Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Okopcona Gałązka
2021-01-20, 12:13
Mysiowąsa
Autor Wiadomość
Mysiowąsa
Gwiezdny
wdzięcznośćKlan:
gwiezdni

Księżyce: 114, gdy księga się zamknęła
Mistrz: Rozerwana Mordka (Gwiazda) (*)
Płeć: kotka
Matka: Sójczy Śpiew (*) [NPC]
Ojciec: Deszczowy Dzień (*) [NPC]
Partner: Akacja (*)
Multikonta: Leszczynowa Gałązka [Nkt/KW], Cichy Krok [Nkt/KR], Pustułka [S]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2016-10-28, 20:35   Mysiowąsa
   Wygląd: Mysz to całkiem ładna, szczupła kotka o zgrabnej sylwetce i długich łapach. Jedna z najwyższych kotów w klanie. Posiada zadbane, puszyste i miękkie futerko w kolorze ciemnej szarości na grzbiecie, zaś na brzuchu, łapach, pyszczku i szyi stopniowo przechodzące w płowy (niebieski abisyńczyk). Jej kolejną cechą charakterystyczną jest długi, puszysty ogon, na którym futerko wydaje się być jeszcze bardziej puchate. Pyszczek kotki ma smukły, nieco trójkątny kształt, zaś zdobi go para dużych, szeroko rozstawionych uszu, dwoje okrągłych, zielonych oczu oraz ciemnoróżowy nosek otoczony białymi wąsami. Nie zapominajmy też o wiecznym uśmiechu. Po mamie odziedziczyła ładny, melodyjny głos. Blizny: brak środkowego palca na prawej przedniej łapie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=4743

IMIĘ: Myszka → Mysia Łapa → Mysiowąsa


PŁEĆ: Kotka

.... » Orientacja: heteroseksualna


RANGA: Kociak → Terminator → Wojownik → Zastępca → Wojownik

.... » Nauczyciel: Leszczynowa Łapa

...... » Podopieczni: Lisia Łapa, Kroplikowy Płatek, Turkuciowa Łapa

.... » Mentor: Rozerwana Gwiazda (Mordka)

...... » Terminatorzy: Trawiaste Zbocze, Promienna Łapa, Różany Kwiat, Biała Łapa, Rydzowa Łapa


WIEK: 40 księżyców [maj]

.... » Urodzona: Pora Opadających Liści


GŁOS: >klik<


ZGODA NA ADOPCJĘ: Nie.OPIS WYGLĄDU


0 - 5 księżyców
Z pewnością nie z powodu wielkości została nazwana Myszką. W miocie jest raczej jednym z większych kociaków, większy od niej jest jedynie Deszcz i Lód. Imię wzięło się od koloru jej futerka - szaro-brązowe, na grzbiecie przybierające odcień szarego błękitu, zaś na pyszczku, szyi, bokach, brzuszku i nogach widnieje coraz jaśniejsza barwa, dochodząca nawet do jasnego beżu. Sierść koteczki jest bardzo puszysta i gęsta, lecz nie tak długa jak u Puszczyka, który odziedziczył długie futerko po ojcu. Łapki nie za długie i nie za krótkie, tak samo ogon. Uszy całkiem spore, szerokie i zaokrąglone na końcach. Mysz patrzy na świat błękitnymi oczyma, które powoli zmieniają kolor na soczystą zieleń.

6 - 11 księżyców
Urosła, zdecydowanie wybiła w górę. Jej łapy stały się o wiele dłuższe i nieproporcjonalne w stosunku do reszty ciała, które jest szczupłe, lecz nie wychudzone. Ogon także się wydłużył, widać teraz także, że to na nim sierść jest najbardziej puszysta. Kolor futerka pozostał taki sam, jedynie pociemniał na grzbiecie, a jasne miejsca są jeszcze jaśniejsze. Oczy osiągnęły już swój finalny kolor - szmaragdową zieleń.

12 - ?? księżyców
Można już spokojnie stwierdzić, że osiągnęła swoje ostateczne rozmiary i jest teraz jednym z wyższych kotów w klanie. Kto by spodziewał się tego po jej imieniu? Jej ciało, teraz smukłe i zgrabne, pokryte jest zadbanym, miękkim futerkiem, które wciąż jest tej samej barwy - ciemnoszare na grzbiecie i ogonie, im niżej tym jaśniejsze się staje, przechodząc przez płowy aż do niemal kremowego na pyszczku i końcach łap. Ogon - długi i bardzo puszysty - stanowi kontrast dla reszty sylwetki. Łapy pozostały długie, lecz teraz nie wyglądają już jak szczudły. Pojawiło się jeszcze coś, co nie było widoczne wcześniej - mięśnie, dzięki którym kotka ma atletyczną budowę i nie wygląda jak anorektyczka. W dużych, zielonych oczach wpadających w szmaragd można zobaczyć radość, a także i ciekawość lub podekscytowanie. Uszy są równie duże, szeroko osadzone i czujnie strzygą na boki. Nosek ciemnoróżowy, otoczony śnieżnobiałymi wibrysami. Coś co jeszcze rzuca się w oczy, a raczej w uszy, to ładny, melodyjny głos, zapewne prezent od Sójczego Śpiewu.
Blizny: Ukryta pod sierścią blizna na czole w kształcie odwróconej litery V; brak środkowego palca na prawej przedniej łapie.
OPIS CHARAKTERU


0 - 5 księżyców
Cicha i nieśmiała. I wrażliwa. Póki co tak prezentuje się mała Myszka. Nie lubi zaczynać rozmów, jedyne co może powiedzieć jako pierwsza to przywitać się i przedstawić. Znaczy zachowuje się w ten sposób w stosunku do obcych kotów. Poza tym jest typowym kociakiem - ciekawska, wszędzie jej pełno, bardzo energiczna. Bardzo przywiązana do rodziny, jednak w miarę dorastania coraz częściej opuszcza kociarnię w celach odkrywania sekretów obozu. Jest nieco zamknięta w sobie, ale trudno to zauważyć na pierwszy rzut oka. Wbrew pozorom pomimo nieśmiałości jest bardzo odważna, niczego się nie boi.

6 - 10 księżyców
Stała się przede wszystkim mniej nieśmiała, zaczęła więcej mówić i lepiej jej idzie prowadzenie rozmów. Wciąż ma nieskończone pokłady energii i sporo entuzjazmu, które widać szczególnie na treningu. Zaczęła kiełkować w niej ambicja, która pomaga jej w uczeniu się, by wkrótce zostać wojownikiem. Wciąż jest nieco skryta, ale jest już na dobrej drodze. Wciąż utrzymuje dobre kontakty z rodziną, ceni sobie także bliskość przyjaciół, których nie chcę stracić. Nadal jest wrażliwa, ale uczy się radzić sobie z własnymi problemami.

11 - 39 księżyców
Nieco spoważniała, widać, że otrzymanie nowej rangi i większej ilości obowiązków sprawiło, że kotka bardziej przypomina dojrzałego kota niż rozbrykanego kociaka. Chociaż entuzjazm jej nie opuścił i nie szykuje się, aby zrobić to w najbliższej przyszłości. Optymistycznie podchodzi do życia i często chodzi uśmiechnięta. Uważa, że nawet jak mamy gorszy dzień, to uśmiech jest najlepszym lekarstwem. Mysz stała się także przede wszystkim dużo pewniejsza siebie, już nie boi się swobodnie rozmawiać z obcymi i zaczęła się nawet rozgadywać. Energię spożytkuję polując, patrolując granice oraz podróżować po nowych terenach, więc nie leniuchuje. Teraz jej nowym celem jest jak najlepsze wyszkolenie swoich terminatorów, aby w przyszłości zostali wspaniałymi wojownikami. Im starsza, tym więcej widać w niej cech odziedziczonym po matce - jest typem romantyka, uwielbia obserwować piękno otaczającego ją świata. Nie jest spokojną, opanowaną istotą - silnie odczuwa różnego rodzaju emocje i równie intensywnie na nie reaguje. Trzeba jeszcze wspomnieć, że Mysz jest jeszcze stosunkowo młoda i wciąż odkrywa i poznaje nowe zjawiska i uczucia.

40 - ?? księżyców
Wiele się zmieniło, a opisanie tego zajmie mi wiele czasu. Pełny opis pojawi się niedługo.HISTORIA

Urodziła się wraz z sześciorgiem rodzeństwa w miocie będący wynikiem związku Deszczowego Dnia i Sójczej Łapy w następującej kolejności: Deszcz -> Lód -> Myszka -> Cyprys -> Puszczyk -> Smutek -> Dzięcioł. W wieku 7 księżyców ku wielkiej radości została terminatorką. Podczas treningu szybko się uczyła i była zdolną uczennicą. Podczas jednej z samotnych wypraw na granice swojego klanu napotkała wojownika Wichru, Sokoła, z którym się jednak nie dogadała. Innym razem wybrała się na ziemie niczyje i przy granicy z Rzeką zamieniła kilka zdań z dwoma terminatorami - Burą i Krecią Łapą. Ostatni raz przed ceremonią spotkała innego terminatora klanu Rzeki - Białą Łapę, z którym się nawet - chyba - zaprzyjaźnili. W wieku 10 Księżyców została mianowana wojowniczką i otrzymała nowe imię - Mysiowąsa.RODZINA

Matka: Sójczy Śpiew [NPC]
Ojciec: Deszczowy Dzień [NPC]
Rodzeństwo z miotu: Deszczowooki, Oszroniony Pazur, Puszczykowy Ogon, Wróbli Skok, Oblodzona Łapa, Cyprys.
Młodsze rodzeństwo: Kroplikowy Płatek, Różany Kwiat [*], Szpacze Skrzydło, Turkuciowa Łapa, Tulipanowa Łapa, Kolendrowa Łapa, Jelenia Łapa
Babcia od strony taty: Zroszony Nos
Dziadek od strony taty: Srebrzysty Pazur
Prababcia od strony taty: Sójcza Łapa
Pradziadek od strony taty: Oszronione Gardło
Ciocie/wujkowie od strony taty: Burzowa Gwiazda, Szczypiąca Łapa, Sztormowy Świt, Gradowy Grzbiet, Chmurna Łapa, Szronista Łapa, Piorunopręga, Lipowa Łapa, Bukowy Pień, Wiśniowa Łapa, Czereśnia
Babcia od strony mamy: Brzozowa Gałązka [NPC]
Dziadek od strony mamy: Długi Cień [NPC]
Prababcia od strony mamy: Lazurowy Strumyk
Pradziadek od strony mamy: Bursztynowa Łapa
Ciocie/wujkowie od strony mamy: Bystry Potok, Kusa Łapa, Drozdowe Gardło, Olchowy Listek [NPC], Słoneczna Łapa
Siostry i bracia cioteczni: Sójka, Pszczele Żądło, Łodygowa Noga, Niski Krok, Imbirowy Korzeń, Nakrapiany Liść, Lwi Ryk; Błyskająca Gwiazda (Niebo), Skrzący Płomień, Gwieździsta Ścieżka, Księżycowooki, Bezsenna Noc; Lisia Łapa, Tygrysiopręgi, Psia Łapa, Wilczy Szlak, Lamparcia Łapa, Lwi Płomień; Lisia Łapa, Wzburzona Woda, Grzmiąca Łapa, Łaciate Futerko [*], Mglista Łapa, Modra Łapa.STATYSTYKI

Siła: 4 -> 6 -> 7 -> 9 -> 11
Zręczność: 5 -> 8 -> 10 -> 11 -> 13
Szybkość: 6 -> 7 -> 9 -> 11 -> 12
Zmysły: 5 -> 6 -> 7 -> 8 -> 9

Punkty Życia: 55 -> 60 -> 65 -> 70 -> 75
Punkty Wytrzymałości: 45 -> 50 -> 55 -> 60 -> 65

EXP:

Aktywność (październik) | +5 exp
Aktywność (listopad) | +15 exp
Aktywność (grudzień) | +25 exp
Aktywność (styczeń) | +30 exp
Polowanie | +25 exp
Sparing | +5 exp
Aktywność (luty) | +30 exp
Ukończenie treningu | +100 exp
Aktywność (marzec) | +25 exp
Polowanie | +35 exp
Aktywność (kwiecień) | +30 exp
Aktywność (maj) | +10 exp
Aktywność (czerwiec) | +15 exp
Polowanie | +20 exp
Aktywność (lipiec) | +15 exp
Trening Trawiastej Łapy | +50 exp
Aktywność (sierpień) | +30 exp
Aktywność (wrzesień) | +15 exp
Polowanie | +55 exp
Aktywność (październik) | +30 exp
Wyprawa Błyskającego Nieba po życia | +10 exp
Aktywność (listopad) | +15 exp
Aktywność (grudzień) | +30 exp
Walka z jastrzębiem | +10 exp
Aktywność (styczeń) | +30 exp
Polowanie (walka z lisem) | +15 exp
Aktywność (luty) | +30 exp
Trening Różanej Łapy | +50 exp
Polowanie | +25 exp
Aktywność (marzec) | +30 exp
Sparing z Turkuciem na naukach | +5 exp
Aktywność (kwiecień) | +25 exp
Walka z samotnikami | +35 exp
Aktywność (maj) | +10 exp
Polowanie | +30 exp
Aktywność (czerwiec) | +10 exp
Aktywność (lipiec) | +5 exp
Aktywność (sierpień) | +10 exp
Aktywność (październik) | +5 exp
Aktywność (listopad) | +5 exp
Aktywność (grudzień) | +15 exp
Aktywność (styczeń) | +15 exp
Aktywność (luty) | +20 exp
Wyprawa poszukiwacza Nocnej Wichury | +10 exp
Aktywność (marzec) | +30 exp
Aktywność (kwiecień) | +30 exp
Trening Rydzowej Łapy | +40 exp
Za co | ile

x
Ostatnio zmieniony przez Mysiowąsa 2019-05-02, 17:17, w całości zmieniany 201 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 12 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 360/400
 
Mysiowąsa
Gwiezdny
wdzięcznośćKlan:
gwiezdni

Księżyce: 114, gdy księga się zamknęła
Mistrz: Rozerwana Mordka (Gwiazda) (*)
Płeć: kotka
Matka: Sójczy Śpiew (*) [NPC]
Ojciec: Deszczowy Dzień (*) [NPC]
Partner: Akacja (*)
Multikonta: Leszczynowa Gałązka [Nkt/KW], Cichy Krok [Nkt/KR], Pustułka [S]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2016-10-30, 09:31   
   Wygląd: Mysz to całkiem ładna, szczupła kotka o zgrabnej sylwetce i długich łapach. Jedna z najwyższych kotów w klanie. Posiada zadbane, puszyste i miękkie futerko w kolorze ciemnej szarości na grzbiecie, zaś na brzuchu, łapach, pyszczku i szyi stopniowo przechodzące w płowy (niebieski abisyńczyk). Jej kolejną cechą charakterystyczną jest długi, puszysty ogon, na którym futerko wydaje się być jeszcze bardziej puchate. Pyszczek kotki ma smukły, nieco trójkątny kształt, zaś zdobi go para dużych, szeroko rozstawionych uszu, dwoje okrągłych, zielonych oczu oraz ciemnoróżowy nosek otoczony białymi wąsami. Nie zapominajmy też o wiecznym uśmiechu. Po mamie odziedziczyła ładny, melodyjny głos. Blizny: brak środkowego palca na prawej przedniej łapie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=4743
RYSUNKI


~ref by me, lineart nie mój

~by Leszek Orzeszek <3

~by ja

~by Wierzba

~by Pajonk

~by Dzięcioł

~by Szronik

~by Trawa

~by Zorro

~by Wrzask

~by Trawa

~by Kwiatek

~by Len

~by Śliwka

~by Łatka

~by Trawa

~by Cis

~by Wich

~collab z Wich

~by Czmiel

collab z Cise

~by Fiołke

~by Jago

~by Tygrys

~by ja

~by Trawa


PODPISY


Don't stop, don't stop, don't stop
talking to me
Don't stop, don't stop, don't stop
giving me things
Don't stop, don't stop, don't stop
laughing about it
Don't stop, don't stop, don't stop


Żadnych złudzeń i złych myśli
Żadnych niepotrzebnych modlitw
Mocno wierzę w swoją siłę
Zachodzące we mnie zmiany


Nie zatrzymam się
Nie zatrzymam się jak już złapię wiatr
Niech uniesie mnie jak najbliżej

G W I A Z D


Heart beats fast
Colors and promises
IW I L LB EB R A V E
I will not let anything take away
What's
standing in front of me..:**:..
czasem w a r t o  zostać w tyle
by do
strzec rzeczy
które u m k n ę ł y
*+:.spieszącym się ..:*
Cieszmy się z małych rzeczy
bo wzór na s z c z ę ś c i e w nich
+`. zapisany jest .´+


When the hope of morning starts to fade in me
I don't dare let d a r k n e s s have its way with me
And the hope of morning makes me worth the f i g h t

I WILL NOT BE GIVING IN TONIGHT


__.
Mogę wzorem być, innym siłę d
jakby nigdy nic swoją ro grać
lecz ten os w mojej głowie śpiewa inną pieśń
czemu. g n ę b i .m n i e ?You taught me the courage of stars before you left
How light carries on endlessly even after death..
My mind's a 𝓀𝒶𝓁𝑒𝒾𝒹𝑜𝓈𝒸𝑜𝓅𝑒, it thinks too fast
Blurs all the ʟ ʀ 'til I can't see past
The last m i s t a k e, the choice I made
« Staring in the mirror with myself to blame »you've got it a l l
you lost your mind in the sound
there's so m u c h more
you can reclaim your crown
you're in c o n t r o l
rid of the monsters inside your head
put all your faults to bed

- ̗̀ YOU CAN BE QUEEN AGAIN ̖́-<table><td></td><td>xone for each blessed day
xtwo xevery breath i take
xthree for my xf a m i l y
xfour all they mean to me
xfive, j u s t to be a l i v e
xsix for the earth and sky
xand xseven xfor Heaven

xfor every good thing that
xi have comes from Starsx
</td></table>
Ostatnio zmieniony przez Mysiowąsa 2019-03-19, 18:32, w całości zmieniany 106 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 12 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 360/400
 
Mysiowąsa
Gwiezdny
wdzięcznośćKlan:
gwiezdni

Księżyce: 114, gdy księga się zamknęła
Mistrz: Rozerwana Mordka (Gwiazda) (*)
Płeć: kotka
Matka: Sójczy Śpiew (*) [NPC]
Ojciec: Deszczowy Dzień (*) [NPC]
Partner: Akacja (*)
Multikonta: Leszczynowa Gałązka [Nkt/KW], Cichy Krok [Nkt/KR], Pustułka [S]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2017-01-05, 19:32   
   Wygląd: Mysz to całkiem ładna, szczupła kotka o zgrabnej sylwetce i długich łapach. Jedna z najwyższych kotów w klanie. Posiada zadbane, puszyste i miękkie futerko w kolorze ciemnej szarości na grzbiecie, zaś na brzuchu, łapach, pyszczku i szyi stopniowo przechodzące w płowy (niebieski abisyńczyk). Jej kolejną cechą charakterystyczną jest długi, puszysty ogon, na którym futerko wydaje się być jeszcze bardziej puchate. Pyszczek kotki ma smukły, nieco trójkątny kształt, zaś zdobi go para dużych, szeroko rozstawionych uszu, dwoje okrągłych, zielonych oczu oraz ciemnoróżowy nosek otoczony białymi wąsami. Nie zapominajmy też o wiecznym uśmiechu. Po mamie odziedziczyła ładny, melodyjny głos. Blizny: brak środkowego palca na prawej przedniej łapie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=4743- pozytywne
- przyjaźń
- miłość
- zauroczenie
- podziw
- obojętność
- negatywne
- nienawiść
- strach

Sójcza Łapa [NPC]
mama | opiekuńcza


Deszczowy Dzień [NPC]
tata | bajkoopowiadacz


Deszczowooki
brat | były przyjaciel


Oszroniony Pazur
braciszek | pozytywnie zakręcony


Oblodzona Łapa
jedyna siostra | wróciła!


Puszczykowy Ogon
brat | zmienił się na lepsze


Wróbla Łapa
brat | nieśmiały


Leszczynowa Łapa
nauczycielka | przyjaciółka


Trzmieli Pył
znajomy | niesympatyczny


Szerszeniowy Jad [*]
siostra Trzmiela | lepsza niż jej brat


Ruda Łapa [*]
brat Leszczyny | podrywacz


Wrzeszczący Pysk
siostra Leszczyny | głośno mówi


Tygrysia Łapa
siostra Leszczyny | miła


Rozerwana Gwiazda
była mistrzyni | szybko uczy


Skrzący Płomień
znajoma | coś tam


Sowie Serce [*]
siostra Szerszeń | gadatliwa


Nocna Wichura
siostra Nadziei | intrygująca


Trawiaste Zbocze
była terminatorka | zdolna


Ważkowa Łapa
siostra Szerszeń | nieśmiała


Paprociowa Łapa

uroczy kociak | coś tam

Szczygieł

uroczy kociak v2 | coś tam

Grzmot

siostra cioteczna | ciekawska

Wzburzona Łapa

brat cioteczny | coś tam

Lisia Łapa

brat cioteczny | bystry


Buropręgi
znajomy | coś tam


Krecia Łapa [*]
brat Burego | coś tam


Białe Pióro
dobry znajomy | kiedyś niemowa


Śnieżne Skrzydło
znajomy | wowSokoli Cień
wichrowy wojownik | nieco strasznyBrzask
znajoma | podróżniczka


_________________
You taught me the courage of stars before you left
How light carries on endlessly even after death

Ostatnio zmieniony przez Mysiowąsa 2017-12-09, 09:30, w całości zmieniany 58 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 12 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 360/400
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15