Ropusza Łapa

Data rejestracji:
09.11.2018
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
22.01.2022, godzina 08:39
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
11.09.2021 13:46
Razem postów:
183 (0 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Dni, 7 Godzin, 21 Minut
Klan:
Wicher
Księżyce:
69
Wygląd:
Czołg-kot; wysoka, grubsza i masywna, gęste czarne futro z białymi znaczeniami: biała plamka między złotymi ślepiami, pod czarnym nosem, brodzie, klatce piersiowej, skarpetki na wszystkich łapach, okolice pupy i spód ogona. Grube białe wibrysy znajdujące się na pół-płaskiej mordce. Posiada również poziomą, drobną bliznę na górnej, lewej wardze.
Mistrz:
Szyszkowy Ogon
Płeć:
kotka
Matka:
Malinowy Nos
Ojciec:
Fiołkowy Świt
Charakter:
Podróże na własną łapę nie tylko umożliwiły odbudować straconą przez żałobę duszyczkę - cała sytuacja pozwoliła Ropuszce dorosnąć.
Błyszcząca, niczym ze złota wykuta, pewności siebie nadal piastuje jako jedną z głównych cech osobowości kotki. Opinie innych? No cóż, nigdy ją szczególnie nie interesowały, z tego właśnie powodu nie czuje potrzeby wyprowadzać innych z błędu, kiedy ci postrzegają ją jako głupiego-jak-but-kocio-czołga. Ropuszka co prawda do kocich filozofów i myślicieli nigdy należeć nie będzie, jednak jej wyjątkowy sposób postrzegania świata, idący w parze z sprytem i niezłymi umiejętnościami obserwacji pozwoliło jej spokojnie przejść przez życie. Mimo niezależnej natury jest bardzo towarzyską kicią z dużymi pokładami poczucia humoru (nawet zarzuci jakimś żartem, inna sprawa czy będzie dobry). Jest dziarską kobyłką, która lubi kolekcjonować znajdki, poczynając od piórek i gładkich kamyczków, przez odpadki dwunogów, aż po kości wszelakiego rodzaju zwierzątek.
Multikonta:
Zajonc W | Krzemienna Łapa G
Statystyki - lvl:
2
Siła:
14
Zręczność:
6
Szybkość:
3
Zmysły:
3
HP:
75
Wytrzymałość:
35
EXP:
70/150
Interwencja MG:
tak
Trwałe urazy:
Pozioma, drobna blizna, lewa górna warga
Płeć:
Brak