Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zajęczy Sus
2018-10-09, 00:37
Wzburzona Woda
Autor Wiadomość
Wzburzona Woda
Gwiezdny
frajerKlan:
grom

Księżyce: 25
Mistrz: Piorunopręga & Błyskające Niebo
Płeć: kocur
Matka: Olchowy Listek* [NPC]
Ojciec: Szczurzy Ogon* [NPC]
Partner: haha.
Multikonta: Słonecznik [KW]; Płomykówka [KC]; Chaber [KR]; Gniewosz [KG]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]; Krokusowa Łąka [NPC KW]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2017-08-28, 15:35   Wzburzona Woda
   Wygląd: Kremowy, tygrysio-pręgowany, o brązowych oczach. Wącha kwiatki od spodu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5715
 I M I Ę: Wzburzona Woda
___° poprzednie: Burza » Wzburzona Łapa
 W I E K: 21 księżyców [czerwiec]
___° w chwili rozpoczęcia gry: 1 księżyc
___° urodzony: pora Zielonych Liści
 P Ł E Ć: kocur
 K LA N: Grom
 R A N G A: wojownik
___° poprzednie: kociak » terminator
___° mistrz: Piorunopręga & Błyskająca Gwiazda
___° podopieczni: Tulipan [Tulipanowa Łapa], Kwiatek [Kwiecista Łapa], Magnolia
___° terminatorzy: Tulipanowa Łapa
___° dzielenie języków: Za Kamieniem » Między Skałami
 A D O P C J A: nie W Y G L Ą D:
  1-4|Od urodzenia Burza był jednym z najmniejszych kotów w miocie i właśnie takim pozostał. Jego kremowa sierść jest krótka i pokryta słabo widocznymi tygrysimi pręgami. Duże oczy kociaka są koloru brązowego, zaś jego nos, wnętrze uszu i opuszki łap są zabarwione na różowo. Głowę zawsze trzyma uniesioną dumnie w górę, aby wydawać się trochę większy i jeszcze bardziej pewny siebie.
  4-13|Wyrósł. O ile przez trzy pierwsze księżyce swojego życia był jednym z najmniejszych kotów w klanie Gromu, tak teraz pnie się w górę i śmiało można go zaliczyć do kota średniej kategorii, oczywiście biorąc pod uwagę jego wiek. Sierść Burzy nie zmieniła się zbytnio, nadal jest kremowa i pokrywają ją tygrysie pręgi. Jedynie lekko rozjaśniła się odrobinę w okolicach pyszczka, prawie niezauważalnie. Skierowane w dół białe wąsy kota mają białą barwę, natomiast jego nos, wnętrze uszu i nosek są koloru jasnoróżowego. Całości dopełniają duże, brązowe oczy.
  13-???|Od pewnego czasu właściwie prawie już nie rósł. Koniec końców Wzburzona Łapa jest chudym, choć całkiem nieźle umięśnionym, i dość wysokim, chociaż z pewnością nie najwyższym w Klanie, kocurem. Mimo iż jego kocięca budowa na to nie wskazywała, podrósł znacznie w okresie terminatorskim. Całe jego ciało pokrywa krótkie, kremowe futerko pokryte nieco ciemniejszymi, tygrysimi pręgami. W okolicach pyszczka jest ma ono jednak nieco jaśniejszą barwę. Na samej zaś mordce znajduje się para dużych, brązowych oczu, pod nimi zaś różowy nosek i białe, całkiem długie wąsy.
 C H A R A K T E R:
  1-4|O ile w kwestii wyglądu przypomina bardziej ojca, niż matkę, z charakterem jest wręcz odwrotnie. Burza z pewnością należy do najbardziej wygadanych i rozmownych kociaków. Gdy już otworzy pysk, możecie być pewni, że prędko go nie zamknie. Często pyta inne koty o dosłownie wszystko, co mu ślina na język przyniesie, zawsze jednak starając się, aby jego wypowiedź ładnie brzmiała. Niemal tak samo jak gadać uwielbia też słuchać. Każde słowo jest dla niego cenne, próbuje zapamiętać wszystko, co tylko usłyszał. W końcu wszystko może okazać się kiedyś ważne, poza tym, jakby nie było, interesuje go życie klanowych (i nie tylko) kotów. Po matce odziedziczył również pewność siebie oraz stosunek do rodziny, która jest dla niego jedną z najcenniejszych wartości na całym świecie i w razie potrzeby zrobi co tylko może dla swojego rodzeństwa czy też rodziców. Nie znaczy to jednak, że od ojca zupełnie się różni. Jak na swój wiek Burza jest dość dojrzały, nie należy do tych, co myślą tylko i wyłącznie o zabawie. Gdy trzeba, potrafi być całkiem poważny i rozsądny. Zazwyczaj myśli, zanim coś zrobi, co nie jeden raz może uratować ciekawskiemu kociakowi skórę. Jednak gdy sytuacja tego wymaga, działania podejmuje pod wpływem impulsu. W charakterze kremowego nie brakuje też typowo kocięcych cech. Interesuje go cały otaczający go świat, chciałby zajrzeć w każdy kąt i poznać każdy milimetr ziemi. Zabawy? Owszem, nie pogardzi nimi. Mimo to nie może doczekać się momentu, w którym i on będzie miał jakieś obowiązki i będzie mógł zrobić coś dla klanu.
  4-15|O ile w wyglądzie kociaka nic szczególnego się nie zmieniło, tak w charakterze zaszły drobne zmiany. Syn Olchowego Listka wydoroślał lekko. Nie jest już aż tak ciekawski, jak był. Mimo to nadal lubi dowiadywać się nowych rzeczy, zmienił się tylko tego powód. Teraz pragnie wiedzy, żeby w przyszłości móc się stać najsilniejszym Wojownikiem, jakiego widziały cztery klany, nawet, jeśli to nie do końca realne. W dalszym ciągu uwielbia mówić, a jego pyszczek prawie cały czas jest otwarty. Uwielbia poznawać nowe koty, z którymi mógłby porozmawiać. Niemal tak dobrze jak mówi potrafi też słuchać, a z każdej rozmowy próbuje zapamiętać każdy, chociażby najdrobniejszy szczegół. Ze wzrostem również dojrzał trochę i nie interesują go teraz zabawy takie jak "przywódcy i zdrajcy", czy Gwiezdni wiedzą co jeszcze. Bardzo lubi natomiast walczyć z rodzeństwem, oczywiście bez pazurów czy też zębów. Poza tym wszystkim Burza stał się spokojniejszy i bardziej opanowany. Nie chce robić sobie wrogów, a w razie konfliktów dąży do pogodzenia. Waży każde swoje słowo, uważając, żeby nikogo nie urazić. Jego akcje natomiast stały się bardziej przemyślane, a mniej impulsywne.
  15-???|Można by pomyśleć, że z wiekiem Burza wydorośleje nieco bardziej, stanie się poważniejszy i w ogóle... Guzik prawda! Wzburzona Woda dalej może przypominać innym kotom bardziej wesołego kociaka, niż dorosłego kota. Choć gdy trzeba potrafi zachować powagę i do wszystkich obowiązków podchodzi dojrzale, na co dzień jest zwykłym, wesołym sobą i nie zmienił się za wiele. Jest wielkim optymistą i wciąż bardzo dużo rozmawia, co czasem może wręcz denerwować. Wobec wszystkich jest przyjazny, a przynajmniej dopóki nikt nie da mu powodu, żeby miało być inaczej. Uwielbia rozmawiać z kociętami, którymi bardzo chętnie opowiada różne historie. Chociaż jest już wojownikiem, dalej chętnie uczy się nowych rzeczy i zdobywa wiedzę, często też ćwiczy, gdyż kocur jest całkiem ambitny i dąży do tego, żeby być jak najlepszym, aby móc chronić swoich bliskich i być przydatnym dla swojego klanu. Tym bardziej po śmierci Szczurzego Ogona - młody wojownik do obowiązków podchodzi ze zdwojoną siłą i wielkim entuzjazmem, mając nadzieję, że ojciec patrzy na niego ze Srebrnej Skórki i jest z niego dumny. Głęboko wierzy też w Gwiezdny Klan, co pomaga mu w trudniejszych momentach.
 H I S T O R I A:
  Owoc miłości Olchowego Listka i Szczurzego Ogona. Urodził się wraz z Lisem, Promykiem, Sianko, Modrą, Łatką, Grzmot i Mgiełką, w porze Zielonych Liści. Posiada również starsze rodzeństwo, mianowicie Lwi Ryk, Niski Krok, Łodygową Nogę, Pszczele Żądło, Imbirowy Korzeń, Nakrapianą Łapę, Sójkę i Ważkę.
  Od urodzenia dobrze trzymał się z Grzmot i Łatką, z którymi najczęściej się bawił, rozmawiał i zwiedzał obóz. Przez pierwsze księżyce swojego życia głównie eksplorował gromowe obozowisko i poznawał nowe koty. Zdołał się zakolegować z nieco starszym od niego Piaskiem, teraz już Piaskową Łapą, spotkał również Piorunopręgą, Mysiowąsą i Błyskające Niebo, od których dowiedział się trochę o życiu w klanie i poza nim.
  W końcu skończył sześć księżyców i odbyła się jego ceremonia. Otrzymał imię Wzburzonej Łapy i rozpoczął trening pod okiem poznanej niegdyś Piorunopręgiej. Zaczął także nauczać jednego z kociaków Sójczego Śpiewu, a zarazem swojego kolegę - kocurka imieniem Tulipan. Trening z Piorunopręgą szybko dobiegł jednak końca, bo kocica zdecydowała się go zakończyć i powierzyć edukację Wzburzonego Błyskającej Gwieździe, jako przyczynę podając to, że miała pomóc szukać nowych terenów dla klanu. Kremowy ciężko trenował, żeby zostać wojownikiem, jednak w dalszym ciągu poznawał nowe koty i dbał o swoje relacje z tymi poznanymi już niegdyś. Często rozmawiał na przykład ze swoim kolegą, Tulipanem, który został Tulipanową Łapą, poznał natomiast między innymi Sarnę i Łanię, córki Trzmielego Pyłu i Wrzeszczącego Pyska. Szczególnie dobrze dogadywał się z tą drugą. W późniejszym okresie jeszcze wielokrotnie rozmawiał z szylkretową kotką, która nawet nie wiedzieć kiedy stała się dla niego jednym z ważniejszych kotów. Cóż, nie mogło jednak być tak pięknie. Na Wzburzonym odcisnęła się mocno kłótnia z Grzmot, która spowodowała, że kotka, która dopiero wyzdrowiała i nadal miała rangę kociaka, wybiegła za nim z obozu. Przez następny księżyc kocur chodził dość przygnębiony, aż w końcu udało im się pogodzić niedługo po ceremonii Łani, teraz już Łaniej Łapy. Nie był to jednak koniec poważnych rozmów, gdyż wkrótce potem czekała go pogawędka właśnie z szylkretową kotką. Jak się okazało, była ona zazdrosna, ponieważ widziała jak rozmawiał z jej siostrą, Sarnią Łapą. W trakcie tej rozmowy terminatorowi udało się jednak wyznać jej, że jest ona dla niego kimś ważnym i na jaw wyszło, że jego uczucia względem córki Trzmielego Pyłu są odwzajemnione. Dzień później udali się wspólnie podziwiać Wielką Słoną Wodę i pobiegać trochę po piasku. Wzburzona Łapa pokazał jej także drogę dwunogów i kładkę, tak jak jej niegdyś obiecał podczas jednej z rozmów.
  Wkrótce potem kocur skończył trening i na ceremonii zwołanej przed przenosinami otrzymał nowe miano Wzburzonej Wody. Błyskająca Gwiazda powierzył mu także trening Tulipanowej Łapy, ponieważ poprzedni mistrz kocura zachorował. Trening rozpoczęli jednak dopiero po przenosinach. Miały one wpływ na młodego wojownika, który podczas przeprowadzki stracił ojca. Mimo iż pozostał on radosny i w dalszym ciągu ciężko pracował, od śmierci Szczurzego Ogona zaczął odzywać się nieco rzadziej i częściej trzymać się bardziej na uboczu. [cdn.]
 S T A T Y S T Y K I:
  LEVEL: 1 » 2 » 3
  ° Siła: 5 » 8 » 11
  ° Szybkość: 4 » 5 » 6
  ° Zręczność: 6 » 7 » 9
  ° Zmysły: 5 » 6 » 7
  ° HealthPoints: 55 » 60 » 65
  ° Wytrzymałość: 45 » 50 » 55
D O Ś W I A D C Z E N I E:
  LEVEL I
  ° 5 exp|"zabawa" z rodzeństwem
  ° 10 exp|sparingo-walka z Grzmot
  ° 30 exp|aktywność [wrzesień]
  ° 30 exp|aktywność [październik]
  ° 15 exp|zabawa w wojowników z Mgiełką
  ° 10 exp|sparing z Grzmot
  ° 10 exp|sparing z Łatką i Grzmot
  ° 10 exp|nauka walki z Lisem
  ° 120/100 exp - awans

  LEVEL II
  ° 30 exp|aktywność [listopad]
  ° 15 exp|drugie miejsce w wielkim konkursie
  ° 30 exp|aktywność [grudzień]
  ° 30 exp|aktywność [styczeń]
  ° 20 exp|aktywność [luty]
  ° 5 exp|sparing z Łaciatą Łapą
  ° 150/150 exp - awans

  LEVEL III
  ° 100 exp|ukończenie treningu
  ° 30 exp|aktywność [marzec]
  ° 30 exp|aktywność [kwiecień]
  ° 30 exp|aktywność [maj]
Ostatnio zmieniony przez Wzburzona Woda 2018-06-20, 21:43, w całości zmieniany 44 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 80/300
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12