Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "Klan Rzeki"
Dział Wątków / Postów Ostatni post
Centrum obozu Klanu Rzeki to głównie piaszczysty, usiany licznymi kamykami i kamieniami teren, na którym gdzieniegdzie ukazują się kępki trawy. Koty spotykają się tam podczas Klanowych spotkań, ale także by ze sobą porozmawiać, dzielić języki i jeść swoje posiłki. Często też bawią się tu kocięta, a starszyzna lubi wygrzewać się w promieniach słońca, które docierają tu praktycznie przez cały dzień, ale rano i wieczorem niemal na cały obóz pada cień ze względu na otaczające go drzewa i skały.
-
-
-
Białe Skałki stanowią obozową część Błyszczących Głazów - skupiska olbrzymich kamieni znajdujących się nieopodal Grzmiącej Rzeki. Na nich też znajduje się formacja zwana Mroźną Skałą, która służy jako miejsce przywódcy podczas ceremonii i zebrań. Poniżej zaś znajduje się Słona Grota - niewielka jaskinia w kształcie stożka, wyścielona mchem i ziołami, w której przywódca ma swoje legowisko.
-
-
-
Lecznica umiejscowiona jest w norze pomiędzy korzeniami starego wiązu, które rośnie tuż przy Błyszczących Głazach, na które delikatnie nachodzi płożącymi się korzeniami. Z zewnątrz wydaje się właściwie niewielką jamą między korzeniami drzew, jednak każdy kto miał okazję wejść do środka szybko zorientuje się, iż pełno w niej dłuższych i krótszych korytarzy oraz pomieszczeń dla rannych i chorych kotów, a także legowisk dla Medyka i jego Pomocnika.
-
-
-
Krzewy jałowców stanowią legowisko Wojowników Klanu Rzeki. W swojej górnej części są one na tyle gęste, że stanowią świetną ochronę przed opadami atmosferycznymi i chłodem. Jałowcowy Gąszcz znajduje się tuż przy wejściu do obozu, dzięki czemu jest ono nieustannie obserwowane. W środku jest dużo miejsca, a legowiska są tak rozplanowane, by każdy mógł znaleźć dla siebie przytulny kąt.
-
-
-
Trzy dosyć mocno zrośnięte drzewa i tworzące między sobą niewielką przestrzeń wypełnioną mchem i korzeniami tworzą legowisko dla Terminatorów Klanu Rzeki. Pnie, gałęzie oraz korona tworzą swoiste zadaszenie a geste krzewy otaczające obóz powodują, że ciężko się tam dostać od strony innej niż wejście między dwoma z drzew. Pełno jest w nich dziupli, zagłębień, korzeni i konarów, stanowiących idealne miejsce do wypoczynku dla młodych Rzeczniaków.
-
-
-
W większości puste w środku, zwalone drzewo, będące naturalnym ogrodzeniem obozu z jednej strony i stanowiące jednocześnie legowisko Starszyzny Klanu Rzeki. Pień stanowi dobry punkt obserwacyjny, przez co często można spotkać tam starszych bądź też wojowników, którzy czują się w obowiązku pilnowania porządku w obozie. Pośród rosnących wokół traw można znaleźć pachnące konwalie, wijący się gdzieniegdzie bluszcz, a także młodą sadzonkę brzozy.
-
-
-
Rozległe krzewy, które z jednej strony są odgrodzone od reszty świata Błyszczącymi Głazami a z drugiej Śpiącym Pniem, stanowią idealne miejsce dla klanowych Matek oraz Kociąt. Pełno w nich korzeni, krzaczków, kamyczków oraz liści, służących najmłodszym do różnych zabaw. Obok Chruśniaku, za Królikarnią jest trochę gęstej trawy, w której mogą wypoczywać nieco starsze kocięta i opiekujące się nimi matki.
-
-
-
Ze stosunkowo równinną powierzchnią, jaka składa się na większość terenów Klanu Rzeki zdecydowanie kontrastuje Koci Grzbiet - nieszczególnie wysokie, za to dość strome wzniesienie, które przywodzi na myśl kota zwiniętego do snu, z nosem wciśniętym w ogon. Stanowi ono bardzo dobry punkt obserwacyjny, z którego można mieć doskonały widok na chociażby granicę czy też Trawiastą Dolinkę dzięki w dużej mierze równinnym terenom, jakie zajął Klan.
-
-
-
-
-
-

Nie masz uprawnień do przeglądania wątków w tym dziale.


  Nowe posty
  Popularny wątek (nowe)
  Popularny wątek (brak nowych)
  Brak nowych postów
  Zawiera Twoje posty
  Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale: