC) Sum (KR)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-08, 19:04   
   Wygląd: Jest doskonałą mieszanką swoich rodziców - jednak bardziej przypomina swojego ojca. Jest całkiem biały, niby obłoczek, ma miękkie i lśniące futro, które nie jest (tak jak w przypadku ojca) ubrudzone przez rude plamy. Za to po matce odziedziczył jego długość - krótkie, gęste i dobrze chroniące przed zimnem. Kolejna rzecz przypominająca Szczypawkę do swojego ojca są jego oczy - to lewe niebieskie, drugie prawe iskrzące się na złoto. Oczywiście z początku nikt o tym nie wiedział - jeszcze się nie wybarwiły. Wygląda niezwykle niewinnie, ma słodki różowy nosek i długawe białe wąsiki. Jest przeciętnej wielkości - nie najmniejszy, ani nie największy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=428955#428955


Cóż. Kocur czuł wyraźny zapach ryby mogący świadczyć o tym że gdzieś w pobliżu znajduje się granica... ale gdzie dokładnie? Szczypek miał spore braki w edukacji, to skutkowało tą okropną niewiedzą. Prawdę mówiąc to teraz dziwookoiego granice obchodziły tyle co zeszłoroczny śnieg, liczyło się tylko jedno: walka, walka, walka! Myślał że miał dosyć siły by poważnie skrzywdzić kotkę, myślał że zaraz ta znajdzie się pod jego łapami i będzie mógł bez skrupułów wbić w nią swoje szpony ciesząc się pierwszą wygraną w życiu walką. Kocur sądził również, że przestraszy swoją przeciwniczkę nie spodziewającą się ataku a ta na wzór słabeuszy z Klanu Wichru z piskiem zniknie. Rzeczywistość była jednak inna. Powietrze szumiało mu w uszach oddech się przyspieszył, a kocur na ułamek sekundy odnalazł ślepia kotki. Duże, zielone i... nastawione bojowo. Oh tak, czyżby jednak w innych Klanach nie było tyle frajerów? Krew wcale się nie polała. A nawet... coś świsnęło mu przed nosem zatrzymując się na szyi. Oczy terminatora zaiskrzyły się z momentem gdy w powietrzu zafruwały kłaki. Normalnie gdyby ktoś mu wyrwał jego piękne futerko ten z pewnością byłby... bardzo zły. Teraz jednak ten odłożył swoją aparycję na bok. Czuł jak w trzewiach rośnie mu uczucie tak piękne, tak wspaniałe. To była ekscytacja. Jeszcze nigdy wcześniej nie poznał kogoś kto by mu oddał. I to z pazurami! Zazwyczaj te breje futra i łez płaszczyły się przed nim zabierając całą zabawę, coraz bardziej frustrując śnieżnobiałego kocura. W tym momencie było inaczej. Bo to była walka z godnym przeciwnikiem. Walka której jednak nie mógł przegrać, dlatego też zachwyt musiał odłożyć na później. Kocur uniósł swoją łapę z wysuniętymi, ostrymi pazurami - próbował trafić w pyszczek swojej przeciwniczki. Celował w oczy, nos, czyli w miejsca na których zazwyczaj widywał blizny. Oj tak... taka pamiątka na całe życie? TO byłoby coś naprawdę wspaniałego. Terminator próbował włożyć w to działanie jak najwięcej siły. Tym razem z pewnością mu się uda.
_________________Ja w jednym z moich snów, wbiłem ci w głowę nóż
Przekręciłem jak klucz i zamówiłem jedzenie
Ty, ale ja mam jazdę, wydzwaniam restauracje
Pytam się czy mi przygotują żurek w twojej czaszce
Gdy spożywam z kulturą obok pani gra na harfie
  Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 60/100
 
Koperkowa Łapa
TerminatorKlan:
rzeka

Księżyce: 11 [koniec listopada]
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Płeć: kotka
Matka: Barwne Niebo
Ojciec: Leśna Jagoda
Multikonta: Migoczące Światło [KW], Głuszcowa Łapa [KG], Burza [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-08, 21:17   
   Wygląd: Jeszcze jest mała, jeszcze puchata i jeszcze urocza. Kotka jest cała pokryta krótkim, niebieskim futerkiem. Przy jej jeszcze niebieskich (a wkrótce zaczynających się wybarwiać na zielono) oczach oraz nad czarnym nosem, znajduje się lekkie rozjaśnienie. Na lewym boku pyszczka, gdzieś na linii żuchwy posiada tajemniczą czarną kropkę. Uszy ma całkiem długie, ale w tym wieku raczej jeszcze nie odbiegają od normy. Natomiast łapy już teraz są nieproporcjonalnie długie - szczególnie te tylne, przez które kotka uważa się za brzydką. Jej ogon na końcu się ściemnia, ale wcale nie jest taki długi, jakby to się mogło zdawać.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=434379#434379


Ta chorobliwa chęć do walki białego terminatora nie wyglądała na coś zdrowego. Jednak nie jej przychodziła ocena, bo wcale do tych nie należała. Podobnie jak wichrowy kocur, nie przepadała za kotami z własnego klanu, uważając ich za leniwych. Nikt nie chciał z nią walczyć, chociażby trenować pod ochroną nieużywania pazurów. Każdy z nich skupiał się na własnym treningu oraz poszerzaniu wiedzy, która niewiele wspólnego miała z czymś pożytecznym, całkowicie zapominając o innych sprawach.
Poczuła na boku uderzenie kocura, jednak pochłonięta walką oraz skupieniem, nie chciała przyglądać się temu długo. Chciała, żeby walka była dynamiczna, a więc nie miała czasu na zbędne marnowanie czasu. Widok białego futra oraz brak krwi dostatecznie świadczył o tym, że nic się nie stało.
Ona nie próbowała wkładać w swoje ruchy wiele siły. Wolała przełożyć to na wytrzymałość, by realnie mieć szanse na wygranie. Nie znała siły kocura, ale po wcześniejszym uderzeniu, szacowała, że nie była największa. Co nie zmieniało faktu, że nie mógł jej mylić. Wolała dłużej walczyć, czerpiąc z tego jak najwięcej korzyści, zapamiętując każdy ruch białego. Widziała w tym doskonałą okazję do nauki; częstość oraz wykonane ataki mogła przełożyć na przyszłość, kiedy to będzie walczyła z kimś innym. A wtedy być może uda jej się wręcz przewidywać czyjeś ruchy, wychodząc z każdej walki bez ran.
Od razu po wcześniejszym machnięciu łapą, odbiła się od ziemi, przyśpieszając. Zbliżyła się do niego na tyle, że sama mogła dostać jakąś większą ranę. Zniżyła łebek i szeroko otworzyła swój pysk. Chciała kłapnąć zębami na jego łapie, doszczętnie miażdżąc ją swymi zębiskami. Gdyby wykonanie jej się udało, to utrudniłaby kocurowi dalszą walkę, a w lepszym wypadku skutecznie uniemożliwiłaby mu dalsze przemieszczanie się. Miałą tylko nadzieję, że ten wybór nie odbije się negatywnie na niej. Nie znała intencji innych, więc nie wiedziała czego się spodziewać w wypadku poniesienia wielkich ran. No cóż, do głupich świat należy.
Ostatnio zmieniony przez Koperkowa Łapa 2020-11-08, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 95/100
 
Dynia.
Gwiezdny
akceptacjaKlan:
wicher

Księżyce: 25
Mistrz: Borsucze Futro
Płeć: kocur
Matka: Pomarańczowa Skórka
Ojciec: Czerwony Pazur
Multikonta: Popielny Żar, Lisi Wrzask, Pęknięta Łapa [KC], Śliwkowa Pestka [KRz], Cyprysowa Łuska [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-12-22, 10:30   
   Wygląd: Rudy kocur o długiej, pręgowanej tygrysio sierści, która teraz z lśniącej i zadbanej - stała się matowa i skołtuniona. Przez ból, stres i obniżenie samooceny bardzo schudł, co odbiło się na jego wyglądzie. Mimo to, nadal można byłoby go nazwać jednym z większych kocurów - gdyby nie chodził zgarbiony i skulony. Posiada liczne białe znaczenia na piersi, brzuchu, ogonie i łapach. Także na nosku, jego urocza biała plamka, nadal nie zaniknęła. Urodził się z za długim językiem, który od czasu do czasu wystawia na bok. Oczy wybarwione już dawno, teraz mają mętny i zamglony żółtawy kolor, a wszystkie poduszeczki, nosek i wnętrze zaokrąglonych uszu - różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8100


Atak Szypka: Udany! (100%) → [(18 + 7) - (9 + 5) = 11
Atak Koper: Słaby! (50%) → [(11 + 7) - (8 + 5)]* 0.5 = 5 * 0.5 = 2

Wichrowy terminator znalazł godnego przeciwnika jakim była Koperkowa Łapa, która mimo próśb swojej mistrzyni - i tak wpakowała się w kłopoty o których zaraz miała się przekonać. Syn Paprociowego Pyłu mimo pierwszego, nie dość lotnego ataku ze swojej strony teraz do ponownego natarcia przyłożył się...chyba aż za bardzo. Zamachnął się i bez problemu drasnął kotkę prosto w grzbiet nosa zostawiając na nim głębsze, jednak na szczęście niezbyt rozległe zadrapanie - które na nieszczęście Koperkowej Łapy - piekło i krwawiło. Możliwie przez szok spowodowany tym wszystkim, jedyne co udało jej się zrobić Szczypiącej Łapie, to wyrwanie nikłej kępki sierści z łapy jaką ledwo musnęła pazurami.

Szczypiąca Łapa: lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 56 - 2 = 54/60 | W: 37 - 3 = 34/40
• Rana 0. stopnia: wyrwana sierść na szyi
• Rana 0. stopnia: wyrwana sierść na przedniej łapie

Koperkowa Łapa: lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 63 - 11 = 52/65 | W: 32 - 3 = 29/35
• Rana 0. stopnia: lekki siniak na boku
• Rana 1. stopnia: głębsze rozcięcie na grzbiecie nosa (Od następnej tury -1 HP aż do końca walki; krwawi)
_________________
⚠️
there's a red light up ahead
I drive my car into it
I'm a little kid, big death wish
I bite the lips, the lips that kiss

baby boy, baby brother
we're losing you, is it forever
  Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 105/150
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengers


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11