Perkoz,
(Zaginiony)


Data rejestracji: 21.07.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 29.01.2023, godzina 22:04
Status: Offline

Informacje o Perkoz,
Dołączył: 21.07.2018
Ostatnia wizyta: 12.10.2020 19:12
Razem postów: 1 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Perkoz,
After a storm
I want to B E ~ B R A V E

  
Dodatkowe informacje o Perkoz,
Grupa: rzeka.gif
Wygląd: Perkoz znacząco różni się od swojego rodzeństwa - spokojnie mógłby się ich wyrzec gdyby zaszła taka potrzeba, a przy dobrych wiatrach - rodziców również... a przynajmniej ojca, bo kolor oczu (szmaragdowy) to jedyne co ich łączy.
Po matce, Okoniowym Ogonie, młody odziedziczył długie łapy i dosyć szczupłą sylwetkę, jednakże na pierwszy rzut oka nie jest to aż takie widoczne z racji tego, że posiada długi, gęsty i gładki włos, który okala całe jego ciało. Wygląda więc na troszeczkę "masywniejszego", niżeli jest w rzeczywistości.
Umaszczeniem także bliżej mu do rzecznej wojowniczki, ponieważ jest, krótko mówiąc, prawie cały czarny; na jego ciele, głównie w okolicy szyi i brzucha, można dostrzec przejaśnienia, aczkolwiek jest ich niewiele i nie są szczególnie widoczne.
Posiada również duże, wysoko osadzone uszy, które zakończone są długimi pędzelkami oraz czarny jak węgiel nos.
Płeć: Kocur
Matka: Okoniowy Ogon
Ojciec: Gilowe Gardło
Charakter: Małomówny; rodzeństwo zdaje się przyćmiewać jego (i tak słaby) blask, na co on sam zresztą pozwala, więc nie ma się co dziwić.
Perkoz na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie nieśmiałego oraz zamkniętego w sobie, jednakże ciężko na ten moment stwierdzić, czy taki po prostu jest, czy są to jedynie pozory. Jedno jest pewne - wśród swoich sióstr i braci czuje się niekomfortowo i trochę drażni go ich głośne zachowanie. Ceni sobie ciszę i spokój, które rzadko przełamuje zabawami czy przekrzykiwaniem się z rodzeństwem.
Statystyki - lvl: 1
Siła: 7
Zręczność: 4
Szybkość: 4
Zmysły: 5
HP: 60
Wytrzymałość: 40
EXP: 0/100