Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miętowy Pąk
2020-03-24, 21:33
Trening Rozmarynowej łapy
Autor Wiadomość
Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Księżyce: 28 (sierpień)
Mistrz: Wydmowy Wiatr (
Matka: Okoniowy Ogon[NPC]
Ojciec: Gilowe Gardło[NPC]
Partner: A może partnerka?
Multikonta: Zębata Łapa [KC] Płatek [KG]
Wysłany: 2019-03-24, 09:20   Trening Rozmarynowej łapy
   Wygląd: Mgiełka to mała puszysta, lecz krótkowłosa kotka o ładnej srebrnej sierści z czarnymi klasycznymi pręgami. Futro jest krótkie i lekko odstające od ciała. Długi ogon zaokrąglony przy końcu. Szczupła sylwetka i długie łapy. Porusza się szybkim lecz delikatnym krokiem. Okrągła głowa z zaokrąglonymi na końcu uszami. Kotka posiada duże okrągłe zielone oczy o dość szerokim rozstawieniu. W jej spojrzeniu widać ciekawość. Pyszczek zakończony różowym trójkątnym nosem. W skrócie cała mama
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=290107#290107

Zamglony Świt o świcie otworzyła swoje zielone oczy. Jak zwykle nie wyspałam się w nowym miejscu. Dwa dni po śmierci Deszcza - starałam się o tym nie myśleć. Dzisiaj Rozmaryn zaczyna swój trening pod moim okiem i muszę dać z siebie wszystko. Podreptałam na srebrnych łapach przy wejściu do obozu. Usiadłam tam i delikatnie przymknęłam oczy. Starałam się odpędzić złe myśli. Czekałam na kremową koteczkę. Zobaczymy czy jest rannym ptaszkiem i czy się nie spóżni. Jeśli nawet nie wyobrażam sobie siebie krzyczącą na kotkę - okropieństwo.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 175/300

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Księżyce: 17
Mistrz: Zamglony Świt
Matka: Barwne Niebo
Ojciec: Leśna Jagoda
Multikonta: Orle Skrzydło [KG] Brzozowa Łapa [KC]
Wysłany: 2019-03-24, 09:41   
   Wygląd: Kremowa kotka ciemno klasycznie pręgowana o długim i aksamitnym futrze. Jej oczy są niebieskie, uszy trójkątne zakończone pędzelkami. Ma też białe znaczenia na pyszczku, klatce piersiowej oraz łapach. Jej nos i poduszki łap są różowe.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=371468#371468

Ciężko zaspać na trening, gdy nie można zasnąć z podekscytowania. Rozmaryn spała krótko tej nocy bo nie mogła się doczekać by zacząć trening ze srebrną kotką. Nie znała jeszcze Zamglonego Świtu, ale miała nadzieje że będzie fajnie. Przybiegła na miejsce spotkania, nie starała się by być cicho i podeszła do mistrzyni. Otarła się bokiem o nią na przywitanie.
- Witaj Zamglony Świcie. Spóźniłam się? Długo czekasz? - stwierdziła radośnie terminatorka. Będzie mogła pochwalić się tym czego dowiedziała się od Wysokiej Fali.
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 50

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-24, 09:47   
   Wygląd: Mgiełka to mała puszysta, lecz krótkowłosa kotka o ładnej srebrnej sierści z czarnymi klasycznymi pręgami. Futro jest krótkie i lekko odstające od ciała. Długi ogon zaokrąglony przy końcu. Szczupła sylwetka i długie łapy. Porusza się szybkim lecz delikatnym krokiem. Okrągła głowa z zaokrąglonymi na końcu uszami. Kotka posiada duże okrągłe zielone oczy o dość szerokim rozstawieniu. W jej spojrzeniu widać ciekawość. Pyszczek zakończony różowym trójkątnym nosem. W skrócie cała mama

Zdziwiło mnie takie nagłe otarcie się o mnie Rozmaryn. Uśmiechnęłam się do koteczki i otarłam swój srebrny ogon o jej bok. Taki drobny gest, a już poprawił mi się delikatnie humor - nie kochana nie spóżniłaś się - odpowiedziałam szczerzę. Nie traktowałam tego jako spóżnienie - może zaczniemy od poznawania granic. Pierwsze mi jednak powiedź co już wiesz - miauknęłam. Niech Rozmarynowa łapa pochwali się swoją wiedzą. Uśmiechnęłam się do niej aby dodać jej delikatnie otuchy.

= I k n o w the RAIN like ~ t h e ~ C L O U D S know the SKY =
..........I s p e a k to birds AND tell them WHERE to ~ f l y ~
= I S I N G the songs that YOU hear o n the breeze =
...............I write the names OF the R O C K S and the trees
= Oh, you fool, t h e r e are R U L E S I am COMING for you =
..........DARKNESS brings e v i l things, oh, the RECKONING
~ B E G I N S ~
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 175/300

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-24, 10:32   
   Wygląd: Kremowa kotka ciemno klasycznie pręgowana o długim i aksamitnym futrze. Jej oczy są niebieskie, uszy trójkątne zakończone pędzelkami. Ma też białe znaczenia na pyszczku, klatce piersiowej oraz łapach. Jej nos i poduszki łap są różowe.

- Wiem że są jeszcze trzy klany. Jest Cień, Grom i Wicher. Od Gromu i Wichru oddziela nas rzeka. Są też tereny niczyje i są tam Cztery Dęby gdzie odbywają się spotkania. - Rozmaryn zaczęła mówić co już wie i czego się dowiedziała przez ten cały czas.
- Jest też Gwiezdny Klan, gdzie idą koty przestrzegające kodeksu i jest też miejsce dla kotów, które go nie przestrzegają. To drugie miejsce to Ciemny Las. - wzięła głęboki oddech i zastanowiła się co teraz powiedzieć.
- Naszą przywódczynią jest Czerwona Gwiazda, która ma dziewięć żyć, które otrzymała od Gwiezdnych wraz z błogosławieństwami. Jej zastępczynią jest Ognistopręga. Nasz medyk to Łososiowa Łuska, a jego pomocnik to Księżycowy Pył. Najważniejszy w klanie jest przywódca, zwołuje ceremonie i pogrzeby, oby było ich najmniej. Przywódca reprezentuje też nas przez innymi klanami. Zastępca organizuje patrole i pilnuje porządku w klanie. Pilnuje też by treningi przebiegały sprawnie. Medyk i jego pomocnik leczą koty.
Chwila oddechu i zastanowienie co więcej mogła by powiedzieć.
- Wiem że istnieje kodeks wojownika i mówi że trzeba słuchać przywódcy i że mamy bronić klanu za wszelką cenę, ale nie wiem co dokładnie w nim jest... hmm co ja jeszcze wiem... chyba chwilowo nic, więcej nie przychodzi mi do łebka. - stwierdziła uśmiechając się do mistrzyni.

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-24, 16:01   

- bardzo dobrze! - pochwaliłam ją. Dużo wiedziała - wiesz jakie są jeszcze rangi w klanach? - zapytałam. Byłam pewna, że kremowa też dużo o tym wie - Przywódcą w klanie Wichru jest Malinowa Gwiazda, zastępcą Sokoli Cień, a medykiem Lśniąca sadzawka- - powiedziałam - przywódcą klany cienia jest Wężowa Gwiazda, zastępca to Wiewiórczy Ogon, a medykiem Ciernisty Kwiat - to teraz grom - W gromie mamy Trzmielą Gwiazdę, zastępca to Turkuciowy Grzbiet, a medykiem jest Ognisty Żar - miauknęłam do kotki wstając - teraz udamy się do kociego grzbietu. To tam odbędą się nasze treningi. Obserwuj uważnie drogę,bo juto sama mnie tam zaprowadzisz! - puściłam do niej oczko i podreptałam do miejsca gdzie odbywały się moje treningi. Jeszcze niedawno tutaj chodziłam tylko, że jako terminator.

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-24, 16:15   

- Są kociaki - w końcu niedawno nim była - są wojownicy - w końcu Ćma i właśnie jej mistrzyni były dopiero na nie mianowane - i jest starszyzna. Sporo rozmawiałam z Liliową Sadzawką. Nadal do niech chodzę porozmawiać. - stwierdziła z uśmiechem.
Rozmaryn usłyszała sporo imion kotów, które musiała zapamiętać. Powtórzyła je parokrotnie w myślach by je sobie utrwalić. Następną rzeczą do zapamiętania była droga na miejsce treningu, ale to już powinno pójść łatwiej. Kremowa rozglądała się gdy szły na miejsce.

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-26, 14:19   

- Nowo pasowany wojownik musi odbyć milczące czuwanie, a zastępca staje się przywódcą kiedy poprzedni przywódca umrze, ale są jeszcze dwie zasady: musi uczyć chodz jednego terminatora. No i ostatnia nowy zastępca musi być wyznaczony nim księżyc dojdzie szczytu - oddech. Szłam do przodu, aż wreście doszłyśmy do kociego grzbietu - są jeszcze karmicielki no i oczywiście terminatorzy. Terminatorem stajesz się po ukończeniu sześciu księżycy - trzepnęłam ją ogonem po boku i delikatnie zaśmiałam się pod różowym nosem - ale tak to bardzo dobrze! - oznajmiłam i weszłam na szczyt miejsca gdzie miały się spotykać - tam na przodzie to ptasie krzewy od strony zachodniej - oznajmiłam i wskazałam miejsce trochę dalej - tam dalej są ziemie niczyje. Mieszkają tam samotnicy i pieszczochy. Pieszczochy mieszkają z dwunożnymi. Jedzą ich jedzenie i mieszkają z nimi - oznajmiłam. To teraz możemy powiedzieć punkt kodeksu - Wojownik odrzuca wygodne życie kota domowego - spojrzałam na nią - to jedna zasad kodeksu oprócz tych, które powiedzałaś - teraz dojdziemy do granicy klanu Gromu, ale jeszcze wcześniej musimy ominąć rzekę - Musimy przepłynąć rzekę - uśmiechnęłam się do niej - pływałaś kiedyś? - zapytałam. Jak nie to wierzę, że sobie poradzi. W końcu jej pomogę. Nie mam zamiaru zostawić ją samą - to tak; musisz mocno machać łapami. Pamiętaj, że musisz mieć głowę nad wodą. Ogon posłuży ci jako ster - miauknęłam i pokazałam jak to zrobić. po chwili wróciłam do niej, aby jej pomóc. Kiedy znalazłyśmy się na drugim brzegu powiedziałam - tutaj jest granica z klanem gromu... Co do granic to Granice muszą być sprawdzane i oznakowane każdego dnia. Przegoń każdego, kto wkroczył na terytorium twojego Klanu - oznajmiłam do kremowej. No i proszę już mają za sobą dziewięć punktów kodeksu i pływanie - mam nadzieję, że woda ci się spodobała, bo jutro będziemy tu łowić - taki drobny spoiler - nie za szybko mówię? - zapytałam terminatorki z uśmiechem - jak coś to mów - puściłam do niej oczko
Ostatnio zmieniony przez Zamglony Świt 2019-03-26, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-26, 18:57   

Rozmaryn przytakiwała na każdym razem, gdy mistrzyni kończyła swoją wypowiedź. Chyba pierwszy raz mówiła tak mało przy kimkolwiek innym niż Liliowej Sadzawce, która za to opowiadała sporo kremowej. Zaśmiała się lekko gdy Zamglona zauważyła, że zapomniała wymienić terminatorów, w znanych rangach.
- Nie pływałam. Chce pływać! Wszystkie koty pływają? - spytała zainteresowana. Tak właściwie nie rozmawiała chyba o tym z rodzicami, ani z nikim z rodziny. Nawet z kotkami ze starszyzny. Zapamiętywała wszystko co jej mówiła Zamglony Świt i układała w swojej kremowej głowie. Co na temat pływania, co do kodeksu i tak dalej.
- Ja mówię czasem szybciej. - przyznała - Wszystko rozumiem i zapamiętuje. - odparła z uśmiechem.

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-26, 21:26   

pokiwałam głową. To dobrze, że zapamiętuje - otrzep się z wody! Bo jeszcze mi zachorujesz! - miauknęłam z troską - co do twojego pytania to każdy kot może pływać jeśli chcę, ale to klan rzeki się tym charakteryzuje. Tak samo jak z łowieniem ryb - podtreptałam do przodu. Powoli zbliżaliśmy się do Czterech Drzew i do granicy z klanem Cienia - Dochodzimy do miejsca zgromadzeń - no to kolejny punkt kodeksu - Zgromadzenia Klanów odbywa z woli przywódców. Wtedy kiedy trwa rozejm, czyli w tym czasie nie powinno być żadnych walk między Klanami - oznajmiłam - Przypomnij mi kochana najważniejsze rangi w klanie cienia? - niech ona mówi, a my zbliżamy się do granicy z klanem wichru

= I k n o w the RAIN like ~ t h e ~ C L O U D S know the SKY =
..........I s p e a k to birds AND tell them WHERE to ~ f l y ~
= I S I N G the songs that YOU hear o n the breeze =
...............I write the names OF the R O C K S and the trees
= Oh, you fool, t h e r e are R U L E S I am COMING for you =
..........DARKNESS brings e v i l things, oh, the RECKONING
~ B E G I N S ~

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-26, 21:35   

Kiwnęła łbem przytakując by otrzepać się z wody i by nie zachorować dzięki temu. To wydawało się akurat bardzo jasne. Kolejna ciekawostka ich klan charakteryzuje się w pływaniu i w łowieniu ryb. Przyjemna rzecz. Ciekawe czy te ryby są samcze. Jakoś je omijała jedząc posiłki.
Och Zamglona wspomniała kolejny punkt kodeksu do zanotowaniu. W końcu Rozmaryn będzie musiała go w końcu złożyć w całość.
- Przywódca to Wężowa Gwiazda, zastępca to Wiewiórczy ogon, a medyk... - no i kremowa musiała się chwilę zastanowić by przypisać imię medyka do odpowiedniego klanu - ten z cierniami w imieniu tak? - były ciernie, a jak był drugi człon... Był Żar w Gromie, Sadzawka w Wichrze i... - Ciernisty Kwiat! - wykrzyknęła w końcu składając w całość imię cienistego medyka.

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-27, 17:02   

- bardzo dobrze kochana - miuknęłam - zobacz tu jest granica z klanem wichru - oznajmiłam - masz jakieś pytania? - zapytałam. Słonce było już wysoko. Niedługo będą musiały wracać. Kątem zielonych oczu zobaczyłam już Błyszczące głazy, jeszcze zanim wrócą została jedna rzecz - teraz podejdziemy kawałek, aby dojść do drogi grzmotu - spojrzałam na mnie uważnie - masz trzymać się blisko mnie. droga grzmotu jest niebezpieczna! - ostrzegłam ją i poszłyśmy w tamtą stronnę. Nie zamierzałam podchodzić bardzo blisko. To niebezpieczne - Czujesz ten zapach? Okropny prawda? Pamiętaj, że przechodząc tą drogę musisz uważać na potwory, a najlepiej to tam się nie wyberać! - no dobrze. To możemy wracać - jesteś zmęczona? - zastanawiałam się czy koteczka ma jeszcze siłę na naukę wspinaczki na drzewa. Jeśli nie to spokojnie możemy zrobić to jutro

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-27, 21:22   

- Chyba nie mam chwilowo pytań - stwierdziła spokojnie. Nie przychodziły jej do głowy na razie żadne pytania. Przetwarzała jeszcze wiedzę, którą dziś otrzymała i jeśli znajdzie jakieś pytanie to zada je jutro. Udały się dalej do drogi grzmotu. Śmierdziało w jej okolicy. Cuchnęło więc. Czując ten zapach od razu się skrzywiła. Trzymała się blisko Zamglonego Świtu tak jak kazała. - To śmierdzi! I to okropnie! Skąd te potwory? - jednak znalazło się pytanie. Ruszyły powoli z powrotem - Mam jeszcze siły. - miała jeszcze trochę siły mimo, że nie spała długo i już trochę przeszły.

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-28, 19:45   

- nie mam pojęcia - odparłam szczerze -może jakiś pieszczoch by wiedział? Jeśli chcesz kiedyś możemy jakiegoś spotkać - miauknęłam i ruszyłam w stronnę błyszczących głazów. Skakałam po kamyczkach łapa za łapą uważnie obserwując czy Rozmaryn idzie za nią - jeśli mamy poznawać jakiegoś pieszczocha to jeszcze jeden punkt kodeksu - odparłam . MIałam nadzięje, że za bardzo jej nie mieszam - Broń swego Klanu, nawet kosztem własnego życia. Możesz zawierać przyjaźnie poza Klanem, ale twoja lojalność musi pozostać przy własnym, gdy pewnego dnia przyjdzie ci walczyć z przyjacielem - miauknęłam i już znalazłyśmy się na miekkiej trawie - jeśli nie jesteś zmęczona to nauczymy się wchodzenia na drzewa! - to naprawdę fajne! Pewnie kotka to polubi - musisz wbić pazurki i podciąnąć się, aby zachaczyć tylnimi łapami i tak podciągasz się na samą górę! - po tych słowach weszłam na górę, powoli łapa za łapą - no dobrze to teraz schodzenie. Musisz czasem patrzeć w dół, aby nie zachaczyć o gałąż. Schodzisz tak samo jak wchodzisz tylko odwrotnie. o tak! - pokazał i wskazałam jej ruchem ogona, aby zrobiła to samo - wejdz na tą gałąż - była trochę niżej niż a na. którą schodziłam - tylko nie zeskakuj! Jesteś jeszcze za drobna. MOże ci się coś stać! - usiadłam i pilnowałam, aby sobie nic nie zrobiła

Rozmarynowa Łapa
Zaginiony

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-03-28, 19:59   

- Mhm... może. Na razie chyba nie muszę tego wiedzieć. Będę trzymać się z dala od tego miejsca! Jeszcze mi futerko zaśmierdnie! - stwierdziła oburzona że coś może tak cuchnąć i być blisko klanu. Rozmaryn starała się iść dokładnie po śladach swojej mistrzyni skacząc po kolejnych kamieniach. - To chyba jasne, że klan jest najważniejszy. Co się stanie jeśli kotka będzie miała kociaki z kimś spoza klanu? - niby coś tam wiedziała, ale mało. Ciekawiło ją czy są co do tego jakieś wytyczne.
Na słowa że będą uczyć się chodzenia po drzewach kremowa aż podskoczyła z ekscytacji. Obserwowała uważnie i słuchała Zamglonej. W końcu sama spróbowała. Nie szło jej to tak sprawnie jak srebrnej, ale powoli wchodziła coraz wyżej, aż na gałąź którą została jej wskazana. To teraz na dół tak? Ale najpierw można się trochę rozejrzeć. Rozmaryn rozejrzała się z gałęzi po okolicy. Gdy skończyła podziwiać widoki zaczęła powoli schodzić na dół. Do pewnego momentu powoli. Bo raz źle wbiła pazury i straciła przyczepność. Na szczęście na tyle nisko, że przy upadku nie zrobiła sobie nic wielkiego, najwyżej jakiś siniak. - Spotkanie z ziemią boli... - Podniosła się z ziemi i otrzepała.

Zamglony Świt
Zaginiony
serduszko dziecka

Klan:
rzeka

Wysłany: 2019-04-02, 15:06   

Na złe wbicie pazurków kremowej w korę prawie serce przestało mi bić. Na całe szczęście nic się jej nie stało - bardzo dobrze - pomachałam ogonkiem. W tej właśnie chwili mała upadła ma ziemię. Szybko do niej podbiegłam i zaczęłam ją z troską lizać - nic ci nie jest kochana? - zapytałam wyrażnie zmartwiona. Nie chciałam, aby coś się jej stało!
wracamy. Szłam po trawie do wejścia do obozu odpowiadając na poprzednie pytanie - takie związki są zakazane. Nie możesz mieć kociąt z innym kotem z innego klanu - zaczęłam - jeśli, jednak tak się zdarzy kocięta trafiają do klanu matki, a matka musi uporać się z konsekwencjami - odpowiedziałam i weszłam do obozu - jeśli nie masz pytań to możemy już skończyć na dziś - oznajmiłam - widzimy się przy wejściu o świcie i pamiętaj, że ty mnie poprowadzisz do kociego grzbietu! - miauknęłam i jeśli nie miała pytań udałam się do legowiska wojowników.

//zacznij nowy dzień <3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi