Wichura..
(Zaginiony)


Data rejestracji: 02.12.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 17:28
Status: Offline

Informacje o Wichura..
Dołączył: 02.12.2018
Ostatnia wizyta: 16.11.2020 13:45
Razem postów: 39 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Wichura..
[Obrazek: wichurka_pixelek.png]

  
Dodatkowe informacje o Wichura..
Grupa: samotnicy.gif
Wygląd: Wichura, zdecydowanie wydoroślała. Jej uczniowskie łapy wydłużyły się, tak samo jak jej ogon i całe ciało. Była teraz niemałą kotką, u której dało się zauważyć delikatny zarys mięśni, pod długowłosą sierścią, która zwisała po jej bokach, tworząc kaskady futerka, opadające ku dołowi. Spojrzenie jej złotych oczu znów nabrało barw, radości i nadziei, którą utraciły, gdy ta była jeszcze kocięciem. Na pyszczku wyraźnie odznaczały się pręgi, tworząc po bokach trzy wzory, a na czubku utworzyły charakterystyczne „M”. Jej ciało zdobi pręgowanie ticked. Wichura posiada jaśniejsze futerko bliżej samej linii ust a także nad oczami i w okolicy brwi, tworząc białe znaczenia. Podczas pobytu w mieście, podczas nauki walki i bójek z innymi miejskimi kotami, dorobiła się trzech blizn - z prawej strony pyska, na lewym policzku i na wewnętrznej stronie prawej przedniej łapy.
Mistrz: Wysoka Fala
Płeć: kotka
Matka: Jastrzębi Szpon [KRz]
Ojciec: Liściasta Łapa [KG] (Deszczowa Łapa)
Partner: każdego ukocha
Charakter: Każdego uważa za członka swojej rodziny, każdemu zawsze pomoże, wysłucha czy coś poradzi. Jest święcie przekonana, że każdy konflikt można rozwiązać słowną rozmową, bez użycia walki, którą ta będzie stosować tylko w ostateczności lub samoobronie. Nawet jeśli ktoś byłby źle do niej nastawiony, ona i tak będzie próbowała rozmawiać, przeprowadzić kłótnię pokojowo. Można by rzec, ze jest ona czymś w rodzaju negocjatora.
Wichura wierzy, że w każdym kocie jest coś dobrego, zawsze będzie starała się to odkryć, będzie próbowała znaleźć coś, czego innym się nie udało i go odtrącili, zamiast spróbować zrozumieć. Nie widzi sensu w wojnach między klanami, dla niej każdy jest jej rodziną, więc koty, które są w jej klanie, nie różnią się przecież od innych kotów, które są w klanie Cienia czy Wiatru. Mimo wszystko, jest lojalna swojemu klanowi. Wierzy w to, że kiedyś, wszystkie klany będą żyć ze sobą w zgodzie, bez względu na różnice, wszyscy będą pomagać sobie w godnym przeżyciu własnego życia.
Statystyki - lvl: 1
Siła: 6
Zręczność: 5
Szybkość: 6
Zmysły: 3
HP: 60
Wytrzymałość: 40
EXP: 15/100
Interwencja MG: tak