Wojownicy Strona Główna Strona główna ostrzeżeń
Ostrzeżenia użytkowników
W tym miejscu wyświetlani są użytkownicy, posiadający na swoim koncie ostrzeżenia dodane przez administratorów, lub moderatorów.

Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 4
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
- Ostrzeżenia nie wygasają z upływem czasu
- Użytkownicy mogą widzieć od kogo dostali ostrzeżenie: Tak
- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Nie
Ukryj ustawienia

Metoda sortowania:    
Wartość Otrzymane od Data Powód
1 Płonące Niebo 2020-12-09, 20:24 Transfobiczne wypowiedzi, prowokowanie dram, bycie nieprzyjemnym dla innych userów i nawet po próbie zakończenia dyskusji przez administrację wciąż rzucanie wiadomości takich jak "XD", na upomnienie reagowanie w sposób nieadekwatny do sytuacji i po urażeniu konkretnej grupy osób wciąż uważanie się za "ofiarę" danej sytuacji.
1 Zajęczy Sus 2018-11-07, 21:23 Mieszanie w czasoprzestrzeni - edycja postów w zakończonej już sesji, po której odbyły się inne sesje, by przesunąć tę sesję w czasoprzestrzeń przed ceremonią. Ignorowanie uwag użytkownika, którego postać również została dotknięta zmianą. To nie jest pierwszy raz, jak w ten sposób zmieniasz czasoprzestrzeń, ale liczymy na to, że ostatni. Dodatkowo narzucanie zachowania innej postaci, opryskliwe zachowanie wobec użytkownika chcącego dogadać się w kwestii tej sesji.
1 Fiołkowy Świt 2018-04-06, 00:01 Przyzwolenie na szykanowanie użytkowników przez innych graczy na konferencji poza forum pomimo pełnienia funkcji administratora.
Strona główna ostrzeżeń


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stadthe-avengers


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8