Iglasty Pazur

Data rejestracji:
06.10.2018
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
16.06.2021, godzina 12:07
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
14.05.2021, 17:48
Razem postów:
358 (0 postów dziennie | 0,09 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
10 (0 wątków dziennie | 0,12 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
35 Minut, 43 Sekund
Klan:
wicher.gif
Księżyce:
28 [X]
Wygląd:
Pręgi na jego długiej brązowej sierści są rozproszone i wyraźniej zaznaczone wyłącznie na łapach oraz mordce, przez co wydaje się odrobinę rudawy. Od czoła aż po koniec puchatego ogona ciągnie się szeroka czarna smuga. Upstrzony jest również białymi nierównomiernymi plamami. Jedna z nich znajduje się na mordce - omijając brodę i okolice wibrysów. Kolejna zaczyna się od klatki piersiowej po brzuch, do tego dochodzą także nierównomierne skarpetki - dłuższe z przodu i krótsze z tyłu.
Całkiem przeciętny z postury - niezbyt umięśniony, ani smukły. Jedynie długie łapki świadczą o tym, że wyrośnie na jednego z wyższych Wichrzaków. Dba o to, aby zawsze dobrze się prezentować, nie lubi gdy jakiś kłaczek zbytnio odstaje. Największą jego zmorą są jaśniejsze kosmyki wystające z trójkątnych uszu. Na pyzatej mordce znajduje się ciemno-różowy nosek, a okrągłe oczka są o barwie morskiej zieleni.
Mistrz:
Lśniąca Sadzwka
Płeć:
Kocur
Matka:
Burzowy Pomruk
Ojciec:
Drżący Głos
Partner:
just be friends
Charakter:
Igła obok nieśmiałości to nawet nie stał. Aż dziw bierze, że to wygadane kocię jest synem jąkającego się wojownika. Jest nad wyraz ciekawski i koniecznie musi wiedzieć wszystko. Wszyściuteńko. Od tego kto był danego dnia na patrolu, aż po to kiedy ostatni raz Gwiazda postawiła klocka. Nie poznał jeszcze granicy gdzie zaczynają się tematy, o których nie powinno się mówić głośno i korzysta ze swojego kocięcego przywileju, żeby pleść co mu ślina na język przyniesie. Jeśli ktoś będzie miał nieszczęście paść jego ofiarą, to z pewnością będzie skazany na wysłuchanie całego monologu odnośnie osobistych przeżyć i przemyśleń kocurka. No i nie uniknie także pytań - niektórych z pewnością całkiem niewygodnych. Należy unikać dzielenia się z nim tajemnicami, bo jak nic rozpowie je po klanie niczym papuga.
Karta Postaci:
http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?t=7629
Multikonta:
Zamglona Łapa [C]; Kraska [G]; Tygrysiopręgi [nkt];
Statystyki - lvl:
3
Siła:
9
Zręczność:
10
Szybkość:
7
Zmysły:
7
HP:
70
Wytrzymałość:
50
EXP:
155/200
Discord:
Kotorozec #3140