Poprzedni temat «» Następny temat
Wysoki Pagórek
Autor Wiadomość
Rysia Skała
Wojownik
biały kruk

Klan:
grom

Księżyce: 31 (III)
Mistrz: Żubrze Gardło
Matka: Nakrapiany Liść
Ojciec: Ukruszony Kieł
Multikonta: Wścieklica (KC)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2021-02-26, 18:30   
   Wygląd: Nieduża jako kocię Pszczoła rośnie na drobną kotkę. Trwająca długie księżyce choroba sprawiła, że córka Nakrapianego Liścia nie przyjmowała odpowiedniej ilości pożywienia. Przez to jest nieco niewyrośnięta. Została w tyle za rodzeństwem, jeśli chodzi o rozmiar i umięśnienie. Jest szylkretką, co objawia się w całkiem ładnych łatach pokrywających jej ogon, grzbiet i górną część głowy. Czarne i rude plamy są pręgowane tygrysio, a reszta ciała jest biała. Kończyny, większość pyska i brzuch. Cały zad koteczki pokrywa ruda plama, lewa strona dolnej części grzbietu jest czarno-pręgowana, prawa za do ruda. Łopatki ponownie zamieniają się kolorem; prawa jest czarna, lewa ruda. Czoło Pszczółki jest czarne, a dwie plamy nad oczami - rude. Całkiem urokliwie wyglądają jej zakończone na biało uszy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=400570#400570

Wzięła jeszcze jeden głębszy oddech i ruszyła dalej. Starała się jak najskuteczniej pozbyć się wszystkich niezwiązanych z polowaniem myśli. Było to niezwykle trudne, ponieważ jak tylko zdążyła pomyśleć, że udało jej się oczyścić umysł, do jej głowy wracał obraz jej wkrótce martwej matki, tęsknoty za rodzeństwem, wiszące nad nią widmo choroby obezwładniającego smutku, która zgodnie z tym, co sądziła wojowniczka, mogła wrócić w każdej chwili, niczym nie zwiastowana i niczym nie spowodowana.
Dreptała spokojnie przed siebie, już zdecydowana, że jeżeli teraz w ciągu kilkunastu uderzeń serca na nic nie natrafi, wróci z upolowaną wcześniej zwierzyną do obozu i pogodzi się z marnym łupem. Rozglądała się powoli, ruszając głową miarowo na boki. Uszy miała czujne, a nos lekko uniesiony do góry. Liczyła, że uda jej się znaleźć jeszcze jedną, w miarę możliwości łatwą do złapania zwierzynę. Jeżeli jednak to się nie uda, nie będzie już tak rozczarowana, było jej już naprawdę zimno i powoli kończyły jej się siły
- ̗̀ niech z nieba spadnie na mnie wielki deszcz ̖́-
więc przez płonący las przeprowadź mnie
jak wielka rzeka wpłyń, uratuj mnie

}
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 15/200

Polna Gwiazda
Przywódca
miszmasz

Klan:
cien

Księżyce: 53 |kwiecień|
Mistrz: Płomykówkowy Lot {*}
Matka: Jaskółczy Głos |npc|
Ojciec: Iglasty Grzbiet |npc|
Partner: Ostry Kwiat
Życia: 9
Multikonta: Toń |kc|; Turkuciowy Grzbiet, Piaszczysty Brzeg & Nietoperze Skrzydło |gk|
Wysłany: 2021-02-26, 19:21   
   Wygląd: Jest tęgi, a jego sylwetka postawna, choć nie ociężała. Ma bardzo przeciętny wzrost, kark masywny, żuchwę wyraźną, a grzbiet twardy i mocny. Silne ciało pokrywa gęsta, często zmierzwiona, długa sierść, chroniąca nawet przed największymi mrozami. Kolorem zbliżona do jasnego brązu, przecinana czarnymi zawijasami, w niektórych miejscach ustąpiła bieli, umiejscowionej na grzbiecie nosa w postaci małej, podłużnej plamki, żuchwie, gardle, gdzie po niewielkim odstępie pojawia się znów na piersi i brzuchu, a także na obu piętach, w prawej przedniej łapie na nadgarstku, w lewej zaś tylko okala palce. Ma powywijane białe wibrysy, a ponad nimi widnieje para łagodnych, zielono-żółtych ślepi. Uszy ma stosunkowo małe, szeroko osadzone, lewe rozerwane od zewnętrznej strony. Kończą je czarne pędzle. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda groźnie z aparycji, choć daleko mu do poważnego, surowego kota.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=356823#356823
   Trwałe urazy: odgryziona małżowina lewego ucha

Coś znalazła. W końcu, ale… nie to, na co liczyła. Nie przypominało to zwierzyny, nie ruszało się i nie wydawała żadnych oznak życia. Dostrzegła szkielet, a przynajmniej jego część, częściowo zakopany w śnieżnej zaspie, która teraz nieco stopniała i ujawniła swój sekret. Rysia Skała na początku nie była w stanie stwierdzić, do kogo należał, jednak na pewno nie do kota, czaszka była dłuższa i węższa, a z jej górnej części wyrastało małe i krótkie poroże, co wskazywało na młodego koziołka sarny. Na częściach niektórych kości ostały się resztki skóry i mięsa, sztywne, wyziębione, nie zdążyły zostać rozłożone przez robaki, które nie przetrwałyby w porze nagich drzew. Szczątki wiszących tkanek nie śmierdziały, temperatura i śnieg skutecznie maskowała przykrą woń, choć oczywiście, gdyby wojowniczka przycisnęła swój nos bezpośrednio do szkieletu - poczułaby mdlący odór. Mięso nie nadawało się do jedzenia, tego mogła być absolutnie pewna, ale takie kostki? Mogły być ciekawym elementem wystroju legowiska, pytanie tylko, czy szylkretowa jakkolwiek zainteresuje się znaleziskiem.

Rysia - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 50/55 |「 prz: 0/1 」
xxxw rytmie wszystkich tych słów
xxxxxxxxxxxxxxxxxco tak bliskie nam

w takt melodii co gra, że aż serc struny drżą
że aż w kościach to czujesz i oczy się szklą
niech trwa nasza miłość na zawsze bez końca
xxxtym pulsem wciąż bije
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxMI CORAZÓN
  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 16 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 45/500

Rysia Skała
Wojownik
biały kruk

Klan:
grom

Księżyce: 31 (III)
Mistrz: Żubrze Gardło
Matka: Nakrapiany Liść
Ojciec: Ukruszony Kieł
Multikonta: Wścieklica (KC)
Wysłany: 2021-02-28, 09:51   
   Wygląd: Nieduża jako kocię Pszczoła rośnie na drobną kotkę. Trwająca długie księżyce choroba sprawiła, że córka Nakrapianego Liścia nie przyjmowała odpowiedniej ilości pożywienia. Przez to jest nieco niewyrośnięta. Została w tyle za rodzeństwem, jeśli chodzi o rozmiar i umięśnienie. Jest szylkretką, co objawia się w całkiem ładnych łatach pokrywających jej ogon, grzbiet i górną część głowy. Czarne i rude plamy są pręgowane tygrysio, a reszta ciała jest biała. Kończyny, większość pyska i brzuch. Cały zad koteczki pokrywa ruda plama, lewa strona dolnej części grzbietu jest czarno-pręgowana, prawa za do ruda. Łopatki ponownie zamieniają się kolorem; prawa jest czarna, lewa ruda. Czoło Pszczółki jest czarne, a dwie plamy nad oczami - rude. Całkiem urokliwie wyglądają jej zakończone na biało uszy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=400570#400570

To zdecydowanie nie był jej dzień.
Zmarszczyła nos na widok częściowo rozłożonego ścierwa. Czy to jakiś znak od Gwiezdnych? Wracaj do domu Rysia bo niedługo skończysz, jak on? Strzeż się kozłów? Uważaj na rogate zwierzęta?
Wydedukowanie, do jakiego gatunku zwierzęcia należało. Stała nad nim przez jakiś czas i myślała, co właściwie powinna teraz zrobić. Chyba niewiele mogła. Padlina nie stanowiła żadnego zagrożenia, a jej zdaniem zabieranie czegoś tak obrzydliwego do własnego legowiska było niedorzecznym pomysłem. Rozejrzała się przez chwilę po okolicy i zdecydowała się opuścić to miejsce. Przy najbliższej okazji zwyczajnie poinformuje o znalezisku Żubrzą Gwiazdę. Może nadarzy się jakaś ceremonia. Nie bez żadnych komplikacji odnalazła swoje dotychczasowe dwie zdobycze i ruszyła do obozu, marząc o cieple legowiska i żałując, że nie znajdzie tam przyjaznego grzbietu, do którego mogłaby w nocy przylegać bez obaw o osądzanie czy okrutne odsuwanie się. Westchnęła krótko i ruszyła w drogę powrotną.

//zt, dziękuję bardzo obu MG za prowadzenie :<3:
- ̗̀ niech z nieba spadnie na mnie wielki deszcz ̖́-
więc przez płonący las przeprowadź mnie
jak wielka rzeka wpłyń, uratuj mnie

}
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 15/200

Odpowiedz do tematu