Ropusza Łapa

Data rejestracji:
09.11.2018
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
16.06.2021, godzina 13:00
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
11.06.2021, 19:36
Razem postów:
181 (0 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
3 (0 wątków dziennie | 0,04 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
7 Godzin, 31 Minut, 27 Sekund
Klan:
Wicher
Księżyce:
59
Wygląd:
Czołg-kot; wysoka, grubsza i masywna, gęste czarne futro z białymi znaczeniami: biała plamka między złotymi ślepiami, pod czarnym nosem, brodzie, klatce piersiowej, skarpetki na wszystkich łapach, okolice pupy i spód ogona. Grube białe wibrysy znajdujące się na pół-płaskiej mordce. Posiada również poziomą, drobną bliznę na górnej, lewej wardze.
Mistrz:
Szyszkowy Ogon
Płeć:
kotka
Matka:
Malinowy Nos
Ojciec:
Fiołkowy Świt
Charakter:
Podróże na własną łapę nie tylko umożliwiły odbudować straconą przez żałobę duszyczkę - cała sytuacja pozwoliła Ropuszce dorosnąć.
Błyszcząca, niczym ze złota wykuta, pewności siebie nadal piastuje jako jedną z głównych cech osobowości kotki. Opinie innych? No cóż, nigdy ją szczególnie nie interesowały, z tego właśnie powodu nie czuje potrzeby wyprowadzać innych z błędu, kiedy ci postrzegają ją jako głupiego-jak-but-kocio-czołga. Ropuszka co prawda do kocich filozofów i myślicieli nigdy należeć nie będzie, jednak jej wyjątkowy sposób postrzegania świata, idący w parze z sprytem i niezłymi umiejętnościami obserwacji pozwoliło jej spokojnie przejść przez życie. Mimo niezależnej natury jest bardzo towarzyską kicią z dużymi pokładami poczucia humoru (nawet zarzuci jakimś żartem, inna sprawa czy będzie dobry). Jest dziarską kobyłką, która lubi kolekcjonować znajdki, poczynając od piórek i gładkich kamyczków, przez odpadki dwunogów, aż po kości wszelakiego rodzaju zwierzątek.
Karta Postaci:
https://artemida.webd.pl/thread-5538.html
Multikonta:
Żar KR
Statystyki - lvl:
2
Siła:
14
Zręczność:
6
Szybkość:
3
Zmysły:
3
HP:
75
Wytrzymałość:
35
EXP:
50/150
Interwencja MG:
nie
Trwałe urazy:
Pozioma, drobna blizna, lewa górna warga
Płeć:
Brak