Kałużowy Krok

Data rejestracji:
04.11.2018
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
30.11.2021, godzina 16:09
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
30.04.2021 13:13
Razem postów:
411 (0 postów dziennie | 0,1 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
5 (0 wątków dziennie | 0,06 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 Minuta, 50 Sekund
Klan:
rzeka.gif
Księżyce:
51
Wygląd:
Najogólniej rzecz ujmując, Kałuża sprawiedliwie upodobnił się trochę do matki, a trochę do ojca. Po Ognistopręgiej odziedziczył, a to ci dopiero, ognisty kolor futerka i ciemniejsze nań tygrysie pręgi, natomiast z Rudzikowym Ogniem łączy go krótka, gładko przylegająca do skóry sierść. Nie jest jednak idealną kopią kolorystyczną rudej kotki, bo brak mu białych znaczeń, albo chociaż jaśniejszych przebarwień, które w jakiś sposób koiłyby intensywną, płomienną barwę puchatego futra. Nos ma w typowym dla rudzielców, ciemnoróżowym odcieniu. Jedynej odskoczni od ciepłych tonów można szukać w bystrych oczach kocura, bowiem te zawsze z porównywalną dozą wesołkowatości błyszczą raz bardziej zielonkawo, raz bardziej niebiesko - w zależności od światła. Po ojcu wyrósł na wysokiego, szczupłego kocura o sprężystym kroku, lubiącego wywijać zwartym ogonem w powietrzu.
Mistrz:
Bursztynowy Wschód
Płeć:
kocur
Matka:
Ognistopręga[*]
Ojciec:
Rudzikowy Ogień[*]
Charakter:
Niezwykle tolerancyjny kocur, który równie chętnie co przystaje na dziwactwa kociąt, widzi też w klanie Rzeki miejsce dla samotników i zbłąkanych pieszczochów. Jest opanowany w tym sensie, że praktycznie nie da się go wytrącić z równowagi, ani sprowokować. Kompletnie nie przejawia wobec innych agresji, ponieważ wierzy, że absolutnie z każdym da się zawsze dogadać. Z drugiej strony nie boi się zwrócić uwagi, jeżeli ktoś jego zdaniem przegina. Przy tej okazji widać, jak Kałuża jest kontaktowy, otwarty, wręcz naturalnie charyzmatyczny. A poza tym troskliwy, pomocny i odpowiedzialny wobec wszystkich! Nigdy nie ma dość towarzystwa, każdy może sobie z nim uciąć pogawędkę, gdyby tego akurat potrzebował, a i on sam chętnie inicjuje rozmowy. To również kocur, który potrzebuje dużo ruchu oraz wielu bodźców. Spontaniczny i dynamiczny wulkan emocji, które tak szybko jak przychodzą, tak i odchodzą.
Przeżyta w bardzo wczesnym wieku rozłąka z bliskimi, choć traumatyczna, jedynie wzmocniła u niego bazowe cechy. Stąd nie brak mu optymizmu i hartu ducha napędzających do żywego działania na przekór przeciwnościom losu.
Multikonta:
Szara Kora, Goryczka, Aronia
Statystyki - lvl:
3
Siła:
12
Zręczność:
10
Szybkość:
5
Zmysły:
6
HP:
80
Wytrzymałość:
40
EXP:
175/200 (stan na 1.01.21)
Interwencja MG:
tak