Poprzedni temat «» Następny temat
Świąteczna Poczta
Autor Wiadomość
Płonące Niebo
Wojownik
Iskariota

Klan:
rzeka

Księżyce: 34 [III]
Mistrz: Zachodzące Światło
Matka: Mysi Krok [*]
Ojciec: Bukowa Kora
Partner: samotność
Multikonta: Pajęcza Noga [KRz], Perkozia Łapa [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-11-26, 22:00   Świąteczna Poczta
   Wygląd: Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i czarne pędzelki na niewielkich uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest w miarę gruby, średniej długości, zakończony czernią. Obecnie Pożar nie posiada żadnych blizn ani widocznych uszkodzeń ciała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=405052#405052

Zasady uczestnictwa:

- Należy być członkiem forum (mieć na nim teraz lub w przeszłości aktywne konto)
- Należy zgłosić się w tym temacie (jest to równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad działania Poczty)
- Można zgłosić się tylko raz (twój nick będzie brał udział w losowaniu tylko raz, ale wciąż inne osoby będę mogły wysyłać ci listy)
- Trzeba wysłać list przynajmniej jednej osobie - tej której się wylosowało. Nie ma jednak górnej granicy ilości wysłanych listów.
- Listy mogą mieć formę pocztówek, kartek, listów pisemnych, paczek etc.
- W wysłanej przesyłce nie może być rzeczy niebezpiecznych, wulgarnych, łamiących zasady forum oraz ogólne zasady etyczne. Proszę unikać jakichkolwiek materiałów i treści seksualnych czy krzywdzących inną osobę.
- Jeśli masz mniej niż 16 lat - bardzo proszę w pierwszej kolejności skonsultuj się z rodzicami czy nie mają problemu z tym, byś wziął udział w naszej zabawie.
- Mile widziany świąteczny klimat wysyłanych listów, ale nie jest to konieczne.

Formularz zgłoszeniowy:

Kod:
Zgłaszam się!
[b]Postacie na forum:[/b]
Zgadzam się/nie zgadzam się na to, by mój adres trafił do wszystkich uczestników zabawy.

Zgłaszam się!
Postacie na forum: (proszę wypisać swoją postać lub postacie, aktywne lub nie, by graczowi, który cię wylosuje, było łatwo cię znaleźć bądź dostosować swój list do ciebie)
Zgadzam się/nie zgadzam się na to, by mój adres trafił do wszystkich uczestników zabawy. (zależnie od wybranej formy tego zdania, twój adres trafi albo tylko do osoby, która cię wylosowała, albo do wszystkich uczestników zabawy, by każdy mógł wysłać ci list)

Jak wygląda zabawa?

Od dzisiaj (26 listopada) do 1 grudnia jest czas na zgłaszanie się w tym temacie. Należy to zrobić poprzez opublikowanie w nim formularza zgłoszeniowego. W momencie wysyłania zgłoszenia proszę o wysłanie mi na pw swojego adresu korespondencyjnego (czyli takiego, na który chcecie, by przyszedł list). Zgłoszenia bez podania mi na pw adresu nie będą przyjmowane.
Następnie, w nocy z 1 na 2 grudnia, każdemu uczestnikowi zostanie wylosowany inny uczestnik zabawy, któremu ten będzie musiał wysłać list. Każdy z uczestników dostanie pw z nickiem osoby wylosowanej oraz jej adresem, a także adresami pozostałych uczestników zabawy, by można było wysłać listy temu, komu się chce (chyba, że ktoś nie wyrazi chęci dzielenia się adresami z większą ilością osób niż ja i osoba która ją wylosowała).
Następnie będzie czas do 20 grudnia na wysłanie listów. Mile widziane powiadomienie mnie na pw/discordzie (lub w innym miejscu), że wysłało się już list osobie, którą się wylosowało, ale nie jest to konieczne. Ufam wam. Zależy mi, by wysłać listy przed 20, by te miały szansę dojść na święta do odbiorców.

Można podać tak adres domowy jak i adres paczkomatu!

xxxxxxxxxxx

Jestem [ w o l n y ] i stoję
Gdzie NIE lecą na głowę
Sfrustrowanej ambicji kamienie

Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię
Własne > gwiazdy < rozświetlę na niebie

Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość
Bo z i m n o tu jak w psiarni i marznę na kość

xxxxxxxxxxx

Statystyki - lvl: 4 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 155/300

Kuni Syk
Wojownik
chłód

Klan:
grom

Księżyce: 39 (II)
Mistrz: Króliczy Sus
Matka: Cebulowa Skórka
Ojciec: Źdźblasty Chwast
Multikonta: Barania Łapa (GK)
Wysłany: 2020-11-26, 22:14   
   Wygląd: Bury ogromy kocur z białymi znaczeniami i charakterystyczną plamę nad nosem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=374302#374302

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Kuni Syk, Promyczek
Zgadzam się na to, by mój adres trafił do wszystkich uczestników zabawy.

This
ain't a song for the broken hearted
No
silent p r a y e r for the faith departed
I
ain't gonna be just a face in the crowd
You're
gonna hear my voice
When I shout it out loud
IT'S MY LIFE

Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 10 | HP: 60 | W: 70 | EXP: 140/300 | MED.EXP: 60/100

Płonące Niebo
Wojownik
Iskariota

Klan:
rzeka

Wysłany: 2020-11-27, 00:45   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i czarne pędzelki na niewielkich uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest w miarę gruby, średniej długości, zakończony czernią. Obecnie Pożar nie posiada żadnych blizn ani widocznych uszkodzeń ciała.

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Płonące Niebo, Czerwona Gwiazda, Pajęcza Noga, Perkozia Łapa

xxxxxxxxxxx

Gdzie NIE lecą na głowę

Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię

Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość

xxxxxxxxxxx

Statystyki - lvl: 4 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 155/300

Żubrza Gwiazda
Przywódca
MOLON LABE

Klan:
grom

Księżyce: 82 [marzec]
Mistrz: Wrzask, Mysz, Trzmiel, Wichura, Turkuć
Matka: Wrzeszczący Pysk
Ojciec: Trzmiela Gwiazda
Partner: Cyprysowa Łuska
Życia: 9
Multikonta: Fiołkowy Świt, Rożek [KW]; Czarny Kogut [KG]
Wysłany: 2020-11-27, 01:12   
   Wygląd: Szczupła, niska, potargana. Ruda w czarne plamy. Na pysku, palcach i brzuchu białe łaty. Oczy jadowicie zielone, w lewym zez rozbieżny. Na lewej łopatce szpetna blizna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=243064#243064

trochę niestandardowo, ale niech będzie.

Fiołkowy Świt, Żubrza Gwiazda, Czarny Kogut i Persefona + Szyszkowy Ogon i Szorstka Łapa
zgadzamy się na to, żeby nasz adres trafił do wszystkich uczestników zabawy

zgłaszamy się razem, jako jedna osoba, bo zamierzamy robić i wysyłać rzeczy wspólnie dla większej ilości osób. adres do nas i tak jest ten sam, mamy wspólną lodówkę, na której będzie wisiała kartka czy cokolwiek nam wyśle osoba, która nas wylosowała, więc luzik ✌

victorious was the great Leonidas
the king who ruled an army and served the gods

so proud i was born to be spartan
they rise over fire they face
they carry the weight of leonidas
the bravest they fight to the grave

_
Sparta needs a new leader to believe in
a legend to build an army and to defend
  Statystyki - lvl: 6 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 16 | Zm: 5 | HP: 100 | W: 50 | EXP: 410/500

Mleczna Struga
Wojownik

Klan:
cien

Księżyce: 33 (III)
Mistrz: Porzeczkowa Pestka
Matka: Wrzosowa Ścieżka [NPC]
Ojciec: Okopcone Źdźbło [NPC]
Partner: Chłodny Szept
Multikonta: Rysi Pomruk (KW), Nawałnicowy Ryk (KG) | Żbikowa Łapa (nkt)
Wysłany: 2020-11-27, 09:15   
   Wygląd: Mleko to kotka o błękitnych jak niebo oczkach i mlecznym, białym futerku. Jest ona dość normalnych gabarytów, taki na Klan Cienia, posiada mocne łapy oraz długi ogon. Jej futerko jest krótkie, dosyć puszyste i miłe w dotyku. Jej pyszczek zdobią długie, białe wibrysy. Ważne w wyglądzie mleka jest fakt, że ma ona naderwane lewe ucho.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=431629#431629

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Mleczna Łapa, Rysia Łapa, Żbikowa Łapa, Nawałnicowa Łapa

tell me did you sail across the sun

did you make it to the milky way

to see the lights all faded

and that heaven is overrated
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 115/200 (III)

Lawendowa Gwiazda
Przywódca

Klan:
wicher

Księżyce: 84 (lll)
Mistrz: Dryfujący Kwiat, Zajęczy Sus
Matka: Mknący Ptak
Ojciec: Czyżykowy Głos
Partner: Tonące Słońce
Życia: 9
Multikonta: Tnąca Zawieja
Wysłany: 2020-11-27, 09:52   
   Wygląd: Lawenda jest kotką o niebieskiej krótkiej sierści, dzięki temu, że natura dała jej wełnistą i jedwabistą strukturę chroni ją przed ostrym zimnem. Niebieskie połyskujące futerko uwydatnia szmaragdowy kolor dużych oczu w kształcie migdału. Eleganckie i drobne ciało oraz długi ogon nadają kotce piękny wygląd. Duże i szerokie u nasady uszy osadzone na głowie w kształcie krótkiego klina, która podtrzymywana jest przez elegancką długą szyje.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5912

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Lawendowa Gwiazda, Tnąca Zawieja
Zgadzam się na to, by mój adres trafił do wszystkich uczestników zabawy
But it flew away from her reach

So she ran away in her sleep
And dreamed of
Paradise
Every time she closed her eyes.
  Statystyki - lvl: 6 | S: 11 | Zr: 14 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 285/500

Gryząca Łapa
Terminator
the earth in your grave

Klan:
grom

Księżyce: 21 [II]
Mistrz: Kuni Syk
Matka: Białowąsa
Ojciec: Dębowy Pień
Multikonta: Fairy [S]
Wysłany: 2020-11-27, 22:15   
   Wygląd: Szeroki, ciężki kocur o długiej, złotej sierści z pręgowaniem tygrysim. Ma białe znaczenia, które ciągną się od żuchwy, poprzez pierś i brzuch, aż do końca ogona. Biel rozjaśnia również końce wszystkich jego łap oraz wnętrze ud. Jego ślepia są ciemnozielone, lekko szarawe. Brakuje mu 2/3 lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=423171#423171

Zgłaszam się!
Postacie na forum: biedna Gryząca Łapa
  Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 4 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 45/150

Kosowa Pieśń
Wojownik
blackbird fly

Klan:
rzeka

Księżyce: 71/III
Mistrz: Czaple Skrzydło[*]
Matka: Pierzaste Serce[*]
Ojciec: Trawiastooki[*]
Partner: ...
Multikonta: żadnych aktywnych || Wrzosowa Łapa; Ognisty Żar; Mokra Łapa; Okoniowy Ogon
Wysłany: 2020-11-28, 01:30   
   Wygląd: Średniego wzrostu, czarnofutra kotka. Zadbana, pełna gracji. Ma piękne, okrągłe ślepia o szmaragdowej barwie. Na pyszczku i na szyi znajdują się pojedyncze białe włoski. Na grzbiecie nosa ma trzy cienkie blizny po pazurach, a na prawym boku, dużą, nieregularną szramę, pamiątkę po dwunogach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=274534#274534

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Kosowa Pieśń i armia trupów/nkt – Ognisty Żar, Opieniek, Okoniowy Ogon, Wrzos1 i Wrzos2 oraz Mokry.
All your life
You were only waiting for this moment to arise

Blackbird singing in the dead of night
Take these sunken eyes and learn to see
All your life
You were only waiting for this moment to be free
  Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 75 | EXP: 40/400

Popielny Żar
Wojownik
siła

Klan:
cien

Księżyce: 63 [III]
Mistrz: Grzybowa Polana [*]
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miekki Obłok
Partner: Dębowy Cień
Multikonta: Pęknięta Kra [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia, Lisi Wrzask, Śliwkowa Pestka
Wysłany: 2020-11-28, 19:29   
   Wygląd: Wysoka;zdrowo wyglądająca;zgrabna. Kocica przestała w końcu przypominać kościotrupa, a stała się zdrowo wyglądającą kocicą, która gdzieniegdzie miała troszkę więcej zdrowego tłuszczyku po niedawnym rozwiązaniu - oczywiście, że mówimy tu o brzuchu! Ma długie, powabne łapy, łabędzią szyje, kształtny łepek i biczowaty ogon. Szatą przypomina dzikiego zająca, co za tym idzie? Jest szaro-niebieska z ciemniejszym nalotem na czole, karku, grzbiecie który stopniowo przechodzi w jaśniejsze tony i zlewa się w ciepły krem na pyszczku, policzkach oraz podbrzuszu i wewnętrznej części łap jak i stopach. Córka Trzcinowej Sadzawki nie ma widocznego pręgowania! Jej oczy są żywo pomarańczowe, nosek w kolorze cegiełki a uszy nieco większe niż u przeciętnego kota a ich wnętrze ma ciemno-różowy kolor. Porusza się z gracją i pewnością siebie ze spokojnym i łagodnym uśmiechem na mordce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7996

Zgłaszam się!

Postacie na forum: Popielny Żar, Cyprysowa Łuska, Śliwkowa Pestka, Lisi Wrzask, Pęknięta Łapa, Dynia

Malinowe Chaszcze
Gwiezdny
On-Leash

Klan:
grom

Księżyce: 77 (VI)
Mistrz: Gwieździsta Ścieżka & Błyskająca Gwiazda
Matka: Czapla Noga
Ojciec: Lśniącooki
Partner: Praca
Multikonta: Krogulcza Gwiazda, Dębowy Cień, Koń [KC], Wysoka Fala [KR] | Iskra [MGBG]
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2020-11-29, 15:38   
   Wygląd: Poprzez ciężką pracę, zbudowała potężne mięśnie. Szeroka w barkach, jednocześnie jest dość niska jak na członka Klanu Gromu - jej głowa wchodzi kotu o przeciętnym wzroście pod szyję. Krótka, zadbana i błyszcząca sierść przylega do ciała, eksponując wszystko, co Malina ma do zaoferowania, jednak w jednym miejscu na szyi sierść się kończy, ustępując miejsca bladej, krótkiej bliźnie z dzieciństwa. Złote oczy patrzą ze spokojem, który ukrywa zmęczenie, a krok jest pewny i energiczny. Przy wargach, zaczęły się pojawiać pojedyncze, widoczne dopiero z bliskiej odległości, siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=218008#218008

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Malinowe Chaszcze, Krogulcza Gwiazda, Wysoka Fala, Dębowy Cień, Końska Łapa

I_f e l t_like I won, but I_w a s n' t_ done,---------
the_n i g h t m a r e_repeats itself every_t i m e-

got to keep my calm, and carry on
stay awake until the sun will shine

----------but I'm not so_s t r o n g, and they're not gone
--they're still out there to take what's left of_m i n e
  Statystyki - lvl: 7 | S: 19 | Zr: 13 | Sz: 15 | Zm: 18 | HP: 85 | W: 75 | EXP: 310/600
Stat. Med. - lvl:
7 | MED.EXP: 782/1200

Kurze Ziarno
Zaginiony
ślepej

Klan:
cien

Księżyce: 25
Mistrz: Kąsające Zimno
Matka: Wrzosowa Ścieżka
Ojciec: Okopcone Źdźbło
Partner: ?
Multikonta: Kurze Ziarno (KC) Sum (KR)
Wysłany: 2020-11-29, 20:58   
   Wygląd: Jej futro jest gęste, długie i trudne w pielęgnacji. Pokrywa włosowa otacza mało umięśnione ciałko które mimo tylu księżyców spędzonych w kociarni nie zdołało wyrosnąć. Sierść na brzuchu prawie (ale to prawie) styka się z ziemią. Mordka kotki jest splamiona wieloma barwami- mieszanina rudego, czarnego i gdzieniegdzie białego walczy o dominacje, sprawiając że cała sierść kotki jest pstrokata niby abstrakcja. Ponad małym noskiem znajdują się duże, okrągłe oczy, które już dawno się wybarwiły - teraz Kurka może na świat spoglądać swoimi jasnymi jeszcze bardziej niebieskimi ślepiami. Skupmy się teraz na pozostałych częściach ciała - brzuch, przednie łapy i grzbiet są ciemne, gdzieniegdzie przedostają się pasami kępki rudego futra, na ciemniejszych częściach ciała widać pręgi - tak samo dzieje się na rudym. Na wysokości stawu skokowego futro jest jasne wręcz białe, a z zewnętrznej strony ponownie ciemne. Na rudym widać pręgi które są klasyczne.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=417047#417047

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Kurze Ziarno, Szczypiąca Łapa, Sumowa Łapa
Zgadzam się/nie zgadzam się na to, by mój adres trafił do wszystkich uczestników zabawy.

you know I am not the one to follow through
all these city streets people all look the same
and i can see your face and i can hear your name

I wasn't asking for the world
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 125/150

Kacza Łapa
Terminator
i ciebie może też

Klan:
rzeka

Księżyce: 44 (I)
Mistrz: Czarny Bez
Matka: Kukułczy Puch
Ojciec: Iskrząca Łapa
Multikonta: Ognistopręga, Dymne Niebo, Kamienna Łapa
Wysłany: 2020-12-01, 09:21   
   Wygląd: Kaczuzka przede wszystkim jest mała. Na pewno jest jednym z najmniejszych kotów Klanie Rzeki, jeśli nie najmniejszym. W okresie, w którym koty szybko rosną i zmieniają się, ona nie zmieniła się zbyt wiele. Poza niskim wzrostem, ciało kotki jest szczupłe i delikatne; ze względu na księżyce spędzone w Lecznicy nie ma wyrobionych mięśni, więc jej postawa sprawia wrażenie wręcz wątłej. Sierść kotki jest miękka i krótka, w jednolitym, szaro-niebieskim kolorze. Pyszczek ma dość długi, zakończony szarym nosem. Uwagę przyciągają oczy Kaczuszki, które są w kolorze intensywnej zieleni.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=375862#375862

Zgłaszam się!
Postacie na forum: Kacza Łapa
obszarów
f a t a l n a
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 6 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 15/150

Płonące Niebo
Wojownik
Iskariota

Klan:
rzeka

Wysłany: 2020-12-01, 17:10   

@Popielny Żar, Malinowe Chaszcze, Kacza Łapa

Przypominam o wysłaniu mi adresów do północy na pw albo priv na discordzie. :<3:

xxxxxxxxxxx

Gdzie NIE lecą na głowę

Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię

Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość

xxxxxxxxxxx

Ostatnio zmieniony przez Płonące Niebo 2020-12-01, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  

Płonące Niebo
Wojownik
Iskariota

Klan:
rzeka

Wysłany: 2020-12-02, 00:00   

Dziękuję wszystkim zgłoszonym osobom!

Dzisiaj w nocy zostaną rozlosowane osoby oraz powysyłane pw.

xxxxxxxxxxx

Gdzie NIE lecą na głowę

Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię

Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość

xxxxxxxxxxx

Płonące Niebo
Wojownik
Iskariota

Klan:
rzeka

Wysłany: 2020-12-02, 00:43   

Wszystkie losy i adresy zostały wysłane (na konta z których zgłoszono się w tym temacie)!

Gdyby były jakieś problemy albo pytania w związku z zabawą, proszę o pisanie mi na PW. Tak samo, jakby były jakieś trudności w przypadku korzystania z opcji paczkomatu - również zapraszam do mnie na PW.

(przepraszam też za to, że Fiołko i Szyszka są podpisani jako Gracz a nie Gracze ale zapomniałam to zmienić xD)

xxxxxxxxxxx

Gdzie NIE lecą na głowę

Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię

Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość

xxxxxxxxxxx

Ostatnio zmieniony przez Płonące Niebo 2020-12-02, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu