Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Okopcona Gałązka
2021-01-14, 14:52
Jeżyna
Autor Wiadomość
Jeżynowy Jar
Zaginiony
powrót


Klan:
samotnicy

Księżyce: 39 [październik]
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Cichy Strumyk [NPC]
Ojciec: Wężowy Język [NPC]
Multikonta: Fiołkowe Wzgórze, Oszroniony Szczyt, Burzowa Łapa, Biedronkowa Łapa [NKT]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-04-02, 13:39   Jeżyna
   Wygląd: Jeżyna jest kocicą drobną i niską, można rzec, że jej wzrost wynosi poniżej przeciętnej. Jej futro jest krótkie i rudo czarne, ale wyróżniające się trochę od innych futer, bowiem najwięcej tam jest czarnego koloru a grzbiet, ogon oraz łapy są nakrapiane trochę rudym. Oczy córki Cichego Strumyka są bladozielone a przez jej lewe oko rozciąga się charakterystyczna jasnoruda plamka wyglądająca trochę jak sztuczna blizna. Powyżej oczu znajduje się para małych spiczastych uszek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8513┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
P E R S O N A L I A
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

[ imię ] Jeżynka → Jeżynowa Łapa → Jeżynowy Jar → Charlotte → Jeżyna
[ płeć ] kocica
[ klan ] gromu → pieszczoch → samotnik
[ ranga ] kocię → terminator → wojownik → pieszczoch → samotnik
[ wiek ] 39 [ październik 2020 ]
[ głos ] nie wiem jeszcze
[ orientacja ] biseksualna

.....[ uczniowie ] Szerszeń, Pszczółka
.....[ terminatorzy ] Żurawinowy Nos

[ legowisko ] klik
[ galeria ] klik
[ adopcja ] brak zgody


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
W Y G L Ą D
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙
[ futro ] krótkie

.....[ umaszczenie ] czarno-rude [ szylkret ]
.....[ czerń ] prawie cały czarny łebek + dużo czerni na łapkach
.....[ rudy ] nakrapiany grzbiet z przewagą rudego + ruda plamka obok prawego oka

[ oczy ] bladozielone
[ budowa ] drobna
[ wielkość ] dużo mniejsza od przeciętnego kota

Jeżyna jest kocicą drobną i niską, można rzec, że jej wzrost wynosi poniżej przeciętnej. Jej futro jest krótkie i rudo czarne, ale wyróżniające się trochę od innych futer, bowiem najwięcej tam jest czarnego koloru a grzbiet, ogon oraz łapy są nakrapiane trochę rudym. Oczy córki Cichego Strumyka są bladozielone a przez jej lewe oko rozciąga się charakterystyczna jasnoruda plamka wyglądająca trochę jak sztuczna blizna. Powyżej oczu znajduje się para małych spiczastych uszek.
+ blizna na prawym uchu


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
C H A R A K T E R
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

[ leniwiec w kociej skórze ]

Nadal tak samo leniwa jak kiedyś ale za to już mniej obojętna i bardziej niezależna. Nauczyła się też okazywać uczucia - uśmiechać i krzyknąć kiedy potrzeba oraz nabrała trochę wdzięku, gracji. Jednymi słowy zależy jej by dobrze wyglądać. Nie użala się nad sobą tylko dzielnie prze naprzód pokonując pokojowo lub też nie przeszkody stające jej na drodze, nie ogląda się za siebie, nie rozmyśla nad smutnymi rzeczami z przeszłości i nie płacze nad rozlanym mlekiem. Stało się - trudno. Życie poza klanem na pewno ją wzmocniło i wie, że jeśli będzie musiała zrobić coś wymagającego to da sobie radę. Nauczyła się, że warto otaczać troską i opieką bliskich i czasami warto dać coś innym od siebie, chociaż z tym aż tak nie przesadzajmy. Czasami nadal bywa sarkastyczna ale bardziej w żartach, chyba, że ktoś rzeczywiście jej podpadnie.

[ cechy charakteru ] Leniwa; uparta, ciekawska, raczej mało empatyczna chyba, że jej na kimś zależy; zawzięta; realistka; momentami sarkastyczna; stara się być lojalna; śmiała; może wydawać się trochę samolubna ale często zdarza jej się myśleć o innych; lubi pożartować i ma dosyć luźne podejście do życia


┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
H I S T O R I A
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

[ początek ]
Jeżyna urodziła się jako jedno z kociąt Cichego Strumyka oraz Wężowego Języka razem z siódemką rodzeństwa: Ostem, Muszelką, Królikiem, Ryk, Tygrysem, Dmuchawcem i Cierpką. Była bardzo ciekawskim i dociekliwym kocięciem. Kiedy ukończyła 4 księżyce rozpoczęła nauki razem z Błękitną Tonią, później zaś, po dwóch księżycach zaczęła trening z tą samą kotką, która prowadziła jej nauki. Jeżynowa Łapa uczyła się pilnie, nie omijała treningów i zresztą ukończyła go jako jedna z pierwszych z rodzeństwa. Niestety zepsuł jej się kontakt z większością rodziny i trochę się od niej odcięła uważając, że takie postępowanie jest poprawne. Żyła w ten sposób aż do jej ceremonii wojowniczej. Wtedy zyskała miano Jeżynowego Jaru, Oset stał się Ostowym Krzewem, Królik - Króliczym Susem, Muszelka - Muszelkowym Brzegiem zaś Tygrys Tygrysim Pazurem. Życie wojowniczki było spokojne. Nudne ale spokojne i w pełni pasowało szylkretce. Wtedy właśnie dostała pod swoje skrzydła terminatorkę - Żurawinową Łapę, której trening czasami się opóźniał ale ostatecznie doszedł do końca i rudo biała kotka została Żurawinowym Nosem a Jeżynowy Jar cieszyła się z tego małego sukcesu.


[ porwanie ]
Żyła sobie spokojnie - klanowym życiem i nic ani nikt nie zaburzał jej codziennej rutyny... aż do pewnego momentu. Została wysłana na patrol niedaleko Ziem Niczyich a jako, że lubiła spacery i to jeszcze takie długie, poszła na niego bez żadnego sprzeciwu, nie biorąc ze sobą nikogo do towarzystwa. Cała przechadzka mijała sobie spokojnie aż do momentu w którym Jeżyna zobaczyła kątem oka dość spory ciemny kształt przemykający pomiędzy krzewami na granicy Klanu Gromu z Ziemiami Niczyimi. Myślała, że to jakiś intruz, samotnik dlatego podeszła bliżej by się przyjrzeć. No i było jak myślała. Duży masywny, bury kocur rzucił się w jej kierunku nie mówiąc ani słowa. Próbowała odskoczyć ale było zbyt późno i tamten ugryzł ją z całej siły w ucho, z którego później puścił się strumień krwi. Ona zaś drasnęła przeciwnika w oko. Wtedy pojedynek przerwał im huk i jedyną rzeczą, którą widziała gromowiczka była ciemność, której towarzyszyło uczucie coraz większego oddalenia się od domu. W zasadzie nic nie można było zrobić bo ściany były metalowe i nieprzyjemne a obok czuła znajomy i niestety paskudny zapach jej oponenta. Byli na całe szczęście od siebie odgrodzeni.
- ej ty - zaczął donośnym i grubym tonem kocur. Jeżyna na to tylko parsknęła nie mając zamiaru rozmawiać z kimś kto tak ją załatwił. W końcu po co miałaby to robić.
- to dwunożni - dodał wzdychając. Tym razem nie wiedziała jak na to zareagować. Domyślała się, że to dwunożni - było ich przecież czuć.
- wiem, że to dwunożni - odparła a jej ogon zaczął nerwowo obijać się o metalowe podłoże.
- nic nie zrobimy, a teraz myślę, że mógłbyś mi powiedzieć dlaczego mnie zaatakowałeś - bo jakiś powód musiał mieć. Raczej nie zrobił tego z własnych widzimisiów. Jeżynowemu Jarowi coraz bardziej nie podobała się wizja spędzania większej ilości czasu z... z tym czymś.
- nie zrobię tego - powiedział z arogancją. Na to kotka jedynie znów prychnęła i zamilkła nie widząc sensu w ich dalszej dyskusji. W ten oto sposób spędzili kilka dobrych godzin, aż w końcu mogła ujrzeć światło dzienne... ale razem z nim ujrzała też dziwne pomieszczenie, zamknięte pomieszczenie a w środku jej "towarzysza". Była też karma dwunogów w dziwnych, okrągłych obiektach i woda wcale nie wyglądająca apetycznie. Nastroszyła od razu futro i zmierzyła bladozielonymi oczami "nieznajomego". Wyglądał o dziwo nie tak groźnie jak wtedy kiedy ją atakował ale wolała trzymać się od niego z daleka. Tak było przez parę dni. Żyli w tym samym pomieszczeniu a dwunożni od czasu do czasu przychodzili żeby wymienić im wodę i jedzenie. Jeżyna oczywiście w każdym wolnym momencie szukała sposobu na ucieczkę ale całkowicie nadaremno. Dowiedziała się, że kocur który siedział tam razem z nią został nazwany Aragorn a ona też zyskała nowe imię. Charlotte. Ich kontakt z dnia na dzień był cóż... lepszy i okazało się, że bury kocur zaatakował ją przez pomyłkę. Myślał, że Jeżyna jest kotką, która kiedyś podróżowała z nim i jego przyjaciółką a następnie dopuściła się zdrady zabijając jedną towarzyszkę. Chciał się za to odegrać. No i też przeprosił szylkretkę kilka razy za pomyłkę. Ona opowiedziała mu za to o klanie, pamiętając by nie zdradzić zbyt wiele. W ten sposób razem zaczęli szukać sposobu na ucieczkę przy okazji zaprzyjaźniając się ze sobą. Może nie była to typowa przyjaźń ale bardzo pozytywna i zdrowa relacja, która miała zakończyć się gdy tylko znajdą drogę ucieczki. Wtedy postanowili, iż jedno i drugie pójdzie w swoją stronę jednak o sobie nie zapominając. W końcu, po kilku a może i nawet kilkunastu księżycach, gdy nadarzyła się okazja czmychnęli we dwójkę przez uchylone drzwi.

[ powrót ]
Bardzo trudno było im się tak szybko rozstać a Jeżyna czuła, że w końcu znalazła przyjaciela, który potrafi ją zrozumieć dlatego Aragorn postanowił zostać z nią dłużej i odprowadzić w kierunku znajomych terenów. Zawsze łatwiej było im wrócić razem, tym bardziej, że on znał drogę. Nauczył szylkretkę kilku istotnych rzeczy. Między innymi komunikatywności oraz jak on to stwierdził że "warto się uśmiechać i żartować póki można". Gdy wreszcie, córka Cichego Strumyka znalazła się na ziemiach, które kojarzyła, przyjaciel pożegnał ją ciepłymi słowami i zaczepnym szturchnięciem w bark, powiedział, żeby nie chodziła jakby wstała lewą łapą i trzymała się dobrze a przede wszystkim nie dała nikomu zabić. Kocica też go szturchnęła w głębi czując smutek, że muszą się pożegnać ale równocześnie cieszyła się, że ma możliwość w końcu wrócić domu no i ostatecznie każde poszło w swoją stronę. Jedno było pewne - nigdy się nie zapomną. Po rozstaniu, szylkretka z dumnie uniesioną głową oraz delikatnym uśmiechem na pyszczku powędrowała na granicę z klanem Gromu, by tam poczekać na jakąś znajomą twarz.

┍━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┑
S T A T Y S T Y K I
┕━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┙

[ siła ] 5 → 7 → 9 → 10
[ zręczność ] 4 → 6 → 8→ 9
[ szybkość ] 6 → 7 → 9 → 12
[ zmysły ] 5 → 6 → 7 → 8

[ punkty życia (HP) ] 50 → 55 → 60 →65
[ punkty wyrzymałości (W) ] 50 → 55 → 60 →65
Ostatnio zmieniony przez Jeżynowy Jar 2020-10-03, 10:28, w całości zmieniany 160 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 9 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 50/300
 
Jeżynowy Jar
Zaginiony
powrót


Klan:
samotnicy

Księżyce: 39 [październik]
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: kotka
Matka: Cichy Strumyk [NPC]
Ojciec: Wężowy Język [NPC]
Multikonta: Fiołkowe Wzgórze, Oszroniony Szczyt, Burzowa Łapa, Biedronkowa Łapa [NKT]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-10-01, 21:27   
   Wygląd: Jeżyna jest kocicą drobną i niską, można rzec, że jej wzrost wynosi poniżej przeciętnej. Jej futro jest krótkie i rudo czarne, ale wyróżniające się trochę od innych futer, bowiem najwięcej tam jest czarnego koloru a grzbiet, ogon oraz łapy są nakrapiane trochę rudym. Oczy córki Cichego Strumyka są bladozielone a przez jej lewe oko rozciąga się charakterystyczna jasnoruda plamka wyglądająca trochę jak sztuczna blizna. Powyżej oczu znajduje się para małych spiczastych uszek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8513


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 9 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 50/300
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengersStrona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13