Wiewiórczy Skok
(depresja is my friend)


Data rejestracji: 03.11.2018
Data urodzenia: 22.09.2000 (22 lat)
Czas lokalny: 02.06.2023, godzina 22:21
Status: Offline

Informacje o Wiewiórczy Skok
Dołączył: 03.11.2018
Ostatnia wizyta: 27.05.2023 16:31
Razem postów: 1 451 (1 postów dziennie | 0,33 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 20 (0 wątków dziennie | 0,21 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 tydzień, 3 Dni, 12 Godzin

Sygnatura użytkownika Wiewiórczy Skok
[Obrazek: VuBTvl6.png]

  
Dodatkowe informacje o Wiewiórczy Skok
Grupa: Rzeka
Wygląd: Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
Księżyce: 111
Mistrz: Wydmowy Wiatr
Płeć: kotka
Matka: Ognistopręga
Ojciec: Rudzikowy Ogień
Partner: Trzaskający Mróz
Charakter: Jest typowym introwertykiem. Uwielbia siedzieć sama i po prostu myśleć, obserwować otoczenie. Jednak, jak każdy, czasem potrzebuje obecności innego kota. Jest ona kotką mało rozmowną, wręcz ociekającą nieśmiałością, dopóki kogoś bliżej nie pozna. Zazwyczaj jest optymistką - stara się widzieć wszystko w różowych barwach. Jest bardzo empatyczna. Na pewno chętnie wysłucha i służy jako ostoja do wypłakania się. Jest bardzo niecierpliwa, co ma swoje ujście między innymi w jej czynach - zbytnio się spieszy i robi niektóre rzeczy niedokładnie. Nie ma również idealnej pamięci i często zdarza jej się niektórych rzeczy po prostu zapominać. Jest również niezdarna. Szybko się denerwuje porażkami, ponieważ towarzyszyły jej od kiedy pamięta. Bardzo bierze do siebie wszelkie złe słowa na jej temat. Zazwyczaj jest pełna energii, ale lubi czasami powylegiwać się i nic nie robić przez pół dnia. Szybko się przywiązuje. Nie jest w stanie nic na to poradzić, ale praktycznie każdy, kogo pozna, od razu jest jej przyjacielem. Jest również nieco strachliwa. Jakby przyszło co do czego niewątpliwie prędzej wybrałaby ucieczkę, niż walkę, ponieważ bałaby się co z takiej walki może wyniknąć. Widać u niej typowy brak odwagi również w kontaktach z innymi; czasami zbytnio stresuje się rozmowami, co często widać po tym, że odwraca wzrok, owija ogon dookoła przednich łap, czy cofa uszy.
Multikonta: Truskawkowy Gąszcz [KG], Kukułka [S], Puszczykowy Huk [KG], Puchaczowy Szpon [KC]; Przebiśniegowy Zagajnik [GK], Wirujące Pióro [GK]
Statystyki - lvl: 6
Siła: 9
Zręczność: 15
Szybkość: 16
Zmysły: 11
HP: 85
Wytrzymałość: 65
EXP: 160/500
Discord: Zakuro~ #0776
Interwencja MG: tak
Płeć: Kobieta