Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Okopcona Gałązka
2020-12-02, 14:07
Sarnia Łapa
Autor Wiadomość
Sarnia Łapa.
Gwiezdny
spokój po burzyKlan:
grom

Księżyce: 18 [lipiec]
Mistrz: Błyskająca Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: przepadła [Wrzeszczący Pysk*]
Ojciec: Trzmieli Pył
Partner: Robaczek
Multikonta: Motyli Lot, Pchla Łapa [KC]; Splątana Łapa [KW]
Wysłany: 2017-10-07, 14:00   Sarnia Łapa
   Wygląd: A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5854  Imię: Sarna > Sarnia Łapa
  Klan: Gromu
  Ranga: kociak > terminator
  Wiek: 16 księżyców [czerwiec]
  Urodzona: pora Opadających Liści
  Nauczyciel: Puszczykowy Ogon
  Mistrz: Błyskająca Gwiazda
  Podopieczni: Niedźwiedzia Łapa (Cień), Foka, Jemioła, Rumianek
  Terminatorzy: -
  Dzielenie Języków: Sarnia Polanka > Pachnące Korzenie
  Adopcja: tak


  Wygląd:

  0-4 k | Kruszyna | Kotka jest dosyć mała, drobna i puchata, chociaż krótkowłosa. Jej duże oczy są, jak to w przypadku kociąt bywa, niebieskoszare. Po bliższych oględzinach można zauważyć, że posiada jaśniejsze futerko na pyszczku, łapach, brzuszku i końcówce ogona oraz pokryta jest tygrysimi pręgami. Białe wąsiki poruszają się, gdy kotka się uśmiecha, co zdarza się dosyć często. Gdy się zamyśli, zabawnie marszczy różowy nosek. W tym samym kolorze są też poduszeczki łap i wnętrze uszu.
  W skrócie: Drobna kotka o niebieskich oczach i kremowym futerku poprzecinanym tygrysimi pręgami, rozjaśnionym na pyszczku, brzuchu, łapach i końcówce ogona.

  4-6 k | Mała kluska | Sarna podrosła już nieco, chociaż nadal pozostaje chudziną. Oczy przybrały barwę zieleni i nadal patrzą na świat z zachwytem. Krótkie kremowe futerko rozjaśnione jest na pyszczku, brzuchu, łapach i końcówce ogona. Wnętrze uszu, nosek i poduszeczki łap są różowe. Wąsy mają biały kolor.
  W skrócie: Drobna kotka o zielonych oczach i kremowym futerku poprzecinanym tygrysimi pręgami, rozjaśnionym na pyszczku, brzuchu i końcówce ogona.

  6-? k | Młoda kotka | A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
  W skrócie: Wysoka, zgrabna kotka o zielonych oczach i kremowym futerku poprzecinanym tygrysimi pręgami, rozjaśnionym na pyszczku, brzuchu i końcówce ogona.

  Blizny:


  Charakter:

  0-6 k | Delikatny Kwiatuszek | Sarna to sympatyczna, wrażliwa kotka, sprawiająca wrażenie kruchej i delikatnej. Jak na kogoś tak młodego ma w sobie sporo empatii i potrafi przeżywać pewne sytuacje przez długi czas. Jest też bardzo ciekawska – interesuje się klanowym życiem i otoczeniem, w którym żyje. Wszędzie jej pełno – biega po całym obozie, zwiedzając każdy kącik i szukając kotów, z którymi można by nawiązać jakąś relację. Dopiero zaczyna się rozkręcać, rzucając pytaniami na prawo i lewo, ale wbrew pozorom potrafi usiedzieć w miejscu, w ciszy i spokoju. Uwielbia słuchać opowieści i docenia wiedzę, chłonąc ją jak gąbka. Umie być cierpliwa, ale i uparta, a w połączeniu z jej optymizmem i nietypowym sposobem patrzenia na świat... mieszanka jest ciekawa.
  W skrócie: Gadatliwa, wrażliwa, ciekawska i niezwykle empatyczna kotka.

  6-10 k | Pechowa optymistka | Życie zdążyło skopać ją trochę po kostkach, co sprawiło, że zaczęła zastanawiać się nad pewnymi kwestiami. W dalszym ciągu jest gadatliwa i ciekawska, zadaje też dużo pytań, przekonana, że świat jest piękny i niezwykły. Jest wytrwała i potrafi być uparta jak osioł. Nie można jej już tak łatwo zranić, chociaż nadal pozostaje wrażliwa i bardzo empatyczna. Po serii wypadków związanych z walką jej zainteresowanie ziółkami i leczeniem wzrosło. Od czasu do czasu wpada do Martwych Krzewów, służąc swoją pomocą. Jest niezwykle sympatyczna i uczynna, chętnie dzieląc się z innymi swoją wiedzą, którą w dalszym ciągu poszerza. Chce dla wszystkich jak najlepiej, ale nie zawsze jej wychodzi.
  W skrócie: Gadatliwa, wrażliwa, ciekawska, empatyczna i optymistyczna kotka, chętnie pomagająca innym.

  10-? k | Odpowiedzialna terminatorka | Przeprowadzka Czterech Klanów znacznie na Sarnę wpłynęła. Stała się nieco bardziej spokojna i rozważna, chociaż nadal zadaje sporo pytań i jest ciekawska. Teraz jednak jeszcze bardziej przykłada się do swoich obowiązków, wypełniając je sumiennie i oferując pomoc tym, którzy jej potrzebują. Z chęcią przyjmuje oferowaną jej wiedzę i równie chętnie przekazuje ją innym. Ma wrażliwe wnętrze i jest niezwykle empatyczna. Dobra z niej słuchaczka. Wytrwale dąży do osiągnięcia swoich celów, wierząc, że kiedyś uda jej się spełnić marzenia.
  W skrócie: Spokojna, wrażliwa, ciekawska, empatyczna i odpowiedzialna kotka, chętnie pomagająca innym.


Ostatnio zmieniony przez Sarnia Łapa. 2018-07-02, 10:09, w całości zmieniany 75 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 115/200 | MED.EXP: 90/100
 
Sarnia Łapa.
Gwiezdny
spokój po burzyKlan:
grom

Księżyce: 18 [lipiec]
Mistrz: Błyskająca Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: przepadła [Wrzeszczący Pysk*]
Ojciec: Trzmieli Pył
Partner: Robaczek
Multikonta: Motyli Lot, Pchla Łapa [KC]; Splątana Łapa [KW]
Wysłany: 2017-10-20, 22:58   
   Wygląd: A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5854  Historia:

  0-6 k | Kocię | Sarna jest jedną z ośmiorga dzieci Wrzeszczącego Pyska i Trzmielego Pyłu. Kiedy Trzmiel, pogrążony w żałobie po śmierci swojej siostry, Szerszeniowego Jadu, odmówił przyjmowania pokarmu, jego była mistrzyni postawiła sobie za cel, aby za wszelką cenę udzielić mu pomocy. Cóż, koniec końców skończyło się tak, jak widać: ośmioma gromowymi kulkami. Urodziły się porą Opadających Liści w Podziemnej Norze, w jednej z nieużywanych przez Trzmiela komór, którą Wrzask upodobała sobie na miejsce porodu. Widoczna jest zdecydowana przewaga kotek: Sarna za siostry ma Łanię, Baran, Kozicę, Krówkę i Żubr. Gwiezdny Klan podarował jej tylko dwóch braci, Kozła i Owcę.

  Pierwszy księżyc życia spędziła u boku matki, nie robiąc w sumie niczego poza spaniem i jedzeniem. Pierwszy raz wyszła z nory wraz z tatą, który zabrał swoje kocięta do Stosu Zwierzyny. Prawdziwe zwiedzanie zaczęło się jednak, gdy kotka skończyła jeden księżyc. Nie można było jednak powiedzieć, aby miała dobry start... Już na początku natknęła się na Wężową Łapę, a spotkanie to przerwał Trzmieli Pył, wymuszając na córce obietnicę, że będzie unikać rdzawej terminatorki. Potem Sarna spotkała swojego wujka, Piaskową Łapę, jednak miła rozmowa skończyła się rodzinną bijatyką. Żubr, która śledziła swoją siostrę, zaatakowała ją, jednak szybko została powstrzymana przez Piaska... co nie spodobało się przechodzącym w pobliżu Łani i Wrzeszczącemu Pyskowi. O ile ta pierwsza nie wyrządziła kocurowi krzywdy, tak ruda wojowniczka całkiem mocno uderzyła go w głowę. Sarna mogła tylko patrzeć bezradnie na to wszystko, przygnieciona przez Krówkę. To wydarzenie dręczyło ją przez kilka następnych księżyców.

  Przez następne wschody słońca zwiedzała obóz i poznawała nowe koty, między innymi swojego Dużego Klona, Wzburzoną Łapę, terminatorkę medyczki, Malinową Łapę, która zainteresowała ją ziółkami czy Różę, z którą przyglądała się skapującym na ziemię kropelkom wody. Przeszła też przez krótki kurs samoobrony dla początkujących w wykonaniu Siennej Łapy i po raz pierwszy zwierzyła się komuś ze swoich rozterek – miłemu kocurkowi, Tulipanowi, który opowiedział jej o Wielkiej Słonej Wodzie. Z dumą przyjęła też fakt, że Kozioł jako swoje pierwsze słowo wypowiedział jej imię. Sarna spotkała się też z Kroplikiem i szybko zostali przyjaciółmi. To właśnie on ostatecznie pomógł jej przestać przejmować się przeszłością, już jako terminator. W międzyczasie Trzmieli Pył opowiedział jej o Gwiezdnych, poznała też swojego przyszłego nauczyciela, Puszczykowego Ogona, który zajął się potem edukacją kremowej kotki.

  Pierwsza ceremonia zapadła jej w pamięć, sprawiając, że Sarna z niecierpliwością czekała na swoje mianowanie. Starała się przy okazji naprawić jakoś relacje rodzinne. Spotkała się z Wrzeszczącym Pyskiem w Pazurze, jednak pojawienie się Krówki sprawiło, że kotka prędko się stamtąd ulotniła. Wspinała się na Wysoką Półkę z Łanią, wytknęła Szpaczej Łapie jej zachowanie i odbyła dłuższą pogawędkę z wracającą do zdrowia Kozicą, obiecując przynieść jej coś ładnego, gdy już będzie mogła wychodzić poza obóz. Została zraniona przez Grzmot, która nie wzięła jej problemów na serio, poznała burkliwego Jelenia, bawiła się w berka z Baran i spotkała jej nauczycielkę, Nocną Wichurę.

  Jakiś czas przed jej ceremonią wydarzyło się coś, co wpłynęło na Sarnę. Poznała Turkucia, który zaproponował jej przyjacielską walkę o wróbla. Kotka zgodziła się, ale podczas pojedynku doszło do katastrofy. Turkuć uderzył pyskiem o ziemię i w efekcie ukruszył sobie kieł. Przerażona rozwojem wydarzeń Sarenka patrzyła tylko, jak kocur rzuca się na nią z pazurami. W obronie córki stanął Trzmieli Pył i koniec końców nikomu nic się nie stało. Gdy emocje opadły, kremowa odprowadziła rannego do lecznicy, gdzie Malinowe Chaszcze obiecała zabrać ją na ziółka, kiedy zostanie terminatorką. Kotka pogodziła się z Turkuciem i udała się do rodzinnej nory na rozmowę z tatą. Za rzekomy brak szacunku do starszych dostała zakaz walki treningowej do czasu przerobienia jej na treningu, który opacznie zrozumiała.


  6-? k | Terminatorka | W końcu nadszedł ten niecierpliwie wyczekiwany przez Sarnę moment – dzień jej ceremonii. Zaczęło się niepozornie, ponieważ to gromowa zastępczyni, Mysiowąsa, zwołała Klan, chcąc poinformować o niebezpieczeństwie, jakie stwarzał szwendający się po ich terenach ryś. Przyjście Łaciatej Łapy i rannej po ostatnim polowaniu Szpaczej Łapy, tylko spotęgowało zdenerwowanie kremowej kotki. Wszystko zmieniło nagłe pojawienie się Błyskającej Gwiazdy, który wrócił właśnie ze spotkania przywódców. Zebranie zmieniło się w ceremonię, a strach zastąpiła radość, gdy oprócz nowych wojowników, Grom zyskał też w swoich szeregach nowych terminatorów – w tym Sarnę i jej rodzeństwo. Od tamtej chwili znana była ona jako Sarnia Łapa. Szokiem natomiast była dla kotki wiadomość, kto miał ją trenować – przywódca we własnej osobie podjął się tego zadania.

  To be continued.


Ostatnio zmieniony przez Sarnia Łapa. 2018-07-02, 10:08, w całości zmieniany 90 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 115/200 | MED.EXP: 90/100
 
Sarnia Łapa.
Gwiezdny
spokój po burzyKlan:
grom

Księżyce: 18 [lipiec]
Mistrz: Błyskająca Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: przepadła [Wrzeszczący Pysk*]
Ojciec: Trzmieli Pył
Partner: Robaczek
Multikonta: Motyli Lot, Pchla Łapa [KC]; Splątana Łapa [KW]
Wysłany: 2017-10-21, 22:55   
   Wygląd: A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5854


  Rodzina:

  Partner: Turkuciowa Łapa
  Mama: Wrzeszczący Pysk*
  Tata: Trzmieli Pył
  Siostry: Łania Łapa, Barania Łapa, Kozicza Łapa, Krowia Łapa, Żubrza Łapa
  Bracia: Koźla Łapa, Owcza Łapa
  Babcie: Trująca Łapa – ze strony mamy; Cietrzewiowy Grzbiet – ze strony taty
  Dziadkowie: Kamienny Pysk* – ze strony mamy; Jaszczurzy Język – ze strony taty
  Ciocie: Cicha Łapa*, Konwaliowa Łapa*, Mysia Łapa*, Mściwa Gwiazda*, Pustułczy Krzyk*, Rozerwana Gwiazda* – przyrodnie siostry mamy, Leszczynowa Łapa*, Tygrysia Łapa*, Sarnia Skórka – siostry mamy; Szczygłowe Pióro, Czarny Świt, Grążel – przyrodnie siostry taty, Nocna Łapa*, Ptasia Łapa*, Ważkowa Łapa, Motyle Skrzydło, Sowie Serce*, Szerszeniowy Jad* – siostry taty
  Wujkowie: Mrucząca Łapa*, Ruda Łapa* – bracia mamy; Paprociowy Liść, Piaskowy Podmuch, Kolec* – przyrodni bracia taty


  Relacje:
  rodzina | miłość | miłość romantyczna
  zauroczenie | zakochanie | to skomplikowane
  przyjaźń | sympatia | zaufanie
  szacunek | zainteresowanie | tęsknota
  obojętność | niepokój | niechęć
  strach | pogarda | nienawiść

  Grom:
  Wrzeszczący Pysk: silna mama | nie umie słuchać | rzadko z nią rozmawiam...
  Trzmieli Pył: mądry tata | ciekawie opowiada | zawsze pomoże w potrzebie
  Łania Łapa: najstarsza siostra | dobra towarzyszka | wspinałam się z nią na Wysoką Półkę!
  Kozicza Łapa: ładna siostra | długo chorowała | muszę przynieść jej coś ciekawego spoza obozu
  Barania Łapa: długowłosa siostra | bawiłam się z nią berka | chcę mieć z nią lepszy kontakt
  Krowia Łapa: agresywna siostra | nie umie słuchać | dam radę naprawić nasze relacje?
  Owcza Łapa: małomówny brat | chyba mnie nie lubi | chcę mieć z nim lepszy kontakt
  Koźla Łapa: pulchny brat | dobry towarzysz | wypowiedział moje imię jako swoje pierwsze słowo!
  Żubrza Łapa: niemiła siostra | nie umie słuchać | dam radę naprawić nasze relacje?

  Szerszeniowy Jad*: zmarła ciocia | nie zdążyłam poznać | polubiłaby mnie?

  Wężowa Łapa: ciocia? | nie znam za dobrze | obiecałam tacie, że będę jej unikać
  Piaskowy Podmuch: wujek! | wkopałam go w kłopoty | nadal mnie lubi!
  Paprociowa Łapa: wujek? | znam z imienia | muszę go poznać
  Szczygłowe Pióro: ciocia? | znam z imienia | muszę ją lepiej poznać
  Grążel: ciocia? | znam z imienia | muszę ją poznać
  Kolec: wujek? | znam z imienia | muszę go poznać

  Puszczykowy Ogon: najlepszy nauczyciel | przyjaźni się z tatą | ciekawie opowiada
  Różana Łapa: cicha znajoma | przyjemnie siedziało się w ciszy | ma ładne oczy
  Kroplikowa Łapa: Kwiatuszek! | bratnia dusza | pomogę mu zostać najlepszym przywódcą na świecie
  Tulipanowa Łapa: fajny znajomy | ciekawie opowiada | umie pocieszyć
  Szpacza Łapa: niemiła znajoma | krzyczy bez powodu | nie szanuje innych?
  Jelenia Łapa: tajemniczy znajomy | ciężki przypadek | rozgryzę go!
  Turkuciowa Łapa: pechowy znajomy | ładne oczy | niechcący ukruszyłam mu kieł...
  Kolendra: siostra Kroplika | znam z imienia | kiedyś lepiej poznam

  Wzburzona Łapa: Duży Klon | dobry towarzysz | umie się bawić
  Sienna Łapa: znajoma terminatorka | uczyła mnie walczyć | cierpliwa
  Grzmot: znajoma z Trzcinowego Stropu | ma problemy z rodzeństwem | chcę jej pomóc

  Błyskająca Gwiazda: silny przywódca | troszkę onieśmielający | wybrał mnie na swoją terminatorkę!!!
  Mysiowąsa: zastępczyni Klanu | siostra Kroplika | kiedyś lepiej poznam
  Gwieździsta Ścieżka: najlepsza medyczka | zna się na ziółkach | muszę ją lepiej poznać!
  Malinowe Chaszcze: znajoma pomocnica medyczki | dużo wie | obiecała powiedzieć o ziółkach

  Nocna Wichura: kto | coś | opinia
  Cień: kto | coś | opinia


  Cień:
  Cierniowa Łapa [Ciernisty Kwiat]: terminatorka medyka | uczy ją Gwieździsta Ścieżka | Puszczyk o niej mówił


  Rzeka:
  Łososiowa Łuska: medyk Klanu Rzeki | Puszczyk opowiadał | może kiedyś poznam?


  Wicher:
  Pstra Chmura*: medyczka Klanu Wichru | Puszczyk opowiadał | może kiedyś poznam?
  Szałwiowa Łapa [Niezapominajkowe Serce]: pomocnik medyka | Puszczyk opowiadał | może kiedyś poznam?


  Samotnicy:
  Imię: kto | coś | opinia


  Pieszczochy:
  Imię: kto | coś | opinia

Ostatnio zmieniony przez Sarnia Łapa. 2018-07-02, 09:44, w całości zmieniany 32 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 115/200 | MED.EXP: 90/100
 
Sarnia Łapa.
Gwiezdny
spokój po burzyKlan:
grom

Księżyce: 18 [lipiec]
Mistrz: Błyskająca Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: przepadła [Wrzeszczący Pysk*]
Ojciec: Trzmieli Pył
Partner: Robaczek
Multikonta: Motyli Lot, Pchla Łapa [KC]; Splątana Łapa [KW]
Wysłany: 2017-11-06, 22:14   
   Wygląd: A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5854Galeria:
  Awatary:
  Arty:


  by: Cis


  by: Modra


  by: Wiatr


  by: Szafran


  by: Wrzeszczący Pysk


  by: Nocna Wichura


  by: Natalia


  by: Jesion


  by: Burza


  by: ja


  by: Mgiełka


  by: Śnieżynka


  by: Skrzypiąca Łapa


  by: Skrzypiąca Łapa


  by: ja


  by: ja


  by: Fiołkowy Świt


  by: Fiołkowy Świt


  by: Secret Santa 2017


  by: Trzmieli Pył


  by: Wrzeszczący Pysk


  by: Turkuciowa Łapa


  by: Grzmiąca Łapa


  by: Wrzeszczący Pysk


  Podpisy:


when it rains
l o o kf o r
R A I N B O W S
when it's dark
look for
STARSwhen it rains
l o o kf o r
R A I N B O W S
when it's dark
look for
STARSI can see a rainbow
In your tears as they're fallin' down
I can see your soul grow✧
Through the pain as they hit the ground
✮I can see a rainbow✮
In your tears as the sun comes out
As the sun comes out


............
Soldier keep on marchin' on
Head down til the work is done
«Waiting on that morning sun»
Soldier keep on marchin' on
I wish I had your pair of ωιиgѕ
Had them last иιgнт in my dreams

I WAS CHASING BUTTERFLIES◈
Till the sunrise broke my єуєѕ
But there’s ∂αиgєя in the air
тяуιи’ so hard to be unfair
Danger’s in the αιя
Tryin’ ѕσ hard
to give us a ѕcαяє


»ʙ ʀ ɴ ʀɪ«
. . . . . . . . .
to nie ważne że nie mogę dotknąć gwiazd
  - ̗̀ przecież nikt nie wie jak to zrobić ̖́-
ważne jest że po nie sięgam
ważna jest moja myśl
  że kiedyś poczuje palcami
× TO CZEGO NIE CZUŁ ×
. . . . . . . . .


I don't need your s y m p a t h y ......
your vicious lies, they're killing me.......
...........and you don't even understand
.............the things I feel or who I amnow I know you'll never change..............
you got that same look on your face........
..........and things will never be the same
..........it's over now and you're to blame

Ostatnio zmieniony przez Sarnia Łapa. 2018-07-02, 09:44, w całości zmieniany 12 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 115/200 | MED.EXP: 90/100
 
Sarnia Łapa.
Gwiezdny
spokój po burzyKlan:
grom

Księżyce: 18 [lipiec]
Mistrz: Błyskająca Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: przepadła [Wrzeszczący Pysk*]
Ojciec: Trzmieli Pył
Partner: Robaczek
Multikonta: Motyli Lot, Pchla Łapa [KC]; Splątana Łapa [KW]
Wysłany: 2018-04-10, 15:08   
   Wygląd: A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5854  Ciekawostki:

  1. Początkowo Sarna miała zostać Dzikiem i mieć białe znaczenia, jednak później z tego zrezygnowałam.
  2. Kiedy się nad czymś usilnie zastanawia, marszczy nosek.
  3. Jej marzeniem jest zostać pomocnikiem pomocnika medyka...
  4. ...ale pragnie też pomóc Kroplikowemu Płatkowi zostać w przyszłości przywódcą i czasem odciążać go z obowiązków. Oczywiście w tajemnicy.
  5. Nie ma najlepszych kontaktów z rodziną, chociaż bardzo stara się to zmienić, gotowa do dużych poświęceń.
  6. Z tego też powodu zdziwiła się, że Błyskająca Gwiazda wziął ją na swoją terminatorkę – poczuła się przez kogoś zauważona.
  7. W głębi duszy czuje uraz do walki, przez pewien czas nawet wątpiła, czy nadawałaby się na wojowniczkę – większość jej sparingów kończyła się katastrofą.
  8. Jej relacje z młodszym miotem Sójczego Śpiewu są skomplikowane – rozpłakała się przed Tulipanem, ukruszyła kieł Turkuciowi, całkiem mocno uderzyła Kroplika w pyszczek i obraziła się na Szpak za to, że podniosła na nią głos.
  9. Przeważnie od małego interesowała się takimi rzeczami jak ziółka, łowienie ryb, pływanie czy wspinanie się na drzewa. Od wieku terminatorskiego zaczęła też chętnie poznawać historię Klanu Gromu.
  10. Nieco boi się Dwunogów i Osiedla – jest jednak gotowa pójść tam i nawet stać się na chwilę samotniczką, aby odnaleźć swoją mamę.
  11. Najbardziej lubi jeść węże i ryby.
  12. Nie przepada za zbyt dużymi skupiskami kamieni – wynika to z tego, że w poprzednim obozie było ich pełno.
  12. Ma łaskotki – jej czuły punkt znajduje się na grzbiecie.
  13. Nie wymawia litery „r”, zamieniając ją na „h”.

Ostatnio zmieniony przez Sarnia Łapa. 2018-04-10, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 115/200 | MED.EXP: 90/100
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 17