Taniec

Data rejestracji:
24.08.2018
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
25.01.2022, godzina 16:16
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
25.10.2019 02:32
Razem postów:
21 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
grom.gif
Księżyce:
8 księżyców
Wygląd:
Chudy, przeciętnego wzrostu. Długowłosy, umaszczenia burego o klasycznym pręgowaniu. Białe znaczenia w postaci kilku białych palców u tylnych łap i cienkiej linii ciągnącej się od szyi aż do podbrzusza, tam rozlewającej się w łatę kształtu karo. Heterochromia - prawe oko brązowe, lewe oko błękitne. Brudnoróżowy nos i poduszki łap.
Płeć:
kocur
Matka:
Skacząca Żaba
Ojciec:
Słoneczny Poranek
Charakter:
Nie jest cichy, nie jest nieśmiały i nie jest szczególnie świadomy tego, co dzieje się wokół. Dorastał pod ścisłą opieką kochającego ojca, w kocięctwie nie brakowało mu niczego. Przyzwyczaił się do tego, że jest najważniejszy na świecie i zasługuje na uwagę wszystkich kotów. Uwielbia kreować sobie kolejne persony, uwielbia odgrywać role i prezentować się jak najlepiej. Często pozuje na kocura skomplikowanego, na kocura głębokiego i wrażliwego, jednak brakuje mu pewnego dystansu do siebie samego. Podziwia się, kocha się i szanuje - jest jedyny w swoim rodzaju. Rutynowo przecenia swoje umiejętności i możliwości, ale dotąd nie zdarzyło mu się porządnie odczuć konsekwencji tego.
Jest pierwszy do okazywania afektu i goni za kolejnymi interesującymi relacjami, nie ma wstydu. Dba o swój wygląd w sposób obsesyjny, kompulsywnie ulizując burzę swojego futra, by jego fryzura wyglądała na perfekcyjnie niedbałą, i ogląda swoje odbicie w każdej kałuży, którą uda mu się znaleźć. Chciałby nabrać mięśni. Nie po to, żeby ich używać, lecz by wyglądać poważniej, wyglądać jak wojownik.
Koszmarnie boi się bycia wyśmianym albo zignorowanym. Jego samoocena jest nader wysoka, lecz wciąż chwiejna. Nie potrafi bronić się przed dezaprobatą środowiska w jakikolwiek sposób, dlatego reaguje agresją. Towarzyska kompromitacja to właściwie jedyny powód, dla którego mógłby podnieść łapę na kogokolwiek.
Multikonta:
nie
Statystyki - lvl:
1
Siła:
5
Zręczność:
11
Szybkość:
3
Zmysły:
1
HP:
70
Wytrzymałość:
30
EXP:
0/100