Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Węglowy Pył
2019-12-18, 15:33
Gąska
Autor Wiadomość
Gęsia Łapa,
Zmarły
Strach

Klan:
wicher

Księżyce: 30 [ wrzesień ]
Mistrz: Zajęczy Sus
Matka: Jodłowa Igła
Ojciec: Chłodny Powiew
Partner: bezsilność
Multikonta: Czarny Świt [MGBG], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [GK], Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Chmurka [ Pieszczoch ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolin [ KR ]
Wysłany: 2018-09-04, 16:38   Gąska
   Wygląd: Gąska nie jest wysoka, jej wzrost można określić jako przeciętny, nadrabia to jednak swoją całkiem krępą budową. Nie, nie jest gruba. Ma po prostu... ładne kształty, nie to co te chuderlawe, długołape kotki, które nawet imię własnego klanu powinno zwiewać. Pysk ma raczej okrągły, tak samo wygląda kwestia jej dużych oczu o zielonych tęczówkach. Sierść kotki jest krótka, acz bardzo gęsta, o barwie złotej, jednakże wzdłuż linii kręgosłupa i na końcu ogona część składających się na jej futro włosów przybrała kolor czarny. Łapy kotki nie są ani długie, ani krótkie, długi jest natomiast ogon, bardzo puszysty, miękki i gruby, który potrafi plątać się jej pod łapami, jeśli zapomni o tym, by zwracać na niego uwagę. Od jakiegoś czasu sierść kotki stała się znacznie bardziej matowa, nie jest już tak lśniąca i wyczyszczona, jak była dawniej. Całości dopełniają zmęczone spojrzenie i zapuchnięte ze zmęczenia oczy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7524

THERE IS NO GOOD WITHOUT EVIL

xxxx [ IMIĘ ] Gęsia Łapa Gąska → Gęsia Łapa
xxxx [ KLAN ] Wichru
xxxx [ RANGA ] Terminator Kocię → Terminator
xxxx [ WIEK ] 14 księżyców 4 księżyce w momencie adopcji

BUT EVIL MUST NOT BE ALLOWED TO FLOURISH

[ KOCIĘ ] Gąska nie jest wysoka, jej wzrost można określić jako przeciętny, nadrabia to jednak swoją całkiem krępą budową. Nie, nie jest gruba. Ma po prostu... ładne kształty, nie to co te chuderlawe, długołape kotki, które nawet imię własnego klanu powinno zwiewać. Pysk ma raczej okrągły, tak samo wygląda kwestia jej dużych, zielonych oczu. Sierść kotki jest krótka, acz bardzo gęsta, o barwie złotej, jednakże wzdłuż linii kręgosłupa i na końcu ogona część składających się na jej futro włosów przybrała kolor czarny. Łapy kotki nie są ani długie, ani krótkie, długi jest natomiast ogon, bardzo puszysty, miękki i gruby, który potrafi plątać się jej pod łapami, jeśli zapomni o tym, by zwracać na niego uwagę. Okrywa włosowa kotki jest zawsze czysta i lśniąca, jako, że zwraca wręcz przesadną uwagę na to, aby utrzymywać ją w czystości. W końcu, jeśli ma się najładniejsze futro w klanie, trzeba mieć je w stanie ideanym, w takim, w którym jeszcze bardziej błyszczy w promieniach słońca.

[ DOROSŁA ] coś

THERE IS PASSION, YET PEACE

[ KOCIĘ ] Jak na kogoś w jej wieku jest dość nietypowy. Kotka sprawia wrażenie ospałej, zupełnie, jakby na wszystko miała czas, a potęguje to jeszcze fakt, że mówiąc, przeciąga czasem samogłoski w niektórych wyrazach, zupełnie, jakby była senna. Dla złotej Gąski wszystko wokół jest teatrem, na scenie którego to ona, najpiękniejsza - i nieszczególnie skromna aktorka - gra główną rolę, przechadzając się powoli po okolicy i obserwując ją swoimi wielkimi oczami. Przez pierwsze kilka księżyców swojego życia z powodu choroby mówiła bardzo niewiele, jedynie obserwując otoczenie, i zachowując wszystko dla swoich własnych myśli, aby od niedawna prezentować się wszystkim jako idealna i miła kotka, która jednak ma swoje zdanie i potrafi się przy nim upierać. Wszystko wokół niej to przedstawienie i ona sama również niemal przez cały czas gra, prawdziwe opinie i myśli zachowując zazwyczaj dla siebie, nie raz naśladując też niektóre postawy innych kotów, jak również i próbując ich gestów, choć nawet, jeśli tak robi, to tylko przez chwilę, świadoma tego, że rozzłoszczenie rozmówcy nie współgra z jej rolą. Ma tendencję do nadmiernego podziwiania niektórych kotów, które napotyka. Oczywiście, jest jeszcze kociakiem, więc... nie wszystko wychodzi jej idealnie. Czasem coś się jej wymsknie i... wtedy powstaje gafa.

CHAOS, YET ORDER

[ HISTORIA ] Urodzona w porze zielonych liści wraz z szóstką swojego rodzeństwa. W wieku dwóch księżyców zachorowała na biały kaszel, przez co musiała wycofać się z klanowego życia. Prawdę mówiąc wyzdrowiała całkiem szybko, jednakże ponieważ w przepełnionej zapachem ziół lecznicy spędzało się jej czas lepiej niż w przepełnionej krzykami kociarni, a Szałwiowy Dym był nieobecny duchem, dalej mówiła, że źle się czuje i nie odzyskała jeszcze sił, aby zostać tam dłużej. Dopiero w wieku czterech księżyców, kiedy to stery w lecznicy zdecydowała przejąć się Lśniąca Łapa, zdecydowała się na zaprzestanie udawania bólu wszystkiego i opuściła lecznicę, w razie braku chęci na rozmowę decydując się na udawanie, że pobolewa ją gardło.

I WILL DO WHAT I MUST TO KEEP THE BALANCE

[ RODZICE ] Jodłowa Igła & Chłodny Powiew
[ RODZEŃSTWO ] Miętowy Pąk, Zaśnieżona Łapa, Szarotka, Wronia Łapa, Orlikowa Łapa, Bieliczek

THE BALANCE IS WHAT KEEPS ME TOGETHER

[ SIŁA ] 10 ← 7
[ ZRĘCZNOŚĆ ] 11 ← 10
[ SZYBKOŚĆ ] 3 ← 2
[ ZMYSŁY ] 2 ← 1
[ HP ] 75 ← 70
[ WYTRZYMAŁOŚĆ ] 35 ← 30

I AM WIELDER OF THE FLAME, PROTECTOR OF BALANCE

+ 30 aktywność [wrzesień]
+ 30 aktywność [październik]
+ 30 aktywność [ listopad ]
+ 30 aktywność [ grudzień ]

[ EXP 120/100 - LVL 2 ]

+ 30 aktywność [ styczeń ]

[ EXP 50/150 LVL 3 ]

Nie wyrażam zgody na adopcję
Ostatnio zmieniony przez Gęsia Łapa, 2019-02-06, 00:19, w całości zmieniany 48 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 13 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 0/200

Gęsia Łapa,
Zmarły
Strach

Klan:
wicher

Multikonta: Czarny Świt [MGBG], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [GK], Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Chmurka [ Pieszczoch ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolin [ KR ]
Wysłany: 2018-09-18, 18:33   
   Wygląd: Gąska nie jest wysoka, jej wzrost można określić jako przeciętny, nadrabia to jednak swoją całkiem krępą budową. Nie, nie jest gruba. Ma po prostu... ładne kształty, nie to co te chuderlawe, długołape kotki, które nawet imię własnego klanu powinno zwiewać. Pysk ma raczej okrągły, tak samo wygląda kwestia jej dużych oczu o zielonych tęczówkach. Sierść kotki jest krótka, acz bardzo gęsta, o barwie złotej, jednakże wzdłuż linii kręgosłupa i na końcu ogona część składających się na jej futro włosów przybrała kolor czarny. Łapy kotki nie są ani długie, ani krótkie, długi jest natomiast ogon, bardzo puszysty, miękki i gruby, który potrafi plątać się jej pod łapami, jeśli zapomni o tym, by zwracać na niego uwagę. Od jakiegoś czasu sierść kotki stała się znacznie bardziej matowa, nie jest już tak lśniąca i wyczyszczona, jak była dawniej. Całości dopełniają zmęczone spojrzenie i zapuchnięte ze zmęczenia oczy.

. perfect. isn't .easy, .but . it's .me .
when one knows the world is watching
o n e . d o e s . w h a t . o n e . m u s t
not for my vanity but for humanity
e a c h . l i t t l e . s t e p . a . p o s e

unrivaled, unruffled I'm beauty unleashed

- ̗̀ jaws d r o p, hearts s t o p ̖́-
so classic and classy

Needed elsewhere
to remind us of
the shortness of our time
Tears laid for them
Tears of love, tears of fear
Bury my dreams, dig up my sorrows
Oh, Lord why
an angels fall first.

For the heart I'll never have
For the child forever gone
The music flows, because it longs
For the heart I once had
Ostatnio zmieniony przez Gęsia Łapa, 2019-04-28, 21:39, w całości zmieniany 26 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 13 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 0/200

Gęsia Łapa,
Zmarły
Strach

Klan:
wicher

Lśniąca Łapa, Mleko, Krzmienna Łapa, Jasna Łapa, Sokoli Cień, Jaśminowa Łapa, Owsiana Łapa, Imbirowa Łapa, Gołębia Łapa, Skrzecząca Łapa, Żytnia Łapa, Dynia, Węglowa Łapa

JODŁOWA IGŁA
xxxx [ RELACJA ] Matka, dobra
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] n/a
xxxx [ ZNAJOMOŚĆ ] n/axxxx
xxxx[ POSIADANE INFORMACJE ] n/a
xxxx [ CELE ] n/a

CHŁODNY POWIEW
xxxx [ RELACJA ] Ojciec, dobry
xxxx [ CELE ] n/a

MIĘTOWY PĄK
xxxx [ RELACJA ] Siostra, dobra
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] 4 1, 2, 3, 4
xxxx[ POSIADANE INFORMACJE ] Obecnie skłócona z Zaśnieżoną Łapą, która okazuje zazdrość o jej nowego partnera, Skrzeczącą Łapę. "[...] powiedziała mi że mam sobie iść do Skrzeka skoro teraz on jest najważniejszy, i stwierdziła że jestem zbyt tępa, by ro-ozumieć jej stan... [...] Powiedziałam jej, że w takim razie ma się do mnie więcej nie zbliżać i odeszłam."
xxxx [ CELE ] n/a

ZAŚNIEŻONA ŁAPA
xxxx [ RELACJA ] Siostra, zła
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] 2 1, 2
xxxx[ POSIADANE INFORMACJE ] Jest chorobliwie zazdrosna o Miętowy Pąk, nienawidzi Skrzeczącej Łapy, życzy mi śmierci, boi się i nienawidzi lecznicy oraz wszystkiego, co jest z nią związane.
xxxx [ CELE ]Jeśli okaże się, że się nie zmieniła i nie jest dobra, pokazać klanowi jej prawdziwe oblicze i ochronić przed nią siostrę.

WRONIA ŁAPA
xxxx [ RELACJA ] Brat, szary
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] 1 1
xxxx[ POSIADANE INFORMACJE ] Nie jest w pełni godny zaufania - to on rozpowiedział moją opinię o Sokolim Cieniu, przez co Zajęczy Sus miał wątpliwości co do moich motywów i zachowania.
xxxx [ CELE ] Brak

ORLICZEK
xxxx [ RELACJA ] Brat, dobry
xxxx [ CELE ]Lepiej poznać.

BIELICZEK
xxxx [ RELACJA ] Siostra, dobra
xxxx [ CELE ] Lepiej poznać.

MALINOWA GWIAZDA
xxxx [ RELACJA ] Pierwsze zauroczenie, przywódczyni, dobra
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] 5 1, 2, 3, 4, 5
xxxx [ CELE ] n/a

ISKRZĄCA ŁAPA
xxxx [ RELACJA ] Niedoszły gwałciciel, zły
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] 2 1, 2
xxxx[ POSIADANE INFORMACJE ] Syn Chmielograba, gwałciciela z Klanu Rzeki; podziela zapędy ojca;
xxxx [ CELE ] Nigdy więcej nie zostać z nim sam na sam.

LŚNIĄCA SADZAWKA
xxxx [ RELACJA ] Klanowa medyczka, szara
xxxx [ WSPÓLNE SESJE ] 3 1, 2, 3
xxxx [ CELE ] n/a
Ostatnio zmieniony przez Gęsia Łapa, 2019-02-08, 00:54, w całości zmieniany 35 razy  

Gęsia Łapa,
Zmarły
Strach

Klan:
wicher

[ CEREMONIA XXII ] Klan
Wychodząc z lecznicy usłyszałam wołanie i przypadkowo natrafiłam na swoją pierwszą ceremonię, na której poznałam Szmalisiową Gwiazdę, która pozwoliła mi się do niej przytulić.

[ DAJ MI, LUBY, KROKODYLA ] Szczypiorowa Łapa
Poznałam Szczypiorową Łapę, który zdaje się mnie bardzo lubić. Obiecał mi, że codziennie będzie przynosił mi węża do jedzenia, że opowie mi o przywódcach Klanu Wichru przed Szmalisiową i Kruczą Gwiazdą oraz że wyrwie wąs rzeczniakowi i mi go przyniesie. Ha, chciałabym zobaczyć minę kota, którego go pozbawi!

[ SZMALISIOWA GWIAZDO, JESTEŚ TUU? ] Iskrząca Łapa
Przyszłam do legowiska przywódczyni, by porozmawiać z Malinową Gwiazdą, jednakże na miejscu spotkałam Iskrzącą Łapę i odkryłam, że nie powtarza wszyskiego

[ NIE PRZYSZŁAŚ ] Śnieżynka
Śnieżynka przyszła do mnie, jakby nigdy nic, ignorując fakt, że przez dwa księżyce pobytu w lecznicy mnie nie odwiedziła i stwierdziła, że to ja jestem egoistką, bo złoszczę się na nią, że porzuciła mnie wtedy, kiedy była mi najbardziej potrzebna. Kiedy wzbudzam w sobie udawany płacz, ta zaczęła obrzucać mnie fałszywymi oskarżeniami i twierdzić, że kogoś jej odbieram, toteż poszłam sobie, uznając, że najwyraźniej oszalała.

[ PRZYGOTOWANIA ] Szczypiorowa Łapa
Szczypiorek opowiedział mi, że wszyscy poprzedni przywódcy nie żyją, a także poprosiłam go, żeby zwrócił Śnieżynce uwagę, jeśli będzie dla mnie niemiła. Potem umówiliśmy się na wspólne wyrywanie wąsów jakiemuś rzeczniakowi.

[ SMUTNA ] Wróbelek
Napotkałam smutną Wróbelek i spytałam się jej, dlaczego jest smutna.

[ TO SKOMPLIKOWANE ] Lśniąca Łapa
Przyniosłam Lśniącej Łapie mysz, żeby się z nią zakolegować i bliżej ją poznać, wiedząc, że jeśli mnie polubi, moje zdrowie będzie bezpieczniejsze. W końcu jeśli będę często spotykać się z medyczką, ta szybciej rozpozna u mnie objawy choroby, jeśli będę chora. Lśniąca Łapa okazała się być skomplikowana - miałam spore trudności z przewidzeniem i zrozumieniem jej reakcji, jednakże ostatecznie udało mi się tego dokonać jeden raz pod koniec naszej rozmowy.

[ PRZEPYCHANKI ] Mleko
Porozmawiałam z Mleko o zabawie w przepychanki.

[ NIELOGICZNY ] Krzemień
Krzemień postanowił bezskutecznie odwieść mnie od przebywania w legowisku terminatorów oraz przekonać mnie, że przy witaniu się z kotem, którego już znałam, powinnam się przedstawić.

[url=][ PIERWSZE ZADANIE ][/url] Jasny
Ostrzegłam Jasnego, aby trzymał się z daleka od Śnieżynki, opowiedziałam mu o tym, jaka naprawdę jest, uzgodniłam z nim, że jesteśmy przyjaciółmi... i dałam mu zadanie - podpytanie się kogoś innego o zasady walki i następnie opowiedzenie mi o nich.

[ JĄKAŁA ] Brzask
Poznałam Brzask.

[ WSPANIAŁY DZIEŃ - CEREMONIA ] Cały klan
Zostałam mianowana terminatorką, a także sprawiłam, że Śnieżynka ośmieszyła się w oczach Szczypiorka i pokazała klanowi swoje prawdziwe oblicze.

[ OBIETNICA ] Miętowa Łapa
Rozmawiałam z Miętką o karze, jaką otrzymała Śnieżynka, a także o naszych mentorach. Obiecałam jej, że nie będziemy już rozmawiać o naszej białej siostrze oraz opowiedziałam jej o moim spotkaniu z Iskrzącą Łapą. Miętka opowiedziała mi o zabawie Irys w bycie Irysową Gwiazdą i o tym, jak ta nazwała ją Miętowym Liściem, mianując ją "wojowniczką".

[ O MIĘTCE ] Lśniąca Sadzawka
Odwiedziłam Lśniącą Sadzawkę, opowiedziałam jej o tym, że Śnieżynka manipuluje Miętką i nakłoniłam ją do tego, żeby to zmieniła. Ostatecznie jednak zirytowała się moimi naciskami na to, żeby coś zjadła i wykonałam taktyczny odwrót

[ PRZEPROSINY ] Sokoli Cień, Zaśnieżona Łapa, Zajęczy Sus
Sokoli Cień postanawia wyjaśnić kwestię konfliktu Śnieżynki ze mną, odniosłam jednak wrażenie, że w ogóle mnie przy tym nie słuchał. Zajęczy Sus postanowił doprowadzić do naszego pogodzenia się - pomimo tego, jak nieszczere były przeprosiny Śnieżynki, pociągając nosem i ze łzami w oczach, przeprosiłam ją.

[ CEREMONIA XXIV ] Cały klan
Zwróciłam uwagę kociętom, by nie nazywały Malinowej Gwiazdy grubą. Lśniąca Sadzawka wniosła ciało Mrozu i Północnego Podmuchu, a ja starałam się uspokoić rodzeństwo Mrozu i przekonać ich, by przyjęli rani terminatorów. Potem poprosiłam Jasnego i Szczypiorka, aby mnie przytulili i tak spędziłam ceremonię.

[ NIEOBOWIĄZKOWA ] Krzemienna Łapa, Zaśnieżona Łapa
Razem z Krzemykiem przekonywałam Zaśnieżoną, że powinna wykonywać swoje obowiązki, jednocześnie odkrywając, że ta nie chce tego robić. Tym samym najwyraźniej zrozumieliśmy się z Krzemienną Łapą.

[ O ŚNIEŻYNCE ] Wronia Łapa
Opowiedziałam bratu o zachowaniu Zaśnieżonej Łapy i poprosiłam go, by się w tą sytuację nie wtrącał.

[ WYPROWADZKA ] Jaśminowa Łapa
Przyniosłam Jaśmin jedzenie do lecznicy po czym obie - ona po raz pierwszy od wielu księżyców - wyszłyśmy z niej. Zabrałam ją na zwiedzianie obozu.

[ ZŁAMANE SERCE ] Malinowa Gwiazda
Dowiedziałam się, że Malinowa Gwiazda jest w ciąży, a ona opowiedziała mi o tym, jak do tego dochodzi, wprawiając mnie w jeszcze większe zaniepokojenie.

[ ZOSTAWIŁBYŚ MNIE ] Szczypiorowa Łapa
Tuż po spotkaniu z Malinową Gwiazdą spotkałam się ze Szczypiorową Łapą.

[ NAUKI JAŚMIN ] Jaśmin
Oprowadziłam białą po obozie, a także opowiedziałam jej o Gwiezdnych i rangach.

[ POGRZEB POKRZYWY ] Cały klan
Przybyłam na pogrzeb Pokrzywy, odpowiedziałam Słonecznik, co się jej stało, potem zaś odeszłam, by pomóc innym pochować ciało.

[ SPACER ] Owsiana Łapa
Umówiłam się na spacer z Owsianą Łapą.

[ PRZYTULONA ] Imbirowa Łapa
Poznałam Imbirową Łapę, który opowiedział mi o starym obozie, o powstaniu klanów, a także o niejakiej Kukułczej Łapie z Klanu Rzeki. Obiecał mi pokazać w przyszłości to, co od niej otrzymał.

[ WŁASNE-CUDZE MARZENIE ] Malinowa Gwiazda i Fiołkowy Świt oraz ich kocięta, Igła
Poznałam kocięta Malinowej Gwiazdy i Fiołkowego Świtu, a także usłyszałam kilka niemiłych słów od Igły.

[ SAMOCHWAŁA ] Gołąb
Poznałam Gołębia, który zachowywał się, jakby pozjadał wszystkie rozumy, aczkolwiek i tak byłam dla niego miła.

[ PTAKI ] Słonecznikowa Łapa
Opowiedziałam Słonecznik o teorii polowania; umówiłyśmy się na wspólne poszukiwanie ptaków wtedy, gdy zostanie już terminatorką.

[ POCZĄTEK STRACHU ] Iskrząca Łapa
Iskrząca Łapa zaatakował mnie na Jasnych Skałach, grożąc mi i próbując mnie zgwałcić. Przeszkodziło mu pojawienie się Jasnego, którego chciał skrzywdzić i którego osłoniłam własnym ciałem.

[ NIEWIARA ] Jasny, Sokoli Cień
Przyprowadziłam Jasnego do obozu i opowiedziałam Sokolemu Cieniowi o złamaniu przez niego zasad. Jasny pomimo tego, że nie chciałam, by to robił, opowiedział Sokolemu o tym, co stało się na Jasnych Skałach. Sokoli Cień zaprowadził mnie do Malinowej Gwiazdy.

[ NIC MI NIE ZROBIŁ ] Malinowa Gwiazda
Przywódczyni wypytywała mnie o to, co zrobił mi syn Zawilcowej Skórki, jednakże ja nie byłam w stanie jej tego opowiedzieć, przerażona tym, że będzie mną gardzić i że podobnie, jak Sokoli Cień, mi nie uwierzy. Ostatecznie wtedy, kiedy już prawie się przełamałam, kotka nałożyła na mnie zakaz wychodzenia z obozu i pozwoliła mi trenować jedynie wewnątrz niego, a ja wybiegłam z jej legowiska płacząc.

[ KONIEC ] Tylko ja
Przerażona nieufnością Sokolego Cienia i rozmową z Malinową Gwiazdą, po wybiegnięciu z jej legowiska pobiegłam prosto do lecznicy, gdzie postanowiłam zakończyć swój żywot, nie znalazłam tam jednak słynnych jagód cisu, przed którymi często przestrzegały mnie matki jeszcze za czasów, gdy byłam kocięciem. Kiedy zorientowałam się, co próbowałam zrobić pod wpływem emocji, zwymiotowałam. Pozostałam w lecznicy przez kilka kolejnych księżyców, wymiotując za każdym razem, gdy ogarniał mnie strach.

[ POGRZEB SPIENIONEJ ŁAPY ] Cały klan
Spróbowałam wyjść z lecznicy w odpowiedzi na wezwanie Lśniącej Sadzawki i odkryłam, że Spieniona Łapa umarła. W tym momencie coraz bardziej zdawałam sobie sprawę z tego, że muszę porozmawiać z Malinową Gwiazdą i Zajęczym Susem o tym, co stało się na Jasnych Skałach, żołądek jednak przekonał mnie skutecznie do tego, aby powrócić do wnętrza lecznicy.

[ PROŚBA ] Zajęczy Sus
Kiedy Zajęczy Sus odwiedził mnie w lecznicy, przynosząc mi jedzenie i pytając, jak się czuję, poprosiłam go o to, aby następnego dnia udał się ze mną do Malinowej Gwiazdy, aby opowiedzieć jej o tym, co stało się na Jasnych Skałach, powiedziałam mu również o tym, że Lodowa Skóra zdradził mi, że syn Zawilcowej Skórki wyszedł razem z nim na patrol, jednakże w trakcie jego trwania odłączył się od niego.

[ GORĄCZKA ] Lśniąca Sadzawka
Po rozmowie z Zajęczym Susem poszłam spać i obudziłam się z... gorączką, najprawdopodobniej spowodowaną całym tym stresem, który czekał mnie następnego dnia. Udałam się do Lśniącej Sadzawki, która mnie wyleczyła.

[ PRAWDA ] Malinowa Gwiazda, Zajęczy Sus
Mimo, że miałam się udać na rozmowę z Malinową Gwiazdą do jej legowiska, przywódczyni odwiedziła mnie w lecznicy, gdzie, w obecności Zajęczego Susa, opowiedziałam jej o tym, co miało miejsce na Jasnych Skałach. Moja kara została odwołana.

[ ODMOWA ] Zajęczy Sus
Udałam się na rozmowę z Zajęczym Susem, który spytał się, czy dam radę uczestniczyć w ceremonii kociąt jego siostry. Poprosiłam go o to, by poszedł na nią ze mną, jednakże odmówił mi, zamiast tego mówiąc, żebym sama się do niego dosiadła, tłumacząc, że nie mogę się uzależnić od jego obecności. Powtórzyliśmy także teorię walki. Opowiedziałam mu o tym, że źle czuję się z tym, że jedynie wykorzystuję klan, sama nie dając mu nic w zamian, zaś Zajęczy Sus spróbował mnie w tej kwestii uspokoić.

[ CEREMONIA XXVI - UTRATA KONTROLI I NOWY POCZĄTEK ] Cały klan
Przyszłam na ceremonię, podczas której Zajęczy Sus obiecał być przy mnie, zanim jednak zebrałam się w sobie i podeszłam do wyjścia z lecznicy, usiedli obok niego Imbirowa Łapa i Borsucze Futro. Obawiając się podejść do takiej grupy zaczęłam się rozglądać na boki i dostrzegłam czarno-białe futro syna Zawilcowej Skórki. Przerażona, straciłam panowanie nad sobą. Nie mogłam się ruszyć, nie mogłam złapać oddechu, nie byłam w stanie oderwać wzroku od kocura, który na dodatek odwrócił się w moją stronę i się uśmiechnął. Dopiero słowa Zajęczego Susa zaczęły mnie stopniowo uspokajać. Po ceremonii wniesiono ciało Gronostajowego Kroku, która zginęła w walce - tym samym umarł też jeden z moich największych autorytetów. Dopiero po kilkudziesięciu uderzeniach serca przemogłam się i, okrążając zgromadzone koty szerokim łukiem, zdołałam podejść do Miętowego Pąku, która podczas tej ceremonii zyskała rangę wojowniczki.

[ PRZEPROSINY PRZYJĘTE ] Jasna Łapa
Jasny przyszedł do mojego legowiska, aby mnie przeprosić, a ja spławiłam go tak szybko, jak to było możliwe.

[ POMÓC SIOSTRZE ] Skrzecząca Łapa
Powiedziałam nowemu partnerowi mojej siostry, Miętowego Pąka, że teraz będzie musiał ją wspierać i chronić.

[ POWITANIE ] Żytnia Łapa
Przywitałam się z Żytnią Łapą.

[ X ] Dynia
Trwa

[ TRZY ŻYCZENIA ] Imbirowa Łapa
Imbirowa Łapa poprosił mnie, abym wyjaśniła mu, co zaszło między mną a synem Zawilcowej Skórki, odmówiłam mu jednak, dodając, że kiedyś mu to wszystko wytłumaczę. Poprosiłam go, aby nie używał imienia czarno-białego w moim towarzystwie, żeby nie nazywał mnie ani Gąską, ani Gęsią Łapą, a także aby tymczasowo zamieszkał w moim legowisku, aby bronić mnie przed ewentualnym przybyciem do niego syna Chmielograba w momencie, w którym będę akurat spać. Imbirowa Łapa zgodził się na to wszystko, po czym udaliśmy się do mojej norki.

[ POCZĄTEK OCHRONY ] Imbirowa Łapa
Wraz z Imbirową Łapą poszerzyliśmy moją norę, by mógł w niej zamieszkać, po czym zasnęliśmy w niej razem.

[ SIOSTRZANA WAŚŃ ] Miętowy Pąk
Siostra przyniosła mi gryzonia, po czym opowiedziała mi o jej poróżnieniem z Zaśnieżoną Łapą. "Wiesz, ona wyszła po ostatniej ceremonii. I poszłam potem z nią porozmawiać, ale ona powiedziała mi że mam sobie iść do Skrzeka skoro teraz on jest najważniejszy, i stwierdziła że jestem zbyt tępa, by ro-ozumieć jej stan... Powiedziałam jej, że w takim razie ma się do mnie więcej nie zbliżać i odeszłam." Powiedziałam jej, że będzie musiała dokonać trudnego wyboru pomiędzy partnerem, a własną siostrą.

[ X ] Węglowa Łapa
Przeprowadziłam krótką rozmowę z kuzynem, który niedawno opuścił lecznicę, nie posiadał jednak żadnych ciekawych informacji.

[ CEREMONIA XXVII ] Cały klan
İmbirowa Łapa został mianowany Imbirowym Pyłem] zaś Wilcza Łapa [i]Wilczym Pomrukiem. Kocięta Malinowej Gwiazdy zostały Terminatorami, a Borówkowa Łapa i Krzemienna Łapa! otrzymały nową mistrzynię - Miętowy Pąk . Powiedziałam Wroniej Łapie , że będziemy musieli porozmawiać, on jednak wyszedł z ceremonii w trakcie jej trwania.

[ CZUWANIE ] Imbirowy Pył
W momencie, w którym Imbirowy Pył udawał się na milczące czuwanie, zagrodziłam mu drogę i powiedziałam, że syn Zawilcowej Skórki próbował mnie zgwałcić, później zaś udałam się do kociarni, by spędzić noc pilnując kociąt i pomagając klanowym matkom.

[ WSPÓLNY SEKRET ] Wronia Łapa
Brat powiedział mi, że jego odmienne zachowanie wynika z faktu, że pod osłoną nocy wymyka się z obozu po to, by spotkać się ze swoją partnerką. Obiecałam bratu pomoc w postaci chodzenia z nim na patrole, po których moglibyśmy wspólnie, bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń, widywać się z jego wybranką. Umówiliśmy się na spotkanie dwa dni później.

[ X ] Wronia Łapa, Zachodząca Łapa
Poznałam Zachodzącą Łapę, wybrankę mojego brata, potem zaś rozmawialiśmy o tym, jak ewentualnie można by przemycić do klanu część jego kociąt i w jaki sposób zapewnić im przeżycie.

[ X ] Krzemienna Łapa
Aktywne

[ X ] Ropusza Łapa
Aktywne

[ KWIATUSZEK ] Owsiana Łapa
Poprosiłam Owsianą Łapę, żeby nie nazywał mnie moim imieniem, a potem o to, by pomógł Imbirowemu Pyłowi w pilnowaniu, by syn Zawilcowej Skórki nie próbował przyjść do mojego legowiska w momencie, gdy nikt inny nie będzie na mnie zwracać uwagi.

[ X ] Kukułcza Łapa, Syn Zawilcowej Skórki, Irysowa Łapa, Imbirowa Łapa
Aktywne

[ WYROK ] Lśniąca Sadzawka
Spytałam się Lśniącej Sadzawki o Irysową Łapę, upewniając się, że ta zdołała dotrzeć do obozu. Biała obiecała mi, że syn Zawilcowej Skórki jej nie skrzywdzi. Spytałam się jej także o klątwy rzucane przez Gwiezdnych i na temat tego, czy gwałt faktycznie miał być czyimś przeznaczeniem i wolą przodków - medyczka twierdziła, że nie i obiecała, że dowie się o tym nieco więcej. Opowiedziałam jej o wszystkim, co miało miejsce na Pagórku. Lśnienie obiecała mi, że nawet, jeśli syn Zawilcowej Skórki nie umrze z rozkazu Malinowej Gwiazdy, ona dopilnuje, że ten umrze. Zastrzegła sobie jednak możliwość zabicia go a ja przystałam na to z zastrzeżeniem, że chcę na jego śmierć patrzeć i że chcę pomóc go zakopać.

[ X ] Jasna Łapa
Po wyjściu z lecznicy zatrzymałam się, nadaremno próbując wyczyścić swoje futro, gdzie odnalazł mnie Jasna Łapa. Aktywne.

[ Nauki Szepta ] Szept
Po rozmowie z Jasnym udałam się do kociarni, chcąc odwrócić swoją uwagę prowadzeniem nauk Szeptowi. Aktywne.

[ X ] Modliszka
Aktywne.

[ X ] Żmija
Aktywne.

[ X ] Ślimacza Łapa
Aktywne.

[ Ceremonia XXIX ] ceremonia
Aktywne

[ X ] Imbirowy Pył
Aktywne

Ostatnio zmieniony przez Gęsia Łapa, 2019-06-03, 20:13, w całości zmieniany 89 razy  

Odpowiedz do tematu