Lwi Zew
(Zaginiony)


Data rejestracji: 29.08.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 31.01.2023, godzina 22:39
Status: Offline

Informacje o Lwi Zew
Dołączył: 29.08.2018
Ostatnia wizyta: 16.06.2019 00:37
Razem postów: 291 (0 postów dziennie | 0,07 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 5 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Lwi Zew
<div class="container">
<img src="https://i.imgur.com/smweOEF.png">
<div class="centered">Brothers everywhere
Raise your hands into the air
We're warriors
Warriors of the world
Like thunder from the sky
Sworn to fight and die
We're warriors
Warriors of the world
</div>
</div>

<style text="text/css">.container {position: relative;text-align: center;color: white;}.centered{position: absolute;top: 35%;left: 60%;transform: translate(-50%, -50%);}</style>

  
Dodatkowe informacje o Lwi Zew
Grupa: grom.gif
Wygląd: Wysoki kocur o masywnej budowie ciała. Bure futro, ktore zdobi jego posture jest długie i niekrótkie zawsze wygladzone przezp co nie raz widac na jego ciele kołtuny. Ponadto pysk ma dość masywny ozdobiony mlecznobiałymi wibrysami, które są proste i bez zagięć. Oprocz futra o burym kolorycie ważna częścią wyglądu stanowi biały i rozległy krawat, a także jaśniejsze znaczenia na pysku, dłuższe skarpety na tylnich łapach i krótsze na przednich. Ogon to część ciała, na której jest najdluższe futro i reprezentuje kocura w jego dostojności. Oczy samca posiadają heterochromię dlatego lewe oko jest jasnoniebieskie, a prawe w kolorze bursztynu.
Mistrz: Turkuciowy Grzbiet [*]
Płeć: Kocur
Matka: Skacząca Żaba
Ojciec: Słoneczny Poranek
Charakter: Jeśli ktoś chciałby opisać Lwa prostymi przymiotnikami to byłyby to - honorowy, odważny, twardy i surowy. Jednak gdyby to rozwinąć każdy od razu zauważyłby w Lwie przede wszystkim jego brak uśmiechu. Bowiem uśmiecha się bardzo rzadko o ile w ogóle. Ponadto jest wytrwały i twardy. Nie można jednak określił jak zachowałby się w krytycznych chwilach takich jak śmierć bliskiego, bo takowej sytuacji nie było. Mimo to, że darzy rodzinę szczerym uczuciem i lojalnym to swą miłość okazuje w dziwny sposób - surowością i ochroną. Jednak Lew wykazuje się ogromną dozą sprawiedliwości - nie szanuje kota naginającego ją choćby był rodziną czy przyjacielem. Wytrwałość i wytrzymałość to jego kolejne ważne atuty, ale należy też wspomnieć o jego inteligencji, bo od najmłodszych lat potrafił wypowiadać się w sposób wykraczający poza jakiekolwiek ramy bycia ledwo co narodzonym kotem. Natomiast co można o nim złego powiedzieć to surowość przez którą jego stosunki z bliskimi mogą nie być tak zażyłe, a także podążanie do celu nawet po trupach oczywiście pod warunkiem gdy trup jest martwy przez swą głupotę i brak lojalności. Ogólnie rzecz biorąc - Lew to dobry kot, ale gdyby został przywódcą i musiałby skazać na śmierć czy wygnać z klanu brata (ponieważ na to zasłużył) zrobiłby to bez mrugnięcia okiem.
Multikonta: Wilczy Pomruk ; Krucza Łapa; Lisica
Statystyki - lvl: 3
Siła: 12
Zręczność: 8
Szybkość: 6
Zmysły: 7
HP: 55
Wytrzymałość: 55
EXP: 65/200