Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Popielny Żar
2020-11-27, 11:55
Klonowa Gałązka
Autor Wiadomość
Klonowa Gałązka
Wojownik
Jesień wiosną.

Klan:
grom

Księżyce: 35 kiedy odeszła.
Mistrz: Sensei Wilczak (Wilczy Ślad)
Matka: Mokry Kwiat (NPC)
Ojciec: Podniebny Lot (NPC)
Partner: Nie ukrywam, miło by było.
Multikonta: Czterolistna Łapa (KC), Szybująca Łapa (KW) | Ruda Łapa (GK)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-08-06, 16:24   Klonowa Gałązka
   Wygląd: Ładna, czarnofutra wojowniczka o rudych łatach na pewno nie należy do wysokich. Jest raczej w średnim wzroście, przez co na spokojnie przewyższają ją wszyscy rówieśnicy, a czasem nawet trochę młodsze koty. Mimo swej smukłej sylwetki, zielonooka jest dość silna, nawet, jeśli tego po niej nie widać. Krótkie futro wojowniczki jest bardzo lśniące, gładkie i niesamowicie przyjemne w dotyku, dzięki monotonnej pielęgnacji czarno-rudej sierści. Jej łapy o krótkich, śnieżnobiałych skarpetkach są drobne, a futerko na brzuchu i piersi o tym samym kolorze błyszczy w promieniach słońca. W jej ogromnych ślepiach zawsze panuje spokój, a to długie, bialutkie wibrysy drżą delikatnie przy każdym jej eleganckim i dostojnym kroku.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=9041

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

KLONOWA GAŁĄZKA

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Imię :: Klonowa Gałązka
    Poprzednie :: Klonik → Klonowa Łapa

Orientacja :: Heteroseksualna

Adoptowana :: 5 Księżyców

Urodzona :: Pora Zielonych Liści

Klan :: Gromu
    Dzielenie Języków :: Drzewo Klonu

Ranga :: Wojownik
    Poprzednie ::Kociak → Terminator

Nauczycielka :: Malinowe Chaszcze

Podopieczni :: ̶T̶o̶p̶o̶l̶a̶ ; ̶M̶i̶g̶o̶t̶k̶a̶

Mistrz :: Wilczy Ślad

Terminatorzy :: Senna Łapa, Kostna Łapa

Wygląd
    Kociak
    Klonik jest ładną, niską, szczupłą czarno-rudą szylkretową koteczką o krótkim futrze, klasycznych pręgach i żółto-zielonych oczach. Brzuch i palce u łap są śnieżno białe. Kruczoczarny kolor pokrywa resztę futra. Ma rude plamy na grzbiecie i boku. Całą głowę pokrywa kolor czarny. Na pysku widnieje ruda łata która ciągnie się od lewego boku policzka, do prawej strony prawego oka. Koniec prawego ucha również jest rudy. Jej ogon jest średniej długości. Posiada trzy pary wibrysów o średniej długości, różowy nosek oraz miękkie różowe poduszki u łap. Jest o wiele niższa niż reszta rodzeństwa. Jej oczy oraz pyszczek zawsze są spokojne

Terminator
    Szylkretka trochę wyrosła od kocięcych czasów, chociaż i tak nie można jej nazwać wysoką, gdyż przewyższa ją każdy terminator w jej wieku. Jej dotąd krótkie, kruczo-czarne futerko w rude plamy stało się miękkie i puchate, które od czasu do czasu połyskuje pod wpływem promieni słonecznych. Jej zielone oczy stały się oczywiście bardziej intensywne, lecz w dalszym ciągu są delikatnie szarawe, a więc chyba z takimi już zostanie. A jak już przy oczach mowa, stały się one o wiele większe i dostały dodatkową iskrę w spojrzeniu terminatorki. Co można jeszcze powiedzieć... Stała się na pewno silniejsza niż kiedy była kociakiem. Mimo że łapy są dosyć małe, to kotka nie przejmuje się tym, bo i tak ma dzięki nim dość energii aby polować czy walczyć. Oczywiście jej wibrysy wydłużyły się odrobinę, przez co wygląda jeszcze bardziej dostojnie i elegancko.

Wojownik
    Ładna, czarnofutra wojowniczka o rudych łatach na pewno nie należy do wysokich. Jest raczej w średnim wzroście, przez co na spokojnie przewyższają ją wszyscy rówieśnicy, a czasem nawet trochę młodsze koty. Mimo swej smukłej sylwetki, zielonooka jest dość silna, nawet, jeśli tego po niej nie widać. Krótkie futro wojowniczki jest niesamowicie lśniące, gładkie i niesamowicie przyjemne w dotyku, dzięki monotonnej pielęgnacji czarno-rudej sierści. Jej łapy o krótkich, śnieżnobiałych skarpetkach są drobne, a futerko na brzuchu i piersi o tym samym kolorze błyszczy w promieniach słońca. W jej ogromnych ślepiach zawsze panuje spokój, a to długie, bialutkie wibrysy drżą delikatnie przy każdym jej eleganckim i dostojnym kroku.

Charakter
    Kociak
    Charakterem zdecydowanie wdała się w matkę. Młoda Klonowa Łapa jest bardzo spokojna spokojna. Nigdy nie stwarza problemów, ale uwielbia zwiedzać i dowiadywać się nowych rzeczy. Jest miła i do kotów młodszych, w swoim wieku, oraz starszych. Bardzo nie lubi konfliktów i woli od nich uciekać. Nie lubi być w centrum uwagi

Terminator
    Młoda terminatorka zachowuje się już na pewno bardziej dojrzale. Potrafi wypełniać swoje obowiązki, oraz odpowiadać na proste i trochę trudniejsze pytania. Spokój oczywiście dalej bierze górę, a więc nie spodziewaj się, że będzie chętna do zabawy, w której uwagę poświęca się energii. No chyba że to jakiś malutki kociak, ale jeśli nie, to nie próbuj zawracać jej tym głowy. Potrafi już o wiele szybciej biegać, a pozostałości po długiej chorobie takie jak zmęczenie czy nawet zapach leczniczych ziół medyka, wyparowały jak gdyby nigdy jeszcze nie musiała być w gromowej lecznicy.

Wojownik
    Dużo można o niej rzec. Jest opanowana, przyjazna i bardzo miękka. Czasem można nawet powiedzieć, że zbyt miękka. Nie rwie się jakoś specjalnie do walki. Nigdy nie chce do takowej dopuścić, a konflikty zawsze stara się rozwiązywać rozmową. Mimo to, bardzo dorosła i umie rozumieć powagę sytuacji, pomyśleć dwa razy zanim coś powie czy zrobi, oraz wiedzieć, kiedy i jak postąpić. Nie można powiedzieć, że jest leniwa. Wręcz przeciwnie. Bardzo często pracuje, przez co ostatnimi czasy nie ma zbytnio czasu na jakiekolwiek rozmowy. Jednakże wciąż będzie miłą i wyrozumiałą wojowniczką, jaką dotąd jest.

Historia
    Urodziła się w Klanie Gromu jako córka Mokrego Kwiatu oraz Podniebnego Lotu. Posiada piątkę sióstr o imionach Miodek, Jaszczurka, Wisienka, Traszka i Korzeń. Najniższy, ale najspokojniejszy kociak w miocie. Siedziała przez kilka księżyców w lecznicy znanej jako Wydrążony Pień. Na szczęście jest już zdrowa i może uczestniczyć w ceremoniach i tym podobnych. Po wyjściu z lecznicy odnalazła swoje własne miejsce, którym jest Drzewo Klonu rosnące zaraz za Złocistym Wgłębieniem. Jeszcze za kocięcego życia poznała parę klanowiczów, a następnie wraz z rodzeństwem odbyła ceremonię na terminatorów, podczas której jej rodzeństwo otrzymało imiona Miodowej Łapy, Jaszczurczej Łapy i Dzikiej Łapy. Sama zaś ma od ceremonii miano Klonowej Łapy a trenuje wraz z Kłującą Łapą pod okiem Wilczego Śladu. Niedawno jej brat - Korzeń i siostra - Traszka, zostali Korzenną Łapą i Traszkową Łapą, a Wilczy Ślad dostał nowego terminatora. Jednak życie postanowiło uderzyć ją trochę w pyszczek, uśmiercając jej ostatniego dziadka, Gorejącego Krzewu. Do tego jeszcze jej siostra, Traszkowa Łapa, postanowiła niestety uciec z klanu bez słowa. Szylkretka jednak nie poddawała się i w miarę szybko ukończyła swój trening. Jeszcze przed jej ceremonią na wojownika zdążyła poznać parę kotów oraz pomóc w walce treningowej terminatora Króliczego Susa - Kuniej Łapy. Niedługo po tym zaczęła kolejny etap swojego życia jako wojowniczka, Klonowa Gałązka. Następnie, podczas jednego z patroli, znalazła Barwną Łapę, do którego przyprowadziła Trzmielą Gwiazdę. Motyl nie dostał się z powrotem do Klanu. Na kolejnej ceremonii, kotka dostała swojego pierwszego Terminatora - Senną Łapę. Niedługo po tym, jej siostra - Dzika Łapa, została awansowana na Wojowniczkę - Dziką Wiśnię. TBC >:D

Statystyki
    LVL :: 1 → 2 → 3 → 4

SIŁA (S) :: 6 → 7 → 9 → 11

ZRĘCZNOŚĆ (ZR) :: 4 → 5 → 8 → 9

SZYBKOŚĆ (SZ) :: 6 → 7 → 8 → 10

ZMYSŁY (ZM) :: 4 → 7 → 8 → 9

PUNKTY ŻYCIA (HP) :: 60 → 65 → 70 → 75

PUNKTY WYTRZYMAŁOŚCI (W) :: 40 → 45 → 50 → 55

Relacje
KLAN GROMU

Mokry Kwiat [NPC]

Mama, jest bardzo miła i opiekuńcza, dba o mnie i rodzeństwo, kocham ją

Podniebny Lot [NPC]

Tata, trochę strachliwy i nieśmiały, ale jest miły. Kocham go

Dzika Wiśnia

Kolejna siostra, ciekawska, zabawna gaduła

Trzmiela Gwiazda

Przywódca. Stanowczy i mądry, którego zdecydowanie szanuję

Żubrze Gardło

Zastępczyni, nigdy z nią nie rozmawiałam

Malinowe Chaszcze

Nauczycielka, bardzo miła, aktualnie zajmuje się lecznicą. Kiedyś, przed moim narodzeniem była medyczką naszego klanu, jednak z nieznanych mi przyczyn została z tej rangi zdegradowana

Truskawkowa Łapa

Terminatorka Medyka! Bardzo miła i ciekawska kotka. Zawsze próbuje dopiąć swego, co na pewno jej wyjdzie na dobre

Dmuchawcowy Pył

Spokojny starszy kolega. Jest małomówny, jednak da się z nim dogadać

Srebrzysta Łuna

Delikatnie niemiła, jednak da się z nią porozmawiać. Najwyraźniej mnie nie polubiła, jednak się tym nie przejmuję

Wilczy Ślad

Mistrz. Spokojny i stanowczy. Bardzo dobrze walczy jak na wojownika przystało. Zdecydowanie go szanuję. Będę godną wojowniczką po treningu z nim

Jeziorna Mgła

Starszy kolega. Bardzo miły i przyjazny kocur. Delikatnie mnie zaciekawił fakt, że nie wymawia literki "r", a zamiast tego wymawia "h". Mój daleki wujek

Żurawinowy Nos

Straciła swoją matkę w bardzo młodym wieku. Przeżyła mocny wstrząs i się zmieniła. Później jej Ojciec odszedł z Klanu

Muszelkowy Brzeg

Bardzo miła wojowniczka. Podczas naszej pierwszej rozmowy pomogła mi trochę z pozycją łowiecką. Trenuje Żurawinową Łapę

Orle Skrzydło

Miła i wygadana wojowniczka. Nie poznałam jej za dobrze, jednak nie wydaje się taka zła

Jeżynowy Jar

Miła i spokojna wojowniczka. Na początku naszej rozmowy nie mówiła wiele, jednak potem trochę bardziej się rozgadała. Ma podobne futerko do mnie

Króliczy Sus

Spokojny i małomówny wojownik. Pomagałam mu w treningu walki jego byłego Terminatora (Kuniego Syku)

Kruczy Cień

Przyjazny kocur. Nie lubi mojej siostry, Nocy, jednak go rozumiem. Nie musi wszystkich przecież lubić

Kuni Syk

Kocur, który ewidentnie rwie się do walki. Walczyłam z nim na jego treningu, oraz wybrałam się z nim na polowanie

Skrzydlate Serce

Nie rozmawiałam z nią za dużo. Jedynie poszłam z nią i Kunią Łapą na polowanie

Huraganowy Szum

Energiczna kotka. Jest bardzo zdeterminowana aby zostać lojalną i dzielną Wojowniczką Klanu Gromu. Tak trzymać!

Rokitnikowy Cierń

Porządny i stanowczy Wojownik którego szanuję. Mocno trzyma się zasad

Senna Łapa

Mój pierwszy Terminator

Cebulowa Skórka [NPC]

Ciekawa, jednak trochę zbyt energiczna i szalona Wojowniczka. Szylkretka zdołała się z nią jednak zakolegować

Białowąsa [NPC]

Przyjaciółka. Poważna, ale wrażliwa, która bardzo mocno wierzy w Gwiezdnych. Miła

Dębowy Pień [NPC]

Kolega. Partner Białowąsej. Nie poznałam go bliżej

GWIEZDNY KLAN

Ognisty Żar

Zmarła Medyczka Klanu Gromu, nigdy z nią nie rozmawiałam, wyleczyła mnie z choroby

Rumiankowy Listek

Zmarła Wojowniczka Klanu Gromu, nigdy z nią nie rozmawiałam

Łani Krok

Zmarła Zastępczyni Klanu Gromu, nigdy z nią nie rozmawiałam

Ostowy Krzew

Starszy kolega. Miły kocur z którym przyjemnie mi się rozmawiało. Po kilku wschodach słońca od naszej pierwszej rozmowy został wojownikiem. Później jednak zmarł wraz ze swoim Terminatorem

Bursztynowooka [NPC]

Babcia. Nic o niej nie wiem, bo nigdy jej nie poznałam, choć bardzo bym chciała...

Gorejący Krzew [NPC]

Dziadek. Umarł gdy byłam Terminatorką. Zabolała mnie jego strata, mimo, że nie był zbyt miły
Ostatnio zmieniony przez Klonowa Gałązka 2020-08-26, 15:59, w całości zmieniany 218 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 0/300

Klonowa Gałązka
Wojownik
Jesień wiosną.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-09-04, 20:01   
   Wygląd: Ładna, czarnofutra wojowniczka o rudych łatach na pewno nie należy do wysokich. Jest raczej w średnim wzroście, przez co na spokojnie przewyższają ją wszyscy rówieśnicy, a czasem nawet trochę młodsze koty. Mimo swej smukłej sylwetki, zielonooka jest dość silna, nawet, jeśli tego po niej nie widać. Krótkie futro wojowniczki jest bardzo lśniące, gładkie i niesamowicie przyjemne w dotyku, dzięki monotonnej pielęgnacji czarno-rudej sierści. Jej łapy o krótkich, śnieżnobiałych skarpetkach są drobne, a futerko na brzuchu i piersi o tym samym kolorze błyszczy w promieniach słońca. W jej ogromnych ślepiach zawsze panuje spokój, a to długie, bialutkie wibrysy drżą delikatnie przy każdym jej eleganckim i dostojnym kroku.

Podpisy

we are lightning
straying from the thunder
miracles of ancient wonder

Autor :: Jaszczurka ~ Ślimacza Łapa ~ Mroźne Serce ~ Zroszona Łapa

Although the RAIN might pour
A thunder starts to ROAD

The lightning wakes THE wave
But through it, WE are brave

Autor :: Srebrzysta Łuna ~ Wiśniowa Łapa ~ Przymrozek

紅葉
Do not hesitate, for this is the path we've chosen
Even
during the times when we're at a loss,
And
f e e l like they've stripped us off our pride
There's
only one honourable way for us succeed

Autor :: Jeziorna Mgła ~ Amur ~ Grzybowa Polana ~ Jaskółczy Śpiew

Arty

Autor :: Pustułka ~ Mysiowąsa ~ Leszczynowa Gałązka ~ Cichy Krok

Autor :: Lamparcia Cętka ~ Jesionowa Łapa ~ Pszenica

Autor :: Księżycowy Pył ~ Wrzeszczący Pysk ~ Mały Liść ~ Dryfujący Kwiat ~ Pluskający Potok ~ Czosnek

Autor :: Jasna Kropla ~ Żurawinowa Łapa ~ Promienna Łapa ~ Bogatka

Autor :: Secret Santa <3

Autor :: Chrząszczowy Brzuch ~ Bratkowa Łapa ~ Kozacza Łapa

Autor :: Jasna Kropla ~ Żurawinowy Nos ~ Mysia Łapa ~ Bogatka ~ Promienna Łapa

Autor :: Świtająca Łapa ~ Iglasty Pazur ~ Tygrysiopręgi i Żywica

Ciekawostki

1. Jest wzorowana na mojej ulubionej kotce z wojowników - Klonowym Cieniu

2. Jej ulubionym pożywieniem są myszy

3. Jej ulubioną Porą Roku jest Pora Opadających Liści (tak samo jak u mnie). Zachwyca się nią głównie przez jej piękne kolory

4. Czuje wstręt do wody tak mocno, że jest ostrożna nawet jak ma do czynienia z rosą

5. Pielęgnuje futro prawie że w każdej wolnej chwili

6. Przyjaźni się z Mokrym Kwiatem, Podniebnym Lotem, Cebulową Skórką i Białowąsą [NPC]

7. Kocha imiona od roślin. Np. Gałązka, Jaśmin, Cierń, Płatek, Róża...

8. Klon chciałaby mieć kiedyś kocięta, jednak obiecała sobie, że najpierw znajdzie prawdziwą miłość, zanim weźmie się za to pierwsze
And
There's
Ostatnio zmieniony przez Klonowa Gałązka 2020-08-24, 22:22, w całości zmieniany 19 razy  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 0/300

Klonowa Gałązka
Wojownik
Jesień wiosną.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-09-10, 21:50   

Doświadczenie [EXPY]

Aktywność

Sierpień 2019 :: 30EXP

Wrzesień 2019 :: 30EXP

Październik 2019 :: 30EXP

Listopad 2019 :: 30EXP

↑↑↑ LVL UP ↑↑↑

Grudzień 2019 :: 30EXP

Trening Klonowej Łapy :: 100EXP

↑↑↑ LVL UP ↑↑↑

Luty 2020 :: 20EXP

Polowanie z Rydzem:: 15EXP

Marzec 2020 :: 30EXP

Kwiecień 2020 :: 25EXP

Polowanie z Wiśnią i Rokitnikiem :: 15EXP ;

Maj 2020 :: 25EXP

Czerwiec 2020 :: 20EXP

Trening Sennej Łapy :: 5EXP

Lipiec 2020 :: 10EXP

165/200EXP | 3 LVL
And
There's
Ostatnio zmieniony przez Klonowa Gałązka 2020-08-01, 15:24, w całości zmieniany 25 razy  

Klonowa Gałązka
Wojownik
Jesień wiosną.

Klan:
grom

Wysłany: 2019-10-12, 20:32   

Galeria

And
There's
Ostatnio zmieniony przez Klonowa Gałązka 2020-03-22, 21:36, w całości zmieniany 15 razy  

Klonowa Gałązka
Wojownik
Jesień wiosną.

Klan:
grom

Wysłany: 2020-01-01, 01:27   

Rodzinka

Mokry Kwiat ~ Matka === Podniebny Lot ~ Ojciec

Bursztynowooka ~ Babcia === Gorejący Krzew ~ Dziadek

Miodowa Łapa ~ Siostra

Jaszczurza Łapa ~ Siostra

Dzika Wiśnia ~ Siostra

Noc ~ Siostra

Korzenna Łapa ~ Brat

Sycząca Łapa ~ Ciotka

Wichura ~ Ciotka

Trawiaste Zbocze ~ Ciotka

Jadowita Łapa ~ Wujek

Zmierzch ~ Wujek

Burza ~ Ciotka

Mgła ~ Ciotka

Lotna Łapa ~ Wujek

Wierzbowa Łapa ~ Ciotka

Splątana Łapa ~ Wujek

Krucza Łapa ~ Ciotka

Bajka ~ Ciotka

Niedźwiedź ~ Wujek

Ukruszony Kieł ~ Daleki Wujek

Motyl ~ Daleki Wujek

Parzące Ziele ~ Daleki Wujek

Płomienna Łapał ~ Daleki Wujek

Orle Skrzydło ~ Daleka Ciotka

Srebrzysta Łuna ~ Daleka Ciotka

Jeziorna Mgła ~ Daleki Wujek

Korzenna Łapa ~ Daleki Wujek

Sosnowa Łapa ~ Daleki Wujek

Kuklikowa Łapa ~ Daleka Ciotka

Trzaskająca Łapa ~ Daleki Wujek

Rysia Łapa ~ Daleka Ciotka

Migotka ~ Daleka Ciotka

Senna Łapa ~ Daleki Wujek

Iskrząca Łapa ~ Daleka Ciotka

Pierzasta Łapa ~ Daleka Ciotka

Ściółka ~ Daleka Ciotka
And
There's
Ostatnio zmieniony przez Klonowa Gałązka 2020-04-23, 19:57, w całości zmieniany 4 razy  

Klonowa Gałązka
Wojownik
Jesień wiosną.

Klan:
grom

Wysłany: 2020-05-31, 10:24   

Sesje
Jako Kociak

Jako Terminator

Jako Wojownik

32. -Złamane DrzewoWygasła (Wybrała się na polo i nikogo nie spotkała. :/)

40. ??????Nierozpoczęta (???)

41. ??????Nierozpoczęta (???)

42. ??????Nierozpoczęta (???)

43. ??????Nierozpoczęta (???)

44. ??????Nierozpoczęta (???)

45. ??????Nierozpoczęta (???)

46. ??????Nierozpoczęta (???)

47. ??????Nierozpoczęta (???)

48. ??????Nierozpoczęta (???)

49. ??????Nierozpoczęta (???)

Ceremonie, pogrzeby, treningi, nauki, polowania, medyk

5. Cały KlanCeremonia XVZakończona (Klonik terminatorem!)

7. Cały KlanCeremonia XVIZakończona (Nowi wojownicy, Traszka i Korzeń Terminatorami!)

9. Cały KlanCeremonia XVIIZakończona (Żegnamy Kiełku, Żurawinka, Truskawka i Morwa terminatorami!)

15. Cały KlanCeremonia XIXZakończona (Klon Wojownikiem!)

19. Cały KlanCeremonia XXZakończona (Kuna i Żurawina Wojownikami! Truskawka prawie Medykiem! Miot Nakrapianego Liścia Terminatorami! Klon Mistrzynią!)

22. Cały KlanCeremonia XXIZakończona (Dodatkowa Ceremonia. Wisienka i Kruk Wojownikami!)

26. Cały KlanCeremonia XXII Zakończona (Huragan i Kogut Wojami!)

27. Cały KlanCeremonia XXIIIZakończona (Ceremonia Pajączków, nowy Termek oraz Terminator Medyka!)

29. ??????Nierozpoczęta (???)

30. ??????Nierozpoczęta (???)

31. ??????Nierozpoczęta (???)

32. ??????Nierozpoczęta (???)

33. ??????Nierozpoczęta (???)

34. ??????Nierozpoczęta (???)

35. ??????Nierozpoczęta (???)

36. ??????Nierozpoczęta (???)

37. ??????Nierozpoczęta (???)

38. ??????Nierozpoczęta (???)

39. ??????Nierozpoczęta (???)

40. ??????Nierozpoczęta (???)
And
There's
Ostatnio zmieniony przez Klonowa Gałązka 2020-08-25, 21:26, w całości zmieniany 8 razy  

Odpowiedz do tematu