Cień Drzewa

Centrum obozu Klanu Wichru znajduje się w przestrzeni pomiędzy Kolczastymi Krzewami a Wyjącymi Wzgórzami. Do jego serca prowadzi ścieżka pomiędzy splątanymi gałęziami głogu i berberysu, a otwiera się na Kolczastym Łuku, który tworzy swoiste wrota do obozu. Cień Drzewa to dość obszerny teren pokryty niewysoką trawą, w większości ukryty w cieniu korony Rozłożystego Drzewa; w porze górowania słońca pod łapami pojawiają się plamy światła, które tańczą pod prześwitami w szumiących ponad głowami liściach.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Rozłożyste Drzewo

Legowisko Przywódcy znajduje się na skarpie ponad centrum obozu, gdzie rośnie drzewo, którego chropowaty, ciemny pień pochyla się ponad sercem obozu. Jego gałęzie rozgałęziają się i tworzą szumiącą, liściastą kopułę, która rzuca cień na całą łąkę pomiędzy Kolczastymi Krzewami i Wyjącymi Wzgórzami. Rozgałęziające się korzenie u samej podstawy pnia tworzą swego rodzaju dziuplę, w której znajduje się wejście do legowiska przywódcy. Jest ono dość wąskie, jednak wejście do niego nie stanowi większego problemu nawet dla szeroko zbudowanych Wichrzaków.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Ziołowe Wzgórze

Jedno z Wyjących Wzgórz, które wciąż traktowane jest za część obozu Klanu Wichru, pokryte jest drobnymi, wonnymi kwiatami stokrotek, ale i innych roślin, jak chociażby mniszków – stąd też wzięło swoją nazwę. Lecznica znajduje się w jego podnóżu, w norach, które utworzyły zamieszkujące niegdyś to miejsce króliki. Zdarza się, że wysokie trawy które rosną w okolicy legowiska wojowników rozrastają się na tyle, by zakryć główne wejście do lecznicy. Jest to dość wygodne, ponieważ umożliwia to odcięcie chorych od zgiełku obozowego życia i pozwolenie im na to, by mogli powracać do zdrowia w spokoju.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Kłująca Gęstwina

Gęsto rosnące krzewy poprzetykane wysokimi trawami tworzą legowisko wojowników. Kolczaste gałęzie głogu i berberysu porośnięte są drobnymi, zielono-żółtymi liśćmi, a Porą Zielonych Liści i Opadających Liści można znaleźć tu też drobne, kwaśne w smaku czerwone owoce. Silnie splątane gałęzie tworzą zwartą, stabilną konstrukcję, wysokie trawy uszczelniają zadaszenie, a w połączeniu z lokalizacją jest to miejsce osłonięte przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Ciepłe Skałki

Legowisko terminatorów znajduje się naprzeciwko legowiska wojowników, a nieopodal starszyzny. Ciepłe Skałki to kilka mniejszych lub większych, szarych i szorstkich w dotyku kamieni, które są poza cieniem Rozłożystego Drzewa, a przez to nastawione są na działanie warunków atmosferycznych, w tym słońca, które w ciepłe dni je nagrzewa, dzięki czemu są idealnym miejscem do wygrzewania się i relaksu po skończonym dniu treningu. Faktyczne legowisko terminatorów znajduje się pod Ciepłymi Skałkami. Nora musiała zostać powiększona przez kocie łapy, a utworzyła dość dużą wnękę, w której mogą pomieścić się legowiska wszystkich terminatorów Klanu Wichru bez ryzyka, że będą sobie spali na głowach. Każdy terminator ma swoje własne legowisko, więc różnią się schludnością wykonania, jak i materiałem, z którego zostały uwite.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Skręcony Pień

Na legowisko starszyzny wybrano jedno z dwóch drzew, jakie rosną w obrębie obozu. To, w przeciwieństwie do zajmowanego przez przywódcę, jest obumarłe prawie w całości. W jego pustym pniu znajduje się spora szczelina, skręcająca pod kątem - od niej też wzięła się nazwa legowiska. Płytką norę, jaką zastano w trakcie zakładania obozu, poszerzono oraz pogłębiono odpowiednio, tworząc tym samym dość małe, ale przytulne legowisko, w sam raz dla klanowej starszyzny. Wyłożone mchem, wymienianym regularnie przez terminatorów, zapewnia starszym kotom odrobinę prywatności, póki kolejny młodzik nie wściubi do niego nosa.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Splątane Korzenie

Norę w korzeniach Rozłożystego Drzewa przeznaczono na kociarnię. Położenie w ścianie wzgórza, właściwie w centrum obozu, zapewnia matkom oraz ich dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz odpowiedni komfort, a korzenie zwisające nad wejściem dają im odpowiednią ilość prywatności, jednocześnie wyraźnie odgradzając duży, niebezpieczny świat od przyjemnego wnętrza. Jak większość legowisk, również kociarnia potrzebowała nieco pracy, by stać się przytulnym, ale pojemnym legowiskiem, jakim jest teraz. Wspierające ściany korzenie zarówno utrzymują sufit w całości, jak również tworzą fantazyjne wzory, działające zapewne na wyobraźnię najmłodszych członków Klanu. Podłoże wyłożono miękkim mchem oraz nieszkodliwymi ziołami, zapewniając tym samym maksymalny komfort dla brykających kociąt.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty

Wyjące Wzgórza

Pasmo pagórków ciągnące się od granicy aż po sam środek ziem Klanu Wichru stanowi teren treningowy. Teren jest pofalowany i porośnięty trawą, wśród której można dostrzec różne gatunki drobnych kwiatów. Miejsce to otrzymało to nazwę nie bez powodu - w momencie, gdy zaczyna wiać silny wiatr na całym terenie Wyjących Wzgórz roznosi się dźwięk przypominający ciche, smutne wycie.
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Wątków: -
Postów: -
ukryty
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Wątek
Odpowiedzi
Autor
Wyświetlenia
Ostatni post
Nie masz uprawnień do przeglądania wątków w tym dziale.
  Nowe posty
  Popularny wątek (nowe)
  Popularny wątek (brak nowych)
  Brak nowych postów
  Zawiera Twoje posty
  Zamknięty wątek
Szukaj w tym dziale: