Poprzedni temat «» Następny temat
Nieobecności
Autor Wiadomość
Pochmurny Sen
Wojownik
Dawca Szczęścia

Klan:
wicher

Księżyce: 16
Mistrz: Słodka Woda, Krzykliwa Mewa
Matka: Biały Kwiat
Ojciec: Porywisty Nurt
Multikonta: Bursztynowy Wiatr, Sztormowy Świt, Łasicza Łapa, Wilczy Szlak, Sycząca Łapa, Żabia Łapa, Błyskotka || Zbożowa Łapa, Kwitnąca Łapa, Chłód
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-12-05, 19:18   
   Wygląd: Kolejny biały kociak, niezbyt wyróżniający się swoim futrem, czy też posturą. No, tyle tylko, że wydaje się być nieco szarawy, ba, czasami nawet pojawiają się czarne plamy! Z tym, że te plamy migrują to tu, to tam bo wcale nie są łatami innego koloru - to brud. Obłok jakoś nie potrafi zatrybić o co chodzi z tym całym "myciem". Co prawda mama Wirka próbowała mu to tłumaczyć i czasami coś tam go liźnie... Ale on chwilę później pobiegnie na zwiedzanie i to by było na tyle jego czystości. Za to tym co go może wyróżnić zdecydowanie są oczy. Odziedziczył je po tatusiu! Szkoda, że go nie zna, bo by go pewnie polubił i wtedy może mama powiedziałaby mu, że te oczy to ma po nim... A tak to jedyne co może zrobić to patrzeć na świat tymi tak jasno błękitnymi oczami, że czerwone nitki krwi nadają im fioletowego odcieniu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=3615

Zbożowa Łapa, Kwitnąca Łapa

zmniejszona aktywność do przyszłego piątku (11.XII). na forum się będę pojawiać, ale muszę w końcu ogarnąć rzeczy na studia

Nie byle kto, umie się cieszyć byle czym
I byle co, choć byle jak, bylebyś ty, byleby być
Bylebym mógł, odkurzyć mózg choć trochę
I gdy będziesz jak skała zawsze zmieniać się w wodę

Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 135/150

Płomyk
Samotnik
Podrywacz

Klan:
cien

Księżyce: 59 [II]
Mistrz: Grzybowa Polana
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miękki Obłok
Partner: Jak chcesz to chodź ;3
Multikonta: Kukułczy Puch [KRz] Jasne Serce [NKT] Ostry Kwiat [KC] Dymiący Staw [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-12-06, 16:52   
   Wygląd: Co by tu powiedzieć.. Jest burym kocurkiem z zanikajcymi pręgami czyli ticked. Posiada ciemną pręge na grzbiecie a także ma pregi na czole i łapach. Na całym ciele można zobaczyć ciemne cieniowania które dodają kocurkowi elegancji. Ma przylegające do ciała futerko które nie potrzebuje zbyt częstej pielęgnacji. Jest ono krótkie. Ma duże uszy, które są lekko szpiczaste. Ma puchaty ogon który często jest wysoko w górze. Natomiast oczy są koloru niebieskiego jak to zawsze mają małe kociaki, ale niedługo przemienią barwę na brązowe.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7525

Kukułczy Puch, Płomyk, Ostry Kwiat, Dymiący Staw
Bardzooo zmniejszona aktywność do 24 grudnia.
Chcę się trochę jeszcze skupić na nauce plus secret santa ( a w tym roku chcę zrobić dużo prezentów) no i jakoś tak ostatnio trudno mi się zabrać za posty.
i chyba im w tą czarną dziurę splunę!

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

uciekam, uciekam, uciekam
xxxxxxxxxxxx(usprawiedliwiony za nieobecność!)
uciekam, uciekam, uciekam
(nieusprawiedliwiony za obecność)xxxxxxxxxxxx
uciekam!
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300

Iskra
Kot z Miejsca Gdzie Brak Gwiazd

Klan:
wicher

Księżyce: 56 (VI)
Mistrz: only Fiołkowy Świt
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Piotruś
Partner: >;3c
Multikonta: Malinowe Chaszcze [KG], Krogulczy Szpon, Dębowy Cień [KC], Wysoka Fala [KRz]
Wysłany: 2020-12-09, 20:41   
   Wygląd: Czarno-biały kocurek z plamką na brodzie. Przeciętny wzrost oraz budowa ciała. Plamy na jego ciele są nieregularne i dosyć zawiłe. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ic.php?p=263665

Całkowita nb na czas nieokreślony.

:)
of taking a chance_______
________
______why should you settle for less, dear
___________________when there's more?
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 75/300

Nietoperzowa Łapa
Terminator
Pierdoła życiowa

Klan:
wicher

Księżyce: 18 (III)
Mistrz: Ostry Kolec
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: Czo?
Ciąża: nie
Multikonta: Trująca Łapa [KG]
Wysłany: 2020-12-10, 01:48   
   Wygląd: Nietoperzowa Łapa to małe i chuderlawe stworzeniei. Ma krótkie czarne futro, które zwykle nie jest szczególnie zadbane czy ułożone, bo kotka czyści je jedynie od czasu do czasu, jak jej się zachce. Ma dwoje obojętnych niebieskich oczu. Czarny nosek i cztery małe łapki. Zwykle gdy nie ma nikogo znajmojego w zasięgu wzorku, jej pyszczek zdobi grymas. Zero blizn (na razie)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=437439#437439

Zmniejszona aktywność/nieobecność do 18 grudnia
szkoła mnie wykończy :ohnie:
  Statystyki - lvl: 2 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 70/150

Barwna Ścieżka
Zaginiony
narwaniec

Klan:
wicher

Księżyce: 43 (październik)
Mistrz: Słonecznikowa Pestka
Matka: Pomarańczowa Skórka
Ojciec: Czerwony Pazur
Partner: -
Multikonta: Popielate Niebo (wicher)
Wysłany: 2020-12-12, 18:21   
   Wygląd: Nieco poniżej średniej wielkości długowłosa, barwna kotka. Z budowy ciała przypomina kota z klanu gromu niż z wichru; bliżej jej do małego czołgu, niż do wysokiej, smukłej trzcinki. Jest krępa, dzięki treningowi wyrobiła sobie mięśnie, posiada też silne, duże łapy. Żmija jest czarno-rudym dymnym szylkretem ze znaczącą przewagą wyblakłej rudości, które praktycznie całkowicie zdominowała czerń. Blado-czarne delikatne smugi okrywają całe jej ciało (najbardziej widoczne są na ogonie, głowie i łapach). Na mordce czerń przybiera nieregularny kształt ciapek i kropek. Warto też zauważyć, że futro w szczególności jaśnieje na szyi i bokach, ponieważ tam się rozstępuje ukazując podszerstek, który jest praktycznie bezbarwny. Posiada duże niebieskie oczy oraz długi puszysty ogon. Żmija jest jedną z ładniejszych kotek i od kiedy zwrócono jej na to uwagę przywiązuje odrobinkę większą wagę do swojego wyglądu i stara się wyglądać schludniej oraz czyściej niż dawniej.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8642

Jeśli tak ma wyglądać "nowa artemida", to ja jednak wolę starą. Nb na czas nieokreślony.

Ostatnio zmieniony przez Barwna Ścieżka 2020-12-12, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 21 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 185/400

Roziskrzona Łapa
Terminator

Klan:
wicher

Księżyce: 12 [II]
Mistrz: Trawiaste Źdźbło, Rysi Pomruk
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Czerwony Pazur [NPC]
Multikonta: Karasiowa Łapa [KRz]
Wysłany: 2020-12-12, 20:23   
   Wygląd: Nieco wyższa niż przeciętnie, długowłosa, ale jednocześnie wcale puchata, bura o pręgowaniu ticked kotka. Z białymi znaczeniami na przednich łapach, brodzie, gardle i nosie oraz ciemnoczerwonym nosem. Lewe oko niebieskie, prawe zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=446752#446752

Łabędzia Łapa napisał/a:
Łabędzia Łapa, Płomyczek i Karasiowa Łapa, Iskierka
nieobecność/zmniejszona aktywność do 12 grudnia

jeśli ktoś chce uciec z sesyjki ze mną to luzik, nie obrażę się

To tak przedłużę, że nie będzie mnie do środy (16.12), bo mi nawalili masę egzaminów :ohnie:

When you fall, I'll take my turn

( my turn )

And FAN THE FLAMES as your blazes burn

XXXXXXXXXXWe can't wait to burn it to the ground

All my troubles on a burning pile

All lit up and I start to smile

If I catch fire then I change my aim

« throw my troubles at the world again »

XXXXXXX - ̗̀ Take this burden away from me
And bury it before it buries me ̖́-

Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 65/100

Płonące Niebo
Wojownik
Iskariota

Klan:
rzeka

Księżyce: 32 [II]
Mistrz: Zachodzące Światło
Matka: Mysi Krok [*]
Ojciec: Bukowa Kora
Partner: samotność
Multikonta: Pajęcza Noga [KRz], Perkozia Łapa [KG]
Wysłany: 2020-12-13, 00:24   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i czarne pędzelki na niewielkich uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest w miarę gruby, średniej długości, zakończony czernią. Obecnie Pożar nie posiada żadnych blizn ani widocznych uszkodzeń ciała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=405052#405052

Czerwia, Pożar, Pająk, Perkoz.
Na kilka dni, 3-4.

Od kilku dni mam gorączki po 37-37,5*C i dzisiaj zaczęło boleć mnie gardło. Nie czuję się zbyt dobrze więc nie wiem czy dam radę dać jakieś odpisy, ale cały czas będę online tak jak wcześniej, tylko plox nie wymagajcie ode mnie rzeczy wielkich bo czuję się okropnie.

xxxxxxxxxxx

Jestem [ w o l n y ] i stoję
Gdzie NIE lecą na głowę
Sfrustrowanej ambicji kamienie

Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię
Własne > gwiazdy < rozświetlę na niebie

Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość
Bo z i m n o tu jak w psiarni i marznę na kość

xxxxxxxxxxx

Statystyki - lvl: 4 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 100/300

Szyszkowy Ogon
Wojownik
kirigami

Klan:
wicher

Księżyce: 85 [styczeń]
Mistrz: Zajęczy Sus
Matka: Gronostajowy Krok [*]
Ojciec: Kusowąsy [*]
Multikonta: Szorstka Łapa [KW]
Wysłany: 2020-12-14, 15:52   
   Wygląd: Ogromna, klasycznie pręgowana bura kotka z białymi znaczeniami na pyszczku, piersi i palcach, o bladozłotych oczach. Nieco zgarbiona, zawsze z nonszalancko potarganym futrem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5728

szyszkowy ogon, szorstka łapa

do 19 grudnia. muszę ogarnąć sprawy szkolne, a trochę mi się ich nawarstwiło - później obiecuję wrócić do żywych :x
when we are together
there isn't anywhere that i would rather be
three birds of a feather

<href="https://fonts.gstatic.com">
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 50/200

Maślak
Kociak
Rzeczny

Klan:
rzeka

Księżyce: 5 księżycy
Matka: Ślimacza Muszla
Ojciec: Ostowy Kolec
Wysłany: 2020-12-15, 16:28   
   Wygląd: Kocurek jest cały biały. Jego futro jest bardzo długie i puszyste. Jest smukły i mały. Wygląda jak biała kulka sierści. Ma krótkie łapy i a jego ogon jest długi. Na razie ma niewybarwione oczy. Główka jest przeciętna. Futro lekko przerzedza się na głowie. Prawe ucho jest odrobinkę większe ( większość kotów tego nie zauważa)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=449528#449528

Zmniejszona aktywność/brak aktywności
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100

Księżycowe Jezioro
Wojownik
going in the right direction

Klan:
rzeka

Księżyce: 22 (II)
Mistrz: Jedyny najlepszy, czyli Skrzące Słowo xoxo
Matka: Świetlikowy Zagajnik
Ojciec: Wietrzny Wąs
Partner: Obecnie prześladowany
Multikonta: Cisowa Jagoda, Rabarbarbarowa Łapa, Szafran
Wysłany: 2020-12-16, 20:51   
   Wygląd: Kolorystyka Jezioro nie zmieniła się od kociaka - jej futerko wciąż jest czarne, dymne, szylkret i długowłose - bez pręgowania. Uszy już nie wystawia tak na sztorc, chyba, że zaalarmowana lub zaniepokojona. Jej oczy nareszcie nabrały innego odcienia - są teraz blado oliwkowe, jednak wciąż intensywnie świdrujące. Jej łapy lekko się wydłużyły, dzięki czemu nie jest już pudełkiem chodzącego futerka - teraz jest pudełkiem chodzącego futerka na długich łapkach. Nos wciąż ma mały i czarny, zlewający się z ciemniejszą, lewą stroną mordki a także czołem. Prawa strona jest wyraźnie jaśniejsza. Jej pyszczek zwykle ma niezadowolony wyraz, co nie jest spowodowane jej humorem - jest to jej zwykły i luźny wyraz, którego sama nie kontroluje i nawet nie do końca zdaje sobie sprawę. Przy zbyt szerokim uśmiechaniu się, prawa strona jej pyska zaczyna drgać.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=416012#416012

Półtora tygodnia.
Bardzo przepraszam i proszę o cierpliwość - powrót do domu jest dosyć pokomplikowany, ale w święta postaram się odpisać tam, gdzie tylko mogę - a przede wszystkich w treningach.
:dorime:
.............................................................................Pop open champagne and I spin up a classic
................................................................................Let's go

.........................................................................» I'm comin' for the gold
.........................................................................» All eyes on me, let's go

................................................................................Let's go
.............................................................................Welcome to the show
.......................................................................All eyes on me, let's go
...................................................................LET'S GO!
» ---- » ---- »
  Statystyki - lvl: 3 | S: 13 | Zr: 10 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 55/200 (XII)

Bawełniana Łapa
Terminator
trzeba było się nie drzeć

Klan:
rzeka

Księżyce: 16 [III]
Mistrz: Płotkowy Potok
Matka: Żołędziowa Cętka
Ojciec: Słony Wiatr
Multikonta: promienna łapa [kg] | dzika wiśnia [npc], nagietkowa łapa [nkt]

Wysłany: 2020-12-17, 11:41   
   Wygląd: Jak na młodą kocicę prezentuje się całkiem schludnie i ładnie. Mięśni jej nie brakuje, jest dobrze i silnie zbudowana. Ma dość długie i silne nogi, co przekłada się na jej wzrost, a jest to dość wysoką kotką, z czego cieszy się niesamowicie. Bo kto by chciał być takim małym krasnalem, proszę was. Co do jej futra, jest długie, gęste i puchate, co w upalne dni nie sprawdza się zbyt dobrze, za to w te zimniejsze jest zbawieniem. Prezentuje się w barwach naprawdę jasnych, kremowych, a bieli nie da się zauważyć na żadnym elemencie jej ciała, prócz jednej minimalnej plamki na nosie. Posiada także nieduże, zwykle postawione do góry uszy. Niewielki nos pojawia się w kolorze jasnego różu. Oczy za to ma równie duże, zabarwione na zielono, choć pod pewnym kątem można pomylić je z kolorem żółtym. Białe, długie wąsiska, niektóre nawet krzywe, ozdabiają cały ten piękny obrazek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=443459#443459

Dwa tygodnie,
mam naprawdę nadmiar WSZYSTKIEGO jeśli chodzi o szkołę i sama nie wyrabiam. Nie mam też siły pisać dosłownie niczego.

Welcome to the jungle it gets worse here everyday
Ya learn to live like an animal in the jungle where we play
< If you got a hunger for what you see, you'll take it eventually >
You can have anything you want but you better not take it from me

Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 90/100

Rwetes
Samotnik
Wiele Imion

Klan:
samotnicy

Księżyce: 52 (koniec stycznia)
Multikonta: Gęsiopióry (KR), Chaotyczna Łapa (KW)
Wysłany: 2020-12-17, 21:26   
   Wygląd: Bardzo duże kocisko o wełnistej, czekoladowej sierści. Ma ładną mordkę, pędzelkowate uszy i duże, oliwkowe oczy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....pic.php?t=10349

Konta: Rwetes, Chaotyczna Łapa, Gęsiopióry
Termin: od jutra rano do zapewne wtorku 22.12. spróbuję przed Wigilią wejść i coś jeszcze popisać, a jak mi się nie uda to wrócę z postami dopiero po świętach, koło 27.12. czeka mnie w najbliższym czasie bardzo dużo pracy, wyjazd i przygotowania do świąt, a potem odwiedziny u krewnych moich i mojego typa. i więcej pracy XD

w razie pilnych rzeczy - prosze mnie pingać na disco!

EDIT:
tak jak się obawiałam, nie uda mi się nic przed świętami napisać. oficjalnie przedłużam nieobke do 27.12, wtedy będą wjeżdżać stopniowo odpisy, począwszy od Treningu Mętki i Chaos <3 wesołych świąt!

żyły w kolorze krwi jagnięcej
jakby się po stromych szczytach życia wspinał mężniej
  
z technologii nie korzystał, wszystko pisał ręcznie
   w ortaliony się nie wpycha żeby iść na bieżnie
    bo całe życie u c i e k a lub biega za kimś
     nagle widzę, okiem łypie spod tej brwi potężnej
      
lepiej się zacznij 𝓊ś𝓂𝒾𝑒𝒸𝒽𝒶ć lub przestań gapić

Ostatnio zmieniony przez Rwetes 2020-12-23, 15:31, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 9 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 35/200

Promienna Łapa.
Gwiezdny
promieniująco smutny

Klan:
cien

Księżyce: 27 gdy zegar stanął
Mistrz: Pszczeli Jad > Płonący Las > Mknąca Zawierucha
Matka: Modliszkowy Zagainik
Ojciec: Świergot
Partner: problemy i deszcz
Multikonta: Jasna Kropla (KC) Żurawinowy Nos (KG) Mysia Łapa (KW) Rybka (KRZ) | Bogatka (S)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-12-18, 20:20   
   Wygląd: Nie dba o siebie. Jego futro to była katastrofa. No w miarę. Nadal jest długie i na ogół nie takie złe, gdyby nie to, że nie jest tak jakoś puchate. Jego włosie opada na dół bez kompletnego szału. Tak smutne jak jego wnętrze. Oczy nadal niby tak kolorowe jak wcześniej, bo żółte i błękitne, ale bez blasku. Małym dzieciom nadal będą zapierać dech w piersiach, bo O MATKO DWA KOLORY, ale na ogół smutne takie te ślepia. Bez siły. Gdy ktoś ma okazję widzieć ich białka to z łatwością zauważy lekką czerwień. Jak duży był tak i jest. Kwadratowy i chudy. Czy to to się komuś spodoba? No nie za bardzo. Jego barki i ogólnie wszystko jest takie kościste i ostre. Uwaga nie pokłóć się. Ale w miarę maskuje to futerko na szczęście. Łapy ma spore i bardzo takie miziu miziu. Przy opuszkach ma gęste kłębki futerka, które czasem potrafią irytować, ale lubi to. Jego ogon jak miotłą był tak jest. Długi i strasznie puchaty. Kocięta mogą się w nim chować do woli, tylko właściciel dostanie zawału. (kp)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=377502#377502

Jasna Kropla, Żurawinowy Nos, Mysia Łapa, Rybka

nieobecność do 24 grudnia
zajmuje się ostatnio prezentami na ss, a jestem dosyć zmęczona szkołą i mam doła generalnie, więc nie wiem czy jakieś posty będą ode mnie ngl

Late into the night I hear i.t storming
And into the rain is
what I pray and I'm hoping
Now I feel the pressure of the city
Oh, h.o.w it eats me whole

6e6cf0 ⟶ ➛
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 6 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 035/200

Kamienna Łapa
Terminator

Klan:
wicher

Księżyce: 8 księżycy(VIII)
Mistrz: Lawendowa Gwiazda
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: Brak
Wysłany: 2020-12-22, 14:15   
   Wygląd: Kamienna Łala jest białym, niskim oraz przysadzistym kocurkiem. Jest dość zaokrąglony, tak jak jego matka. Jest, jak na ucznia, dość mały, co odziedziczył po swej matce. Ma on długie futro, po ojcu. Jego futro jest bardzo miękkie. Przechodząc do oczu - odziedziczył je po ojcu - są one złoto zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....pic.php?t=10284

Nieobecność do 1 stycznia 2020. W ferie i przerwe świąteczną nie będe za bardzo zaglądać na przeglądarke, bo będe miała sporo innych rzeczy do ogarnięcia. Jeśli będę potrzebowała więcej czasu napisze jeszcze raz

Deszczowa Łapa
Terminator
giermek

Klan:
wicher

Księżyce: 16 (II)
Mistrz: Biały Puch
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Partner: samotność jest szczęściem
Multikonta: Pomurnik [S]

Wysłany: 2020-12-22, 21:08   
   Wygląd: Niezbyt imponującej postury i krępej budowy ciała, nie wyróżnia się z tłumu niczym - również rudym, tygrysio pręgowanym futrem, które na brzuchu, przednich łapach, dolnej połowie pyska, różowym nosku, szyi i karku zastępuje biel. Właściwie jedynym interesującym akcentem jest heterochromia; na szerokim pysku odznacza się wyraźnie błękitne prawe oko i orzechowe lewe. Na skutek postępującej bezsenności jej ślepia są podkrążone, a kończyny coraz bardziej drżą, czyniąc jej zazwyczaj miękki i cichy chód bardzo niepewnym i spowolnionym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#446636

Jak powszechnie wiadomo, Święta są najgorszym możliwym momentem na robienie tego, co lubisz. Możliwe, że nie zdołam wpaść/bardzo obniżę aktywność przez najbliższych kilkanaście dni, również po świętach, bo kiepsko się czuję i nie mam na nic siły.

diligite justitiam, o judices terrae, o judices terrae.

justorum animae in manu Dei sunt, et non tanget illos tormentum mortis. visi sunt oculis insapientium mori, et aestimata est afflictio existus illorum
xxxxxxxxxx

illi autem sunt in pace. tyrannus impius non habet spem: et si quidem longae vitae erit, in nihilum computabitur. princeps autem justus, illi autem sunt in pace

}
Ostatnio zmieniony przez Deszczowa Łapa 2020-12-22, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 7 | HP: 45 | W: 65 | EXP: 140/150 | MED.EXP: 0/100

Odpowiedz do tematu