Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Okopcona Gałązka
2021-01-04, 12:01
Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2020-10-02, 20:03   Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Jaskółczy Głos oraz Iglasty Grzbiet:
Imię: Jaskółczy Głos
Płeć: Kotka
Wiek: 70

Wygląd: Kotka, w przeciwieństwie do swojego partnera, ma długie futro i jest wysoka. Przez jej puszyste futro może sprawiać wrażenie nieco grubej, ale w rzeczywistości jest to tylko iluzja, a kotka tak naprawdę jest dość chuda. Posiada smukłe i długie łapy aż do nieba! O ile jej partner przypomina ścięty pień starego dębu, o tyle ona kojarzy się z dorodną, strzelistą brzózką. Jeśli zaś chodzi o samo futro - tak jak było wcześniej powiedziane, jest ono długie i stanowi dziwną mieszaninę barw. O ile na głowie, łapach i długim ogonie kocicy jest ono po prostu czarne z pojawiającymi się rudymi przebłyskami, tak na grzbiecie i bokach jest ono melanżowym połączeniem ciemnej szarości z jaśniejszym rudym, które wydają się wyblakłe w porównaniu do tego, co widać przede wszystkim na głowie. Jej pysk jest przedzielony na pół: prawa strona jest czarna, lewa zaś ruda. Wypłowiała rudość dominuje także na lewym boku Jaskółczego Głosu, podczas gdy jej szyja, brzuch i spód ogona są praktycznie jasnoszare. Jakby mało było kolorów, to broda, część pyska, kryza, część klatki piersiowej, przednie łapy do nadgarstków i tylne łapy do połowy piszczeli wojowniczki są śnieżnobiałe. Jaskółka z pyszczka jest uważana za urodziwą kocicę, ponieważ ma ładne, okrągłe złote oczy i smukłą kufę zakończoną różowym noskiem oraz lekko uniesione kości policzkowe i burzę śnieżnobiałych wąsów okalających jej mordkę.

Charakter: Jaskółka należy do kotów spokojnych i przede wszystkim dobrodusznych. Ma otwarte, ogromne i pełne miłości serducho. Niczego nie udaje w przeciwieństwie do Łasiczego Futerka i naprawdę jest w niej aż nadmiar życzliwości. Może właśnie dlatego potrafiła w sobie rozkochać takiego wojownika, jak Iglasty Grzbiet? Kocica jest wręcz przesympatyczna. Chodzi zawsze uśmiechnięta i nie lubi się kłócić, ale umie postawić na swoim, jeśli czuje, że ma słuszność. Zwykle stara się wysłuchać, czy pocieszyć - empatyczna z niej kocica. Potrafi roztoczyć wokół siebie ogrom ciepła i stopić nawet najbardziej zmrożone serce. Takie chodzące, gorące słoneczko o szybko bijącym sercu. Jaskółka jest wierna klanowi i posłuszna przywódcy oraz bardzo pomocna, ponieważ nadprogramowo wciąż wspiera matki w kociarni, wymienia mech, jeśli zauważy, że nikt się tym nie zajął i tak dalej. Trzyma sztamę ze Splątanym Futerkiem i właściwie lubi każdego kota w klanie. Nie przejmuje się opiniami innych, ponieważ ma świadomość tego, że żyje przede wszystkim dla siebie, a nie dla innych.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.
Imię: Iglasty Grzbiet
Płeć: Kocur
Wiek: 73

Wygląd: Igła nie należy do chudych, ani wysokich kotów. Wzrost ma naprawdę przeciętny, dzięki czemu nie wyróżnia się z tłumu, z czego sam kocur się cieszy, gdyż niewiele kotów zwraca na niego uwagę. Przypomina bardziej łaciatego niedźwiedzia na krótkich łapach, chociaż nie można powiedzieć, że ma nadwagę. Bardziej chodzi o jego szerokie, muskularne barki i lekki brzuszek. Jeśli zaś mowa o sierści Iglastego Grzbietu - jest krótka i dość szorstka w dotyku, stąd jego imię. Jego krótkie futro przywodzi na myśl popiół i jest pokryte grubymi, ciemniejszymi pasmami klasycznych pręg. Szarości zajmują mniej więcej połowę sylwetki kocura, a na reszcie ciała widać dużą dozę bieli. Kolor ten ciągnie się przez pysk, kończąc się pomiędzy zielonymi oczami kocura, natomiast na nosie widoczna jest niewielka, szara łata, która sprawia, że nos kocura, zamiast być różowym punkcikiem na pysku, ma barwę wyblakłych cegieł i jest otoczony ciemnoszarą lamówką. Biel rozciąga się na wszystkich łapach, choć na tylnych nachodzi prawie do pośladków Iglastego Grzbietu, zahaczając również o gardło, klatkę piersiową i brzuch kocura.

Charakter: Igła nie tylko grzbiet ma iglasty. Wojownik znany jest z jego ciętego języka i umiejętnego wpijania szpilek innym kotom, jeśli mu podpadną. Nie jest to wcale takie proste, ponieważ kocur raczej stroni od klanowego życia, trzymając się na uboczu. Czasami jednak w ogromną irytację wprawia go Łasicze Futerko, którą przejrzał na wylot i nie szczędzi jej przeróżnych, niekoniecznie sympatycznych uwag. Potrafi jednak zachować godność i pierwszy nie zaczyna z nią dyskusji. Wiele kotów dziwi mu się, że za nią nie przepada, ale on jedynie milczy. Właściwie woli unikać wszelkich problemów i dlatego omija ją szerokim łukiem, czy to fizycznie, czy w rozmowach z innymi. Ma ciężką łapę i jest stanowczy, ale jednocześnie nie przepada za błyszczeniem w świetle reflektorów i popisywaniem się. Nie potrzebuje też rzeszy popleczników oraz fanów. Żyje sam dla siebie, a raczej żył do czasu, gdy na jego drodze nie pojawiła się Jaskółka. Nie jest kotem wierzącym w Gwiezdnych, ale też nie zaprzecza ich istnieniu. Można go określić mianem agnostyka. Kodeks nie jest dla niego świętością, ponieważ widzi w nim wiele braków, a mimo tego można go określić jako prawego, trochę szorstkiego i kującego, ale prawego. Pomimo stanowczości nie idzie w zaparte, jeśli się myli i nie należy do upartych osłów. Czasami zdarza mu się żartować z Jastrzębim Krzykiem, ale chyba jedynie po owocnych polowaniach, albo dobrej dawce kocimiętki, której wbrew pozorom wcale nie nadużywa, dlatego nie nazywa się przyjacielem czarnego pointa.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: To nie było tak, że Jaskółczy Głos nie chciała urodzić drugiego miotu kociąt, wręcz przeciwnie. Już od jakiegoś czasu miała marzenie, by po raz kolejny stać się matką i poszerzyć grono swoich dzieci, zwłaszcza, że sporo z nich nie dotrwało do dnia obecnego. Nic nie szło jednak po jej myśli. Po raz kolejny starała się, wraz z Iglastym Grzbietem, ale nie potrafiła zajść w ciążę mimo tego, jak bardzo chciała. Pamiętali problemy, jakie mieli z tym przed swoim pierwszym miotem i obawiali się, że tym razem może im się już nigdy nie udać. Jaskółczy Głos przez wiele księżyców modliła się do Gwiezdnego Klanu, raz wyruszyła nawet na podróż do Szepczącej Sadzawki, mając nadzieję, że Gwiezdni, tak, jak wcześniej, a przynajmniej jak sądziła, udzielą jej pomocy i wsparcia w zajściu w ciążę. Nic się jednak nie zmieniało i sezony mijały.
W końcu jednak nadszedł dzień, na który para wojowników tak długo czekała. Kocica miała już prawie siedemdziesiąt księżyców i niemal pogodziła się z tym, że nie uda jej się zajść w ciąże po raz drugi, ale to nie była prawda. Kotkę trochę bolał brzuch i miała lekkie mdłości, a wizyta u medyka potwierdziła jej podejrzenia - była brzemienna. I już jakiś czas potem urodziła swój drugi miot. Iglasty Grzbiet cieszył się, że nie tylko ma kolejne dzieci, ale także jego partnerka była szczęśliwa, że udało jej się jeszcze raz zaznać możliwości bycia matką i wychowywania ich pociech, na które oboje chuchali i dmuchali.

Jest możliwość wcielenia się w siódemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec października: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się szóstkę rodzeństwa z miotu, ósemkę starszego rodzeństwa (Polny Chwast, Porzeczkowa Pestka, Gronostajowy Skok, Zroszona Łapa, Sowiooka, Sosnowa Łapa, Błyskawicowy Blask, Kamienna Łapa) a rodzicami są Jaskółczy Głos i Iglasty Grzbiet.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Ziarenko (już gra)
x Bladziutka (już gra)
x Jasnota -> Szpak (już gra)
x Chaber (już gra)
x Jagódka. (już gra)
x Figielek (już gra)
x Malwa (już gra)


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe*, szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, niebiesko-kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*), rude, rude dymne*, rude srebrne pręgowane*, rude srebrne cieniowane/szynszylowe*, kremowe, kremowe dymne*, kremowe srebrne pręgowane*, kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, białe. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających połowę kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Okopcona Gałązka 2021-01-07, 11:59, w całości zmieniany 19 razy  
 
 
Polna Gwiazda
Przywódca
miszmaszKlan:
cien

Księżyce: 47 |styczeń|
Mistrz: Płomykówkowy Lot {*}
Płeć: kocur
Matka: Jaskółczy Głos |npc|
Ojciec: Iglasty Grzbiet |npc|
Partner: Ostry Kwiat
Życia: 9
Multikonta: Aleksander [p]; Turkuciowy Grzbiet, Piaszczysty Brzeg & Nietoperze Skrzydło |gk|
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-03, 06:11   
   Wygląd: Jest tęgi, a jego sylwetka postawna, choć nie ociężała. Kark ma masywny, żuchwę wyraźną, a grzbiet twardy i mocny. Silne ciało pokrywa gęsta, często zmierzwiona, długa sierść, chroniąca nawet przed największymi mrozami. Kolorem zbliżona do jasnego brązu, przecinana gęstymi, czarnymi zawijasami, w niektórych miejscach ustąpiła białej barwie, umiejscowionej na grzbiecie nosa w postaci małej, podłużnej plamki, żuchwie, gardle, gdzie po niewielkim odstępie pojawia się znów na piersi i brzuchu, a także na łapach, konkretnie obu piętach, w prawej łapie na nadgarstku, w lewej zaś tylko okala palce. Dookoła ceglastego nosa rozłożone są cztery rzędy powywijanych białych wibrysów, a ponad nimi widnieje para łagodnych, zielono-żółtych ślepi. Uszy ma stosunkowo małe, szeroko osadzone, lewe rozerwane od zewnętrznej strony. Kończą je czarne pędzle. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda groźnie z aparycji, choć ci, co go znają, doskonale wiedzą, że daleko mu do poważnego, surowego kota.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=356823#356823


RODZEŃSTWO @@
Braciak zastępca na pewno was ukocha i weźmie na sesje aaaaaaaa
_________________

one day our generation
is gonna rule the population
so we keep on waiting waiting
waiting on the world to change

  Statystyki - lvl: 5 | S: 19 | Zr: 13 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 195/400
 
Ostry Kwiat
Wojownik
pięknisiaKlan:
cien

Księżyce: 51 [XII]
Mistrz: Kochany braciszek [*]
Płeć: kotka
Matka: Kroguczy Szpon
Ojciec: Wiewiórczy Ogon [*]
Partner: Polny Chwaścior >:)
Multikonta: Kukułczy Puch [KRz] Płomyk [S] Jasne Serce [NKT] Dymiący Staw [KG]
Interwencja MG: tak

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2020-10-03, 07:02   
   Wygląd: Wygląd się zbytnio nie zmienił od czasów kocięcych. Jedynie jej oczy już w pełni wybarwiły się na kolor zielony. Mimo, że urosła to nadal nie zaliczała się do wysokich kotów. Uważa swój wzrost jako wadę dlatego więc próbuje odwrócić uwagę kotów czymś innym jak na przykład swoim pięknym i lśniącym futrem które zawsze jest ułożone i czyste. Szylkretka przybrała kobiece kształty i stała się na pewno atrakcyjniejsza. Wręcz jej wygląd był przeciwieństwem jej zadziornego charakteru. (więcej w KP)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=314450#314450


Awww Ostra ukocha maluchy i chętnie zaprasza na sesję! <3
_________________

don't cry, snowman, not in front of me
who'll catch your tears if you can't catch me, darling
» if you can't catch me, darling «
don't cry snowman, don't leave me this way
a puddle of water can't hold me close, baby
» can't hold me close, baby «
  Statystyki - lvl: 4 | S: 13 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 140/300
 
Sucha Łapa
Terminator
nasionowyKlan:
cien

Księżyce: 9 [koniec stycznia]
Mistrz: Topniejący Lód
Płeć: kotka
Matka: Jaskółczy Głos
Ojciec: Iglasty Grzbiet
Partner: ...
Ciąża: nie
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-06, 14:50   kociaczki
   Wygląd: czarno-rude długie futerko niewybarwione oczy
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=447068#447068


Poproszę miejsce :lgbt:
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 30/100
 
luna
Samotnik


Klan:
cien

Księżyce: 1 księżyc
Płeć: kotka
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-12, 14:09   klan cienia miejsce
   Wygląd: czarna długa sierść o morskich ozach


chce miejsce :swietlik:
 
 
Węglowy Pył
Zaginiony
suspense


Klan:
wicher

Księżyce: 54 [listopad]
Mistrz: Zawilcowa Skórka
Płeć: kocur
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Chyba nigdy~
Multikonta: Wilczy Ślad [KG], Szczypiący Mróz [KC], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-12, 15:33   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8064


Dopisałam Was do listy :<3:
_________________
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400 | MED.EXP: 29/100
 
Porzeczkowa Pestka
Matka
Nocne niebo cienie niesieKlan:
cien

Księżyce: 45
Mistrz: BRATQE Polny
Płeć: kotka
Matka: Jaskółczy Głos
Ojciec: Iglasty Grzbiet
Partner: Oof
Multikonta: Brudna Stopa(KR) Agrestowy Liść(KG) Bączkowy Lot(KW)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-10-21, 14:47   
   Wygląd: Masywna czarnie dymna kocica z białymi zaczeniami i pomarańczowymi ślepiami. Różowy nosek też tu jest. Porzeczka jest masywną i wysoką kotką.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=337409#337409


RODZEŃSTWO!!!
Starsza siostra chętnie podkradnie was na sesje!!
_________________
Oh lady, RUNNING down to the riptide
Taken away to THE dark side
I wanna be your left HAND manI love you when you're singing THAT song and
I got a lump in MY throat 'cause
You're gonna sing the words WRONG.  Statystyki - lvl: 1 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 60/200
 
Bladziutka
Zaginiony

Klan:
cien

Księżyce: 1
Płeć: kotka
Matka: Jaskółczy Głos
Ojciec: Iglasty Grzbiet
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-23, 23:06   
   Wygląd: Kotka o czarno srebrnym futerku oraz czarnych, tygrysich pręgach. Ma ona blado żółte oczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=447932#447932


Zgłaszam się :<3:
Koteczka o imieniu Blada (nie wiem jak mogłabym zrobić od tego zdrobnienie) jeśli można
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 3 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 0/100
 
Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądraKlan:
wicher

Księżyce: 68 XII
Mistrz: Każdy po kolei
Płeć: kotka
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Chmielograb
Ciąża: nie
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Jaskółka [S] Różana Łapa [KW] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-24, 09:10   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263337#263337


Oczywiście, możesz pisać KP :piona:
_________________


falling too fast to prepare for this
tripping in the world could be dangerous
everybody circling is vulturous
N E G A T I V E, N E P O T I S T

everybody hoping they could be the one
i was born to run, i was born for this
nie kradnij bo to joint effort klon, łatki i zając


  Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:
10 | MED.EXP: 615/2100
 
Ladyr
Samotnik


Klan:
samotnicy

Księżyce: 100
Płeć: kotka
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-24, 13:22   

Klepię miejsce :3
 
 
Jasnota
Zaginiony

Klan:
cien

Księżyce: 3
Płeć: kotka
Matka: Jaskółczy Głos
Ojciec: Iglasty Grzbiet
Ciąża: nie
Multikonta: -
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-24, 16:13   
   Wygląd: Jasnotka posiada krótkie, bure futerko o tygrysim pręgowaniu Na tle tej barwy odcina się biel na pomiędzy oczami, nad nosem, wokół pyszczka i niżej w formie sporego krawata. Kicia ma także białe skarpetki na obu przednich łapach. Jest dość wysoka jak na kociaka, co najpewniej zawdzięcza genom matki. Ma długie łapki i posturę chudzinki. Jej pyszczek okalają długie białe wąsy. Oczka jeszcze się nie wybarwiły, na razie są szaroniebieskie ale w przyszłości nabiorą barwy żółtej.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=448160#448160


Również prosiłabym o miejsce c:
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 7 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40
 
Chaber
Kociak
better luck next timeKlan:
cien

Księżyce: 5 (XI)
Płeć: kocur
Matka: Jaskółczy Głos
Ojciec: Iglasty Grzbiet
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-25, 23:23   
   Wygląd: Mały, skromnie zbudowany kocur o szaroniebieskich oczach i długiej, kędzierzawej sierści w kolorze czarnym dymnym z subtelnie widocznym tygrysim pręgowaniem. [reszta w kp]
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=448454#448454


proszę o miejsce <3
_________________
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 40 | W: 60
 
Płonące Niebo
Wojownik
IskariotaKlan:
rzeka

Księżyce: 30 [I]
Mistrz: Zachodzące Światło
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok [*]
Ojciec: Bukowa Kora
Partner: samotność
Multikonta: Czerwona Gwiazda [KRz], Pajęcza Noga [KRz], Perkozia Łapa [KG]
Interwencja MG: tak

Wysłany: 2020-10-25, 23:30   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i czarne pędzelki na niewielkich uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest w miarę gruby, średniej długości, zakończony czernią. Obecnie Pożar nie posiada żadnych blizn ani widocznych uszkodzeń ciała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=405052#405052


Już was wszystkich dopisuję.
_________________


xxxxxxxxxxx

Jestem [ w o l n y ] i stoję
Gdzie NIE lecą na głowę
Sfrustrowanej ambicji kamienie


Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię
Własne > gwiazdy < rozświetlę na niebie


Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość
Bo z i m n o tu jak w psiarni i marznę na kość


xxxxxxxxxxx


  Statystyki - lvl: 4 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 70/300
 
Iskra
Kot z Miejsca Gdzie Brak GwiazdKlan:
wicher

Księżyce: 56 (VI)
Mistrz: only Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Piotruś
Partner: >;3c
Multikonta: Malinowe Chaszcze [KG], Krogulczy Szpon, Dębowy Cień [KC], Wysoka Fala [KRz]
Wysłany: 2020-11-03, 22:05   
   Wygląd: Czarno-biały kocurek z plamką na brodzie. Przeciętny wzrost oraz budowa ciała. Plamy na jego ciele są nieregularne i dosyć zawiłe. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ic.php?p=263665


Podbijam, bo zostały jeszcze wolne miejsca :<3: a przynajmniej jedno
_________________
a toast to the night_______
a toast to romance_______
to .those .unafraid_______
of taking a chance_______
________
______why should you settle for less, dear
___________________when there's more?
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 75/300
 
Popielny Żar
Wojownik
siłaKlan:
cien

Księżyce: 57 [XII]
Mistrz: Grzybowa Polana [*]
Płeć: kotka
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miekki Obłok
Partner: Dębowy Cień
Ciąża: nie
Multikonta: Śliwkowa Pestka [KRz], Pęknięta Łapa, Lisi Wrzask [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-04, 10:22   
   Wygląd: Wysoka;zdrowo wyglądająca;zgrabna. Kocica przestała w końcu przypominać kościotrupa, a stała się zdrowo wyglądającą kocicą, która gdzieniegdzie miała troszkę więcej zdrowego tłuszczyku po niedawnym rozwiązaniu - oczywiście, że mówimy tu o brzuchu! Ma długie, powabne łapy, łabędzią szyje, kształtny łepek i biczowaty ogon. Szatą przypomina dzikiego zająca, co za tym idzie? Jest szaro-niebieska z ciemniejszym nalotem na czole, karku, grzbiecie który stopniowo przechodzi w jaśniejsze tony i zlewa się w ciepły krem na pyszczku, policzkach oraz podbrzuszu i wewnętrznej części łap jak i stopach. Córka Trzcinowej Sadzawki nie ma widocznego pręgowania! Jej oczy są żywo pomarańczowe, nosek w kolorze cegiełki a uszy nieco większe niż u przeciętnego kota a ich wnętrze ma ciemno-różowy kolor. Porusza się z gracją i pewnością siebie ze spokojnym i łagodnym uśmiechem na mordce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7996


W miocie są jeszcze dwa wolne miejsca, serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!! :<3:
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 10 | Zr: 15 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 205/400
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengers


Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12